5369 посетителей онлайн

Украина не пойдет ни на какие компромиссы с Россией, - Мельник

мельник,андрій

Украина не пойдет ни на какие компромиссы с Россией – компромиссы не обеспечат надежный мир.

Об этом в интервью немецкому изданию Morgenpost сообщил заместитель министра иностранных дел Украины Андрей Мельник, передает Цензор.НЕТ.

"Гнилой компромисс не может обеспечить стабильный мир для всех нас, максимум – хрупкое перемирие. Любые разговоры о переговорах также являются полной ерундой, потому что россияне вообще не хотят вести переговоры", – сказал Мельник.

По его словам, Украина не стремится к миру любой ценой.

Топ комментарии
+19
Мельник нормальний дипломат. Навідміну від клоунів із кварталу95 - він все говорить по дєлу.
показать весь комментарий
30.04.2023 18:23 Ответить
+9
кожен діючий дипломат в Україні має пряме підпорядкування офісу ЄрЗе. Якщо він щось зробить (чи ляпне) без погодження - матиме проблеми.
показать весь комментарий
30.04.2023 18:33 Ответить
+6
Мельник, не нормальний дипломат. Він втілення какойРазніци. Хто йому платить, той і танцює.
показать весь комментарий
30.04.2023 18:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Закройте рты всем украинским чиновникам, прекратите позорить страну!
показать весь комментарий
30.04.2023 18:21 Ответить
показать весь комментарий
30.04.2023 18:35 Ответить
Не согласен, Мельник топил вип политиков ещё при Меркель, его приглашали на ведущие тв бундеса в пром тайм. На момент рашиского вторжения, он имел рейтинг, которому могли позавидовать многие немецкие политики. Мы его тут чуть ли не "расстреливали", а немцы начинали прислушиваться... Жертва его стилистики - изгнание, результат - Бундес превратится в самого большого поставщика боевой техники в Европе!
показать весь комментарий
01.05.2023 00:31 Ответить
ага ,нормальний НІМИЙ "депломат" як воно сосало в 21 му коли німаки не хтіли давати дозволу на реекспорт? не чув,а ніхто не чув,бо ніхто й не знав що у нас є посол в Німеччині,а зараз це бидло стало блохером,і як ***** не робило за ДЕРЖАВНИЙ кошт,так і не робить,і так нагадаю тобі,тільки коли того фарбованого підоррва викинули з Берліну,німці почали рухатись
показать весь комментарий
30.04.2023 18:48 Ответить
Реєстрація: 07.03.2022
показать весь комментарий
30.04.2023 19:09 Ответить
ем шо? я вже тобі писав про твій хворий фетиш про річ посполиту,напишу ще раз. але бачу ти ше й на гівнярів різних дрочиш...
показать весь комментарий
30.04.2023 19:12 Ответить
Мельник - профнепригодний ідіот, а не дипломат. Бо дипломат має висловлючатись ДИПЛОМАТИЧНО, а Мельник - базарна баба, яка про дипломатичнісь ніколи в житті не чула.
показать весь комментарий
30.04.2023 19:02 Ответить
Мельник - супер дипломат, а твой коменнт базарная кремлёвская пропаганда.
показать весь комментарий
30.04.2023 19:06 Ответить
Так, для кремлівської ботні під німецьким прапором Мельник, звісно, "супер дипломат", бо Україні він напаскудив сильно своїми хамськими недипломатичними пасажами проти керівницства Німеччини.
показать весь комментарий
30.04.2023 19:08 Ответить
То, что Германия сейчас даёт танки ПВО - 100% заслуга Мельника. Я смотрю немецкое ТБ, его часто упоминают. Мельник вправил немцам мозги.
показать весь комментарий
30.04.2023 19:13 Ответить
Наоборот - Германия начала давать нам ПВО ПОСЛЕ того, как Мельника убрали с должности посла!
показать весь комментарий
30.04.2023 19:16 Ответить
Естественно после и благодаря ему
показать весь комментарий
30.04.2023 19:17 Ответить
Точно - при Мельникові не давали, а як Мельника зняли за профнепригодність та поставили іншого посла - то почали давати - але то "завдяки Мельникові", егеж.
Цей ідіот-хайпожер ще підводні човни вимагав у Німеччини - нам же зараз не міномети і літаки, а підводні човни потрібні. Добре, що його хоч зняли з посади!
показать весь комментарий
30.04.2023 19:30 Ответить
Германия даёт подлодки Израилю задарма, Украина хуже считаешь?
И при этом ФРГ закрывает глаза на то, что на этих лодках в Израиле устанавливают ядерные ракеты.
И делают он так только потому, что Израиль давно ведёт с немцами дипломатию в стиле Мельника.
показать весь комментарий
30.04.2023 19:40 Ответить
Украине СЕЙЧАС нужны САМОЛЕТЫ, СНАРЯДЫ, МИНЫ, МИНОМЕТЫ, АРТИЛЛЕРИЯ, ТАНКИ, но никак не подводные лодки!
показать весь комментарий
30.04.2023 19:45 Ответить
Смешной, чем больше потребуешь/попростшь - тем больше получишь.
показать весь комментарий
30.04.2023 19:47 Ответить
Просить нужно больше того, что НУЖНО, а не чего попало! Нам нужно БОЛЬШЕ снарядов - много больше, чем нам могут их дать, кой черт нам сейчас подлодка? Чтобы что??
показать весь комментарий
30.04.2023 19:49 Ответить
Просити не те, що реально потрібно ЗАРАЗ, а щось хайпове на кшалт "підводного човна" тільки шкодить Україні, бо розмиває реальні запроси отаким от тупим хайпом!

" дипломатию в стиле Мельника."
Та невже? Ізраільский посол теж Шольца ліверною ковбасою називає?
показать весь комментарий
30.04.2023 19:48 Ответить
Тому, що ісраїль разом зі США нагнули Німеччину.
показать весь комментарий
30.04.2023 21:08 Ответить
Як би не Мельник, який розбурхав гниле європейське болото, то Шольц би шольцив, а Макрон макронив по сі пори. Бути дипломатом абсолютно не означає запхнути язика собі в сраку і боятися навіть зиркати.
показать весь комментарий
30.04.2023 19:22 Ответить
Жодного хамства від Мельника не було , дещо жорсткі заяви були , але це виправдано . Німців треба було ворушити , інакше вони б і досі надсилали нам каски та ковдри ..
Керівництво Німеччини на таке відношення до себе тоді заслуговували , тому й отримали " на горіхи " .
Коли Шольц перестав бути "ліверкою" , і врешті усвідомив що з ****** не потрібно сюсюкатись , а треба надати Україні всю необхідну зброю , Мельник публічно забрав свої слова назад .
показать весь комментарий
30.04.2023 19:47 Ответить
Назвати Канцлера Німеччини "ліверною ковбасою" - це не хамство?? А що тоді хамство, якщо навіть це не хамство? Німці від Мельника в шоці були - тому його й звільнили, бо, мабуть, німці попросили прибрати від них цього профнепригодного.
показать весь комментарий
30.04.2023 19:51 Ответить
Не тринди..но сматрі в хлаза лівєрной калбасє
показать весь комментарий
02.05.2023 02:16 Ответить
Коли тебе 3,14-дять ти вимагатимеш дуелі по правилам, якщо ж не погодяться , то подасиш в суд... Успіху
показать весь комментарий
02.05.2023 02:17 Ответить
Такій самий уйобок як і ти
показать весь комментарий
30.04.2023 20:41 Ответить
...Прямо таки - всєм . ??
показать весь комментарий
30.04.2023 18:57 Ответить
Реєстрація: 24.02.2023
показать весь комментарий
30.04.2023 19:03 Ответить
Благодарю за рекламу, но я в ней не нуждаюсь, за это время я написал наверное больше сотни

комментариев и три статьи, вы тоже можете этим похвалиться?
показать весь комментарий
30.04.2023 19:38 Ответить
Свой рот кацапский закрой!
показать весь комментарий
30.04.2023 19:04 Ответить
Шо ти верзеш, імбецил?
показать весь комментарий
30.04.2023 21:06 Ответить
Україна не піде, а піде дерьмозельмак.
показать весь комментарий
30.04.2023 18:24 Ответить
Він може спробувати, і не більше.
показать весь комментарий
30.04.2023 18:27 Ответить
Нажаль так казали з самого початку його обрання.Нехай тільки спробує перетнути лінії, ми його знесемо. А зараз він перетнув не тільки лінії а ще поля і розори і всі червоні.Подивитесь скільки страшних злочинів зроблено цією бандою зеушльопків.Якщо буде колись суд і вспливуть всі докази , то волосся встане дибки навіть і на
спинах .
показать весь комментарий
30.04.2023 18:40 Ответить
У цієї задачки є тільки одне вирішення - повна Перемога України!!!
В іншому випадку війна розшириться на захід Балтія,Польща,Молдова, Румунія
Кацапам того не витягнути)
Слава Україні! смерть-маскалям!
показать весь комментарий
30.04.2023 18:34 Ответить
Можете і далі пугати пів Європи, але ***** нікуди далі не піде, проковтнувши Україну. Молдову він ще може ковтнути. Все. Ні в Польщу, ні в Прибалтику він не полізе. Я розумію, що це дипломатія по утриманню допомоги і зброї, але це єдина правда.
показать весь комментарий
30.04.2023 20:50 Ответить
Тема Гермаії не розкрита. НеЗаЧьот.
показать весь комментарий
30.04.2023 18:37 Ответить
А ви ктотакой, містер Мельник, щоб робити такі заяви?
У нас одна особа вирішує долю України, і це не ви!
Чи подобається «корчити з себе» замміністра?!
показать весь комментарий
30.04.2023 18:42 Ответить
Хочешь по торговать Украиной, чи що?
показать весь комментарий
30.04.2023 19:10 Ответить
пан Посол пишеться з великої літери і надається пожиттєво, падонок !
показать весь комментарий
30.04.2023 19:11 Ответить
А ти хто таке. що ховається під ніком віго? Ти - неіснуюча дурілка картонная. Порожнє місце.
показать весь комментарий
30.04.2023 21:10 Ответить
Замминистра имеет полномочия для таких заявлений?
показать весь комментарий
30.04.2023 20:40 Ответить
сначала это чмо выполняло задание дерьмака ухудшить отношения с Германией...