11006 посетителей онлайн
11 069 58

На оккупированную Херсонщину ездил двойник Путина, - Данилов

данілов

Несмотря на российские заявления о якобы "визите" российского диктатора Владимира Путина на оккупированные территории Украины, все указывает на то, что в Херсонскую область приезжал его двойник.

Как сообщает Цензор.НЕТ, со ссылкой на РБК-Украина, такое заявление сделал секретарь СНБО Алексей Данилов в эфире телемарафона.

"Во-первых, никакой Путин там не был, это точно известная вещь", - заявил Данилов.

Он напомнил, что перед встречей с настоящим Путиным все должны пройти как минимум обязательный 10-14-дневный карантин.

"Мы видим все эти встречи. Если это встреча с иностранными представителями, то расстояние соблюдается, чтобы ничего не произошло с этим "террористом №1 в мире", - подчеркнул секретарь СНБО.

Он отметил, что Путин очень боится, чтобы насколько сильно рисковать.

"Никакого Путина там не было. Конечно, там был двойник. Он человек-испуг. Он не мог приехать таким образом, это просто невозможно", - подчеркнул Данилов.

Топ комментарии
+25
Ветеринарна Ванга знов вилізла. Мабуть десь дєрьмаківці знов обіср@лися... Чекаємо агрохімію, безумну, будановангу, подляка та інші джерела "білого шуму". Рєзніков вже в ефірі...
показать весь комментарий
19.04.2023 21:15 Ответить
+21
Таку ***** може нести баба на базарі,яку посаду Данілов займає?Посаду тупої баби на базарі?
показать весь комментарий
19.04.2023 21:17 Ответить
+18
показать весь комментарий
19.04.2023 21:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ветеринарна Ванга знов вилізла. Мабуть десь дєрьмаківці знов обіср@лися... Чекаємо агрохімію, безумну, будановангу, подляка та інші джерела "білого шуму". Рєзніков вже в ефірі...
показать весь комментарий
19.04.2023 21:15 Ответить
В данном случае - все верно. Настоящий муйлуша заморожен в морозилке. чекае на свой официоз под Лебединое озеро. Кремляди так проще, спишут все на ущербного пыню, мол, осознали-осудили (пыню)... и т.д.
показать весь комментарий
19.04.2023 21:19 Ответить
Тоді, якщо дійсно оригінал вже мертвий, то найпростіше - вбити двійника під камери ЗМІ. Тоді ніяким чином не можна буде довести, що справжній живий без його появи на публіці. З такою мережею шпигунів, як то намагаються показати зливом у ЗМІ, така поява надасть ДНК того "появлюна". Ну а далі все залежить від "доцільності" того самого "Заходу", який нам допоммагає. Якщо вже буде розроблена стратегія та сценарій знищення росії, то ці дані випливуть, якщо вони не готові до контролю над ЯЗ московитів, то все буде продовжуватись так, наче нічого не сталося.
Але це моя така думка. А я всього не знаю і не можу знать....
показать весь комментарий
19.04.2023 22:16 Ответить
Таку ***** може нести баба на базарі,яку посаду Данілов займає?Посаду тупої баби на базарі?
показать весь комментарий
19.04.2023 21:17 Ответить
У нього електорат такий, він ж не для адекватних таку дічь несе
показать весь комментарий
19.04.2023 21:31 Ответить
Дякувати Богу, що їздив не тройнік путіна, а тільки двійник.
А коли данілов розкаже в якому батальоні служить його синочок і зятьки.
показать весь комментарий
19.04.2023 21:18 Ответить
показать весь комментарий
19.04.2023 21:18 Ответить
Рєзніков пост здав, Данілов пост прийняв.
показать весь комментарий
19.04.2023 21:19 Ответить
вони разом намагаються люсю замінити. але, люсин звездьож переплюнути - не легка справа
показать весь комментарий
19.04.2023 21:23 Ответить
Ти вважаєш що приїздило справжнє *****?
показать весь комментарий
19.04.2023 21:38 Ответить
вважаю за потрібне не висловлюватись на цю тему без доказів.
у Миротворця, команда якого краще за мене розуміється на питанні, є така штука "Нейроідентиграф", яка випробувана на тисячах підорів. Так от, вони існування двійників не підтверджують.
показать весь комментарий
19.04.2023 21:55 Ответить
Простіше зробити імітацію поїздки, ніж тримати якусь фізичну особу...а якщо цього двійника вб'ють?
показать весь комментарий
19.04.2023 22:00 Ответить
якщо вб'ють, то ніхто нікуди не їздив, або х..ло хєройськи вижив і в ніравнам баю спалив тисячу абрамсів одним коктейлем молова, який сам же й не допив.
показать весь комментарий
19.04.2023 22:21 Ответить
"Краще мовчати і здаватися дурнем, ніж відкрити рот і остаточно розвіяти сумніви". Марк Твен
показать весь комментарий
19.04.2023 21:21 Ответить
показать весь комментарий
19.04.2023 21:22 Ответить
Хватить вже обговорювати ці поїздки! Це одне і теж що обговорювати "політ на сонце "родича Ким Чен Ина.
показать весь комментарий
19.04.2023 21:23 Ответить
Сказав двійник данілова. Та й найвеличніший з бункера не вилазить. В Авдіївці точно був двійник.
показать весь комментарий
19.04.2023 21:25 Ответить
Психічних відхилень не знайдено, просто дурак
показать весь комментарий
19.04.2023 21:25 Ответить
Я взагалі не можу зрозуміти яка цінність для держави Україна цього пєрсонажа - данілова. Нафіга, на утримання цього пісдобола, ми витрачаємо під сотню тисяч гривень на місяць? Що він такого робить корисного для країни?
показать весь комментарий
19.04.2023 21:25 Ответить
То зарплатня тільки. Ви все інше не підрахували.
показать весь комментарий
19.04.2023 22:04 Ответить
що від цього змінилося...
показать весь комментарий
19.04.2023 21:25 Ответить
Звісно,хуєдригало рояльний справжній їздив,який же він герой!!!! на відміну від ***** .Аж гордість за нашого одоробла пробирає від голови до п*яток
показать весь комментарий
19.04.2023 21:30 Ответить
Чого ви смієтесь ? Це напружена робота секретаря РНБО ...
показать весь комментарий
19.04.2023 21:26 Ответить
Ще Буданов має щось відмочити по цьому поводу
показать весь комментарий
19.04.2023 21:26 Ответить
А це правда ?
GalideШикарна
@GalynaKohut
🤬Фонд державного майна України продав Житомирські Мальдіви, а точніше Дружбівський карьєр громадянину Ізраїлю, а це 24 одиниці нерухомого майна, загальною площею 9210,9 кв.м. Земельна ділянка загальною площею 128,7467 га.🤬Шкода, що так і не довелося там побувати
показать весь комментарий
19.04.2023 21:28 Ответить
О, я ж казала - брати за шкірбон той фонд треба й саджати всіх керівників з моменту заснування, а прихватизоване повернути у державну власність. Награбоване - конфіскувати.
показать весь комментарий
19.04.2023 22:07 Ответить
.

чому так дорого? треба було за 750 баксiв, або взагалi за 75 вiддати...😡
показать весь комментарий
20.04.2023 06:09 Ответить
Яке воно дурне,як зеля
показать весь комментарий
19.04.2023 21:28 Ответить
От тут не можу погодитись,бо Зеля на рівні комахи,а цей все таки ветеринар,хоча й сЦивоху погодився взяти собі в "радники",замість генерала Кривоноса. .
показать весь комментарий
19.04.2023 21:40 Ответить
Якби зелень довела до пуття Грім-2, чи інші ракетні розробки далекобійної зброї, то Данілов міо би перевірити, чи то справжнє *****, чи двійник. Зробили б пуск по тому місцю - якщо після влучання пуцин знову з'явився, то це однозначно двійник був.
показать весь комментарий
19.04.2023 21:30 Ответить
"Книга пророка Даниїла" - це вiн шо, х#йлу в очко очi заглядав, чи звiдки iнфа?
показать весь комментарий
19.04.2023 21:32 Ответить
Хтось може дати якийсь лінк на розбір двійників Путіна? Бо для мене це виглядає як красива легенда якась)
показать весь комментарий
19.04.2023 21:35 Ответить
Десь в моєму фотоархіві була картинка з кількома профілями ****** в профіль. У всіх різні раковини вух, а їх не зміниш.
показать весь комментарий
19.04.2023 21:46 Ответить
Добре, а з голосом що? Ви ж не думаєте, що постійно накладають звукову доріжку?
показать весь комментарий
19.04.2023 21:57 Ответить
Десь навіть документалка є..і текст, там путінга по фухах з двійниками ідентифікували
показать весь комментарий
19.04.2023 22:09 Ответить
Они там сравнивают фото разных лет, так что вряд ли эти сравнения корректны. У пуйла уши без мочек. На фотографиях после 60 лет вроде как появились мочки, из чего делается вывод о том, что на фото с мочками двойник. Но я по себе сужу. У меня такая же форма - без мочек. Но в возрасте за 50 появились изменения, обусловленные ослаблением хрящей, кожи. Проще говоря нижняя часть уха уже не такая ровная и потому внешне как будто стала появляться мочка. А у пуйла к тому же килограммы залитого ботокса. Так что эти сравнения по ушам сами за уши притянуты
показать весь комментарий
19.04.2023 22:40 Ответить
Може й так. Воно просто ходяча ботоксна скульптура. Там все деформоване.
показать весь комментарий
19.04.2023 23:51 Ответить
А все просто двійник на відстані 1-2 метри від простих смертних,а ***** мінімум 5-6 метрів навіть від найближчих соратників і 10 днів карантину...І до-речі підозріло що у вас ***** з великої букви і з псевдонімом путін...
показать весь комментарий
19.04.2023 22:30 Ответить
Ну в заголовку теж з великої, ви можете і там зраду пошукати)
показать весь комментарий
19.04.2023 22:38 Ответить
Кому він це заявів? Президенту Гвінеї-Бісау Умару Сіссоку Ембало?
Треба меняти назву партії ЗеЙобики
показать весь комментарий
19.04.2023 21:35 Ответить
це він заявив у телемарафоні.
показать весь комментарий
19.04.2023 21:42 Ответить
Ти навіть знаєш того президента?
показать весь комментарий
19.04.2023 21:47 Ответить
Эта тема про двойников и прочих тройников как то захлестнула нас. Да толку кто ездил для нас? Это кацапам тема---но им похер, хоть 10 штук в 10 местах одновременно приедут, будут лапоть целовать и верещать с перебуху от радости! Пусть мир это смотрит---Запад ему сраку лизал 15 лет кряду. Пусть теперь любуются собой кретины. Ведь все стало на свои места с 14г. Яснее ясного кто есть кто. Подождите либералы чуть---конфетка на тортик пока не лягла ещё. Как бы ветерка радиационного не нюхнуть вдруг.
показать весь комментарий
19.04.2023 21:42 Ответить
Просто у путіна є багато однояйцевих близнюків. І у цьому нема нічого дивного крім того, що вони всі однояйцеві...думать нада!
показать весь комментарий
19.04.2023 21:43 Ответить
А ось і Незнайка. Ану згадай що ти був накарябав про мене.
показать весь комментарий
19.04.2023 21:50 Ответить
да что ты свинорылая такая упоротая...
показать весь комментарий
19.04.2023 22:18 Ответить

Навіть не хочу і тиснути на посилання , бо вже й так - зрозуміло що то таке .
Всім тут вже давно відомо що подібні коментарі ( термінова новина , або сенсаційна і т.д ) з посиланням на ютуб , це не що інше як відосік , на якому йо..нута кобилиця - Аскерова + її така ж сама - мама , показує на увесь світ що в неї не все в порядку з головою .
Креативніше працюй .
показать весь комментарий
19.04.2023 22:37 Ответить
І цей двійник він же не сам по собі...це велика кількість людей у цій виставі має бути задіяна...а уявіть, що цей двійник заявить, що це саме він справжній путін...
показать весь комментарий
19.04.2023 22:20 Ответить
Брехня, то був не двійник, а..трійник.
показать весь комментарий
19.04.2023 22:27 Ответить
Коли вже ціх клоунів повикидають з посад. Дянілов папуга...досить ******* про цих двійників яких не існує...
показать весь комментарий
19.04.2023 22:45 Ответить
Яку користь приносять такі бредові заяви, крім того що це всіх бісить? Чому від цих данілових, будонових та іншим немає ніякої корисної інформації для населення
показать весь комментарий
19.04.2023 23:03 Ответить
беріть вище - трійник!
показать весь комментарий
20.04.2023 01:43 Ответить
Подовжувач!
показать весь комментарий
20.04.2023 08:48 Ответить
Хлопци, на прием к ***** надо сидить два тижні на карантину, а тут наразі він ручкается з кожним!
показать весь комментарий
20.04.2023 06:09 Ответить