7085 посетителей онлайн

На оккупированных территориях россияне заставляют местных жителей смотреть пропагандистские фильмы, - ЦНС

пропаганда

На временно оккупированных территориях россияне принуждают работников коммунальных учреждений и других захваченных предприятий смотреть пропагандистские фильмы.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Центр национального сопротивления.

"На временно оккупированных территориях россияне продолжают проводить массовые мероприятия по промыванию мозга местному населению", - говорится в сообщении.

На временно оккупированных территориях Украины, чтобы навязать местным жителям свою идеологию, оккупанты обустраивают "кинотеатры". Туда для просмотра российских пропагандистских фильмов россияне принудительно свозят работников коммунальных учреждений и других захваченных предприятий.

Топ комментарии
+1
У робочий оплачуваний час і я би комедію про касапа-діпіла подивився би.. хоча чесно кажучи за 42роки, крім шуріка-касапа, нічого мабуть радянського і не дивився.. брешу.. в дитинстві дивився щось про "капітана Гранта"
показать весь комментарий
27.04.2023 22:59 Ответить
+1
если беруши брать, то можно вздремнуть.
показать весь комментарий
27.04.2023 23:03 Ответить
+1
нагромождение вранья тем быстрее принасет кацапам смерть
показать весь комментарий
27.04.2023 23:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
У робочий оплачуваний час і я би комедію про касапа-діпіла подивився би.. хоча чесно кажучи за 42роки, крім шуріка-касапа, нічого мабуть радянського і не дивився.. брешу.. в дитинстві дивився щось про "капітана Гранта"
показать весь комментарий
27.04.2023 22:59 Ответить
З легкою парою? Бриліантова рука? 17 миттєвостей весни? Місце зустрічи змінити не можна? За двома зайцями? В бій ідуть одні старики? Максим Перепелиця, Іван Васильович міняє професію, Три мушкетери, Соьака на сіні? Не всі комедії, не всі фільми перелічені. Невже такі погані? І Ви зовсім не дивились?))
показать весь комментарий
27.04.2023 23:28 Ответить
Чесно кажу. Наче 81-го року, але мене від цих фільмів з дитинства воротило.. батьки заставляли щось там дивитись, але максимум могли розвести на квн і фігурне катання..
показать весь комментарий
27.04.2023 23:35 Ответить
Мені не 80, але подобались) тим більш більшість ще на Довженко та Одеській кіностудіях знімались. Багато й зараз подобаються. Цікаво, що Ви дивились і дивитесь..
показать весь комментарий
28.04.2023 00:32 Ответить
То він "рисується" Зараз говориш з деякими і аж зло бере - такі вони були "приховані "антикомуністи" Слухаєш їх і думаєш : "А хто ж в піонерах та комсомольцях ходив? Хто заради кар"єри в партію ломився?"
Прямо як "лохторат" Зеленського - рідко хто зараз признається, що за нього голосував: або "голосував не за нього" , або "ващє на вибори не ходив"!
показать весь комментарий
28.04.2023 06:55 Ответить
Деякі речі були нормальними - зі скаутів зідрали піонерів частково, піонерські табори нормально було. Відпочинок і щось цікаве вивчали, бо вихователями студенти педінститутів і фізкультури були. А зараз, блін, діти самі по собі..10-12 років а вже пиво чи джин тонік п'є нестидаючись прям на вулиці..
показать весь комментарий
28.04.2023 07:05 Ответить
Юрий Нестеренко "Ах, какая была держава!"
показать весь комментарий
28.04.2023 07:14 Ответить
Ото Ваш сарказьм..мені лагері подобались, ціле літо на дачі було нудно)) були і нормальні речі в тій державі)) наприклад ціни на комуналку 😋
показать весь комментарий
28.04.2023 08:05 Ответить
Мені не було часу по "лагерям" їздить Городи багато часу займали Вранці поснідав і поки не пече сонце - піти на город бур"ян рвать І свині ситі з кролями і город чистий У спеку можна було на ставок поїхать - скупаться От і всі "лагеря"
А щодо "комуналки" - згоден Я за квартиру платив 16-22 рублі в місяць (при сукупному доході в 400 руб) Але якби запропонували "вернуть всё взад" - не погодився-б!
показать весь комментарий
28.04.2023 08:49 Ответить
Ну то в нас не було городу) Я жалкую тільки за морозивом й хлібом...ну й цінами на комуналку))
показать весь комментарий
28.04.2023 09:04 Ответить
если беруши брать, то можно вздремнуть.
показать весь комментарий
27.04.2023 23:03 Ответить
Ну це вже вершина садизму ..!!
.
показать весь комментарий
27.04.2023 23:22 Ответить
нагромождение вранья тем быстрее принасет кацапам смерть