8236 посетителей онлайн
12 025 61

США ищут альтернативы ATACMS для Украины, - Милли

atacms

Соединенные Штаты ищут варианты дальнобойных систем, которые могут передаваться Украине, поскольку пока ракеты ATACMS поставляться не будут.

Об этом сообщил глава Объединенного комитета начальников штабов США генерал Марк Милли в интервью специализированному изданию Defense One, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на DW.

"С военной точки зрения, у нас относительно немного ATACMS, и мы должны убедиться, что у нас также есть собственные запасы боеприпасов. А дальность действия оружия – я думаю, что есть некоторые преувеличения относительно того, что может сделать ATACMS, а что нет... просто сейчас мы не предоставляем (Украине. - Ред.) ATACMS", - рассказал Милли.

По его словам, есть другие системы, которые могут обеспечить ту же дальнобойность, что и ATACMS. "Тогда как используя (реактивные снаряды. - Ред.) GMLRS можно произвести шесть выстрелов, используя ATACMS - один. Хотя дальность ATACMS больше, но есть и другие системы, которые могут иметь такую же дальность. Есть, например, БПЛА, которые могут это сделать, и у британцев есть несколько систем. Следовательно, это те вещи, которые мы рассматриваем, чтобы дать им немного больше возможностей. Но сейчас мы не предоставляем ATACMS", - добавил Милли.

Впрочем, американский генерал не стал исключать возможности поставок таких систем как ATACMS Украины в будущем. "Я бы никогда не прогнозировал, что будет или не будет рассматриваться", - сказал генерал, говоря о дальнейших шагах в военной поддержке Украины.

Топ комментарии
+20
швидше шукалово включайте - бісите іноді.
показать весь комментарий
02.04.2023 00:12 Ответить
+17
Нам всеодно чим бити русню. Аби діставало до Криму і до кримського мосту.
показать весь комментарий
02.04.2023 00:11 Ответить
+17
показать весь комментарий
02.04.2023 00:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Томогавки, блджад.
показать весь комментарий
02.04.2023 00:09 Ответить
Думаю, що це непогана іпсо, бо щось дуже часто про ці атакамси кометують зі штатів... Не дамо, не дамо, а тут бац і полетить сотня ракет по мосту та по рашистським казармам та складам перед самим контрнаступом
показать весь комментарий
02.04.2023 04:55 Ответить
Нам всеодно чим бити русню. Аби діставало до Криму і до кримського мосту.
показать весь комментарий
02.04.2023 00:11 Ответить
та хоча б по Бердянську по стоянці тих с300 про які ти добре знаєш
показать весь комментарий
02.04.2023 00:17 Ответить
До Бердянська менше ніж до Криму. Якщо дістане до ватостополя, то до Бердянська і подавно
показать весь комментарий
02.04.2023 00:23 Ответить
"Є, наприклад, БПЛА, які можуть це зробити", Switchblade 600 ?
показать весь комментарий
02.04.2023 00:11 Ответить
швидше шукалово включайте - бісите іноді.
показать весь комментарий
02.04.2023 00:12 Ответить
..шукалово.. .Дякую, могутня українська....вражає
показать весь комментарий
02.04.2023 06:43 Ответить
блн цікаво яка справжня причина. Могли б поставити жорсткі умови застосування. База є, управління є, справа лише в ракеті...
показать весь комментарий
02.04.2023 00:15 Ответить
перебільшене в 100 разів побоювання на пряму війну кацапні з США - вся причина.
і кацапня це теж бачить.
показать весь комментарий
02.04.2023 00:19 Ответить
ATACMS зараз використовується як фактор стримання *****.
***** вже замовив партію балістичних ракет з Ірану, коли йому ЦРУ повідомило, що США тоді надасть Україні ATACMS. ***** дав задню. Тому, нажаль, цієї модифікації поки в Україні не буде.
показать весь комментарий
02.04.2023 00:31 Ответить
скоріше за все - там пшик а не ATACMS
показать весь комментарий
02.04.2023 02:23 Ответить
це ти свого пісюна задираєш на військову промисловість США?
показать весь комментарий
02.04.2023 02:36 Ответить
Причина проста: татаровські єрмаки несумісні з ATACMS.
показать весь комментарий
02.04.2023 03:22 Ответить
Уже полгода шукають? Неужели столько времени нужно чтоб посмотреть в своём запасе ракеты с похожими характеристиками?
показать весь комментарий
02.04.2023 00:18 Ответить
таких не існує
показать весь комментарий
02.04.2023 02:25 Ответить
рік війни , а чувак підбирає зброю ! за рік можно було випробовувати все що можно і зараз сказати що краще вбиває кацапів !
показать весь комментарий
02.04.2023 00:19 Ответить
і цілий рік нічого не поставляли?
показать весь комментарий
02.04.2023 02:26 Ответить
не поставляли нічого , що можно було застосувати на території кацапстану !
показать весь комментарий
02.04.2023 06:23 Ответить
по перше - це достеменно невідомо
по друге - GMLRS можуть чудово летіти і через кордон
показать весь комментарий
02.04.2023 10:42 Ответить
точно відомо що жодного удару не було , бо кацапи вже б носили уламки по всіх каналах . можуть летіти та чомусь не летять ? на відстані 150 км від кордону в кацапів немає нічого цікавого .
показать весь комментарий
02.04.2023 11:24 Ответить
показать весь комментарий
02.04.2023 00:22 Ответить
показать весь комментарий
02.04.2023 00:23 Ответить
До половини 16-го століття, уся державна документація Московії велась монгольською мовою. А точніше - староуйгурською.
показать весь комментарий
02.04.2023 03:23 Ответить
Ще при Петрі І на початку 18 сторіччя військовий устав був на уйгурської мові
показать весь комментарий
02.04.2023 04:57 Ответить
Великий хан Менгу-Тимур це справжній засновник міста Москва, цей історичний факт вводить у ступор 99,999% рабсіян...
показать весь комментарий
02.04.2023 05:00 Ответить
ATACMS зараз використовується як фактор стримання *****.
***** вже замовив партію балістичних ракет з Ірану, коли йому ЦРУ повідомило, що США тоді надасть Україні ATACMS. ***** дав задню. Тому, нажаль, цієї модифікації поки в Україні не буде.
показать весь комментарий
02.04.2023 00:29 Ответить
Звідкіля інформація?
показать весь комментарий
02.04.2023 07:07 Ответить
Вже півтора року шукабть і ніяк знайти не можуть. А Україні треба було до війни думати про свої ракетні розробки і не полягатися на дяду сема в самий критичний момент але маємо шо маємо...
показать весь комментарий
02.04.2023 00:37 Ответить
показать весь комментарий
02.04.2023 00:42 Ответить
"Хоч дальність ATACMS більша, але є й інші системи, які можуть мати таку ж дальність. Є, наприклад, БПЛА, які можуть це зробити"

ATACMS, в отличие от БПЛА, летит по баллистической траектории и значительно быстрее, поэтому ATACMS возможно сбить только самыми современными и очень дорогими средствами ПВО. Не говоря уже о том, что ATACMS несёт значительно больший заряд. (Большие ударные БПЛА Байден-,милли тоже не дают)
Как этот дебил стал генералом?
показать весь комментарий
02.04.2023 01:05 Ответить
У него просто очко жим-жим от слова "эскалация". Отсюда бредовые отговорки. Вот такой генерал.
показать весь комментарий
02.04.2023 01:27 Ответить
ріпери годні тільки душманів по горах лупити - в зоні дії потужної ппо це гроші на вітер

а ATACMS схоже тільки на папері існують
показать весь комментарий
02.04.2023 02:32 Ответить
тільки на папері існують яйца у Байдена
показать весь комментарий
02.04.2023 12:48 Ответить
Міллі не шукає легких шляхів.
показать весь комментарий
02.04.2023 01:25 Ответить
Крок вперід, два назад.
показать весь комментарий
02.04.2023 02:05 Ответить
Хімерс не збивають тому що вони швидкі невеликі і вилітають по багато цілей, атакамс розміром з точку у її і видно краще на радарі і збити легше тому що одна в пакеті,
показать весь комментарий
02.04.2023 06:58 Ответить
Только С400 теоретически могут сбить баллистические цели.
И HIMERS и ATACMS летят по баллистике
показать весь комментарий
02.04.2023 12:50 Ответить
Need GLSDB and more of them.
показать весь комментарий
02.04.2023 07:19 Ответить
Много не надо, просто уничтожить те 20 с лишним корыт в Севастополе и всё, черноморская скрепа исчезнет.
показать весь комментарий
02.04.2023 09:16 Ответить
Все постепенно становится ясным победить без ракет хотя бы 500+ км не реально, без адекватного ответа, обстрелы нашей земли не прекратятся даже если произойдёт чудо и мы выйдем на границу 1991 года. И воздушное и морское сообщение будет закрыто.
показать весь комментарий
02.04.2023 10:02 Ответить
Заходу пофіг на нас,вони воюють з рашкою нами.До останнього Українця

Якщо не розумієте
показать весь комментарий
02.04.2023 10:08 Ответить
Хто там тобою воює, вояка диванний? Прямуй у кільватері руссского воєнного корабля! Тут тобі не наллють.
показать весь комментарий
02.04.2023 10:28 Ответить
А ты чего не прямуешь, патриот? С твоим запалом да на фронт прямо.
показать весь комментарий
02.04.2023 12:43 Ответить
Віком не вийшов - 65 років. До війскомату приїхав 26 лютого 2022 року, записали, сказали - якщо буде треба, зателефонують. Але я таку наволоч як ти й тут зачморю.
показать весь комментарий
02.04.2023 16:49 Ответить
Ой, да сказки не рассказывай, мудило диванное. У всех тебе подобных на цензоре ******** отмазка, что им не позволили. И теперь вы год сидите чухаете яйца и считаете, что свой долг выполнили. Есть добровольческие соединения, гвардии наступу, на худой конец волонтёрство.
Так что придумай что-то новенькое помимо отмазок с военкоматом, оно устарело.
показать весь комментарий
02.04.2023 18:27 Ответить
Ти такий же Томас Торквемада, як я - Далай-лама, насправді ти - Бздюк Пердоєвич Воніщев - звичайний бздливий анонім. Прямуй у кільватері руссского воєнного корабля!
показать весь комментарий
02.04.2023 18:43 Ответить
Да-да-да, всё равно не отпетлял от того, почему ты не на фронте, вышиватник.
показать весь комментарий
02.04.2023 18:50 Ответить
Що ти таке, щоб я тобі звіт складав? Чи й не взірець ти мені, "доброволець гвардії наступу", "волонтер" та ще й "Великий Інквізитор" в одній особі? Покажи, спочатку, довідку, що ти не всцикаєся.
показать весь комментарий
02.04.2023 23:29 Ответить
США что-то ищут, что бы РФ случайно не проиграла.
показать весь комментарий
02.04.2023 11:27 Ответить
Как уже надоела эта их лапша....
показать весь комментарий
02.04.2023 13:22 Ответить
Украине надо было свои Громы и Ольхи производить, а не асфальт закатывать.
показать весь комментарий
02.04.2023 14:39 Ответить
Поки буде воровськая влада,ніхто і нічого путевого сюда в достатьней кількості не дасть.
показать весь комментарий
02.04.2023 14:51 Ответить
Наскiльки знаю навiть в наданних HIMARS програмно вiдключена можливiсть застосування ATACMS