11445 посетителей онлайн

Для быстрого восстановления Украине нужны сотни миллиардов долларов, - Зеленский

зеленський,мощун

Президент Владимир Зеленский заявил, что для скорейшего восстановления государства от последствий полномасштабного российского вторжения необходимы сотни миллиардов долларов.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Интерфакс-Украина".

"Я не знаю настоящее количество средств, потому что вы видите: не вся территория деоккупирована. По этой причине я не могу назвать общую сумму денег, в которой мы нуждаемся. Конечно, речь идет о сотнях миллиардов", - пояснил глава государства.

Он также отметил, что в Украине сейчас думают не только о деньгах, но и о ментальном здоровье людей, экологии, социальных вопросах.

"Понимаете, проблема в том, что мы думаем не только о деньгах. Мы должны думать о ментальном здоровье, об экологии - что делать вот с этим", - сказал Зеленский.

"Мы нуждаемся в деньгах на быстрое восстановление. Сейчас все имеющиеся у нас деньги мы отдаем на поле боя, нашей армии, отдаем на зарплаты, предоставляем нашим учителям, врачам", - подытожил президент.

Топ комментарии
+30
Може спочатку треба кацапів подолати, а потім про відновлення? Бо у вас там паралельне життя - одні гинуть на фронті, інші по Буковелям пивко попивають.
показать весь комментарий
03.04.2023 17:09 Ответить
+29
показать весь комментарий
03.04.2023 17:09 Ответить
+21
показать весь комментарий
03.04.2023 17:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
03.04.2023 17:06 Ответить
Треба щоб Захід дав йому сотні мілліардів долларів, та забув за корупцію в Україні !
показать весь комментарий
03.04.2023 17:07 Ответить
Вам же сказали : " глубынной корупции в стране - нет" , а ви тут починаєте))
показать весь комментарий
03.04.2023 17:10 Ответить
100 лярдів= лярд дерев по 100 баків, все сходиться!
показать весь комментарий
03.04.2023 18:01 Ответить
Може і менше, якщо хтось красти не буде.
показать весь комментарий
03.04.2023 17:08 Ответить
в тому то й справа що ТАК не можна, не цікаво
показать весь комментарий
03.04.2023 18:09 Ответить
показать весь комментарий
03.04.2023 17:08 Ответить
А очі в обох такі чесні - чесні! Так і хочеться прямо зараз дати сотні мільярдів доларів!
показать весь комментарий
03.04.2023 17:48 Ответить
показать весь комментарий
03.04.2023 17:09 Ответить
Може спочатку треба кацапів подолати, а потім про відновлення? Бо у вас там паралельне життя - одні гинуть на фронті, інші по Буковелям пивко попивають.
показать весь комментарий
03.04.2023 17:09 Ответить
100 баллів ‼️‼️‼️
показать весь комментарий
03.04.2023 17:12 Ответить
Вы не умеете видеть главное. Кацапы подождут, а офшоры в Омане нет.
показать весь комментарий
03.04.2023 17:32 Ответить
В Ростов его в Ростов…
показать весь комментарий
03.04.2023 18:17 Ответить
Кацапів подолати ? Це не на часі !
показать весь комментарий
03.04.2023 18:28 Ответить
І ще добрі мозги . Тому контроль над миліардами ЕВРО ( Зеленський, Звикай що ти ведешь нас в ЕС ) МАЕ БУТИ У БРБССЕЛЮ
показать весь комментарий
03.04.2023 17:11 Ответить
в АНУС нас веде оце непорозуміння!(((
показать весь комментарий
03.04.2023 19:37 Ответить
Не заважайте ВИХОВУВАТИ владу
показать весь комментарий
03.04.2023 19:57 Ответить
Розумієте, проблема в тому, що ти, @бана курва думаєш лише про гроші...
показать весь комментарий
03.04.2023 17:11 Ответить
300 гривен за десяток: экзотические "золотые" яйца черной курицы.

В Днепре в одном из торговых центров мы увидели яйца стоимостью 30 гривен за штуку. Причем за эту цену предлагают https://dp.informator.ua/uk/skoro-vidkriyetsya-u-dnipri-yak-zminilis-cini-u-mcdonald-s-za-chas-viyni два разных вида. Первый называется Маран и имеет коричневый цвет скорлупы. Считается, что их несут чёрные куры.

Второй вид имеет зеленоватый оттенок яйца и носит название Легбар.

Нам є на що їх витратить.
показать весь комментарий
03.04.2023 17:13 Ответить
Вовік має хуцпу...
показать весь комментарий
03.04.2023 17:13 Ответить
Апетит стихнув? Яке воно брехло, капец
"На відновлення України потрібен понад трильйон доларів, - Зеленський

16:03 30.11.2022"
показать весь комментарий
03.04.2023 17:14 Ответить
А сколько выделят из наворованного у народа ахметов, пинчуки, гереги, боголюбовы, косюки, товарисчь Бе и лично Зе и т.д.? На ларёк покрасить хватит?
показать весь комментарий
03.04.2023 17:14 Ответить
Доречі, чому бізнеси Герег не націоналізували?? У них он в паралельній реальності бізнес - мережа будмагазів у Криму.

А якщо у Боневтіка і його друзів офшори пустити на відновлення економіки..
показать весь комментарий
03.04.2023 17:33 Ответить
Мільярд дерев чи долларів?Щось я заплутався.
показать весь комментарий
03.04.2023 17:17 Ответить
да ну наааааах!!!!

Нельяз этим воровитым тварям давать ни копейки!!!!

Оно ж опять сотни милиардов разворует как на ВЕЛИКЕ крадивництво, что даже ожиревшему Юзику с квартала 2 млрд досталось
показать весь комментарий
03.04.2023 17:19 Ответить
показать весь комментарий
03.04.2023 17:19 Ответить
03.04.23

показать весь комментарий
03.04.2023 17:20 Ответить
А де Ваші кошти ??? А ще Україні потрібнаСвобода Слова, а не лише дурманливий тєлємарафєт !

СВОБОДА -
ЦЕ ЗДАТНІСТЬ КАЗАТИ ПРАВДУ ТИМ, ХТО
НЕ ХОЧЕ ЇЇ ЧУТИ!!!
показать весь комментарий
03.04.2023 17:21 Ответить
Грішним ділом прочитала... Сотні мільярдів дерев.... До речі, що там з деревами?
показать весь комментарий
03.04.2023 17:23 Ответить
З деревами все погано
показать весь комментарий
03.04.2023 17:34 Ответить
Ще цікаво про смартфони і шашлики для бабушек.
показать весь комментарий
03.04.2023 17:36 Ответить
А ми на ту допомогу потім їх закупимо у якогось зеленого кума - садженець ялинки за ціною сторічної секвої))
показать весь комментарий
03.04.2023 17:36 Ответить
А самим впадлу повернути виведенні кошти у авшори?
показать весь комментарий
03.04.2023 17:27 Ответить
То другоє..там тільки арешт й конфіскація..

Блін, коли вже президент буде жити як простий вчитель??
показать весь комментарий
03.04.2023 17:38 Ответить
Коли 73 відсотків лохів зрозуміють, що це утопія
показать весь комментарий
03.04.2023 18:41 Ответить
Знову ті 73 відсотки. Поясніть від кого Ви їх порахували??
показать весь комментарий
03.04.2023 20:44 Ответить
від тих хто прийшов на вибори у другому турі.там десь стільки і вийшло,а чому їх вважають за всіх виборців,бо решта банально болт забила, і не прийшла,вважайте що делегувала вибір тим що прийшли,от так і вишло...
показать весь комментарий
04.04.2023 04:43 Ответить
Та ні..ті, хто волають тут за 73 відсотки, вперто вважають, що вони від всього населення України. Разом з дітями до 18 років, позбавлених права голосу, інвалідами, по яким комісії того туру не ходили по домівках))
показать весь комментарий
04.04.2023 08:12 Ответить
Когда кто-то говорит, что ему не нужны деньги... Я чет ему не верю. А когда, об этом говорят создатели акции "ковидна тысяча", вообще страшно становится.
показать весь комментарий
03.04.2023 17:35 Ответить
Мразота, там победить нужно, люди гибнут, а он все думает как бабло подмутить!
показать весь комментарий
03.04.2023 17:38 Ответить
Велике ВІдбудівництво - так сказать....
показать весь комментарий
03.04.2023 17:41 Ответить
Скоріше я назвав би це Велике Відкатницство, бо відкати переважають кількість грошей вкладених в будівництво.
показать весь комментарий
03.04.2023 18:57 Ответить
Для швидкого відновлення України, Україну треба вилікувати від зеленої цвілі.
показать весь комментарий
03.04.2023 17:42 Ответить
Я бажаю Ваві і його ЗЄко-манді прожити ще тисячу років і міцного здоров'я, аби вони змогли ці мільярди доларів заробити і віддати на відновлення України.
показать весь комментарий
03.04.2023 17:45 Ответить
Так вони вміють тільки красти перенаправляти грошові потоки. Для того, щоб заробляти мають бути мізки, а в них тільки інстинкт самозбагачення у наявності.
показать весь комментарий
03.04.2023 20:47 Ответить
Та Безумна вже давно заявила, що вони з Єрмаком будуть пиляти іноземну допомогу відбудовувати країну, а головному редактору ЦН залишиться лише заздрити їм...
показать весь комментарий
03.04.2023 17:47 Ответить
Де взяти гроші то проблема влади й "мудрого наріду" Коли квартальщики йшли до влади про це не думали, як і їх виборці. А через рік виявилося, що бюджет пустий і шашлики не допомогли. Економіка не робот, автоматом не працює, потребує постійної праці й контролю.
А тепер прийдеться 100 років віддавати кредити, якщо вийде.
показать весь комментарий
03.04.2023 17:50 Ответить
Нічого та паскуда витащіть останнє від недобитих підприємців. Сволота най вже подавиться разом зі своїм Гетьманцевим !
показать весь комментарий
03.04.2023 17:59 Ответить
А якщо санкціїї з конфіскацією на всіх олігархів і корупціонерів... то буде з лихвою, ще й всі державні борги віддамо.
показать весь комментарий
03.04.2023 18:08 Ответить
Це не вдасться зробити, бо влада зараз в руках тих самих олігархів і корупціонерів.
показать весь комментарий
03.04.2023 18:55 Ответить
так, сотні тепер потрібні міл'ярдів і роки, якщо не десятки, для відновлення!
а щоб не допустити цього, Щеля кончене, тре було ПРОСТО міл'ярди упродовж 3 років твоєї каденції на ЗСУ виділяти !!!
Дебілєро наркоманське ))
показать весь комментарий
03.04.2023 18:29 Ответить
"Потрібні гроші..." - в них і думки не виникає, що відновлювати треба промисловість, докорінно міняти економіку з сировинної на *******, високотехнологічну, демонополізувати ринок - тоді і гроші з'являться, свої, зароблені, і буде з чого і борги віддавати, і самим розвиватися...
показать весь комментарий
03.04.2023 18:36 Ответить
тут для них стоїть питання як правильно і побільше прибарахлитися щоб і внукам вистачило... який розвиток економіки якщо у них в головах совок?????
показать весь комментарий
03.04.2023 18:39 Ответить
щоб відновлювати промисловість і т.д, також потрібні величезні гроші.
показать весь комментарий
03.04.2023 18:46 Ответить
При Порошенко своїми силами справлялись і воювали
показать весь комментарий
03.04.2023 18:40 Ответить
зато "Скотів" не показували! і басков не співав!
показать весь комментарий
03.04.2023 19:41 Ответить
Про Порошенка або добре, або ніяк.
показать весь комментарий
03.04.2023 20:24 Ответить
Дозволю собі запитати Володимира Олександровича нехай не вважає це за нескромність, а це вже з відкатками чи ні.
показать весь комментарий
03.04.2023 18:50 Ответить
НЕТОРО ПИСЯ ,,,,,,,,,,,,,
показать весь комментарий
03.04.2023 19:15 Ответить
быстро нужно только блох ловить. и майские шашлыки готовить.
а вот восстановить все - это не быстро.
поспешишь - людей насмешишь. не зря предки когда то так подметили.
показать весь комментарий
03.04.2023 19:40 Ответить
Виковиряй свій асфальт і віднови Україну! 3,14.добол шашличний..