9033 посетителя онлайн

Португалия передала Украине три танка Leopard 2A6

leopard

Украина получила от Португалии три танка Leopard 2A6.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Минобороны страны.

"3 танка Leopard 2A6, обещанные Португалией, уже в Украине. Они доставлены, как было определено нашими партнерами. Португалия продолжает поддерживать украинское сопротивление незаконному вторжению России", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+10
Доброго вечора, ми з України...
показать весь комментарий
28.03.2023 13:51 Ответить
+8
О. Це чудово. Я вчора питав за них.
показать весь комментарий
28.03.2023 13:30 Ответить
+8
Маленька країна з великим серцем. Не дивно, що португальці колись були морською метрополією, яка принесла цивілізацію і розвиток заморським народам, а згодом відмовилася від колоніального мислення на користь демократії. Дякуємо.
показать весь комментарий
28.03.2023 13:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
О. Це чудово. Я вчора питав за них.
показать весь комментарий
28.03.2023 13:30 Ответить
Ото розрив мізків (чи що там у них замість нього?) у кацапів, коли Українці вимагають "Чому так довго? Де обіцяні 300 танків? Де ракети на 300 км? Де літаки?", а Європа виправдовується, що вони не готувались до війни...

Це Україні, якої на московії і за країну не вважають, все лепечуть щось про "Зовнішне управління"...
показать весь комментарий
28.03.2023 13:47 Ответить
Готувались і серйозно, наскільки було можливо. А "шашлики" свою справу зробили. Хтось розраховував на парад у Києві, а отримав по писку.
показать весь комментарий
28.03.2023 14:03 Ответить
Це скорше на "Завдяки", а "Не дивлячись на..."!
показать весь комментарий
28.03.2023 14:12 Ответить
Бо тоді на асфальт би грошей не вистачило!
показать весь комментарий
28.03.2023 14:13 Ответить
Маленька країна з великим серцем. Не дивно, що португальці колись були морською метрополією, яка принесла цивілізацію і розвиток заморським народам, а згодом відмовилася від колоніального мислення на користь демократії. Дякуємо.
показать весь комментарий
28.03.2023 13:49 Ответить
Доброго вечора, ми з України...
показать весь комментарий
28.03.2023 13:51 Ответить
Потроху з'їжджається вся анонсована техніка та закінчується навчання. Тиждень-два і все буде в Україні. Так як більше нічого серйозного до передачі не анонсовано, то максимум протягом двох місяців очікуємо наступ.
показать весь комментарий
28.03.2023 13:58 Ответить
Якщо правда Британія передасть не 14, а 28 танків, то Україні ще не вистачає 6 танків Леопард 2 і 12 радянських Т-72. Тобто Україні все ще потрібно 18 танків.
показать весь комментарий
28.03.2023 14:12 Ответить
Привіт московітам від Васко да Гами.
показать весь комментарий
28.03.2023 14:13 Ответить