9021 посетитель онлайн

В оккупированном Крыму раздаются взрывы. Россияне говорят - ПВО

обстріл_лого

Оккупанты сообщили о взрывах утром 6 мая в Крыму. Они утверждают, что "сработала система ПВО".

Первыми о взрывах начали писать крымчане в соцсетях, сообщает Цензор.НЕТ.

Взрывы были слышны на севере оккупированного полуострова – в районе Джанкоя и Красногвардейского.

"В Красногвардейском районе Крыма был слышен громкий хлопок в 8:04.

В 8:05 хороший раздался грохот. Джанкой-Красногвардейское.

В Красногвардейском был очень сильный хлопок.

Красногвардейский район, очень четко было слышно 2 хлопка", - цитирует сообщения корреспондентов телеграмм-канал "ЧП Крым".

Оккупационная "власть" полуострова утверждает, что это сработала система ПВО. И сообщает об отсутствии жертв и разрушений.

Топ комментарии
+23
показать весь комментарий
06.05.2023 09:02 Ответить
+14
Точнее не скажешь. В этой цитате только не хватает цифры "73".
показать весь комментарий
06.05.2023 09:15 Ответить
+7
Умному - достаточно...а 73 все равно не поймут
показать весь комментарий
06.05.2023 09:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
That's nice !
показать весь комментарий
06.05.2023 08:59 Ответить
показать весь комментарий
06.05.2023 09:02 Ответить
Точнее не скажешь. В этой цитате только не хватает цифры "73".
показать весь комментарий
06.05.2023 09:15 Ответить
Умному - достаточно...а 73 все равно не поймут
показать весь комментарий
06.05.2023 09:20 Ответить
Бдін. Подерв'янський висловив мою думку, яку я не зміг лаконічно висловити.
показать весь комментарий
06.05.2023 09:22 Ответить
За такі вислови тут зазвичай посилають в бан.
Крім того, інтелегент не обов'язково бідний, а рагуль частіше всього носить вишиванку.
показать весь комментарий
06.05.2023 09:42 Ответить
Я не знавець творчості Подерев'янского. Але, здається, у його творчості достатньо випадків, де він висміює "бідного інтелігента" наприклад за певну нерішучість при прийнятті рішень, через звичку до морального вибору, на противагу хитрови..діл..аному "простому хлопцю", якому до дупи питання моралі. Якщо відволіктися від саме цього протиставлення "жлобів" "інтелігентам" і поглянути на його творчість загалом, то питання - кому насправді симпатизує автор, мабуть, не буде таким простим.
показать весь комментарий
06.05.2023 18:30 Ответить
Fortes fortuna adiuvat, як казали раніше.
Треба переробити на тупого -obtusis
показать весь комментарий
06.05.2023 18:36 Ответить
Щось таки в світі змінюється . Люди, може ?
показать весь комментарий
06.05.2023 18:37 Ответить
Гадаєте, світ тупішає?
показать весь комментарий
06.05.2023 18:43 Ответить
Стрімко
показать весь комментарий
06.05.2023 18:45 Ответить
Це ви ашвидко зростаєте.) Але bona fortuna forti.
показать весь комментарий
06.05.2023 19:30 Ответить
Та ні. Я з усіма. Ми ж разом в соціумі.
показать весь комментарий
06.05.2023 19:42 Ответить
Людська свідомість формується в соціумі. Але всякий раз приймає свої власні рішення.
показать весь комментарий
06.05.2023 19:45 Ответить
Якраз це ставиться під сумнів. Чи дійсно ми приймаємо власні рішення. Чи нас до них непомітно ************. Фактично соцмережі штовхають соціум.
показать весь комментарий
06.05.2023 19:59 Ответить
Соціум, але не особистість. Читав колись книгу психіатра, який вижив у Освенцимі. Він доволі аргументовано довів, що людина завжди має простір для вільного волевиявлення, хоч у найважчих, хоч у найсприятливіших умовах. Не завжди діє, але має можливість.
показать весь комментарий
06.05.2023 20:06 Ответить
Мабуть він давно помер і не знав що відбувалось зі світом після.
В монахи завжди можна постригтись. Щоб бути на одинці з собою подалі від соціуму.
Сьогодні зустріла розмову, ніби спілкування з людьми вимагає високої зарплатні. Тобто люди морально втомились одне від одного. І вже ледь витримують.
показать весь комментарий
06.05.2023 20:14 Ответить
Якщо мова про професійне спілкування, наприклад, психотерапію, чи навіть про оператора колцентра, то не викликає сумнівів, що професійна діяльність потребує оплати.
Десь у кінці 90х, тож дещо він побачив. І це не означає, що він тотально помилявся. Антична філософія зберігає свою цінність, попри те, що елліни не уявляли **********. Виклики інші, але ж не можна вважати їх важчими? А й людина здатна пристосовуватись до змін. Здається, це те, що людина вміє найкраще.
показать весь комментарий
06.05.2023 20:43 Ответить
Якби ж то зміни були до кращого. А не так собі. Звісно людство пристосується, але чи багато людяного залишиться.
показать весь комментарий
06.05.2023 20:58 Ответить
Ото що залишиться, те й буде називатися людяним.)
показать весь комментарий
06.05.2023 21:51 Ответить
Окупаційна влада Криму почала створювати запаси води та продовольства через можливе блокування півострова та південної Херсонщини, повідомляє прес-служба Центру національного спротиву.
показать весь комментарий
06.05.2023 09:03 Ответить
А евакуація - куди ?
Хай зразу відправляють цих москалів на чайну !
показать весь комментарий
06.05.2023 09:26 Ответить
Не москалів, а кацапів.
показать весь комментарий
06.05.2023 09:45 Ответить
що то Цензор пише таке,"Хлопок"? то Бавовна?
показать весь комментарий
06.05.2023 09:06 Ответить
То Бумеранг Карми прилетів.
показать весь комментарий
06.05.2023 09:08 Ответить
Це у втікаючих кацапопітеків пердаки рвуться через затори на дорогах.
показать весь комментарий
06.05.2023 09:09 Ответить
Хлопок или шлепок, тут важно не перепутать?😂
показать весь комментарий
06.05.2023 09:09 Ответить
Головне щоб побільше ушльопків утилізували.
показать весь комментарий
06.05.2023 09:14 Ответить
Взрывы то тут то там - старинная крымская забава.
ДАЛІ БУДЕ
показать весь комментарий
06.05.2023 09:13 Ответить
Вазьмьом Крим за трі дня!

Я ж казала, що нам туди навіть заходити не треба буде.
показать весь комментарий
06.05.2023 09:19 Ответить
достатньо зробити блокаду і через місяць ,другий будуть плисти через протоку, в радную гавань
показать весь комментарий
06.05.2023 09:28 Ответить
Та вони і без блокади вже тікають втрачая лапті. А після знищення флоту у бухті ватностополя, вони вплав точно підуть.
показать весь комментарий
06.05.2023 09:33 Ответить
Знову хлопки.
Крим аплодує ЗСУ ?
показать весь комментарий
06.05.2023 09:42 Ответить
Пишуть що Кримський міст перекрили для проїзду Причини не називають
показать весь комментарий
06.05.2023 14:03 Ответить
Просили каміння - це ж середньовіччя!
показать весь комментарий
06.05.2023 09:46 Ответить
Сезон відкривається, все буде файно так по-домашньому
показать весь комментарий
06.05.2023 12:21 Ответить
Страна ******** даже взрыв назвать взрывом не могут, чтобы не резало слух *****. Дохлопались в ладоши тоталитарной власти.
показать весь комментарий
06.05.2023 12:28 Ответить
9 травня. АМIНЬ!!!
показать весь комментарий
06.05.2023 12:59 Ответить
по воронах гатять чи шо