8695 посетителей онлайн

Ракетный удар по Запорожью: в больнице умер 19-летний парень

запоріжжя

Возросло количество жертв ракетного удара по Запорожью, который произошел 22 марта - в больнице скончался потерпевший 2004 года рождения.

Об этом сообщили в Запорожской ОВА, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Количество погибших в результате террористической атаки 22 марта увеличилось: в больнице скончался парень 2004 г.р.", - проинформировали в обладминистрации.

По информации ОВА, у парня была открыта черепно-мозговая травма. Врачи двое суток боролись за жизнь потерпевшего, но спасти его не удалось.

Как сообщалось, 22 марта армия РФ нанесла удар по 9-этажному жилому дому в Запорожье с РСЗО "Торнадо-С". В результате обстрела пострадали 34 человека, в том числе трое детей. Были госпитализированы 28 человек. Один человек скончался в больнице.

Топ комментарии
+15
...але ООНу здається що Україна нєдостаточьно гуманно относітса к ваєнаплєним.
показать весь комментарий
26.03.2023 15:07 Ответить
+13
показать весь комментарий
26.03.2023 15:03 Ответить
+12
Царство Небесне...
показать весь комментарий
26.03.2023 15:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
26.03.2023 15:03 Ответить
R.I.P.
показать весь комментарий
26.03.2023 15:04 Ответить
...але ООНу здається що Україна нєдостаточьно гуманно относітса к ваєнаплєним.
показать весь комментарий
26.03.2023 15:07 Ответить
Царство Небесне...
показать весь комментарий
26.03.2023 15:10 Ответить
А чому до сих пір нема офіційної євпкуацв. Державним коштом, з житлом, забезпеченням, умовами?
Херсон, Запоріжжа, інши міста що під обстрілом...зібрати людей та вивезти.нв ті гроши що тягнуть с західу модна нові міста по кодувати вже мабудь ..якщо не красти..
показать весь комментарий
26.03.2023 15:12 Ответить
що за треш? гидко читати.
показать весь комментарий
26.03.2023 16:25 Ответить
Що,кацап,немає вже сечі терпіти ці пекельні борошна?
показать весь комментарий
26.03.2023 16:29 Ответить
історик воєнрук, не знаєш мови, не позорся з перекладачем, в сечі і в борошні...
показать весь комментарий
26.03.2023 16:36 Ответить
Стець-пи..дець. В українській мові немає слова «позорся». І взагалі,щоби щось комусь писати-треба спочатку збагнути,про що мова йде.Тож, не ганьбись тут своїми тупими порадами,лінгвіст мамкин
показать весь комментарий
26.03.2023 16:46 Ответить
показать весь комментарий
26.03.2023 17:03 Ответить
Перше бажання щоб цивільних орків вибивали 24/7, а друге щоб знищували тотально любих військових орків на всій терріторії мордору продвинутими технологіями і навченими воїнами.
Число мешканців улучу Джучи має скорочуватись любими методами.
показать весь комментарий
26.03.2023 15:24 Ответить
гниды всех мастей , ОП ДЕРЬМАКА ТАТАРОВА , ОПЗЖ , ВЫТНЫЕ любители СССР ,Богуслаев , его прихвостни , посмотрите ,
ВЫ МРАЗИ ПОСОБНИКИ РУССКОГО ТЕРРОРА ПОДСТИЛКИ КОММУНОГЕБНЯЦКИХ УБИЙЦ ! Желаю вам пережить то, к чему привели вы , своей тупостью , жадностью , продажностью !
показать весь комментарий
26.03.2023 15:29 Ответить
Гнид багато, звісно, особлива відраза від совкового лайна, але стрілки на них переводити - не розуміти нічого взагалі... всьму проблема і всьму винна - кацапія і кацапи!!!! які споконвіків нас ненавиділи, експлуатували, асимілювали, денаціоналізували, декультуризували, делінгвізували... тільки московіти відчули нашу тяглість до незалежності, пішли на нас війною.. .
показать весь комментарий
26.03.2023 16:33 Ответить
Та не наївнічайте. Не переживатимуть вони цього. Якщо ми всі їм не допоможемо це пережити.
показать весь комментарий
26.03.2023 16:33 Ответить
померти безславно від кацапських бомб. це й близько не те, що віддавати геройськи життя за Батьківщину на полі бою... 19 - вік відповідний...