5452 посетителя онлайн

С 6 марта под Бахмутом уничтожены более 1100 солдат врага, - Зеленский

бахмут

Менее чем за одну неделю под Бахмутом было уничтожено более 1100 российских оккупантов.

Об этом в видеообращении сообщил президент Украины Владимир Зеленский, передает Цензор.НЕТ.

"Менее чем за одну неделю – за время с 6 марта – и только на одном Бахмутском направлении удалось уничтожить более 1100 солдат врага. Это безвозвратные потери России, потери именно там, под Бахмутом.

Плюс еще как минимум полторы тысячи санитарных вражеских потерь – это ранения, несовместимые для них с продолжением боев. Плюс уничтожены десятки единиц вражеской техники. Плюс сожженные российские склады боеприпасов – больше десяти", - сказал Зеленский.

Топ комментарии
+4
Щось його забагато сьогодні.
показать весь комментарий
12.03.2023 21:32 Ответить
+3
Ті хто голосував за галабародька, дякую вам дуже дякую! Щоб ви здохли!
показать весь комментарий
12.03.2023 21:32 Ответить
+2
Зер гут, Вальдемар. Зер гут.
показать весь комментарий
12.03.2023 21:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Зер гут, Вальдемар. Зер гут.
показать весь комментарий
12.03.2023 21:12 Ответить
Ті хто голосував за галабародька, дякую вам дуже дякую! Щоб ви здохли!
показать весь комментарий
12.03.2023 21:32 Ответить
Я голосував за Пороха. Сподіваюсь не здохну ближчими днями?
показать весь комментарий
12.03.2023 21:37 Ответить
Який же ти паскуда, як і всі слуги урода!
показать весь комментарий
12.03.2023 21:45 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=bAPRW527R8w ❗️СНЄГИРЬОВ: ЗСУ хочуть взяти у КОТЛИ на ТРЬОХ НАПРЯМКАХ, бурятів ТЕРМІНОВО перекинули на Луганщину - YouTube

показать весь комментарий
12.03.2023 23:34 Ответить
Красень...разом з Кошевим вбили ? Два комбата наших тільки загинуло. Всього лише. Найкращіх. Слава Героям !
показать весь комментарий
12.03.2023 21:12 Ответить
показать весь комментарий
12.03.2023 21:17 Ответить
Гасстрелять.
показать весь комментарий
12.03.2023 21:55 Ответить
Ми не можемо знати точну кількість знищених ворогів.
Набагато точнішою буде цифра загиблих українських військових.
Яких можна було б задіяти в контрнаступі...
показать весь комментарий
12.03.2023 21:13 Ответить
Це добре.
дуже Добре- 1100 за тиждень.

Було би більше зброї, та більше бійців по всему фронту - то було б 1000 за добу.

Таки темпи потрібні для швидкої капітуляції кацапстану.
показать весь комментарий
12.03.2023 21:18 Ответить
Цікава математика, ну-ну. Треба модераторам з цензора зеленського забанити за невідповідність до щоденних звітів МО
показать весь комментарий
12.03.2023 21:19 Ответить
В чому невідповідність?
показать весь комментарий
12.03.2023 21:57 Ответить
ЗЭ не каже скільки життів наших хлопців коштує ця його хотєлка.
показать весь комментарий
12.03.2023 21:27 Ответить
Співвідношення може бути до 1-10.це не хотєлка а військова необхідність.слава Богу він не керує армією.
показать весь комментарий
12.03.2023 21:58 Ответить
*******.

Азовсталь - була хотєлка ЗЄ.
Бахмут - хотєлка ЗЄ.

Тисячі змарнованих життів - ціна рейтингів ЗЄ.

Верховний говнокомандуаач не керує армією і не віддає наказів?
Ти сам себе чуєш? Вас, ******** Подоляківських послухати - так ЗЄ взагалі ні за що в країні не відповідає.
показать весь комментарий
12.03.2023 22:13 Ответить
Азовсталь-це подвиг наших воїнів як і Бахмут.зеленський не керує як і Порошенко не керував (керував Муженко).кацапської матюки зробили з тебе дурня.
показать весь комментарий
12.03.2023 22:30 Ответить
Азовсталь - це подвиг воїнів і злосин ЗЄ, який прирік їх на смерть та полон.

Також, як він зараз прирік захисників Бахмуту.
показать весь комментарий
12.03.2023 22:37 Ответить
Азовсталь так.
Бахмут поки ні… є надія що буде краще. Але дуже важко. Вчора переписувався.
показать весь комментарий
12.03.2023 23:16 Ответить
Щось його забагато сьогодні.
показать весь комментарий
12.03.2023 21:32 Ответить
И о чем, с точки зрения Зеленского, должна сказать эта информация украинцам?
Много уничтожили? Так пока мордорская группировка только увеличивается. И конца края этому не видно.
Мало уничтожили? Было бы правильно так сказать, если бы Зеленский сказал что делается и будет делаться чтобы уничтожать больше. Но для того чтобы это сказать (а тем более, понимать это) надо быть президентом, а не клоуном на должности президента.
показать весь комментарий
12.03.2023 21:42 Ответить
Снарядів НАТО вистачить на всіх.не хвилюйся.
показать весь комментарий
12.03.2023 22:00 Ответить
ze реалiзує давню мрiю х#йла: цей раша-скот для нього безплатный i кривавий обмiн його на наших кращих воїнiв його влаштовує.
показать весь комментарий
12.03.2023 21:47 Ответить
ЗЕЛЕНСКИЙ ТЫ НЕ ПРЕССЕКРЕТАРЬ МИНОБОРОНЫ ... ЗАЙМИСЬ КОРРУПЦИЕЙ
показать весь комментарий
12.03.2023 22:04 Ответить
Повеселил.
1. Зеленский когда-то уже заявил что он "никому ничего не должен"
2. Зеленский сказал, что коррупции у нас нет, все коррупционеры уехали
Продолжать?
показать весь комментарий
12.03.2023 23:03 Ответить
Справа Віслюка - суто міжнародка і оборона. З огляду на корупцію і встановлення диктатури вже мало хто із Віслюком хоче зустрічатися і бачити тупе малоросійське бидло із хрипло-гундосним голосом, яке постійно бреше.
показать весь комментарий
12.03.2023 23:03 Ответить
Знову Віслюк по всім стрічкам новин сайтів. Таке відчуття, що це відбувається із періодом споживання "білих доріг" Віслюком і піарником падляком. Задовбав вже цей шапітолій.
показать весь комментарий
12.03.2023 23:01 Ответить
А ось думки кацпапів на раша ТВ -

вони самі зрозуміли, що Бахмут це пастка.

https://youtube.com/shorts/xGDNm6a8l20?feature=share
показать весь комментарий
13.03.2023 03:52 Ответить
а при чем здесь боневтік янелохмнесорокдва... пусть об этом говорят военные, а не лохи с дерьмаками и падоляками...