5108 посетителей онлайн
52 975 169

На войне погиб бывший народный депутат Олег Барна

барна

На войне погиб бывший народный депутат Украины Олег Барна. Ему было 55 лет.

Как сообщает Цензор.НЕТ, информацию Фактам ICTV подтвердил спикер объединенного пресс-центра Сил обороны Таврического направления Алексей Дмитрашковский.

Предварительно Барна погиб вчера, 17 апреля. Сегодня, 18 апреля, экс-нардепу должно было исполниться 56 лет.

На войне погиб бывший народный депутат Олег Барна 01

Топ комментарии
+80
Достойна людина!
Уклін!
показать весь комментарий
18.04.2023 20:57 Ответить
+72
Вічна пам'ять тобі, Олеже! Ти пішов у Небесне Воїнство… Дуже боляче…🥀🥀
показать весь комментарий
18.04.2023 20:58 Ответить
+67
Світла пам'ять Захиснику України.
Мовчки пішов на фронт, воював ... Я не знала, що він на війні.
показать весь комментарий
18.04.2023 20:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Морди наїдають і розпихують бабло по норах.
показать весь комментарий
18.04.2023 21:23 Ответить
крім цього,загинуло уже чимало депутатів міських,селищних,обласних рад, а у нас боти говорять що вони не воюють...
показать весь комментарий
18.04.2023 21:17 Ответить
Це скоріше себе рідних виправдати
показать весь комментарий
18.04.2023 21:30 Ответить
я не чув щоб навіть поранило якогось із прислуг урода, може ти знаєш? зрадники є, хабарники є, а про воїнів не чув.
показать весь комментарий
19.04.2023 19:20 Ответить
Свічку ПРАВДИ і ШАНИ заслужив цей чоловік . Жодних питань до нього за його каденції в мене не виникало... Спочивай в Божій Ласці... ти її заслужив!
показать весь комментарий
18.04.2023 21:18 Ответить
І знову загинув за Україну не риг і не зелений, жоден з яких навіть не воює.
показать весь комментарий
18.04.2023 21:21 Ответить
А Вілкул А Атрошенко
показать весь комментарий
18.04.2023 21:29 Ответить
Вони не в окопах.
показать весь комментарий
18.04.2023 21:30 Ответить
То ви всіх ригів знаєте? Ну в принципі, мабуть, що так
показать весь комментарий
18.04.2023 21:43 Ответить
Я не зустрічала інформації про членів опзж або слуг, які воюють, загинули ЗА Україну.
Ви бачили таку інформацію?
показать весь комментарий
18.04.2023 21:58 Ответить
Вілкул загинув? Якщо так, то... Він був за русню, а пан Олег ні
показать весь комментарий
18.04.2023 23:27 Ответить
ЧОМУСЬ ОСТАННІМ ЧАСОМ ПОЧАЛИ ПОМИРАТИ ВІЙСЬКОВІ НА ФРОНТІ ЗА ТАКІ РОЛИКИ
https://www.youtube.com/watch?v=WK1UIsukhy0
показать весь комментарий
18.04.2023 21:21 Ответить
теж це замітив.першим був Каракай.
показать весь комментарий
19.04.2023 07:42 Ответить
Якось цікаво виходить,при житті бруд лили на людину,тепер дивуються.Хоча міг спокійно,як колишній депутат,сидіти дома,ат ні,поступив як справжній чоловік. І багато таких прикладів,Луценко,Хливнюк,Тополя іще ніхто не знає де Пастор,Тетяна Чорновіл,а як лили багнюку на (вилитіло з голови) того депутата,що нарика підстрелив,а виявилось,що дякуючи йому спасли **Стугни** і таких прикладів буде безліч.
показать весь комментарий
18.04.2023 21:22 Ответить
👏👏👏👏👏 У нас так ******* - давати оцінку заднім числом. Хоча можливо велике справді можна побачити на відстані. Загиблий був інколи надто емоційним, іноді різким, деколи помилявся, як і всі ми, але завжди був справжнім - таким, що ніколи не діяв і не говорив з чужих слів, чи по чужих темниках, написаних у високиж кабінетах, чи офісах олігархів. Можливо багато здивуються, але Барна був зорошим боксером. А у цієї категорії людей слищняків немає...
Пи. Си. Ті, хто покинули нас у Світлий тиждень Св'ятої Пасхи ідуть одразу на Небо. Отже Господь не бачить у їхніх діях гріхів. Вічна пам' чть справжньому Чоловікові.
показать весь комментарий
18.04.2023 21:36 Ответить
+
показать весь комментарий
18.04.2023 23:29 Ответить
Пашинський, про якого Зеленський сказав "всі знають, що він злодій". Отак бездоказово на усю країну. А Пашинський займався ракетною програмою.
показать весь комментарий
19.04.2023 00:40 Ответить
а злодієм виявився гандон,путінський нацюцюрник.
показать весь комментарий
19.04.2023 07:44 Ответить
Чорний, Маєте на увазі Пашинського. Ось такі трагічні події і показують хто є хто. Вічна пам'ять Олегу Барні. Співчуття рідним, близьким, а також усій спільноті, бо країна втратила патріота, гідну людину. А таких, ох, як бракує.
показать весь комментарий
19.04.2023 10:03 Ответить
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ І ВІЧНА ШАНА СПРАВЖНЬОМУ ПАТРІОТУ УКРАЇНИ!
показать весь комментарий
18.04.2023 21:29 Ответить
Герою Слава!
Родині співчуття, повага і шана.
С.У.М.
показать весь комментарий
18.04.2023 21:29 Ответить
стаття про Барну О. а комети про Яценюка. Що в голові у цих зелених ублюдків?
показать весь комментарий
18.04.2023 21:30 Ответить
Вічна пам'ять Воїну. Слава ЗСУ!. Героям Слава!
показать весь комментарий
18.04.2023 21:31 Ответить
Вічна пам'ять! Герою Слава!💔
показать весь комментарий
18.04.2023 21:33 Ответить
Гинуть, гинуть патріоти.
Вічная слава та вічний спокій Олегу Степановичу...
показать весь комментарий
18.04.2023 21:34 Ответить
так інколи буває - один день вартий п'ятидесятип'яти років нікчемного життя...
показать весь комментарий
18.04.2023 21:41 Ответить
Світла пам"ять!
показать весь комментарий
18.04.2023 21:43 Ответить
Світла пам'ять 🫡 пішов як справжній Воїн
показать весь комментарий
18.04.2023 21:44 Ответить
Герої не вмирають! Слава Україні!!!
показать весь комментарий
18.04.2023 21:49 Ответить
Олег https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%A1%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Барна
показать весь комментарий
18.04.2023 21:59 Ответить
Олег https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%A1%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Барна
показать весь комментарий
18.04.2023 22:01 Ответить
Ой-ой-ой! Дуже шкода людину. Щоб про нього не говорили, а людиною він був дуже ідейною. Не завжди можна було погодитись з його переконаннями, але баригою він ніколи не був. Людина вірила в свої ідеали і залишилася з ними до кінця. І ідеалами були не гроші і влади, що ой як не часто зустрічається у наших можновладців. Барна був дійсно народним депутатом. Ба більше він був справжнім депутатом з народу. який його обирав. Земля пухом цьому воїну-депутату.
показать весь комментарий
18.04.2023 22:02 Ответить
Героям Слава !
показать весь комментарий
18.04.2023 22:04 Ответить
Опять погибают Люди из воинствующего меньшинства, которым не какая разница. А "большинство" воюет в очередях в Макдональд.
показать весь комментарий
18.04.2023 22:04 Ответить
«Росіяни - це не нація, навіть не народ. Це байстрюки татаро-монгольської орди без
своєї історії, культури, віри, які вони постійно крали в інших народів, на яких нападали.»


Олег Барна.
показать весь комментарий
18.04.2023 22:13 Ответить
чому зе-гівно все на один лад - срань
показать весь комментарий
18.04.2023 22:45 Ответить
14 січня 2015 року Олег Барна з трибуни Верховної Ради заявив, що Путін - *****!. У залі було чути «ла-ла-ла-ла».
показать весь комментарий
18.04.2023 22:22 Ответить
ключове слово "було чути". Так отож!
показать весь комментарий
19.04.2023 06:17 Ответить
показать весь комментарий
18.04.2023 22:37 Ответить
Ідуть кращі.

А залишаються всякі Портнові, Собачі рти Дубінські і інші представники слуг олігархів...

І біда в тому що бидло не оцінить їх подвиг, а далі буде жрати те що весере агентура рф.
показать весь комментарий
18.04.2023 22:53 Ответить
Пам'ятаємо, як його зелене 1+1 брудом поливало.(((
показать весь комментарий
18.04.2023 23:14 Ответить
Я в шоці, ми спілкувалися в фб, це патріот, це поважна та дуже добра людина, рідні мої співчуття, Герою вічна слава і память, проклени русским тварям!!!!!!!!!
показать весь комментарий
18.04.2023 23:26 Ответить
Це був світлий чоловік, його дуже нам бракуватиме. R.I.P.
показать весь комментарий
18.04.2023 23:27 Ответить
Bічна пам'ять герою. Неймовірно боляче. На жаль гинуть найкращі.
показать весь комментарий
19.04.2023 00:06 Ответить
Барна був депутатом від БПП в минулому скликанні.
показать весь комментарий
19.04.2023 00:51 Ответить
А коли загине Шуфрич ?
показать весь комментарий
19.04.2023 03:50 Ответить
показать весь комментарий
19.04.2023 06:15 Ответить
Я помиляюсь, чи це той депутат що Яценюка виніс з трибуни коли останній ще Прем'єром був?
показать весь комментарий
19.04.2023 08:39 Ответить
R.I.P.
показать весь комментарий
19.04.2023 09:57 Ответить
Світла пам'ять воїну-депутату. Достойна людина, не став відсиджуватися у ВР.
показать весь комментарий
19.04.2023 12:17 Ответить
Світла пам'ять та шана! Достойний був чоловік. Справжній українець.
показать весь комментарий
19.04.2023 12:36 Ответить
Тепер Сеня Кролик Яценюк повинен на фронт іти, якщо він справжній чоловік.
показать весь комментарий
19.04.2023 15:45 Ответить
Така інформація від Порошенка:

https://www.facebook.com/petroporoshenko?__cft__[0]=AZUAltqsRwXW2JCvY-GHLFHiaNXSkcSXHmLB3CobpvIoaR4M3v72gbd1xWFqoS1rjKN7mP55xCCmkUWWBiADCQNgVSpMVC0XFTMCJ-Ff-SoJqwBfaQRLvJFAoRSRp7Kd6s3zikTguAJeRRWMkSInsInAlfOl0TEfO4x9qpCg86mPvo8Gh2AyPklJGDgXh5uk5BQ&__tn__=-UC%2CP-R Петро Порошенко

https://www.facebook.com/petroporoshenko/posts/pfbid0r7LUu7Qtumwxf4kJqLcHvLaQFCssSzDLJmSqJ5W2MkRAXU3PwpiwWwbLvyfJRjMJl?__cft__[0]=AZUAltqsRwXW2JCvY-GHLFHiaNXSkcSXHmLB3CobpvIoaR4M3v72gbd1xWFqoS1rjKN7mP55xCCmkUWWBiADCQNgVSpMVC0XFTMCJ-Ff-SoJqwBfaQRLvJFAoRSRp7Kd6s3zikTguAJeRRWMkSInsInAlfOl0TEfO4x9qpCg86mPvo8Gh2AyPklJGDgXh5uk5BQ&__tn__=%2CO%2CP-R pnrooSsedt70530f1l0h2cht9l23fmu58t246al218638146mi7ml32m4agm ·

Не повірив. Не вірю. І не віритиму до останнього. Хай ця звістка буде прикрою чуткою, жахливим непорозумінням, злим жартом.

Не сьогодні, так завтра, не завтра, так за кілька днів Олег з'явиться. Або його знайдуть десь серед трьохсотих. Будемо сподіватися і молитися.

Безкомпромісний, часом різкий та імпульсивний, але щирий, прямий, відвертий і сміливий. Таким https://www.facebook.com/oleg.barna.75?__cft__[0]=AZUAltqsRwXW2JCvY-GHLFHiaNXSkcSXHmLB3CobpvIoaR4M3v72gbd1xWFqoS1rjKN7mP55xCCmkUWWBiADCQNgVSpMVC0XFTMCJ-Ff-SoJqwBfaQRLvJFAoRSRp7Kd6s3zikTguAJeRRWMkSInsInAlfOl0TEfO4x9qpCg86mPvo8Gh2AyPklJGDgXh5uk5BQ&__tn__=-]K-R Oleg Barna був, є і, сподіваюся, залишиться. А ще сьогодні його День народження.

З неділі на понеділок Олег вітав нас з Мариною із Великоднем. Степан каже, що бригада наразі загибель Олега не підтверджує, і тіла ніхто не бачив. Тож давайте чекати і вірити в краще, в те, що Олег живий. Боже, поможи!

показать весь комментарий
19.04.2023 20:22 Ответить
Страница 2 из 2