11344 посетителя онлайн

Нам известно имя исполнителя казни украинского военного, - Буданов

буданов

Украинской разведке известно имя исполнителя казни украинского военного, почти все установленные лица, которые совершили подобные вещи, "больше не существуют".

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом заявил в интервью NV.UA. начальник Главного управления разведки Минобороны Кирилл Буданов.

"Кто он, мы знаем", - сказал Буданов.

По словам руководителя разведки, случаев казни украинских военных было "не так уж много, это единичные случаи".

"Есть несколько иная статистика. Как-то так случилось, что почти все из тех, кто делал такие вещи, где нам это было четко известно, они больше не существуют. Поэтому не думаю, что этот человек станет исключением", - сказал Буданов.

Напомним, в сети появилось видео, на котором пленному украинскому солдату российские военные преступники из ДШРГ "Русич" отрезали голову.

В ГУР МО заявили, что такими публикациями захватчики пытаются запугать Силы обороны Украины.

Президент Владимир Зеленский заявил, что никому в мире невозможно игнорировать российский террор.

CNN сообщило, что в соцсетях опубликовано два видео обезглавливания украинских воинов: сняты сейчас и летом.

Топ комментарии
+53
Буданову вірити -себе не поважати. Краще вже Гогілашвілі.
показать весь комментарий
17.04.2023 21:20 Ответить
+46
Дуже легко сказати: "Та ми його вже вбили. Все спокійно".
А давайте ім'я та прізвище. Давайте імена родичів. Чому ні? Це ж вороги.
Я думаю ***** вони не впізнали.
показать весь комментарий
17.04.2023 21:28 Ответить
+37
Всі кацапські мерзенні вбивці які прийшли вбивати та вбивали громадян України мають здохнути...
показать весь комментарий
17.04.2023 21:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Всі кацапські мерзенні вбивці які прийшли вбивати та вбивали громадян України мають здохнути...
показать весь комментарий
17.04.2023 21:18 Ответить
имя сестра,имя!
показать весь комментарий
17.04.2023 21:19 Ответить
Да він на понт бере шоб той злякався. Ну і по тєлємарафону треба ж щось показувати, а то ютуб щось мутить з переглядами що і бидло починає розуміти що його *********
показать весь комментарий
17.04.2023 21:42 Ответить
спецслужби хіба друкують "Бюлетень знищених злочинців"?
показать весь комментарий
18.04.2023 07:55 Ответить
Цього ката треба знищити як скажену тварину. Жодний суд не винесе адекватний його мерзенному злочину вирок!
показать весь комментарий
17.04.2023 21:20 Ответить
Краще захопити живцем, допитати з пристрастю і тільки потім знищити, а краще хай би кукурікав на пожиттєвому терміні ув'язнення.
показать весь комментарий
17.04.2023 21:26 Ответить
це ще питання як він буде здихати?
показать весь комментарий
18.04.2023 07:56 Ответить
Буданову вірити -себе не поважати. Краще вже Гогілашвілі.
показать весь комментарий
17.04.2023 21:20 Ответить
+
показать весь комментарий
17.04.2023 21:28 Ответить
За останні 9 місяців Офіс омбудсмена отримав "десятки відео" публічних страт українських військових російськими солдатами.
показать весь комментарий
17.04.2023 21:41 Ответить
А ім'я страченого теж відоме ?
показать весь комментарий
17.04.2023 21:20 Ответить
Страчують злочинців за вироком суду, а в даній ситуації мова про вбивство полоненого і його вбивць.
показать весь комментарий
17.04.2023 21:24 Ответить
Виходить так, ми все знаємо, але його не назвемо. Тоді навіщо взагалі підіймати цю тему в публічному просторі? Знищить його і все. Чи це як СБУ кожен день ловить зрадників та колаборантів, а під носом мародери, саботажники, зрадники, інфоцигани живуть як сир у маслі. Ох уж ці мені радянскі показушні мляді. Завжди змістовну пустоту намагаются прикрити зовнішнім показушним ефектом!
показать весь комментарий
17.04.2023 21:25 Ответить
Дуже легко сказати: "Та ми його вже вбили. Все спокійно".
А давайте ім'я та прізвище. Давайте імена родичів. Чому ні? Це ж вороги.
Я думаю ***** вони не впізнали.
показать весь комментарий
17.04.2023 21:28 Ответить
В публічному просторі підіймають тему для того щоб - залякати .. Як варіант - інших .
Вбивають же - мовчки , поки жертва ще нічого не підозрює .
показать весь комментарий
17.04.2023 21:36 Ответить
Кого залякати? Отих відморозків, які вже залякані путіним, уткіним чи пригожиним. Вони завжди царя-батюшку бояться і одночасно ******* більше ніж господа бога. Якщо ГУР цього не знає, тоді дійсно можна вже не дивуватися повії- медалістці.
показать весь комментарий
17.04.2023 21:49 Ответить
Кого залякати?)) .. Будь кого .. Я ж не говорив про когось - конкретного .
показать весь комментарий
17.04.2023 21:54 Ответить
Давай ім"я , в нього родичі ж є
показать весь комментарий
17.04.2023 21:26 Ответить
Замість того, щоб спробувати дістати цього ката живим і засудити перед усім світом на довічне роблять такі заяви і кацапи самі його приберуть для неможливості витоку інформації про можливих інших катів з цих підрозділів.
показать весь комментарий
17.04.2023 21:26 Ответить
Це ДШРГ "сРусич" відоме ще з 2014 тим, що відрізали кінцівки полоненим і досі продовжують цим займатися. Їх не потрібно брати в полон, а закопувати чи спалювати живцем без розголосу (аби наші гуманні партнери не нили).
показать весь комментарий
17.04.2023 21:26 Ответить
Єдине джерело, яке повідомило, що це Русіч, був Цензор.нет. Ніде більше не бачив інфи із ймовірними злочинцями. Ті ж вагнера ще в Сирії практикували щось подібне, коли вбили людину лопатами та відрубали голову. А може це і той самий Ахмат, який уже "прославився" із відрізанням геніталій канцелярським ножем. На жаль, ми не знаємо, що за виродки.
показать весь комментарий
17.04.2023 21:54 Ответить
як це ви не знаєте? кацапи
показать весь комментарий
17.04.2023 21:56 Ответить
глянув на реєстрацію...бісер перед свинею
показать весь комментарий
17.04.2023 21:57 Ответить
Морду наїло.
показать весь комментарий
17.04.2023 21:27 Ответить
Шо є, то є 😁
показать весь комментарий
18.04.2023 09:06 Ответить
ти такий пиз*ун буданов....
показать весь комментарий
17.04.2023 21:38 Ответить
Имя самого Буданова, тоже известно,толку то.
показать весь комментарий
17.04.2023 21:39 Ответить
"Минюст США заявил о передаче конфискованных активов РФ на восстановление Украины". Всего их было заморожено на 58 млрд долл.
В раше такой вой тролей! Но главное не это. 1 самолет F-16, стоит макс 55 млн долл. Если зе-шваль не разворует деньги, то на 58 млрд можно столько самолетов КУПИТЬ, абсолютно законно.
показать весь комментарий
17.04.2023 21:40 Ответить
А если все таки прочесть на что передают деньги?
показать весь комментарий
18.04.2023 10:18 Ответить
Буданов - звіздун.

Як би знав ім'я, то сказав би
показать весь комментарий
17.04.2023 21:40 Ответить
Его надо взять живым, но потом я не знаю шо с ним сделать!
показать весь комментарий
17.04.2023 21:41 Ответить
дохера ти знаєш... жрать треба менше, а справами займатися. Чого Мальчиков ще живий?
показать весь комментарий
17.04.2023 21:41 Ответить
пєчкін казав;
у мене є для Вас лист, але я його Вам не дам
чому весь світ, включно з ріднею та близькими цієї мразі не мають знати, ким він є насправді?
Ви знаєте хто воно, це уйобіще, і що?????
хдохне...
і похоронять як героя
а чому??
бо Ви знаєте,
а мають знати всі, і його діти теж.\!!!!!
показать весь комментарий
17.04.2023 21:47 Ответить
Так на скандальному відео пику кацапа не було видно. Тепер ці заяви без конкретизації. Піар чистої води
показать весь комментарий
17.04.2023 21:50 Ответить
По большому счёту, нужно было бы его живым доставить в Украину, а вместе с ним, выкрасть и

доставить всю его родню, а потом, в присутствии родных убитого солдата, заставить родню

рашистского урода самим отрезать ему голову , тому, кто будет отказываться это делать,

отрезать голову и так до последнего кацапа. Это будет справедливым возмездием нЕлюдям.
показать весь комментарий
17.04.2023 21:53 Ответить
Лубінець каже що такі випадкі не поодинокі, вагнерівці свідчать що регулярні...тож хто *******, товарищ розвідник?
показать весь комментарий
17.04.2023 22:02 Ответить
Весь підрозділ сручей повинен бути прелюдно знищений.
показать весь комментарий
17.04.2023 22:03 Ответить
Одні слова, нічім не підкріплені. Буданов - балаболка.
показать весь комментарий
17.04.2023 22:10 Ответить
нащо нам його ім"я??? краще бошку його москальську покажи, або живим це біосміття в Україну доставити, як це колись робила ГУР з покидьком Цемахом за часів Бурби. Звісно, Бурба не був таким гламурно-креативним, як Кірюша, Бурба не вів "блог", не робив селфі, не показував свого кота, не піарився ХЗ на чому. А просто непомітно й чесно робив свою справу... За що й був звільнений зрадниками з ОП.. Зато зараз в нас є прикольний блогер-Кірюша...
показать весь комментарий
17.04.2023 22:14 Ответить
На мою думку,всі хто підтримує *****-причетні,годі вже соплі пускати.
показать весь комментарий
17.04.2023 22:26 Ответить
" випадків страти українських військових було "не так вже й багато, це поодинокі випадки"------А лубінець сьогодні сказав що в нього сотні відео зі стратами. Нікчемні Зелені тріпачі... ГИДКО від вас
показать весь комментарий
17.04.2023 22:30 Ответить
Українців не залякати такими відео це ***** вирішило провокувати наших содат щоб вони викладали подібні відео і потім цим відео лякати своє бидло щоб воно у полон не здавалося ...
показать весь комментарий
17.04.2023 22:32 Ответить
на мою думку треба вирізати всіх рідних таких катів включаючи дітей щоб не пліднились
показать весь комментарий
17.04.2023 22:34 Ответить
Если операция по ликвидации выполнена,дай имена пи**Ов,и награды Героям которые выполнили грязную работу за Украину.
показать весь комментарий
17.04.2023 22:44 Ответить
майже всі встановлені особи, які здійснюють подібні речі, "більше не існують". - для того, щоб бажаючих подібних випадків із стратою українських захисників рашистськими нелюдами було менше, варто показувати відео ,як їх знищують "українські мисливці.
показать весь комментарий
17.04.2023 23:04 Ответить
****, кінчені ********! Видно ж що молодий хлопець, навіть по голосу чути. І українець не гвалтував їх дружин, не вбивав їх дітей, не знущався з батьків. Хлопець просто пішов захищати країну, можливо, і навіть скоріше за все, по мобілізації, просто захищав країну!! Це навіть не звірі, це ЩОСЬ, саме ЩОСЬ, істота, не людина і не звір.. А просто істота кацап.
показать весь комментарий
17.04.2023 23:09 Ответить
А того чурку который резал нашего солдата и отрезал его гениталии? Тоже знает?
И что? Его кто то покарал?
Вот не верю прихвостням членопианиста.
показать весь комментарий
17.04.2023 23:11 Ответить
Треба так, як було в радянській армії під час Другої світової: давали наказ тих, хто в складі тих чи інших німецьких окупаційних підрозділів чинив найбільші звірства на окупованих територіях в полон не брати!
показать весь комментарий
17.04.2023 23:12 Ответить
Німецькі "окупаційні підрозділи" звірств не чинили. Ви начитались радянської пропаганди.
показать весь комментарий
17.04.2023 23:48 Ответить
На фоні цих ********* навіть паскуди, які за Слава Україні стратили українського воїна, виглядають "гуманістами", умовно звісно, хоч не знущались, ну мучали, стратили як ворога, розстріляли. А ці нелюди насолоджувались своїм звірством. ***, невиліковна нація, хвора.
показать весь комментарий
17.04.2023 23:15 Ответить
не існують? а 5 кадировців,яких повернули в Чечню,існують?
показать весь комментарий
18.04.2023 00:44 Ответить
Поки ГУР командує така нікчема як буданов то кацапи можуть спати спокійно.поки зєлєнський ********** ніяких дій по покаранню кацапів не буде.згадайте про операцію вагнер.зєлупа і єрмак злили все.згадайте суддю чауса як буданов комедію ломав.буданов це типічний дегенерат зі зграї зєлєнського
показать весь комментарий
18.04.2023 00:54 Ответить
17 апреля Welt опубликовало интервью с американским журналистом и политологом Фредом Капланом, озаглавленное его цитатой о «наиболее простом» способе завершения конфликта в Украине путем ликвидации путина.
Но видимо Буданов не считает хьло злочинцем...
показать весь комментарий
18.04.2023 01:25 Ответить
..а ім'я, того хто випустив з полону свідка МН17 Цемаха та вагнерівців до Московії, щоб вони продовжували різати голови, будановці та баклановці й досі не знають?.. це ж так складно..
нехай ці покидьки та зрадники у печерному кварталі зелених ліхтарів й надалі продовжують вставляти палиці в колеса Україні?
показать весь комментарий
18.04.2023 08:09 Ответить
Хвалиться чужими заслугами.
По факту,навіщо дав розправитись над учасниками укр.рдг,які діяли на окупованих територіях і гідні звання Героя,за такі подвиги,які десятикратно перевищують його "подвиг" в окуп.Криму.
А звиздіти-не мішки носити,зовні виглядає,блогер на важливій посаді.
показать весь комментарий
18.04.2023 08:55 Ответить
Клоун у країні не всі лошари з кварталу, труп покажи.
показать весь комментарий
18.04.2023 09:18 Ответить
Буданов **********...****** чаще, чем дышит! Янелох со своим цирком обязан ответить за смерти украинцев
показать весь комментарий
18.04.2023 10:21 Ответить
Тут може бути,що публічне обезголовлення укр.військовополоненого не було узгоджене ескстремістами з міноборони рф і пішло не на користь ерефії у міжнародному плані,іміджі.
Тому фсб тихо ліквідовує головного винуватця і подає,як заслугу свого агента в укр.розвідці-таке собі два в одному:два рішення в одній ліквідації.
показать весь комментарий
18.04.2023 10:51 Ответить
если бы отгогилашвиленный знал, то он бы молчал... а так все брехня...