9309 посетителей онлайн
63 488 327

Повестки теперь будут вручать независимо от места учета, - правительство

повістка

Кабинет Министров расширил функции военкоматов. Теперь они могут вручать повестки вне зависимости от места учета военнообязанного.

Об этом говорится в Постановлении Кабинета Министров Украины №318 от 7 апреля 2023 года, сообщает Цензор.НЕТ.

Из Положения о территориальных центрах комплектования и социальной поддержки (бывшие военкоматы) убрана такая задача, как "подготовка и ведение территориальной обороны".

Уточнен и расширен абзац одиннадцатый пункта 9 Положения, касающегося функции ТЦК по призыву граждан на военную службу, который выглядит так:

"осуществляют меры оповещения и призыва граждан (кроме военнообязанных и резервистов СБУ и Службы внешней разведки): на военную службу по призыву лиц офицерского состава; на военную службу по призыву лиц из числа резервистов в особый период (причисленных к военному оперативному резерву); на военную службу по призыву во время мобилизации, в особый период (независимо от места их пребывания на военном учете)".

Также пункт 14, определяющий, за что отвечает Руководитель территориального центра комплектования и социальной поддержки, дополнен новым абзацем:

"осуществление мер оповещения и призыва граждан на военную службу по призыву лиц из числа резервистов в особый период (отнесенных к военному оперативному резерву) и на военную службу по призыву во время мобилизации, на особый период, в соответствии с порядком мобилизационного развертывания, определенного Минобороны и Генеральным штабом Вооруженных сил, а также на военную службу по призыву лиц офицерского состава".

Напомним, порядок мобилизационного развертывания (который, среди прочего, определяет где и как вручаются повестки при мобилизации, а также саму форму повестки для отправки в часть), определен совместным приказом Министерства обороны и Генерального штаба Вооруженных Сил Украины от 15 декабря 2017 года.

Топ комментарии
+48
а ти я бачу з секти "свідків травневого шашлика", 95 квартал вже воюює?
показать весь комментарий
11.04.2023 12:11 Ответить
+32
Класно!А навіщо тепер взагалі оцей облік і декілька десятків тисяч фізичних осіб що його здійснювали,це ж який ресурс для ЗСУ
показать весь комментарий
11.04.2023 12:07 Ответить
+28
Тобто, як в якомусь 17 столітті оці воєнкомати-ТЦК з гевалами-здорованями, які там ховаються від фронту, будуть виконувати ті ж функції, що і рекрутери короля.
показать весь комментарий
11.04.2023 12:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 4 из 4
Нормально так... Почитав каменти. Вже дійшло до того що відкрито пишуть що невмотивованих "не жалко" (с).
Ну і йдіть тоді лісом на 3 букви. Раз вам не жалко. Відношення воно симетричне.
показать весь комментарий
11.04.2023 18:13 Ответить
надо менять принципы комплектования ВСУ.... а так это сср
показать весь комментарий
11.04.2023 18:18 Ответить
Не буде ніхто цього робити. Ви не бачите що навпаки робиться все під копірку з совка.
Мені взагалі здається що мета цього дійства - звести нанівець активний потенціал громадян і придушити їх волю, щоб не було повторень 2014 року.
У історії багато прикладів. Такий собі алаверди для народу.
показать весь комментарий
11.04.2023 18:22 Ответить
Бо мені здається, тим то хто у корита неважливо хто ними керує - український чи російський олігарх. Допоки вони своїм прикладом не доведуть що їм не все одно, а не так що ти повинен згнити в окопі, бо ти бач невмотивований, а поліція буде відмазана від мобілізаціі, бо хто ж охоронцями буде в поліцейській державі. Та й тим хто зверху закон не писаний, можна називати законом будь який акт і ламати лбдей через коліно, попутно забувши про ухилення від повісток 4 рази.
показать весь комментарий
11.04.2023 18:28 Ответить
что-то в этом есть... у меня ребенок, 24 года пошел в военкомат, а его отфутболили...
показать весь комментарий
11.04.2023 18:51 Ответить
До 27-ми беруть або резервістів, або після воєнної кафедри. Останні рази як я зустрічав на своєму шляху цих мушкетерів, вони просто вік запитували і все
показать весь комментарий
11.04.2023 19:46 Ответить
Почитайте про фронду у франціі в середньовіччя і як влада тоді боролася з повстанням.
показать весь комментарий
11.04.2023 18:23 Ответить
Ви зовсім ****** зі своїм кабміном!
показать весь комментарий
11.04.2023 18:44 Ответить
А будуть починати з Буковеля ?
показать весь комментарий
11.04.2023 19:33 Ответить
Справедливо було б якби ті що вручають повістки самі очолювали ті підрозділи які самі ж набрали.Тоді б вони дуже прискіпливо вибирали з ким після місячної підготовки зазирнуть в очі смерті. І тоді підготовка і екіпірування і забезпечення завдяки "бувалим" підніметься на вищий рівень. Воєнкоми мають стати тими рембо-сержантами які поведуть за собою новачків. Так було б справедливо.А то якісь "мисливці за головами".
показать весь комментарий
11.04.2023 20:41 Ответить
Думалося, що події останнього року змусять всіх членів суспільства переосмислити систему цінностей. Представники влади, як бачимо, ще навіть не починали рефлексувати з цього приводу.
показать весь комментарий
12.04.2023 00:20 Ответить
Підкажіть будь-ласка, куди зник Яйценюк, той, що був організатором багатоміліардного проекту "Стіна - східний вал проти варварів". Чи не на фронті випадково?
показать весь комментарий
12.04.2023 02:24 Ответить
Підкажіть, скільки мільярдів долларів було виділено з бюджету на стіну яценюка?
показать весь комментарий
12.04.2023 07:30 Ответить
1) говориться про багатоміліардний проект, і ніде не сказано про багатоміліардний доларовий проект.
2) справка для неучів:
2.А)
Проєкт "Стіна - східний європейський вал проти рашистських варварів" передбачає інженерно-технічне облаштування держкордону (рокадні шляхи, загородження, рови, вали, техпристрої) для забезпечення моніторингу і стримування незаконного переходу кордону контрабандистами, диверсійними групами . Рашистські варвари при цьому зайшли спокійно, навіть ніде не спіткнулися - особливо легко з Криму зайшли.
2.Б) 6 лютого 2019 року речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян заявив, що готовність комплексу прикордонних споруд на російсько-українському кордоні складає близько 30 %, а кінцевий термін реалізації інженерного облаштування кордону з Росією - 2021 рік. В рамках будівництва фортифікаційних споруд проєкту «Стіна» https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Державна прикордонна служба України витратила 1,3 мільярда гривень. Повна вартість проєкту «Стіна» початково оцінювалася в 4 млрд грн, проєкт планували завершити ще 2018 року. Станом на кінець травня 2020 року його готовність оцінювали на 40 %. У зв'язку зі зменшенням фінансування та зростанням вартості робіт, кінець будівництва планували на 2025 рік.
3.В) Це явно проект для розкрадання коштів платників податків, і таких проектів цей представник етнічної групи близькосхідного походження за своє життя з часів Януковича-Азарова встиг немало провернути, відсвяткувавши на піку своєї карєри досягення активу в 1 млрд доларів.
показать весь комментарий
12.04.2023 08:51 Ответить
4 млрд грн за майже 10 років - це проект для розкрадання?

"для стримування незаконного переходу кордону контрабандистами, диверсійними групами" - де тут про регулярну армію?

"відсвяткувавши на піку своєї карєри досягення активу в 1 млрд доларів." - і "витратила 1,3 мільярда гривень та ще й побудувала на ці гроші близько 30 % стіни" ну ніяк не однакові цифри звідки яценюк вкрав мільярд баксів, якщо всього на стіну витратили 1,3 мільярда гривень (близько 40 млн долларів)???
показать весь комментарий
12.04.2023 09:11 Ответить
Хах, різникофф на закупках продуктів за рік стільки намив. І йому''як з гуся вода''
показать весь комментарий
12.04.2023 09:30 Ответить
Слухайте юристів - які пояснюють, що і хто ці "центри комплектації" - (комерційна структура👈, а не державний орган👈, щось на кшталт "чвк вагнер"👈), і не забувайте - в Україні немає примусової мобілізації.
показать весь комментарий
12.04.2023 08:38 Ответить
Чоловік прямує із Ужгорода у Дніпро автомобілем дві доби. Черз один блок-пост отримує десять повісток. У який ТЦК йому бігти?
показать весь комментарий
12.04.2023 09:13 Ответить
Що ж тут незрозуміло, звісно ж в останній. Кожна наступна повістка скасовує попередню. Приходите в ТЦК, із тою кіпою і кажете, - От дивіться, скільки на мене полювало, але я вибрав ваш ТЦК, тому будь ласка не виписуйте иені штраф 1700 -3500 ГРН, а відразу направте мене на ВЛК, нехай там мені мізки виносять....😄
показать весь комментарий
12.04.2023 09:37 Ответить
От колись , у Пруссіі в 18 столітті це робилося так - підходили до чоловіка двоє, і розпочинали бесіду, знайомилися. Після вели людину в кабак або наливайку і напоювали іі. Потім підсовували йому папірці (повєстку), а далі цього малотямущого вели прямо в армію. Коли людина протверезіє, то вона вже в арміі. До речі, так сталося із Ломоносовим, але після він втік....
показать весь комментарий
12.04.2023 09:29 Ответить
офісо--президентська рєспубліка в тємє..? їх дітки, братки, сватки. кумці, мумці
показать весь комментарий
12.04.2023 09:55 Ответить
Надо было это еще в начале сделать, а не совковые военкоматы. А то нихера не знаешь, в каком ты там военкомате, к какой ты там, незнаю, роте приписан, какое у тебя звание, даже профессию военную не знаешь. А може я артилерист? Так давайте обучайте, пусть расчет свой узнаю, начальство, и т.д. А нифига, в военкомате сказали нет в реестре вообще и хер его знает.

А ссыкуны пусть конченые топятся в речках, в Венгрию переправляясь. А то один сосед 22 февраля 22, когда обсуждали что будет нападение, говорил "Не ссы, всем дадут автоматы, все сразу сделают, припишут к части..." А само ********* со старта в село под Львовом, а я в Киеве так и остался, все ждал, когда или москали дверь выбьют, или когда какой то военком ко мне в дверь позвонит, и скажет "Держи калаш, патроны, а вот телефон старшОго, вот гранаты, удачи..."

Понятно что второе было не реальным.
показать весь комментарий
12.04.2023 10:26 Ответить
Страница 4 из 4