10189 посетителей онлайн

Мы получим более мощные системы ПВО, - Зеленский

зеленський

Президент Украины Владимир Зеленский уверен в получении в будущем более мощных систем ПВО.

"Системы ПВО и другое оружие для защиты неба уже сейчас у нас, Украина, очень серьезные. Но должны быть – и, наверное, будут – более мощные", - сказал он в видеообращении в среду, передает Цензор.НЕТ.

"Благодарю всех, кто своей точностью и скоростью обеспечивает эффективность того оружия, которое появилось у нашего государства!", - отметил он.

"В течение суток наши воины защищали небо Днепропетровщины, Киева, области, других городов, других наших регионов", – отметил он.

Топ комментарии
+24
показать весь комментарий
20.04.2023 00:46 Ответить
+21
Олег Коростельов: Україна здатна розробити власний комплекс ППО з дальністю 100 км за кілька років, вартість подібної розробки складе $30-50 млн

16 липня 2020,

https://defence-ua.com/news/oleg_korostelov_ukrajina_zdatna_rozrobiti_vlasnij_kompleks_ppo_z_dalnistju_100_km_za_kilka_rokiv-1196.html

КБ "Луч" не одержало ні копійки....
показать весь комментарий
20.04.2023 00:57 Ответить
+19
Стріла-10 «Луч»Варіант модернізації розроблений КБ https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%83%D1%87_(%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5_%D0%B1%D1%8E%D1%80%D0%BE) «Луч» , вперше представлений (тобто діючий екземпляр) в червні 2021 року

Ракета наводиться на ціль лазерним променем, тобто аналог британського Starstreak, але з максимальною дальність стрільби вдвічи більше - 10 км.

КБ "Луч" не одержало ні копійки
....
показать весь комментарий
20.04.2023 01:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
20.04.2023 00:46 Ответить
Дякую. Давно так не сміявся. В натюрморті трохи сумно без аферистовича зі спиждженим гранатометом і данілова з пакетом "Мівіни".
показать весь комментарий
20.04.2023 01:05 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=OPYABjc2gww Хто стоїть за злочинними диверсіями проти українського ракетобудування
с 6:00
показать весь комментарий
20.04.2023 00:49 Ответить
если читать - https://www.facebook.com/JohnSmit4enko/posts/pfbid0dKuh3CWxDBLLRqNnL7x3xHqQVkX1CHiHPMBE6WyVKnQgNsMjkiC9oRZkV8K6mtLjl?locale=ru_RU то здесь .
показать весь комментарий
20.04.2023 00:51 Ответить

КБ "Луч" не одержало ні копійки
....
показать весь комментарий
20.04.2023 01:05 Ответить
3СУ-23-4М-А1 «Рокач» - український зенітний ракетно-артилерійський комплекс малого радіусу дії, модифікація радянського комплексу https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%A1%D0%A3-23-4 ЗСУ-23-4 «Шилка» . Ключове оновлення - радар установки замінений на РЛС з https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B8%D1%84%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0_%D1%80%D0%B5%D1%88%D1%96%D1%82%D0%BA%D0%B0 цифровою антенною решіткою «Рокач-АС», а також встановлено чотири зенітні керовані ракети ближнього радіуса дії

комплекс розроблявся з 2015 по 2019 р. У 2020 р. успішно пройшов випробування, в серию не пішов бо...

КБ Артем не отримало замовлень....
показать весь комментарий
20.04.2023 01:13 Ответить
ми не будемо мати власної системи ППО, бо...

Україні потрібен ГЕТЬМАН !!!!!
показать весь комментарий
20.04.2023 01:15 Ответить
А потім янелох вищав закрийте небо та дайте ппо
показать весь комментарий
20.04.2023 10:48 Ответить
тогда тарану с хомчаком это нахер не нужно было. Работы велись на средства зарубежного заказчика. И в июне 21-го года на выставке был представлен не действующий комплекс, а макет.
показать весь комментарий
20.04.2023 01:29 Ответить
syl´ne video
показать весь комментарий
20.04.2023 01:05 Ответить
показать весь комментарий
20.04.2023 00:52 Ответить
Цікаво,а він розуміє,про що говорить?А більш потужні це які?
показать весь комментарий
20.04.2023 00:53 Ответить
"какаяразніца"™
показать весь комментарий
20.04.2023 01:00 Ответить
ЗРК "Звезда Смерти".
показать весь комментарий
20.04.2023 01:02 Ответить
гиперболоид
показать весь комментарий
20.04.2023 01:48 Ответить
Будемо жити (можливо) як Ізраїль та Іран..... але це у тому випадку - кол куйло не здохне і москальські гниди не повилазяяють з середини...
показать весь комментарий
20.04.2023 00:55 Ответить
З цим придурком якось похмуро виглядає майбутнє
показать весь комментарий
20.04.2023 00:57 Ответить
Одне вселяє надію всіх їх можна поміняти .... доведено .... помаранчевою і майданом...
показать весь комментарий
20.04.2023 01:00 Ответить
Если созедать и созерцать...а если жизнь прожить, бороться и в результате слать русьнявим гробы на Тагил и на Самару показывая им их место...

ну а новое поколение украинцев и не помнит что такое совок... а русня на на него дрочит .... вот где ментальный излом случился......

ну и ещё + не забываем влияние капиталов и договорняки...
20 лет прожито не зря!...
показать весь комментарий
20.04.2023 01:38 Ответить
виглядає хіба що ізза рогу, а ми в цей час проходимо повз.
показать весь комментарий
20.04.2023 01:04 Ответить
вы сейчас про какого придурка? я лайкнул за куйло, а потом задумался о ком вы
показать весь комментарий
20.04.2023 01:16 Ответить
Про нашого.Поїхав на передову і взяв з собою токсичного Єрмака або проводе засідання ставки без військової освіти(цікаво,що він там гундосить).
показать весь комментарий
20.04.2023 01:43 Ответить
Який молодець,вчора був на передку,провідав ранених у шпиталі,провів бесіду зі спікером Палати представників Конгресу США Маккарті,а сьогодні відосик,а завтра засідання ставки .Дипломат,актор,генералісимус і простий криворіжський хлопець
показать весь комментарий
20.04.2023 01:12 Ответить
лабух, пекарь, поп, аптекарь..
показать весь комментарий
20.04.2023 01:20 Ответить
здається в Україні вже треба вводити посаду англійської королеви, яка править, але не керує
показать весь комментарий
20.04.2023 01:27 Ответить
а если еще раз найдутся 73% умного наріда і виберуть парламент какаяразицапоприколу?
показать весь комментарий
20.04.2023 01:50 Ответить
служил Гаврила хлебопеком
Гаврила булки испекал
показать весь комментарий
20.04.2023 06:10 Ответить
грьобане неголене базікало...
показать весь комментарий
20.04.2023 01:13 Ответить
показать весь комментарий
20.04.2023 01:14 Ответить
а КБ Луч тим часом виготовляє Стугни з інтерфейсом арабською вьязью.
і тепер оператор лейтенант Тетяна Чорновол після пострілу кричить
"Слава Україні !
Аллах акбар !"

показать весь комментарий
20.04.2023 01:23 Ответить
вчимося читати поміж рядків - отже, ні атакамсів ні ф-16 нам найближчим часом не світить.
показать весь комментарий
20.04.2023 02:56 Ответить
Якби вдалося завалити божевільного орківського фюрера (навіть при тому, що він вже виплекав зі своєї біомаси величезну зграю не менш божевільних вбивць), такий подарунок був би цінніший для України (і планети) за будь-яку найефективнішу систему ППО.
Втім це чудовисько напевне використовує двійників,
воно винне у смерті багатьох десятків тисяч людей, але сама ця амеба дуже боїться смерті.
показать весь комментарий
20.04.2023 05:19 Ответить
их там 140 миллионов
показать весь комментарий
20.04.2023 09:12 Ответить
Не верьте, слухи сильно преувеличены, парашенские независимые эксперты уверяют, шо не более ста.
показать весь комментарий
20.04.2023 10:32 Ответить
Спасибо, прям легче стало ))))
показать весь комментарий
20.04.2023 10:49 Ответить
Він думає відповідати за злочін з призначенням руzких кротів на посади?
Ігнор не допоможе з відповідальностью.
Але, Пісюніст де Баканов?
показать весь комментарий
20.04.2023 09:19 Ответить