11989 посетителей онлайн

Вечером 13 мая в Тернополе слышны взрывы

вибух

Вечером 13 мая 2023 года в городе Тернополь слышны взрывы.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщают соцсети.

Взрывы раздались после объявления в стране воздушной тревоги.

Руководитель Тернопольской ОВА Владимир Труш отметил: "Настоятельно прошу, оставайтесь в укрытиях!!!"

Топ комментарии
+23
менше треба вякати про 90% ефективності
показать весь комментарий
13.05.2023 22:51
+23
Ця війна, - як болюче, криваве, але необхідне лікування нашого доброго, приязного, але забудькуватого народу. Лікування від ілюзій. Кацапське щеплення від "браццкої любові".
Ненависть до кацапів, як запорука виживання нації. Сподіваюся, цього щеплення вистачить надовго. Принаймні, на пару поколінь точно.
показать весь комментарий
13.05.2023 23:05
+22
Захід України, а не Західна Україна, у нас Україна одна.
показать весь комментарий
13.05.2023 23:12
Комментировать
Сортировать:
Західна Україна зовсім без ППО?
показать весь комментарий
13.05.2023 22:51 Ответить
Нічого дивного.
показать весь комментарий
13.05.2023 22:57 Ответить
Як і ви без українського імені.
показать весь комментарий
13.05.2023 22:58 Ответить
так але ж ви теж.. як і я..
Але вони хоч не росіянські..
показать весь комментарий
13.05.2023 23:00 Ответить
А яке українське ім'я ?
показать весь комментарий
13.05.2023 23:26 Ответить
Захід України, а не Західна Україна, у нас Україна одна.
показать весь комментарий
13.05.2023 23:12 Ответить
Що значить "стане"??
Не проспався?
показать весь комментарий
13.05.2023 23:24 Ответить
Була ... тому, що "розумники", на кшталт тебе, постійно ділили Україну.
Вчили, падли, історію - "розділяй і володарюй".
показать весь комментарий
13.05.2023 23:37 Ответить
Точно - не проспався.
Або:
Якщо ти мав на увазі під словом "Захід" - ЄС та інші європейські країни, то в твоїй голові чіткий наратив мордору, який називає "Западом" усі європейські країни, і західноєвропейські, і східноєвропейські.
показать весь комментарий
13.05.2023 23:42 Ответить
1. На форумі принято спілкування на "ти". Не подобається - не лізь.
2. Мені 66 і можу вже усім говорити "ти".
3. Що ж ти такий "що проспався"? - чому видалив свої "правильні коменти" з переписки?
показать весь комментарий
13.05.2023 23:53 Ответить
На «ти»в кацапстані.
До того ж мені 69.
показать весь комментарий
14.05.2023 05:44 Ответить
Не розказуй мені про Какая разніца, вже наслухались.
Що робити будеш своїй жінці розказувати
показать весь комментарий
13.05.2023 23:29 Ответить
Україні з ппо залишеною від союзу, дуже повезло, на 2022 рік, ми по плотності ппо, займали перше місце у світі
показать весь комментарий
14.05.2023 15:24 Ответить
менше треба вякати про 90% ефективності
показать весь комментарий
13.05.2023 22:51 Ответить
ото ж...
показать весь комментарий
13.05.2023 22:58 Ответить
Та ні - все чесно, навколо Києва до 100% ефективність ПРО і пр. В самій же назві новин тут закладена вторинність всього що не Київ : "В Києві і деяких регіонах оголошено повітряну тривогу", тобто Київ окремо, і деякі там регіони окремо. 😳
показать весь комментарий
13.05.2023 23:08 Ответить
У нього голандський прапор, а не чеський
показать весь комментарий
14.05.2023 00:49 Ответить
Річь не в цьому, моло чи багато, люди всюди хочуть бути захищеними! Києв зрозуміло, що ППО добре захищає місто, а чому не закупляли ППО? Асфаль катали?
показать весь комментарий
14.05.2023 07:16 Ответить
90 казали про Київ. Іншим областям треба таку ж ППО
показать весь комментарий
13.05.2023 23:32 Ответить
Ця війна, - як болюче, криваве, але необхідне лікування нашого доброго, приязного, але забудькуватого народу. Лікування від ілюзій. Кацапське щеплення від "браццкої любові".
Ненависть до кацапів, як запорука виживання нації. Сподіваюся, цього щеплення вистачить надовго. Принаймні, на пару поколінь точно.
показать весь комментарий
13.05.2023 23:05 Ответить
та х%й -- ти не правий, від зовсім...
Ніхто не запа'ятає та не буде "ненавидіти" -- єдиний вихід -- світове осудження кацапів, а українці прийдуть до "європейського" способу екзистенції...
Це наприклад, коли пенсіонер не бубнить сидячи в черзі (бо черги вони повсюди, де люди завчасно приходять) на візит до лікаря, коли він записаний на 10:30, а ще лишень після 9-ої, і він усіх гнобить, куди вони перед нього...
показать весь комментарий
13.05.2023 23:12 Ответить
та х%й -- ти не правий, від зовсім...
*******
х%й - завжди правий. Без нього тебе б теж не було. )))
показать весь комментарий
13.05.2023 23:18 Ответить
Прямо зараз Придністров'я обстріляло Україну!!! Пуски були зафіксовані саме з території Приднестровья
показать весь комментарий
13.05.2023 23:09 Ответить
Якщо правда,то треба те придністров'я роздавити,як блоху
показать весь комментарий
13.05.2023 23:11 Ответить
Ракеты летели через приднестровье, но пуски вряд ли от туда были.
показать весь комментарий
13.05.2023 23:13 Ответить
Так в тому-то і прикол, що пускі завжди фіксували з кораблів чи ракетоносців, а цей раз ракети несподівано з'явились зразу над Приднестровьем. В Тернополі зараз повторно вибухи
показать весь комментарий
13.05.2023 23:19 Ответить
А з іншого боку - звідки там такі пускові установки могли взятись? Військової логістики між Кацапстаном і ПМР немає зараз
показать весь комментарий
13.05.2023 23:25 Ответить
ще раз пишу, можливо з кортопляндії, таймінг 15 хв. дуже схож.
показать весь комментарий
14.05.2023 02:26 Ответить
Б'ють по логістиці....постачання зброї
показать весь комментарий
13.05.2023 23:19 Ответить
Тоді на самому кордоні треба чекати ракети. З польшею та іншими країнами
показать весь комментарий
13.05.2023 23:32 Ответить
Місцеві гниди вже викладують фото і відео з Тернополя. Здасться Хмельницький нічому не навчив
показать весь комментарий
13.05.2023 23:20 Ответить
Бо ще жодного разу ні одну таку придуркувату гниду не притягнули до кримінальної відповідальності.Пришелепкуваті хайпують, в що тільки потім їх той дурний хайп виливається
показать весь комментарий
13.05.2023 23:32 Ответить
Люта маячня. Кацапи і так прекрасно знають куди стріляють і куди влучають. Це не минуле століття.
показать весь комментарий
13.05.2023 23:57 Ответить
Напевне тому їм і потрібні коригувальники
показать весь комментарий
14.05.2023 00:06 Ответить
Що коригувати? Координати відомі, програмуються перед пуском ракет. Пуск за сотні кілометрів. Це ж не міномет і не гармата. Далі навіть писати не буду. Краще подивлюсь телемарахвон...
показать весь комментарий
14.05.2023 00:49 Ответить
Забий собі голову до кінця!
показать весь комментарий
14.05.2023 07:20 Ответить
Підсказка:
Хром-Гугл-"чому неможна робити фото після прильотів"-читаєм перші 3-5 посилань.
Там до речі і про вас розповідають.
UPD. А ось те що ви як мінімум не вважаєте це за порушення( напевне ж військові по-вашему дурні), то це привід вами зацікавитися. І ні, не мені
показать весь комментарий
14.05.2023 08:10 Ответить
Читав. В першому ж посиланні те, що я і писав. Параноя і полювання на відьом. Розташування військ, об"єктів, складів, ППО та ін. - так, цілком згоден. Але який сенс приховувати і заперечувати те, що кацапи вже й так знають і виклали в своїх мережах?
ПС. Щодо приводу мною зацікавитись. Схоже, ви самі і є параноїк. Чи просто любитель з прізвищем "анонім", як у відомому фільмі?
показать весь комментарий
14.05.2023 11:24 Ответить
Це перше посилання?:

https://www.google.com/amp/s/kiev.vgorode.ua/ukr/amp/news/sobytyia/a1201166-chomu-ne-mozhna-poshirjuvati-u-sotsmerezhakh-informatsiju-pro-obstrili

Чи може це?:

https://www.the-village.com.ua/village/city/instruction/324587-scho-ne-mozhna-publikuvati-pid-chas-viyni-vazhliva-instruktsiya

Чи все ж таке це?:
https://www.kr-rada.gov.ua/news/sho-mozhna-i-sho-ne-mozhna-publikuvati-v-sotsmerezhah-pid-chas-ta-pislya-trivogi.html

Навіщо горбатого ліпити?
показать весь комментарий
14.05.2023 15:09 Ответить
Що ви мені намагаєтесь довести? Що українці повинні сидіти тупими баранами і вірити лишень "марахвону"? Що знати правду мають право лишень кацапи? Ви, взагалі, на кого працюєте?
показать весь комментарий
14.05.2023 15:56 Ответить
П1. Особистий досвід. Є таке містечко на полтавщині-Карлівка. Прилитів Шахед. Поруч. Мешканці виклали фото. З ранку прилитіло влучно.
Звісно, можна до цієї інформації ставитись скептично, бо це з моїх слів( хоча як недовіра до моїх слів може вплинути на мене-не знаю). Але з іншого боку є багато прикладів з інших міст(Київа,Харкова) як блогери викладали фото і відео прильотів, а потім туди ж прилітало знов.
П2. русня пускає дрони, ракети не обов'язково зоб щось уразити. А для визначення позицій ППО. Щоб потім масованим обстрілом пустити по незахищених коридорах. І саме в цьому випадку збір інфи йде з соцмереж, тг каналів і тд...
П3. Не треба сумніватися в рішеннях наших війскових. Якщо вони це просять, то не для того щоб "українці сиділи тупими баранами і вірили марахвону".
Ps. А працюю я на британців( Бристоль) якщо вам так цікаво. Хоча не зрозуміло до чого це
показать весь комментарий
14.05.2023 16:55 Ответить
Не знаю, але я більше схиляюсь до думки, що там працюють інформатори. А, може, і супутникова розвідка. Але наводка за фото в соцмережах? Не думаю, що в кацапів все так примітивно, не треба їх недооцінювати. Бо хто недооцінює ворога, той війну не виграє.
показать весь комментарий
14.05.2023 17:14 Ответить
Ви абсолютно праві. І якщо є навіть 10 відсотків, що відстежують таки по соцмережам, то на мою думку, краще перестрахуватися.
Зараз з цим Николаевский Ванек придумав лайфхак-виставляти відео після прильотів з Сірії,Іраку. І це дало результати-сьогодні русня зганбилася.
Гарного вам дня
показать весь комментарий
14.05.2023 17:31 Ответить
Навзаєм.
показать весь комментарий
14.05.2023 18:49 Ответить
А что там в Хмельницком так взорвалось за склад? Какой ето уже секрет если рашисты уже его узнали и взорвали
показать весь комментарий
13.05.2023 23:35 Ответить
Старі ржаві совєцкі некеровані бомби, які планували утилізувати у 2024.
показать весь комментарий
13.05.2023 23:48 Ответить
показать весь комментарий
13.05.2023 23:41 Ответить
а должны благодарить украинских кротов-за что те кидают координаты
показать весь комментарий
14.05.2023 03:03 Ответить
Повідомляють про 5 потужних прильотів у Ясинуватій по логістиці русні.
показать весь комментарий
14.05.2023 00:01 Ответить
Рашисти раніше рідко ціляли по Тернополю зі своїх ракет.
Але сьогодні ввечері - фінал Євробачення і від України виступає дует "Творчі" саме з цього міста.
Тож, теперішня ракетна атака ворога дуже схожа на безсилу злобу через невдачі на фронті й була спрямована суто проти цивільних.
показать весь комментарий
14.05.2023 00:24 Ответить
бедный мальчик с Тернополя. Узнал за 10 мин до выхода, что его город бомбили. И это при том, что за всю войну, у них по-моему 1 обстрел был...
показать весь комментарий
14.05.2023 01:38 Ответить
По Харкову прильот, що то було побачимо з утра, ППО щось збила.
показать весь комментарий
14.05.2023 00:56 Ответить
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2023/05/14/7402102/ Запущенные в направлении Киева вражеские дроны были уничтожены на дальних подступах - КГВА
показать весь комментарий
14.05.2023 06:49 Ответить
Может с Белорашки? Пора уже и туда привет прислать.
показать весь комментарий
14.05.2023 06:49 Ответить
В Тольятти Самарской области в России возник пожар в покрасочном цехе и распространился на площадь до 20 тыс. кв. метров.
показать весь комментарий
14.05.2023 07:15 Ответить
Кинжал очередной фейк русни , при приложении к земле у него скорость 1,5 маха и внутренности похожи на Колибр
показать весь комментарий
14.05.2023 08:11 Ответить
у Нас распотрошили Кинжал
показать весь комментарий
14.05.2023 08:14 Ответить
Відбій
показать весь комментарий
14.05.2023 08:22 Ответить
Я Требую продолжения банкета с самолетами и вертолетами русни !
показать весь комментарий
14.05.2023 08:24 Ответить