10315 посетителей онлайн
36 387 47

В Краснодарском крае РФ горит нефтебаза. ВИДЕО+ФОТО

В поселке Волна Темрюкского района Краснодарского края РФ горит нефтебаза.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом в Telegram сообщил губернатор Краснодарского края Вениамин Кондратьев.

"В поселке Волна Темрюкского района загорелся резервуар с нефтепродуктами. Пожару присвоен самый высокий ранг сложности. По предварительной информации, жертв и пострадавших нет".

Держу ситуацию на контроле. На месте присутствуют пожарные расчеты, МЧС и экстренные службы. Делается все возможное, чтобы огонь не распространился дальше.

Угрозы жителям населённого пункта нет", - написал он.

В соцсетях сообщают, что незадолго до пожара очевидцы услышали взрыв.

По данным "Базы", предварительно его причина – атака беспилотника. Информация уточняется.

Топ комментарии
+52
Про таку ситуацію вже давно вигадане прислів'я - "Якщо ти сам живеш у скляному будинку, не варто кидати каміння в будинок сусіда".
Ну, прислів'я прислів'ям, а ламання психологічних основ "дарахіх расіян" йде повним ходом. Вони думали, що тільки ВОНИ мають право. А те, що ЇХ, це вже в голову не вкладається.
показать весь комментарий
03.05.2023 06:45 Ответить
+41
Вбийти їх всіх і спалить ...Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
03.05.2023 06:42 Ответить
+39
Сильно горит? Пока доедем, думаешь, сгорит совсем? А, ну значится так, пока криминала нет, нам там делать нечего. Нехай доблестная пожарная охрана занимается.
показать весь комментарий
03.05.2023 06:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вбийти їх всіх і спалить ...Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
03.05.2023 06:42 Ответить
Про таку ситуацію вже давно вигадане прислів'я - "Якщо ти сам живеш у скляному будинку, не варто кидати каміння в будинок сусіда".
Ну, прислів'я прислів'ям, а ламання психологічних основ "дарахіх расіян" йде повним ходом. Вони думали, що тільки ВОНИ мають право. А те, що ЇХ, це вже в голову не вкладається.
показать весь комментарий
03.05.2023 06:45 Ответить
В голову не вкладається, бо там гімна з телевізору повно. Але куля розкладає все по місцях ...
показать весь комментарий
03.05.2023 09:12 Ответить
Сильно горит? Пока доедем, думаешь, сгорит совсем? А, ну значится так, пока криминала нет, нам там делать нечего. Нехай доблестная пожарная охрана занимается.
показать весь комментарий
03.05.2023 06:48 Ответить
Отлично! Взвейтесь кострами....! как раньше распевали!
показать весь комментарий
03.05.2023 06:49 Ответить
Пуская привыкают, мрази: теперь у них каждый день будет праздник с фейерверком.
показать весь комментарий
03.05.2023 10:47 Ответить
Щось у кацапів все частіше вибухає та палає. Что жє проісходіт?🤔
показать весь комментарий
03.05.2023 06:49 Ответить
Клята русофобія ) ...
показать весь комментарий
03.05.2023 09:13 Ответить
якої все ще недостатньо...
показать весь комментарий
03.05.2023 11:02 Ответить
Думаю це тільки початок, скоро бавовни буде багато.
показать весь комментарий
03.05.2023 06:51 Ответить
Буде більше і більше, бо багато на рашці її не буває ))
показать весь комментарий
03.05.2023 09:15 Ответить
Boomerang.
показать весь комментарий
03.05.2023 06:52 Ответить
показать весь комментарий
03.05.2023 06:54 Ответить
показать весь комментарий
03.05.2023 07:13 Ответить
Жаль, что бумеранг прилетел по башке симпатичной девушке, а не долбаку, который его метнул...
показать весь комментарий
03.05.2023 10:48 Ответить
ні-ні, тут все правильно...
абратка може прилетіти і тим, хто аплодує війні сидячи на дивані перед телевізором...
показать весь комментарий
03.05.2023 11:07 Ответить
пан Виктор, респект за широту мышления, чувство юмора и системный подход к проблеме.

Вы мне сделали день вашим ироническим перлом. Юморной вы народ - украинцы. Хай щастить !
показать весь комментарий
03.05.2023 11:54 Ответить
не може такого бути мабуть палять цигарки
показать весь комментарий
03.05.2023 06:59 Ответить
Идёт пристрелка объектов и отработка лётных маршрутов....
показать весь комментарий
03.05.2023 06:59 Ответить
Аж на Душі тепло, коли там підгорає
показать весь комментарий
03.05.2023 07:02 Ответить
Багаття до травневих "шашличків" стає дедалі більше !
показать весь комментарий
03.05.2023 07:03 Ответить
Кожна нафтобаза, з якої пмм іде або планується до підорської армії, потім вибухає.
Обсяги раніше зпиж@еного пмм?
показать весь комментарий
03.05.2023 07:12 Ответить
А видите, москалі, бумеранг повертається, повертається
Скоро і "біндєровци" російськомовні появляться на ваших вулицях
показать весь комментарий
03.05.2023 07:14 Ответить


"

Не бачила стара мати

Козацької плати.

Не лякайся, подивися

На бенкет козачий.

Темно всюди, як у будень,

А свято чимале.

Не злодії з Гамалієм

Їдять мовчки сало

Без шашлика. «Засвітимо!»

До самої хмари

З щоглистими кораблями

Палає Скутара.

Візантія пробуркалась,

Витріщає очі,

Переплива на помогу,

Зубами скрегоче.

Реве, лютує Візантія,

Руками берег достає;

Достала, зикнула, встає -

І на ножах в крові німіє.

Скутар, мов пекло те, палає,

Через базари кров тече,

Босфор широкий доливає.

Неначе птахи чорні в гаї,

Козацтво сміливе літає.

Ніхто на світі не втече!

Огонь запеклих не пече".
показать весь комментарий
03.05.2023 07:16 Ответить
👏👏👏👍👍👍
показать весь комментарий
03.05.2023 07:20 Ответить
Свято наближається.
показать весь комментарий
03.05.2023 07:20 Ответить
Щось у брянському князівстві давно нічого не горіло. А там є багато цікавого...
показать весь комментарий
03.05.2023 07:21 Ответить
Як палити то не було кому а як грітись то всі збіглися .
показать весь комментарий
03.05.2023 07:23 Ответить
Згадую, як у перші місяці війни кожного дня рашисти гатили по нафтобазах, кожного дня по Україні десь палало пальне. Який був колапс с заправками... А зараз це почалось там, зворотній процес. Як вони раділи кожного дня , що у нас щось горить... А що зараз у вас з козломордами ? Що якось бентежно на відсутній душі?
показать весь комментарий
03.05.2023 07:45 Ответить
Сильно не радуйтесь. У нас тоже прилет по нефтебазе.
показать весь комментарий
03.05.2023 08:23 Ответить
Але це вже не гра в одні ворота ...
показать весь комментарий
03.05.2023 09:17 Ответить
Знайте , козломорді кацапи , саме так буде палати вся ваша
расєя , поки не дасте нам спокою 😡
показать весь комментарий
03.05.2023 07:51 Ответить
горіла база, палала...
показать весь комментарий
03.05.2023 07:55 Ответить
Гори,гори ясно,чтобы не погасло
показать весь комментарий
03.05.2023 08:42 Ответить
показать весь комментарий
03.05.2023 08:52 Ответить
Жаль тільки, що один бак загорівся. От би, як в Севастополі, з десяток. Ото було б, як виверження вулкана на Камчатці. Баки ж в Темрюку значно більші, ніж в Севасі.
показать весь комментарий
03.05.2023 08:54 Ответить
що з моєю емпатією)))))ЗСУ ТОП
показать весь комментарий
03.05.2023 10:00 Ответить
Вєня, тримайся і готуй жовто блакитні прапори для зустрічі визволителів.
показать весь комментарий
03.05.2023 10:06 Ответить
Флэш-моб "Зажги огонь весны".
показать весь комментарий
03.05.2023 10:15 Ответить
Енота давно не выпускали. Но все равно так то потеплело на душе.
показать весь комментарий
03.05.2023 10:26 Ответить
Жаль тільки, що палає лише один резервуар.
Чи я помиляюсь?
показать весь комментарий
03.05.2023 10:47 Ответить
Горіла шина, палала
Горіла шина, палала,
Там барикада стояла,
Там барикада стояла.
Там барикада стояла.
Там барикада стояла.
Диких собак не пускала,
Диких собак не пускала.... )))
показать весь комментарий
03.05.2023 10:52 Ответить
От же ж красиво горить 😁