9711 посетитель онлайн
7 839 133

Электронный рецепт – это только новый сервис, группа препаратов не изменилась, - Ляшко

ліки

Министр здравоохранения Виктор Ляшко заявил, что введение электронного рецепта является лишь новым цифровым сервисом для удобства граждан, рецептурная группа препаратов не изменилась.

Об этом он заявил в эфире телемарафона, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на УНИАН.

Он отметил, что правила отпуска препаратов не меняли. А новые препараты не попали в рецептурную группу.

"Мы говорим о том, что мы ввели дополнительный сервис, который сегодня появился - электронный рецепт. Все остальные правила отпуска, контроль, который был в довоенный период, он и остается сегодня такой, как и был до 24 февраля 2022 года" , - объяснил глава Минздрава.

Министр отметил, что на 1 апреля 2022 года Минздрав планировал зайти с электронным рецептом на антибиотики.

"Из-за полномасштабного вторжения РФ мы отсрочили внедрение электронного рецепта как дополнительного сервиса для пациента. При этом электронный рецепт на программу "Доступные лекарства" работает в нашей стране более 3 лет", - добавил Ляшко.

Глава Минздрава напомнил, что в мае 2022 года убрали рецептурный отпуск полностью на все лекарства для того, чтобы упростить ситуацию, которая возникла с началом боевых действий. В августе было отменено действие постановления на безрецептурный отпуск антибиотиков и был запущен дополнительный сервис – электронный рецепт.

"В стране уже более полугода работает электронный рецепт вместе с бумажным на антибиотики и программу "Доступное лекарство". В ноябре мы отменяем действие постановления на безрецептурный отпуск на наркотические лекарственные средства и также запускаем дополнительный сервис. ... 1 апреля 2023 года нам это удалось и мы вернулись к системе и сказали людям: "Теперь вы можете получить и дополнительную рецептурную группу препаратов по электронному рецепту." И этот электронный рецепт еще и упрощает нам жизнь, потому что если у человека хроническая болезнь... можно связаться с врачом дистанционно и не идти к нему, потому что дистанционно врач имеет право, если есть медицинское средство в электронной системе здравоохранения, выписать рецепт", - добавил Ляшко.

Топ комментарии
+38
Ніколи не піднімав руку на жінку, але цю сволоту без найменшого жалю забив би бейсбольною битою до смерті.
показать весь комментарий
01.04.2023 12:40 Ответить
+38
КиївМіськБудда



З першого квітня продукцію компанії "Рошен" можна буде купити лише за рецептом вашого сімейного депутата від Слуги Народу.

Влада закликає зберігати спокій, адже продукцію компанії "Квартал" можна буде купувати без рецепта і приймати в будь-якій кількості з будь-якого боку.
показать весь комментарий
01.04.2023 12:46 Ответить
+37
А хто сервіс має надавати ?
У вас є вільні лікарі, які нічого не робитимуть окрім наштампування рецептів ?
Окрім того, через ПРОЗОРО значить ви закуповувати не можете, бо світла немає, а на пародію на е-хелс у вас світло є.
показать весь комментарий
01.04.2023 12:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Нема ніяких зобов'язань відпускати виключно за електронними, брехуняка) Електронні рецепти це альтернатива паперовим, яку покупець ліків обирає сам.
показать весь комментарий
01.04.2023 23:31 Ответить
Ссить в глаза, кричить божа роса.....
показать весь комментарий
01.04.2023 14:53 Ответить
Ну шо? Всіх з Зепершим Зеквітням.
Всі лікарства в аптеках викуплені до 31.12.2023 року.
показать весь комментарий
01.04.2023 15:00 Ответить
Завтра повикладають на олксі, поїхавші, що поробиш
показать весь комментарий
01.04.2023 23:33 Ответить
слуги народа - падаль
показать весь комментарий
01.04.2023 15:03 Ответить
З такими ,,сервісами''треба мати неабияке здоров'я!
показать весь комментарий
01.04.2023 15:07 Ответить
да, як в совку, все для людей, і щоб витримати це "все для людей" треба мати добре здоров"є
показать весь комментарий
01.04.2023 20:01 Ответить
Феерические ..*****... В наших условиях большая часть торговли этими медпрепаратами быстренько утечет в Интернет, как итог - будет огромное кол-во фальсификата и даже настоящие препарты никак не проследить по налогам. В результате народ будет страдать от мошенничества и в бюджете огромные недопоступления. Премию Дарвина нашему КабМину надо давать без промедления. Заслужили...
показать весь комментарий
01.04.2023 15:14 Ответить
Помню как мне нужно было получить электронное направление на ЕКГ у семейного врача. И у них постоянно вис долбанный компьютер, приходилось лишний час ждать. Хотя в чём проблема прийти в больницу, заплатить за услугу без какого-то направления. Так же и тут.
Молодцы, создали лишний гемор как врачам, так и населению.
показать весь комментарий
01.04.2023 15:38 Ответить
Країна у стані війни, міста перетворюються в суцільні руїни, а от чиновники нудяться: щоби ще такого зробити для ускладнення життя українця.
показать весь комментарий
01.04.2023 22:44 Ответить
от скажіть мені будь ласка - натрій хлорид він же фіз розчин по рецепту, це щоб що? )) ЇбанYтим нема просто спокую, вигадують....
показать весь комментарий
01.04.2023 16:53 Ответить
Ацідоз, гіперкаліємія, гіпергідратація - про щось з цього чули?
показать весь комментарий
01.04.2023 23:41 Ответить
йод - Квінке, кропив*янка, контактний дерматит... щось чули? але ж без рецепту... ібупрофен здатен викликати шлункову кровотечу, папілонекроз, асептичний менінгіт, серцева недостатність, про заборону приймати людям з подовженним часом згортання взагалі мовчу, але ж безрецептурний... а давайте все заборонимо? залишимо бабок з яйцями і подорожник,га? вікам ж так було, чом має бути інакше ))
показать весь комментарий
02.04.2023 00:50 Ответить
А давайте скорочувати кількість довбоклюїв, які займаються самолікуванням?
показать весь комментарий
02.04.2023 11:44 Ответить
Пардон, я мав на увазі довбодзьобів 😅
показать весь комментарий
02.04.2023 14:47 Ответить
А давайте скорочувати кількість лікарів які купили диплом за сало?) Бо наприклад мій терапевт не знала що біля ліктя є лімфатичні вузли. Довелось йти робити за власний кошт УЗД щоб довести очевидне "лікарю". Бо міалгія і лімфоденопатія піпец які різні штуки. Можу розказати і про іншого "лікаря", який на стільки добре вів мою вагітність, що моя дитина тепер з інвалідністю. Може тоді і самолікування не буде?
показать весь комментарий
02.04.2023 23:04 Ответить
ми тут не про узд за власний кошт, а про типу німесілу обіжратися без рецепту, а потім бідкатись, що печінка відвалилась.
показать весь комментарий
03.04.2023 02:16 Ответить
Та я Вас прошу, мені з поліморфізмом генів фолатного циклу "лікар" призначив фолієву під час вагітності без аналізу на гомоцистеїн. Підсумок жахливий ... Бо фолієва накопліється, не переходить в метіонин, і підвищує гомоцистеїн. Що отруює організм. Що робити з таким "лікарями"? Бо через безграмотність "лікаря" я отримала пізній гезтоз, передчасні пологи, мала завдяки коновалу отримала органічне ураження мозку і інвалідність. Поки будуть такі ублюдки працювати буде і самолікування. Які питання ще?
показать весь комментарий
03.04.2023 11:42 Ответить
Дуже вдало написали @TZEinform "Аптеки зможуть продавати рецептурні препарати без рецепта до кінця воєнного стану
Модель владних рішень нинішньої влади: Прийняття дурного рішення - реакція - тимчасова відміна рішення ... Ми обрали зграю дилетантів, які управляють країною "методом втика"
показать весь комментарий
01.04.2023 18:47 Ответить
то на кожен втик їх має струмом бити, і може так, на рефлексах вивчаться.
показать весь комментарий
01.04.2023 20:03 Ответить
"Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що впровадження електронного рецепта є лише новим цифровим сервісом для зручності громадян, рецептурна група препаратів не змінилася."
Неправда що не змінився перелік ,спирт раніше можна було купувати без рецепту від лікаря це ж з того ж переліку необхідного що і вата,бинт тощо ,коротше кажучи якщо тваринка не має чим зайнятися то вилизує самі знаєте що)
показать весь комментарий
01.04.2023 19:03 Ответить
Люди, ви просто не розумієте, що всі ці препапарати є небезпечними токсичними речовинами і якщо ви в цьому сумніваєтесь, то прочитайте їхні побічні дії, перш ніж обурюватись. Дуже часто навіть лікарі ігнорують шкоду, яку ці препарати можуть нанести людям, а ви хочете їх купувати і вживати безконтрольно.
показать весь комментарий
01.04.2023 19:59 Ответить
та не хочуть безконтрольно вживати, але зроблено як завжди через дупу, та ще й кажуть що зробили так бо так в Європі.
показать весь комментарий
01.04.2023 20:04 Ответить
Я вам скажу, наприклад, що деякі препарати купувавли щоб отруїти бродячих собак. Це, щоб ви розуміли їх токсичність і шкоду, яку можа принести. Людина наприклад мможе незворотньо втратити слух от антибіотиків. Препарати шщкідливо впливають на кров, печінку і нирки, можуть привести до розвитку цукрового діабету, ураження зіру і центральної нервової системи.
показать весь комментарий
01.04.2023 20:12 Ответить
Велика кількість споживання води призводить до гіпернатріємії. Яка в свою чергу може призводити до набряку мозку і коми. Воду будемо забороняти? )) Чи може краще освітню компанію нормальну провести, розповісти народу що споживання більше 4% від своєї ваги води це шкідливо?
показать весь комментарий
03.04.2023 11:50 Ответить
Нісенітниця. Ніхто не буде витрачати гроші щоби серцезаспокоювальним корвалолом чи сечогінним фуросемідом "труїти" собак.
Ви ще відвідування лісів забороніть, бо люди там можуть назбирати мухоморів і блідих поганок.
показать весь комментарий
01.04.2023 22:30 Ответить
Ніхто нічого не забороняв, прокинься вже. Читай уважно інструкціі до ліків, категорія відпуску там прописана.
показать весь комментарий
01.04.2023 23:22 Ответить
Врет, как путин. Никогда не спрашивали рецепты на препараты от давления. А теперь они по рецептам.
показать весь комментарий
02.04.2023 07:53 Ответить
Ппц у нас народ дремучий. Это к слову 80 процентов так называемого высшего образования. Обкакались от электронного рецепта, о ужас, а как вы на цензор то заходите вообще, через калькулятор?
показать весь комментарий
02.04.2023 12:57 Ответить
Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод. Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод, Бо вам призначено скалу сесю розбить.

Прорвёмся)
показать весь комментарий
02.04.2023 14:50 Ответить
Страница 2 из 2