5007 відвідувачів онлайн
36 387 47

У Краснодарському краї РФ горить нафтобаза. ВІДЕО+ФОТО

У селищі Волна Темрюкського району Краснодарського краю РФ палає нафтобаза.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Telegram повідомив губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв.

"У селищі Волна Темрюкського району загорівся резервуар із нафтопродуктами. Пожежі присвоєно найвищий ранг складності. За попередньою інформацією, жертв і постраждалих немає.

Тримаю ситуацію на контролі. На місце стягнуті пожежні розрахунки, МНС та екстрені служби. Робиться все можливе, щоби вогонь не поширився далі.

Загрози жителям населеного пункту немає", - написав він.

У соцмережах повідомляють, що незадовго до пожежі очевидці почули вибух.

За даними "Бази", попередньо його причина - атака безпілотника. Інформація уточнюється.

Топ коментарі
+52
Про таку ситуацію вже давно вигадане прислів'я - "Якщо ти сам живеш у скляному будинку, не варто кидати каміння в будинок сусіда".
Ну, прислів'я прислів'ям, а ламання психологічних основ "дарахіх расіян" йде повним ходом. Вони думали, що тільки ВОНИ мають право. А те, що ЇХ, це вже в голову не вкладається.
показати весь коментар
03.05.2023 06:45 Відповісти
+41
Вбийти їх всіх і спалить ...Слава ЗСУ!
показати весь коментар
03.05.2023 06:42 Відповісти
+39
Сильно горит? Пока доедем, думаешь, сгорит совсем? А, ну значится так, пока криминала нет, нам там делать нечего. Нехай доблестная пожарная охрана занимается.
показати весь коментар
03.05.2023 06:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вбийти їх всіх і спалить ...Слава ЗСУ!
показати весь коментар
03.05.2023 06:42 Відповісти
Про таку ситуацію вже давно вигадане прислів'я - "Якщо ти сам живеш у скляному будинку, не варто кидати каміння в будинок сусіда".
Ну, прислів'я прислів'ям, а ламання психологічних основ "дарахіх расіян" йде повним ходом. Вони думали, що тільки ВОНИ мають право. А те, що ЇХ, це вже в голову не вкладається.
показати весь коментар
03.05.2023 06:45 Відповісти
В голову не вкладається, бо там гімна з телевізору повно. Але куля розкладає все по місцях ...
показати весь коментар
03.05.2023 09:12 Відповісти
Сильно горит? Пока доедем, думаешь, сгорит совсем? А, ну значится так, пока криминала нет, нам там делать нечего. Нехай доблестная пожарная охрана занимается.
показати весь коментар
03.05.2023 06:48 Відповісти
Отлично! Взвейтесь кострами....! как раньше распевали!
показати весь коментар
03.05.2023 06:49 Відповісти
Пуская привыкают, мрази: теперь у них каждый день будет праздник с фейерверком.
показати весь коментар
03.05.2023 10:47 Відповісти
Щось у кацапів все частіше вибухає та палає. Что жє проісходіт?🤔
показати весь коментар
03.05.2023 06:49 Відповісти
Клята русофобія ) ...
показати весь коментар
03.05.2023 09:13 Відповісти
якої все ще недостатньо...
показати весь коментар
03.05.2023 11:02 Відповісти
Думаю це тільки початок, скоро бавовни буде багато.
показати весь коментар
03.05.2023 06:51 Відповісти
Буде більше і більше, бо багато на рашці її не буває ))
показати весь коментар
03.05.2023 09:15 Відповісти
Boomerang.
показати весь коментар
03.05.2023 06:52 Відповісти
показати весь коментар
03.05.2023 06:54 Відповісти
показати весь коментар
03.05.2023 07:13 Відповісти
Жаль, что бумеранг прилетел по башке симпатичной девушке, а не долбаку, который его метнул...
показати весь коментар
03.05.2023 10:48 Відповісти
ні-ні, тут все правильно...
абратка може прилетіти і тим, хто аплодує війні сидячи на дивані перед телевізором...
показати весь коментар
03.05.2023 11:07 Відповісти
пан Виктор, респект за широту мышления, чувство юмора и системный подход к проблеме.

Вы мне сделали день вашим ироническим перлом. Юморной вы народ - украинцы. Хай щастить !
показати весь коментар
03.05.2023 11:54 Відповісти
не може такого бути мабуть палять цигарки
показати весь коментар
03.05.2023 06:59 Відповісти
Идёт пристрелка объектов и отработка лётных маршрутов....
показати весь коментар
03.05.2023 06:59 Відповісти
Аж на Душі тепло, коли там підгорає
показати весь коментар
03.05.2023 07:02 Відповісти
Багаття до травневих "шашличків" стає дедалі більше !
показати весь коментар
03.05.2023 07:03 Відповісти
Кожна нафтобаза, з якої пмм іде або планується до підорської армії, потім вибухає.
Обсяги раніше зпиж@еного пмм?
показати весь коментар
03.05.2023 07:12 Відповісти
А видите, москалі, бумеранг повертається, повертається
Скоро і "біндєровци" російськомовні появляться на ваших вулицях
показати весь коментар
03.05.2023 07:14 Відповісти


"

Не бачила стара мати

Козацької плати.

Не лякайся, подивися

На бенкет козачий.

Темно всюди, як у будень,

А свято чимале.

Не злодії з Гамалієм

Їдять мовчки сало

Без шашлика. «Засвітимо!»

До самої хмари

З щоглистими кораблями

Палає Скутара.

Візантія пробуркалась,

Витріщає очі,

Переплива на помогу,

Зубами скрегоче.

Реве, лютує Візантія,

Руками берег достає;

Достала, зикнула, встає -

І на ножах в крові німіє.

Скутар, мов пекло те, палає,

Через базари кров тече,

Босфор широкий доливає.

Неначе птахи чорні в гаї,

Козацтво сміливе літає.

Ніхто на світі не втече!

Огонь запеклих не пече".
показати весь коментар
03.05.2023 07:16 Відповісти
👏👏👏👍👍👍
показати весь коментар
03.05.2023 07:20 Відповісти
Свято наближається.
показати весь коментар
03.05.2023 07:20 Відповісти
Щось у брянському князівстві давно нічого не горіло. А там є багато цікавого...
показати весь коментар
03.05.2023 07:21 Відповісти
Як палити то не було кому а як грітись то всі збіглися .
показати весь коментар
03.05.2023 07:23 Відповісти
Згадую, як у перші місяці війни кожного дня рашисти гатили по нафтобазах, кожного дня по Україні десь палало пальне. Який був колапс с заправками... А зараз це почалось там, зворотній процес. Як вони раділи кожного дня , що у нас щось горить... А що зараз у вас з козломордами ? Що якось бентежно на відсутній душі?
показати весь коментар
03.05.2023 07:45 Відповісти
Сильно не радуйтесь. У нас тоже прилет по нефтебазе.
показати весь коментар
03.05.2023 08:23 Відповісти
Але це вже не гра в одні ворота ...
показати весь коментар
03.05.2023 09:17 Відповісти
Знайте , козломорді кацапи , саме так буде палати вся ваша
расєя , поки не дасте нам спокою 😡
показати весь коментар
03.05.2023 07:51 Відповісти
горіла база, палала...
показати весь коментар
03.05.2023 07:55 Відповісти
Гори,гори ясно,чтобы не погасло
показати весь коментар
03.05.2023 08:42 Відповісти
показати весь коментар
03.05.2023 08:52 Відповісти
Жаль тільки, що один бак загорівся. От би, як в Севастополі, з десяток. Ото було б, як виверження вулкана на Камчатці. Баки ж в Темрюку значно більші, ніж в Севасі.
показати весь коментар
03.05.2023 08:54 Відповісти
що з моєю емпатією)))))ЗСУ ТОП
показати весь коментар
03.05.2023 10:00 Відповісти
Вєня, тримайся і готуй жовто блакитні прапори для зустрічі визволителів.
показати весь коментар
03.05.2023 10:06 Відповісти
Флэш-моб "Зажги огонь весны".
показати весь коментар
03.05.2023 10:15 Відповісти
Енота давно не выпускали. Но все равно так то потеплело на душе.
показати весь коментар
03.05.2023 10:26 Відповісти
Жаль тільки, що палає лише один резервуар.
Чи я помиляюсь?
показати весь коментар
03.05.2023 10:47 Відповісти
Горіла шина, палала
Горіла шина, палала,
Там барикада стояла,
Там барикада стояла.
Там барикада стояла.
Там барикада стояла.
Диких собак не пускала,
Диких собак не пускала.... )))
показати весь коментар
03.05.2023 10:52 Відповісти
От же ж красиво горить 😁