9624 посетителя онлайн
7 431 46

Столтенберг о разговоре Зеленского и Си: Китай не осудил вторжение России

столтенберг

Генеральный секретарь НАТО Йенс Столтенберг заявил, что приветствует состоявшийся 27 апреля разговор между президентом Владимиром Зеленским и лидером Китая Си Цзиньпином, но отметил, что Пекин до сих пор не осудил вторжение России.

Об этом он сказал на пресс-конференции в Люксембурге, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Лига.нет.

"Я одобряю телефонный разговор между президентом Зеленским и президентом Си. Я также думаю, что важно, чтобы Китай лучше понимал перспективы Украины. Это не меняет того факта, что Китай не смог осудить незаконную войну России, незаконное вторжение в Украину", – заявил генсек НАТО.

Он добавил, что "союзники по НАТО выразили решительную поддержку мирному плану президента Зеленского, который, конечно, включает в себя полное уважение территориальной целостности Украины".

Топ комментарии
+17
В нього в Китаї таких Буч десятки, і мільйони замордованих сі дзє пєнєм людей. Кого ви хочете і чим здивувати в Бучі?
показать весь комментарий
27.04.2023 14:58 Ответить
+16
А Янєлох це схавав і чекає китайського спєца з мирної здачі територій.
показать весь комментарий
27.04.2023 14:45 Ответить
+11
Про що взагалі говорити з союзником нашого ворога? Хіба що про капітуляцію.
Жовтопикі - це противник США і зеленій владі треба визначитись з ким вона.
показать весь комментарий
27.04.2023 14:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А Янєлох це схавав і чекає китайського спєца з мирної здачі територій.
показать весь комментарий
27.04.2023 14:45 Ответить
nehai yide, potyagaut' yogo po Bucham
показать весь комментарий
27.04.2023 14:46 Ответить
В нього в Китаї таких Буч десятки, і мільйони замордованих сі дзє пєнєм людей. Кого ви хочете і чим здивувати в Бучі?
показать весь комментарий
27.04.2023 14:58 Ответить
zdyvuvaty? ni, prosto tyagaty yogo krugom, i tykaty nosom
показать весь комментарий
27.04.2023 15:02 Ответить
носом тикати? як би не ЗСУ, українці небайдужі і союзники, уся країна була би як Буча і знаєте що? це саме те, що влаштувало би Китай.
показать весь комментарий
27.04.2023 20:59 Ответить
taki povazhni lyudy ne hodyat' de smert', til'ky po hotelyah typu Hilton...
показать весь комментарий
27.04.2023 15:04 Ответить
moje po inshomu i na vlasnyi genocyd uiguriv podyvlyat'sya...
показать весь комментарий
27.04.2023 15:06 Ответить
А хто забув , як партійний бос СН Арахамка , ще в доковідну епоху молився , як на біблію,
на подарований йому у Китаї програмник комуністичної партїї Китаю ? А Китай грає вдовгу , й уміє чекати , от й настав час Єдиному Єрмакопродюсеру діяти
показать весь комментарий
27.04.2023 15:08 Ответить
УП 7 липня 2021 рік «ЗМІ: Арахамія вважає, що принципи "Слуги народу" і Компартії Китаю багато в чому збігаються»
показать весь комментарий
27.04.2023 15:15 Ответить
Китай мріяв захопити Рашку разом з Україною, сидів чекав на березі перемоги рашистів , тепер мріє по частинках , поки Єрмак продюсує
на Банковій . Портніков пророкував - влада ЗЕ захоче задешево здати економіку Китаю , після виграшу у війні .
показать весь комментарий
27.04.2023 15:22 Ответить
і недивно, слуга народу - ці люди це "совєтскіє школьнікі", правда, як радянським школярам, їм варто було би пам"ятати, що китайці ненавидили срср і зневажали русскіх на стільки, що навіть пару разів пробували нападати щоб задавити масою, але тоді у русскіх була зброя, а у китайців ні, тепер навпаки.
показать весь комментарий
27.04.2023 21:02 Ответить
"...Китай не засудив вторгнення России..."

Янелох тоже...
показать весь комментарий
27.04.2023 15:19 Ответить
показать весь комментарий
27.04.2023 14:45 Ответить
цього мало, свій fuck треба спочатку Президенту і ПО показати, їм тут не їх бордель, і нема чого тут з нашої країни робити актрису німецького кіна, а з нас терпіл, задрали вже підорви.
показать весь комментарий
27.04.2023 21:04 Ответить
prezydetnu Putinu?
показать весь комментарий
27.04.2023 22:01 Ответить
Китай не только не осуждает, а одобряет агрессию параши, более того, он и сам не против проглотить Тайвань, к чему и готовится. Китайская мирная инициатива - это принуждение Украины и Запада к капитуляции, отказу от захваченных территорий, поэтому с Си говорить вообще не о чем
показать весь комментарий
27.04.2023 14:46 Ответить
«янел🤢х » хотел одной дупой на два базара ,плюнул в лицо партнерам
показать весь комментарий
27.04.2023 18:17 Ответить
чого б це він його засудив, китай від цього тільки виграв, та не програє у будь-якому випадку...
показать весь комментарий
27.04.2023 14:46 Ответить
Китаю незабаром Тайвань відвойовувать, чому вони мають засуджувати вторгнене в Україну?
показать весь комментарий
27.04.2023 14:47 Ответить
Про що взагалі говорити з союзником нашого ворога? Хіба що про капітуляцію.
Жовтопикі - це противник США і зеленій владі треба визначитись з ким вона.
показать весь комментарий
27.04.2023 14:49 Ответить
треба вміти на всіх стільцях сидіти та отримувати прибуток.
показать весь комментарий
27.04.2023 14:51 Ответить
Китай має власні інтереси і наша перемога до їх числа не входить. Наївно думати, що нинішня влада здатна обіграти комуняк, придурків серед них немає, а є лише цинічні та розважливі покидьки.
показать весь комментарий
27.04.2023 14:59 Ответить
наші недоумки взагалі нікого обіграти не в змозі. Никчеми и временщики, які в результаті розвалять країну і звалять в Ізраїль.
показать весь комментарий
27.04.2023 15:08 Ответить
Ну чому? Тих, хто їх обрав, вони вже обіграли чи точніше сказати "зробили", а з ними й усіх інших.
показать весь комментарий
27.04.2023 15:11 Ответить
А що досі не видно з ким зешваль?
показать весь комментарий
27.04.2023 16:22 Ответить
зелена влада вже визначилася "всей птичке пропасть. Увяз коготок. Ти всегда будешь с тем, у кого кошелек", це хіт як раз часів молодості зеленої влади.
показать весь комментарий
27.04.2023 21:05 Ответить
показать весь комментарий
27.04.2023 14:56 Ответить
Вісь зла : Китай , РФія , Північна Корея , Білорусь ! Країни- терористи , або спонсори тероризму , з профашистською ідеологією , і тоталітарними режимами! З ними краще не мати ніяких перемовин і справ! Китай спонукав і заохотив Путлера , до широкомасштабного вторгнення ! Китай - головний ворог , головний у цій групі терористичних країн! Не дивують " ЗЕлені " , що , як тільки можуть " узурпують владу і будують черговий тоталітарний режим в Україні , в високих кабінетах яких , повно агентури ФСБ , погодились прийняти в Україні " смотрящего " від цих ублюдків ! Що далі ?!
показать весь комментарий
27.04.2023 15:02 Ответить
А ось Ірану зараз обідно стало
показать весь комментарий
27.04.2023 15:04 Ответить
Ну це до арахамиї, цьому козлодоєву дуже подобається китайози з їх правлінням!!!!
показать весь комментарий
27.04.2023 15:02 Ответить
то і відправити його туди, чого він тут мається? А, там його пошматують. якщо він обіцяного не виконає?
показать весь комментарий
27.04.2023 21:07 Ответить
Шашличник просто посцяв зі стільця на наших союзників. Я думаю США не будуть чекати закінчення війни і зразу після своїх виборів ( неважливо буде війна чи пєрєміріє) вони зіллють всю інформацію про зрадників з опи і те як вони "готувались" до нападу, починаючи з оману , вагнерівців ітд.
показать весь комментарий
27.04.2023 15:05 Ответить
доиграется тупое быд
показать весь комментарий
27.04.2023 15:15 Ответить
білше всього він на нас висрався. Багато людей через їх "про..ли" загинули, і зараз гинуть не за для того, щоб Президент і ПО могли більше вимогати за злив національних інтересів, не для того щоб вирватися з лап русского миру і потрапити до китайського, бо слугі народу - "совєтскіє школьніки", і їм тільки комунізм і пасує.
показать весь комментарий
27.04.2023 21:10 Ответить
подслушивать не хорошо
показать весь комментарий
27.04.2023 15:21 Ответить
Як би ж можна було нам поміняти Зеленського на Столтенберга, тоді Беня шукав би притулок десь у Китаї.
показать весь комментарий
27.04.2023 15:22 Ответить
а где Китай ?
показать весь комментарий
27.04.2023 15:23 Ответить
Цілком згідні з паном Столтенбергом ! А брати міліарди в одних країн, а в очі дивитися іншим...?
показать весь комментарий
27.04.2023 17:07 Ответить
«Китай не засудив вторгнення Росії»
А зеленському цього не дуже й хотілося!
показать весь комментарий
27.04.2023 18:22 Ответить
Йенс ну ты просто Капитан Очевидность. Китай не осудил! А мы не знали.
показать весь комментарий
27.04.2023 19:04 Ответить
КИТАЙ ПОСТАЧАЄ ЗБРОЮ КРЕМЛЮ
Ще є про що казати ?
показать весь комментарий
27.04.2023 20:39 Ответить
як про що? про те що український(від Президента і ПО) мирний план і китайський "мирний" план знайшли "спільні точки дотику"
показать весь комментарий
27.04.2023 21:11 Ответить
Від малороса іншого чекати і не можна.
Агрохімія той дупу перед війною вилизував Китаю і називав найкращою країною світу.
показать весь комментарий
27.04.2023 21:16 Ответить
Із депломатичної на більш зрозумілу "наріду" - Зе не будь лохом і не ведись як лох!
показать весь комментарий
27.04.2023 21:17 Ответить
ну что скажешь - янелохмнесорокдва просвистел целый час с черножёпым китайским угрёбком ни о чем... Столтенберг сказал правду... янелохмнесорокдва должен подумать, на своем ли он месте...