12158 посетителей онлайн

В "Гвардии наступления" появилась еще одна бригада – харьковская "Хартия"

гвардія,наступ

11 апреля к штурмовым бригадам "Гвардии наступления" присоединилась уже девятая - ею стала харьковская "Хартия".

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в официальном заявлении "Гвардии наступления".

Во время телемарафона заместитель министра внутренних дел Украины Екатерина Павличенко сообщила, что из-за большого количества запросов, отправленных добровольцами, было принято решение создать новую бригаду.

"Эта бригада будет девятой в составе "Гвардии наступления" и седьмой бригадой в Национальной гвардии Украины. Уже начат набор в "Хартию", - сообщила заместитель Министра внутренних дел Украины.

Павличенко рассказала, что заявку можно подать либо через сайт Министерства внутренних дел, где можно ознакомиться более подробно с информацией об этапах отбора, об обучении, которое будет происходить, либо с помощью ЦНАПов, где также можно подать свои документы оффлайн.

По ее словам, уровень отбора кандидатов в "Гвардию наступления" достаточно высок, ведь в ряды бойцов должны быть набраны лучшие и наиболее мотивированные. Однако она добавила, что кандидаты, которые все же имеют большое желание вступить в то или иное подразделение "Гвардии наступления", могут улучшить свою физическую подготовку путем тренировок и присоединиться к штурмовым бригадам.

Замминистра внутренних дел рассказала, что подготовка бойцов длится несколько месяцев. Сначала она проходит в индивидуальном режиме, ведь большое количество добровольцев раньше не служили в армии. Следующий этап учений уже в составе подразделения, в котором бойцы будут нести службу.

Топ комментарии
+19
Вот странная ситуация с этими "гвардиями". То военкомы отлавливают людей на улицах, так как наверное нету желающих служить в ВСУ, то десятки тысяч добровольцев в эти гвардии. А почему добровольцы не идут в ВСУ, ведь задачи то получается одинаковые, освобождение наших территорий. Или все таки "гвардии" для защиты зе-манды создаются, как многие говорят?
показать весь комментарий
11.04.2023 23:31 Ответить
+14
Вот это размер фобии у одного недонаполеона. Такими темпами у нас ментовских будет больше солдат ЗСУ.

показать весь комментарий
11.04.2023 23:41 Ответить
+13
тут цікавіше інше,їх уже який місяць тренують але нікуди не посилають,тоді як простих смертних,в кращому разі місяць учебки і на фронт,а ці все трену.ться,ой ще забув їм тепер теж волонтери збирають,а скільки було піздьожі за цю "гвардію",що то не як в ЗСУ,де ніхрена нема і їм тільки мотивованих бійців бракує...
показать весь комментарий
11.04.2023 23:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вот странная ситуация с этими "гвардиями". То военкомы отлавливают людей на улицах, так как наверное нету желающих служить в ВСУ, то десятки тысяч добровольцев в эти гвардии. А почему добровольцы не идут в ВСУ, ведь задачи то получается одинаковые, освобождение наших территорий. Или все таки "гвардии" для защиты зе-манды создаются, как многие говорят?
показать весь комментарий
11.04.2023 23:31 Ответить
тут цікавіше інше,їх уже який місяць тренують але нікуди не посилають,тоді як простих смертних,в кращому разі місяць учебки і на фронт,а ці все трену.ться,ой ще забув їм тепер теж волонтери збирають,а скільки було піздьожі за цю "гвардію",що то не як в ЗСУ,де ніхрена нема і їм тільки мотивованих бійців бракує...
показать весь комментарий
11.04.2023 23:42 Ответить
Їх два місяці тренують. Зачисткою тилів і насищення відбитого у кацапів Лугандону нацгвардією то гарна справа. Хлопці гарно справляться.
показать весь комментарий
12.04.2023 01:42 Ответить
Так вони ж будуть з іншого боку від барікад.
показать весь комментарий
12.04.2023 07:59 Ответить
Действительно. Вообще, очень и очень странноватый проект от власти и МВС. Реально больше похоже на создание аналога росгвардии для прикрытия "величайшего" зада.
показать весь комментарий
11.04.2023 23:43 Ответить
Як сказав знайомий мєнт у них просто записують згідно плану поліцейських до цієї гвардії. От і всі "добровольці"...
показать весь комментарий
12.04.2023 09:19 Ответить
https://www.facebook.com/ibigdan.new/posts/pfbid02dZzVbmai96Dg6E6LLUFY9ya9z3mVPdcBYxFpPhKhoaGEsJPDv6M9vQ4H69Utvunrl?locale=ru_RU "Деякі з українців там, в цих інтернетах, потупішали більше ніж я на природі."
показать весь комментарий
11.04.2023 23:44 Ответить
У нас есть нацгвардия при МВД с этими-же функциями. Зачем это дублирование, где и в каком законе прописаны права и обязанности этих структур, и зачем их выводят из под командования ЗСУ?
показать весь комментарий
12.04.2023 00:16 Ответить
Клименко буде командувати в наступі дев'ятьма бригадами?
показать весь комментарий
12.04.2023 00:41 Ответить
Вот именно. Почему "гвардія наступу" создается под командованием МВД, а не под командованием ЗСУ? Зачем такие сложности и дублирование функций?
показать весь комментарий
12.04.2023 01:16 Ответить
Це нацгвардія. Створюється тому що є багато бажаючих бити кацапів але багато хто не хоче на 4 роки підписувати контракт у ВСУ, а зачищати Лугандон ти разом їх бити з хлопцями з ЗСУ хочуть
показать весь комментарий
12.04.2023 01:44 Ответить
Служба за контрактом ― термін служби

Особи, які підписали контракт у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або оголошення рішення про демобілізацію та призначаються на посади, строки військової служби в календарному обчисленні встановлюються відповідно до частини другої статті 23 про https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2232-12#Text Військовий обов'язок і військову службу .
Рядовий склад - 3 роки;Сержантсько-старшинський складу - від 3 до 5 років;Офіцери - до 5 років;Офіцери, що оволоділи авіаційними спеціальностями - 10 років;Офіцери, які отримали первинне офіцерське звання після навчання на військових кафедрах ― від 2 до 5 років;Інші громадяни ― від 1 до 5 років.

Військовослужбовці строкової служби або мобілізовані, які відслужили 11 місяців, можуть бути прийняті за контрактом під час особливого стану та 6 місяців. Строк їх служби може бути продовжений за частиною 4 статті 23 того ж закону.
показать весь комментарий
12.04.2023 02:22 Ответить
"вот именно" - это что? ваше утверждение, что Клименко таки будет командовать девятью бригадами?
показать весь комментарий
12.04.2023 02:01 Ответить
МВС розпочало формування штурмових бригад під назвою "Гвардія наступу", до яких можуть вступати добровольці. Ці підрозділи націлені на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. Про це https://mvs.gov.ua/uk/news/igor-klimenko-mvs-rozpocalo-formuvannia-sturmovix-brigad-gvardiia-nastupu заявив виконувач обов'язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.
Від Текстів: Ці заяви звучать оптимістично, але не зрозуміло, навіщо МВС окремі бойові підрозділи, якщо є ЗСУ? Навіщо ускладнювати структуру командування і йти за російським сценарієм, коли на фронті воюють частини з різним підпорядкуванням? На тому ж російському прикладі ми бачимо, що з часом це призводить до політичних проблем і протистояння між керівниками цих формувань.
показать весь комментарий
12.04.2023 02:14 Ответить
где здесь написано, что Клименко будет командовать наступлением девяти бригад?
показать весь комментарий
12.04.2023 02:29 Ответить
А где я сказал что лично Клименко? Не придумывайте. Вот и объясните зачем в МВС создается дублированная структура?
показать весь комментарий
12.04.2023 09:54 Ответить
ЗекоМанді вже нічого не допоможе
показать весь комментарий
12.04.2023 06:29 Ответить
Різне буває. Я особисто знаю людей котрі мають бойовий досвід але не поспішають на фронт. Вони готові йди добровільно воювати але не офіційно тому що не хочуть підписувати контракти і т.п. Зараз шукають шляхи як це зробити.
показать весь комментарий
12.04.2023 06:41 Ответить
Цих шляхів достатньо, хто хотів так, давно воює.
Але справа в тім, що вразі чого, ці люди, їх родини, мають бути соціально захищені...
на рівні з військовими ЗСУ.
Також це має бути і до всіх легіонерів, які воюють і гинуть за Україну.
Те що наразі відбувається у нас просто не припустимо, більш сволотного ставлення влади до людей і воїнів, Україна ще не знала.
показать весь комментарий
12.04.2023 07:42 Ответить
Самий крутий шлях це в тебе, через Польшу.
показать весь комментарий
12.04.2023 09:04 Ответить
Вот это размер фобии у одного недонаполеона. Такими темпами у нас ментовских будет больше солдат ЗСУ.

показать весь комментарий
11.04.2023 23:41 Ответить
Бити кацапів в містах Лугандону- треба багато військ. нацнвардія також полк Азов-який захищав Маріуполь. Звільнювати теріторію багато кто хоче але 4 роки контракт не хочуть підписувати а на півроку- норм
показать весь комментарий
12.04.2023 01:45 Ответить
Ви розумієте що, щоб ти не підписав, це квиток на вхід, вихід буде у всіх один, або зі щитом, а бож на щиті, до кінця війни.
Скінчиться війна іх всіх розженуть як майдан після втечі яника.
показать весь комментарий
12.04.2023 07:47 Ответить
Їх потрібно знати в обличчя, щоб вбивати
показать весь комментарий
11.04.2023 23:47 Ответить
Застрелив селянина та чинив звірства: На Київщині судитимуть єфрейтора з Бурятії
показать весь комментарий
11.04.2023 23:48 Ответить
Так вони всі на одну морду...
показать весь комментарий
12.04.2023 09:20 Ответить
это -гвардия захисту, захисту зэ-иуды и ко по примеру пуйловской росгвардии
показать весь комментарий
12.04.2023 00:31 Ответить
Підпищиків -0 Постів- 0. Кацап ти спалився)
показать весь комментарий
12.04.2023 01:46 Ответить
зэ-однодневка подляковская


Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація:06.03.2023
показать весь комментарий
12.04.2023 03:57 Ответить
https://twitter.com/i/status/1645766830521294848 Так британські військовослужбовці проводять додому бійців з України, які проходили навчання у Великій Британії
З Богом, наші захисники!
показать весь комментарий
12.04.2023 00:47 Ответить
Не знаю , где все эти гвардии наступу, люти, те что в европах обучались. Но с нашей роты осталось боеспособных 30 человек из 100. И нас некому менять. На передке мы с июля. Про ротацию нам говорят забудьте.
показать весь комментарий
12.04.2023 05:48 Ответить
Ви з окопу пишете ?
показать весь комментарий
12.04.2023 08:28 Ответить
Да, я на нуле в луганской области. Сейчас в отпуске. А вы уже в армии?
показать весь комментарий
12.04.2023 09:56 Ответить
До 20 травня 2019 року був переконаний,що усі громадяни України з лишньою хромосомою (Синдро́м Да́уна) перебувають в спецзакладах та виявилося,що дуже помилявся.
показать весь комментарий
12.04.2023 07:05 Ответить
Нехай доведуть до боєздатності і оптимізують хоч ті що є, в бригадах є бійці які числяться в підпорядкуванні командира частини (комбрига) ,, ті що більше двох місяців одержують зарплату в п'ятсот гривень, ця категорія бійців в основному що я бачу по стану здоров'я, оце подяка за службу, пролиту кров, втрачене здоров'я, де моральні цінності, що вартість слова подяки захисникам, якщо до людей відносяться як до кріпаків, де соціальні гарантії??? А в людей сім'ї, діти мені на св'ята нема за що поїхати нехай діти замість батька поди в ляться відосік із бидлячою пикою клоуна, а цьому вина. Зєлі, РНБО Кабмін, ну і звичайно тих хто обрав коломоймько-квартальний зброд
показать весь комментарий
12.04.2023 07:35 Ответить
І не треба йти в "вагнерівці", якщо в "гвардіі наступу" плятять більше.
показать весь комментарий
12.04.2023 07:56 Ответить