9442 посетителя онлайн

К "Армии восстановления" присоединились уже почти 14 тыс. человек. ИНФОГРАФИКА

К проекту "Армия восстановления" присоединились около 14 тысяч граждан из 16 регионов.

Об этом сообщает Госслужба занятости, передает Цензор.НЕТ.

"Почти 14 тысяч граждан из 16 регионов уже обеспечены работой благодаря участию в общественно полезных работах", - говорится в сообщении.

Самое большое количество привлеченных в "Армию восстановления" безработных зафиксировано в Полтавской области – 3468 человек, в Донецкой – 1854, в Киевской – 1814, в Харьковской – 1612, в Сумской – 1408 человек.

Напомним, проект "Армия восстановления" был введен правительством осенью 2022 года с целью привлечения людей, временно потерявших работу, к восстановлению страны благодаря выполнения ими общественно-полезных работ.

К Армии восстановления присоединились уже почти 14 тыс. человек 01

Топ комментарии
+7
"хуженебудет" пропихтів зебілятко та пішов батрачити за їжу
показать весь комментарий
11.04.2023 13:15 Ответить
+7
Так а ти чого радієш? Ти ж вічно з такими ідіотами в одному суспільстві жити будеш. Вони ще потім замість зеленського підуть і арестовича виберуть, ото тобі смішно буде
показать весь комментарий
11.04.2023 13:26 Ответить
+4
гулаг?
показать весь комментарий
11.04.2023 13:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"хуженебудет" пропихтів зебілятко та пішов батрачити за їжу
показать весь комментарий
11.04.2023 13:15 Ответить
Так а ти чого радієш? Ти ж вічно з такими ідіотами в одному суспільстві жити будеш. Вони ще потім замість зеленського підуть і арестовича виберуть, ото тобі смішно буде
показать весь комментарий
11.04.2023 13:26 Ответить
а чого б мені і не посміхнутись?іронія,друже,це здорова реакція на тупість,яку неможливо перемогти!у всьому світі тількі холодильник має таку суперсилу,що впливає на ідіота,а я можу лиш іронізувати
показать весь комментарий
11.04.2023 14:25 Ответить
Ті нещасні 800 000 л дизелю які були вкрадені в Держрезерву стали саме цією "зайвою соломиною" у відношеннях влада США-Зеленський. Тепер його прізвище в цьому середовищі без "Bugger all" не використовують. 🤬
визначення bugger all: 1. very little or nothing: 2. very little or nothing:
показать весь комментарий
11.04.2023 13:19 Ответить
Докази крадіжки дизелю і називання зєлі "Bugger all" якісь є? Заяви офіційних осіб США, не фейсбучних "інсайдерів" або якихось кореспондентів якихось хоч би і відомих видань?
показать весь комментарий
11.04.2023 13:36 Ответить
Йому Ведмедєв шепнув на вухо. Той точно все знає.
показать весь комментарий
11.04.2023 13:47 Ответить
Те що авральне прийняття Закону України «Про державні резерви» законопроект № 9079 є лише спробою знищення доказів шляхом реорганізації структури прекрасно видно на п.19 * Науково-експертного висновку. Там чітко і ясно говориться що фінансування цього Закону в бюджеті 2023 НЕ передбачено і не закладено.
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html
показать весь комментарий
11.04.2023 13:59 Ответить
https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/pubFile/1718063 ВИСНОВОК на проект Закону України «Про державні резерви» До реєстр. № 9079 від 03.03.2023
П. 19 Щодо змін до Закону України «Про судовий збір»
Покажіть, де саме у п.19 написано про те, що фінансування Закону не передбачено. Чи не ось це: "Слід зважати й на те, що будь-яке звільнення від сплати судового збору матиме наслідком зменшення рівня фінансування судів"?
Якщо у законопроєкт вносяться зміни, це обов`язково є доказом спроби прикрити якісь незаконні дії? Тобто, будь-яка реформа є замітанням слідів злочину?
Також наведіть мені грунтовні аргументи, чому я маю вірити якомусь сайту з поганим дизайном, на який хтось кожного дня вставляє якусь копіпасту з Інтернету? Тому що там написано "Правда, тільки правда!"?
показать весь комментарий
11.04.2023 14:22 Ответить
цитата ст.1 - метою проекту як зазначається у пояснювальній записці до нього є " забезпечення реформування діючої на сьогодні системи державного матеріального резерву"(п.1)
це лише підтверджує припущення що "Влада Зеленського починає замітати сліди грабунку Держрезерву. Законопроект № 9079 - новий Закон про державні резерви передбачає створення двох структур зберігання держрезерву з ліквідацією існуючої і знищення документальних даних про її функціонування."
показать весь комментарий
11.04.2023 15:36 Ответить
В пояснювальній записці в розділі "Основні положення проекту акта" покажіть місце, де написано про "знищення документальних даних про функціонування існуючої структури зберігання".
Намір реформування Держрезерву ніяк не підтверджує припущення, що "Влада Зеленського починає замітати сліди". Щоб підтвердити припущення, потрібно довести факт попередньої крадіжки, для чого потрібні докази. У вас є докази крадіжки саме 800 тис. літрів пального? Не 700 тисяч, не 900 тисяч, саме 800 тисяч. Звідки цифра? Було зроблено ревізію? Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом розкрадання матеріальних цінностей? Є матеріали досудового розслідування?
показать весь комментарий
11.04.2023 15:57 Ответить
04.‎04.‎2023
Минулого тижня невідоме нам джерело передало представникам США інформацію про відсутність в системі Державного агентства резерву України об'ємів паливно-мастильних матеріалів передбачених заходами військового планування на 2023 рік. Згідно цієї інформації стратегічний резерв пального Державного резерву складає 6 000 л технічного заповнення при документально запланованих 800 000 л. Виконавча влада не повідомила Генеральний штаб ЗС України про відсутність стратегічних запасів палива і він продовжує враховувати ці об'єми в своїх оперативних планах.

https://timeze2019.blogspot.com/p/tze.html
показать весь комментарий
11.04.2023 15:38 Ответить
За баланду будуть працювати? Тут військовим немає чим виплачувати а вони вже відбудовують , відвоюйте спочатку
показать весь комментарий
11.04.2023 13:20 Ответить
Взагалі то цивільним треба десь жити. Зараз,а не потім.
показать весь комментарий
11.04.2023 14:08 Ответить
гулаг?
показать весь комментарий
11.04.2023 13:22 Ответить
зелаг или шмылаг
показать весь комментарий
11.04.2023 13:45 Ответить
..чому сором'язливо не нагадують про зряплату?..
- депутан і зечіновників можуть зацікавити безкоштовні кріпаки і у своєму господарстві
показать весь комментарий
11.04.2023 13:23 Ответить
Тисячі працюють за мінімалку, на яку даж не прожити. А одиниці крадуть мільйони.
показать весь комментарий
11.04.2023 13:35 Ответить
Зараз набіжить купа безробітних диванних експертів, які точно знають, що лежати на дивані краще, ніж хоч щось заробити. Чекаю )
показать весь комментарий
11.04.2023 13:48 Ответить
А этой Армии доплата до минималки 30000гр положено?
показать весь комментарий
11.04.2023 15:41 Ответить