7817 посетителей онлайн
9 316 220

Парламентские выборы этой осенью не состоятся, если на тот момент будет действовать военное положение, - Зеленский

вр

В Украине не будет парламентских выборов осенью 2023 года, если будет действовать военное положение.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ZN.UA, об этом президент Украины Владимир Зеленский сказал во время пресс-конференции в Берлине.

"Если военного положения не будет, то будут. Ну, в законе написано, что согласно Конституции Украины, после окончания военного положения, я думаю, через 90 дней проводятся выборы", - подчеркнул глава государства.

Напомним, что очередные выборы в Верховную Раду по графику должны пройти 29 октября.

Топ комментарии
+35
ЗСУ!!! Зробіть вибори.
показать весь комментарий
14.05.2023 16:39 Ответить
+33
Хто б сумнівався?І виборів президента не буде і зміна кабміну не відбудеться і "НЕслуги народу" і далі будуть у ВР,тобто все "зелене шобло" отримало від війни ІНДУЛЬГЕНЦІЮ!Не втомлююся дякувати 73% дебілів за геніальний вибір
показать весь комментарий
14.05.2023 16:46 Ответить
+25
сказано - виборів не буде. Зачекайте рочків шість.
показать весь комментарий
14.05.2023 16:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Головнокомандувач ЗСУ типу весільний генерал, тупо спостерігав (маючи всю інфу від США), як країна котиться в прірву?
А можна питання - головнокомандувач коли приносив присягу, він присягав народу України як всі військові, або в нього був якийсь окремий текст?
показать весь комментарий
16.05.2023 02:43 Ответить
А верховний головнокомандувач присягу приносив народу України? Риба гниє з голови, оборона країни - з верховного г.
показать весь комментарий
16.05.2023 22:04 Ответить
з нього провину ніхто не знімає. Те що він - злочинець, не виправдовує його підлеглих що виконували злочинні накази.
показать весь комментарий
16.05.2023 22:08 Ответить
Я ще в минулому році казав, що виборів не буде, а буде вічний воєнний стан.
показать весь комментарий
14.05.2023 17:58 Ответить
Нас рашити хочуть розколити. Поки війна, тримаємося разом. ПРОШУ.
показать весь комментарий
14.05.2023 17:58 Ответить
Здається майдан самокерувався простолюдом і невтікайки за кермом нам пох..уй !
показать весь комментарий
14.05.2023 18:08 Ответить
А військовий стан Зяма буде продовжувати до безкінечності. Оце зебіли наржуцца до ригачки.
показать весь комментарий
14.05.2023 18:00 Ответить
Знов Лєнка з Макаронії?
показать весь комментарий
14.05.2023 19:10 Ответить
Не розумію чому просто не зробити вічний військовий стан, навіщо той народ мучити, зробив один раз і все стало зрозуміло. І мобілізацію вічну... І нікому відпусток не надавати і ще посилити відповідальність більше військовим і додати побільше бюрократичної херні в армії. Тільки такий підхід допоможе все це закінчити... Знести цих довбойобів як яника.
показать весь комментарий
14.05.2023 18:14 Ответить
Така хитра обмовочка. Призупинять на декілька днів, і "виберуть" Зельоного в Дії. І ніяких протестів і перерахувань.
показать весь комментарий
14.05.2023 18:54 Ответить
Та ясно, що не відбудуться, воєнний стан затягнуть скільки треба, не дарма ж голосували "по приколу". Можна навіть років на 20-30. Гетьман же кращий за всю історію існування України.
показать весь комментарий
14.05.2023 20:08 Ответить
повинні відбутися парламентські закриття... починаючи з франчука та закінчуючт безмозглою... головне - нікого не забути і не випустити...
показать весь комментарий
14.05.2023 20:39 Ответить
Звичайно вибори не відбудуться, ми якось про це здогадалися ще у 2019 році. Навіщо ці вибори? Бені нормально, безуглим, колям котлетам, дубінським, шуфрвчам, юзікам, лисим, пікаловим нормально., гетьманцев під керівництвом сівковичів,робить свою справу. Всі на своїх місцях заробляють непогано, головне поновити "велике крадівництво", там воєнний стан не перешкода.
показать весь комментарий
14.05.2023 21:07 Ответить
Корисний лайфхак для політиків: якщо здати частину території своєї країни і населення ворогу для окупації, можна відразу та легітимно вийти в лігу невиборних і незмінюваних диктаторів. Ще й потік зарубіжної гуманітарної допомоги для розкрадання як бонус.
показать весь комментарий
15.05.2023 11:25 Ответить
Страница 3 из 3