8984 посетителя онлайн
3 503 31

Подразделение ПВО получило средства электроники. ФОТОрепортаж

Подразделения противовоздушной обороны – настоящие Ангелы-Хранители, закрывающие украинское небо от вражеских беспилотников и ракет. В одну из рот ПВО, которая на днях "приземлила" вражеский БПЛА "Ланцет", Петр Порошенко привез средства электроники.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу партии "ЕС".

Подразделение ПВО получило средства электроники 01

Как отмечается, в грузе – компьютеры, мониторы, планшеты и другие "вкусности".

"Сейчас пришло оборудование для работы с военной информацией. Старлинк, видеонаблюдение – это все крайне важно. Потому что часто мобильные группы диверсантов пытаются к нам подойти, и мы их отслеживаем средствами наблюдения. И можем отбить нападение", – объясняют бойцы.

"Очень нужны планшеты. Операторы могут работать мобильно. Мониторы будут выдавать нужную нам информацию для того, чтобы отслеживать врага и более эффективно использовать наши системы ПВО", - говорят военные. Медицинское оборудование для помощи раненым тоже крайне необходимо.

Подразделение ПВО получило средства электроники 02
Подразделение ПВО получило средства электроники 03
Подразделение ПВО получило средства электроники 04
Подразделение ПВО получило средства электроники 05

"Мы гордимся, что Фонд Порошенко и ОО "Дело Громад" берут шефство над ротой, которая осуществляет противовоздушную оборону. Силы ПВО держат украинское небо. А мы делаем их труд еще более филигранным", - отмечает Порошенко.

В следующий раз в подразделение привезут передвижную авторемонтную мастерскую: ребятам она очень нужна – говорит Порошенко. Также наладили производство антиланцетных сеток, тоже первыми пойдут именно в эту роту.

Подразделение ПВО получило средства электроники 06

Такую же порцию электроники передали и морским пехотинцам, с которыми команда Порошенко поддерживает постоянную связь, обеспечивая их всем необходимым.

"Четвертый день подряд мы работаем в войсках", - отмечает Порошенко.

Подразделение ПВО получило средства электроники 07

Подразделение ПВО получило средства электроники 08

"Мы уже хорошие друзья. И я благодарю вас за ту огромную работу, которую вы делаете", – отмечает Петр Порошенко.

Топ комментарии
+19
У нього є дублікат ключа. Приходить вночі і краде.
показать весь комментарий
06.05.2023 13:06 Ответить
+14
Через силу, кажеш? І тут?











Щоразу по дорозі до наших бійців, заїжджаючи на заправку, щиро захоплююся нашими людьми. Вони всі - герої. Які продовжують посміхатися та працювати, не дивлячись на всі труднощі.

Ніхто із них не сумнівається у нашій перемозі. І це надихає робити ще більше, щоб забезпечити наших воїнів всім необхідним.

Все буде Україна 💙💛

https://t.me/PresidentPoroshenko/5824 Петро Порошенко
показать весь комментарий
06.05.2023 13:12 Ответить
+14
https://t.me/PresidentPoroshenko/5829 Петро Порошенко :
Вони - ті, хто першими дивляться в очі ворогу. Але для ворога цей погляд - останній. Це - українська піхота. Мужня, незламна, хоробра!







Бахмут, Авдіїка, Вугледар… Сьогодні тримається і на їхніх мужніх плечах. Постійні канонади, над позиціями зависають ворожі дрони, а посадка розбита вщент від ворожої арти - такі зараз реалії у наших хлопців-піхотинців. І тепер скажіть, що вони не Супергерої? Але вони тримаються і дають гідну відсіч російському окупанту.

Дякую за захист рідної землі, воїни! Вітаю зі святом! Будьте всі здорові.

Фото: Костянтин і Влада Ліберови
https://www.facebook.com/ufi/reaction/profile/browser/?ft_ent_identifier=ZmVlZGJhY2s6Nzg3OTE5NjgyNjkzOTAy&av=0
показать весь комментарий
06.05.2023 13:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Так і знав що це Порох. Десь краде і піариться знов.
показать весь комментарий
06.05.2023 12:56 Ответить
Зачем ему красть. И где он по вашему крадет.
показать весь комментарий
06.05.2023 13:01 Ответить
В бюджеті. А де ж іще?
показать весь комментарий
06.05.2023 13:03 Ответить
Он имеет доступ к бюджету?
показать весь комментарий
06.05.2023 13:03 Ответить
У нього є дублікат ключа. Приходить вночі і краде.
показать весь комментарий
06.05.2023 13:06 Ответить
вам дуркам знайоме таке слово як "сарказм"
показать весь комментарий
06.05.2023 13:11 Ответить
та ні, на зебілів, як не розуміють, що таке сарказм - звісно, уваги звертати не будемо
показать весь комментарий
06.05.2023 13:13 Ответить
Похоже это сарказм.
показать весь комментарий
06.05.2023 13:15 Ответить
та ну?
показать весь комментарий
06.05.2023 14:30 Ответить
😁
показать весь комментарий
06.05.2023 13:20 Ответить
Це ''тонкий тролінг''. Не треба сприймати все буквально.
показать весь комментарий
06.05.2023 13:15 Ответить
Слава ЗСУ і народу України, який своєю допомогою наближає нашу перемогу!
показать весь комментарий
06.05.2023 13:03 Ответить
Через силу, кажеш? І тут?











Щоразу по дорозі до наших бійців, заїжджаючи на заправку, щиро захоплююся нашими людьми. Вони всі - герої. Які продовжують посміхатися та працювати, не дивлячись на всі труднощі.

Ніхто із них не сумнівається у нашій перемозі. І це надихає робити ще більше, щоб забезпечити наших воїнів всім необхідним.

Все буде Україна 💙💛

https://t.me/PresidentPoroshenko/5824 Петро Порошенко
показать весь комментарий
06.05.2023 13:12 Ответить
показать весь комментарий
06.05.2023 13:07 Ответить
а кто знает - советники могут работать в госструктурах на удалёнке?
показать весь комментарий
06.05.2023 14:33 Ответить
показать весь комментарий
06.05.2023 13:09 Ответить
Знову Порох? ніяк не вгамується, все возить, і возить...
показать весь комментарий
06.05.2023 13:09 Ответить
Скажи! І управи на нього немає? Ото ''бука -бяка'' . Все найзеленішим рейтинги підмочує😄
показать весь комментарий
06.05.2023 13:17 Ответить
А ДБР від "ДНР" вже виїхали вилучати і класти в свій сейф на 3 місяці, як це зробили з кkістронами, а нарід 73% плескав у долоні і сцяв кип'ятком, що накажуть "баригу"?
показать весь комментарий
06.05.2023 13:15 Ответить
Хм. Ще не читаючи новину подумав про ''Пороха''... І не помилився.. Ех , не ту країну назвали ''гондурасом''...
показать весь комментарий
06.05.2023 13:19 Ответить
https://t.me/PresidentPoroshenko/5829 Петро Порошенко :
показать весь комментарий
06.05.2023 13:23 Ответить
https://t.me/PresidentPoroshenko/5815 Петро Порошенко :
Коли передаєш техніку, яка буде використовуватися на полі бою, то хлопці не можуть встояти, так і кортить поскоріше запустити «Посейдон» над поки що окупованими територіями.
І, можливо, поки я пишу цей текст - ця пташка вже літає десь над ворожими позиціями і дає усю необхідну інформацію не тільки для нашої артилерії, але й для нашого командування, яке шукає слабкі місця у обороні противника для початку контр… ну ви зрозуміли).
Тож, «Посейдони» вже на позиціях наших хлопців. І, звісно, пункт управління на базі вантажівки DAF, де в онлайн-режимі можна спостерігати за усім, що відбувається на полі бою.
Ну і додатково, для підсилення бойової частини, передали хлопцям мобільне СТО, в якому є все необхідне обладнання для ремонту і важкої, і легкої техніки.
Дякую https://www.facebook.com/sprava.gromad?fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARDrORA7FDXYaIc1_wp1lEUwCELhXO8IQUdksbKfTf7gscRuEzSWc7wF4swf8P6D858iexX81BnkFDrhGGd_To5nJHYoAXWK1-eHZsNtjDI-wJBwZ6e4kZ5dO-cJH375ZmVC8DDcAPLZiCEu0M-oilNsM5u_eeXjXdGuliC9U8L1zC_7C_cksbTIGrcIOe7YEh5ov8tDXqbc4zMTKsLhW7oEN1FCz-*************************************************************************************&__tn__=K-R ГО Справа Громад за збір коштів ну а ми з Мариною, як завжди - подвоїли усю зібрану суму.
Тож… Чекаємо наступу і тримаємо кулаки за хлопців.









показать весь комментарий
06.05.2023 13:28 Ответить
https://www.facebook.com/petroporoshenko/posts/pfbid022Jq1BAmbGaphkg5yw51sHH7ofbrdyxoVLvX1xN6oWjTincJa9tNMmGkb4jhP8mGDl?__cft__[0]=AZUn7XezyiVmyRgMYwUdHrhm3074ORYv6cSmqu3JG3a4flPCytOtgFY8ZEzcsQWd3iVsg3anmp-5RIhEkCqJTqqQQtphT28GPqP9i_PYt5ZbqX95dea-CsJ4H2VvDXQn9bfNQoEuGMW4-cSTYRgutZhtYVTdhbrlSTag5xHOCJsG7bx7LxPC2JTp5k-J-6vjUDNaC4a7FbcPLEYOXSdXFCWV&__tn__=%2CO%2CP-R Петро Порошенко :
Четвертий день поспіль ми забезпечуємо наші бригади усім необхідним: від пересувних авторемонтних майстерень та лазень, до Посейдонів та шин. Використовуємо кожен день, щоб посилити можливості Збройних Сил (відео за ссиллю зверху).

Нашим воїнам протиповітряної оборони та морської піхоти привезли усе, що вони замовляли.

Хлопці кажуть, що ця війна - це війна технологій. Зараз питання не у хвилинах, а в секундах. Тому їм дуже потрібна електроніка: комп'ютери, монітори, планшети. Бо це - мобільність передачі інформації. За допомогою них вони відстежують ворожі цілі і знешкоджують російських стерв'ятників.

Як ось нещодавно, коли воїни з ППО приземлили ворожий БПЛА.

Подякував хлопцям за захист неба. Переможемо. Слава ППО! Слава морській піхоті!



0:06 / 2:20

Усі реакції:
2 тис.
показать весь комментарий
06.05.2023 13:39 Ответить
показать весь комментарий
06.05.2023 16:09 Ответить
Був би Гетьман переобраний на наступний термін - то й широкомасштабну війну відтермінували б.
А там дивись і ракети були б, і вступ до ЄС відбувся - все ж сильніше були б наші позиції.
показать весь комментарий
06.05.2023 16:55 Ответить
може, до того часу ***** би здохло в своїй сечі, як сралін свого часу; може, появився би аналог Хрущова, а то й Горбачова...