8889 посетителей онлайн

ПВО - приоритет №1 для Украины, - Резников

nasams

Для Украины получение ПВО является приоритетом 1, потому что это безопасность по всей стране - и во Львове, и в Виннице, и в Тернополе, и в Одессе, и в Харькове, и в Киеве, и в Житомире. Поскольку прилететь может куда угодно.

Об этом сообщил министр обороны Алексей Резников в интервью РБК-Украина, передает Цензор.НЕТ.

"Возможность развиваться стране, детям ходить в школу, студентам - в университеты, врачам лечить людей, аграриям собирать зерно - это все безопасность неба. Это выживание страны, способность производить продукты, платить налоги, пополнять бюджет, из которого содержится очень дорого армия", - объяснил Резников.

Министр подчеркнул, что страна должна выживать, а для этого ПВО - это №1.

"Мы имеем советскую систему, к которой истощаются запасы ракет. Если они не производятся у нас, и есть только в странах, в которых мы не можем их взять, то надо пополнять чем-то другим. Чем? Западными системами ПВО. Принципиально уже решено, какие это системы, а теперь нужно увеличить их количество и количество ракет к ним", - отметил Резников.

В свою очередь он обратил внимание, что авиационная платформа - это также часть ПВО.

"То есть современный самолет поколения 4++ как полноценная закрытая система ПВО. Потому что он будет тогда закрывать "лакуны", провалы имеющихся у нас систем советского образца", - добавил министр.

Топ комментарии
+22
Рєзнік, дай монету для колекції.
показать весь комментарий
27.04.2023 09:54 Ответить
+17
Пріорітет для України N1 - знищити Віслюка-зрадника і його шапітолій.
показать весь комментарий
27.04.2023 09:57 Ответить
+15
Пріоритет N1 - позбутися кацапських щурів в ОПі і в командуванні, інакше вони помножать всі наші зусилля на ноль.
показать весь комментарий
27.04.2023 09:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А F-16?...Все, перевзувся?...Цирк...
показать весь комментарий
27.04.2023 09:54 Ответить
Тільки хотіла відзначити.
показать весь комментарий
27.04.2023 09:59 Ответить
Своєю чергою він звернув увагу, що авіаційна платформа - це також частина ППО. Джерело:
показать весь комментарий
27.04.2023 10:02 Ответить
Я не читаю цього "великого", бо що може знати юрист про потреби Армії ? Тільки як не зашкваритися на кримінальних справах при закупівлі для ЗСУ
показать весь комментарий
27.04.2023 10:11 Ответить
Рєзнік, дай монету для колекції.
показать весь комментарий
27.04.2023 09:54 Ответить
МІНІСТР ОБОРОНИ - МАРОДЕР !!!! І ЦЕ В ВОЮЮЧІЙ КРАЇНІ .
показать весь комментарий
27.04.2023 10:05 Ответить
Зезедент теж мародер на крові.
показать весь комментарий
27.04.2023 10:15 Ответить
показать весь комментарий
27.04.2023 10:23 Ответить
Шо Зеля перевершив самого Галабаротьку? Між іншим я не соєвий.
показать весь комментарий
27.04.2023 18:49 Ответить
Українці - МІЦНІ ТЕХНАРИ . Можно разом з США ЧИ ІЗРАЇЛЕМ зробити нову систему ЗАЛИЗНИЙ КУПОЛ . Тому що досізахист від кацапських обстрілів не дуже надійний.
показать весь комментарий
27.04.2023 09:54 Ответить
Пріорітет для України N1 - знищити Віслюка-зрадника і його шапітолій.
показать весь комментарий
27.04.2023 09:57 Ответить
Сказав би по іншому - замінити. Але на кого?
показать весь комментарий
27.04.2023 11:19 Ответить
Немає у мудрого наріду ким замінити піськограя? Ну тоді нехай лишається піськограй!
показать весь комментарий
27.04.2023 11:21 Ответить
Пріоритет N1 - позбутися кацапських щурів в ОПі і в командуванні, інакше вони помножать всі наші зусилля на ноль.
показать весь комментарий
27.04.2023 09:58 Ответить
Он как ерунда у быка болтается туда-сюда.
показать весь комментарий
27.04.2023 10:02 Ответить
В ресурсе дипстейт есть такая функция - "календарь". Очень рекомендую назначенцу Резникову поклацать на неё в обратном периоде: апрель-март-февраль и т.д., глядя на Донецко-Луганский фронт. А потом поговорим о "приоритете № 1" и о "безопасности Львова, Винницы, Тернополя и т.п."
показать весь комментарий
27.04.2023 10:03 Ответить
" ППО - пріоритет №1 для України, - Резніков" ... а також ІІЧКИ ПО 17 ГРН !!!
показать весь комментарий
27.04.2023 10:04 Ответить
Сраний піараст...
показать весь комментарий
27.04.2023 10:11 Ответить
Звідки він позичив слово "лакуни" - ані в українській, ані в англійській не знайшов використання цього терміну в військовому сленгу, лише медичне - "пустоти" в кістках, мозку?
показать весь комментарий
27.04.2023 10:15 Ответить
Лакуна (анатомія) - у тварин і людини - проміжки між елементами тканин, а також деякі щілини між органами; не мають власної стінки

)))))))))))
показать весь комментарий
27.04.2023 10:37 Ответить
Мабуть вичитав у своєму анамнезі після мрт головного мозку.
Лікар так і написав-голова Альоші згодиться тільки для того,щоб молода дружина лупала об неї варені яйця.Лисину тільки протирати раз на тиждень 5% розчином хлору.
показать весь комментарий
27.04.2023 10:44 Ответить
То якого дідька ваш найвеличніший боневтік замість ракет асфальти клав? Га?!!!
показать весь комментарий
27.04.2023 10:18 Ответить
Адекватний міністр оборони та президент найбільший пріорітет для України
показать весь комментарий
27.04.2023 10:24 Ответить
Яйцеголовий
показать весь комментарий
27.04.2023 10:51 Ответить
А хто в нас вождь мародерів...??? ВініРЄ
показать весь комментарий
27.04.2023 11:23 Ответить
Приорітет-яйці по 17 грн а для України ПРО.
показать весь комментарий
27.04.2023 11:54 Ответить
Сміялись та критикували Порошенко за те що в 2014 році міністром оборони призначив Гелетея але на відміну від Резнікова він був причетний до військвої справи бо носив погони.Враження від "Слуг наріду"що більшість з них це пацієнт психічних лікарень а офіс президента резидентура ФСБ а сам президент ніяк не може вийти з ролі Голоборотька та переграє свою роль хоча сміху тут таки мало бо плаиимо кровью і тисячами життів гомадян України та знищенням економіки та міст та сіл.
показать весь комментарий
27.04.2023 12:12 Ответить
Проснулось, убоге...