10074 посетителя онлайн

В Украине создали интерактивную карту мест, где пропали без вести военные

зсу

Офис Уполномоченного по лицам, пропавшим без вести при особых обстоятельствах, создал интерактивную карту, где обозначены места вероятного исчезновения украинских военнослужащих.

Об этом сообщили в Координационном штабе по вопросам обращения с военнопленными, информирует Цензор.НЕТ.

"Офис создал интерактивную карту, где обозначены места вероятного исчезновения бойцов. После деоккупации и разминирования территории поисковики проводят там соответствующие мероприятия", - говорится в сообщении.

Также добавили, что всю информацию о вероятном месте исчезновения или последнем известном местонахождении военнослужащего, которым владеют родственники пропавших без вести, следует передавать в Офис Уполномоченного.

Топ комментарии
+6
Яку я неправду написав? Що зелені здають Україну? Так це вже видно неозброєним оком. Почавши з того, що хутін ще перед виборами сказав: "нам будєт лучшє, єсли презідєнтом вибєрут зєленского". Чи може Ви не чули про те, як зєля літав в оман і на чиєму літаку повернувся? Чи вперше чуєте про згортання зеленими оборонного виробництва? Чи про те, що "єсли ми будєм тратить дєньги на армію, то нє сможєм строить дароги" - ті дороги, по яких кацапи ввійшли і безперешкодно за пару днів захопили 20% української землі? Чи не знаєте, що зєля відставив бойових генералів за те, що відстояли Миколаїв і захистили Київ - залили солярою впп в жулянах? Може тому, що не дали йому з жулян втекти, бо до борисполя їхати йому було боязно? Може Вам підказати, хто забороняв підривати мости, хто розмінував чонгар?

Ваші нецензурні слова иене не ображають, бо від такого чую. На передову просився, але не беруть за віком і станом здоров'я.
показать весь комментарий
21.05.2023 09:10 Ответить
+4
Тільки і пишуть в соцмережах - зник, зник,зник, наймовірніше вбитий
показать весь комментарий
21.05.2023 08:28 Ответить
+4
Кіслов Сєргєй - реєстрація 21 травня 2023. Зєлєбот.
показать весь комментарий
21.05.2023 09:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Зелені тренуються створювати інтерактивну мапу на якій зникає Україна.
показать весь комментарий
21.05.2023 08:18 Ответить
Яку я неправду написав? Що зелені здають Україну? Так це вже видно неозброєним оком. Почавши з того, що хутін ще перед виборами сказав: "нам будєт лучшє, єсли презідєнтом вибєрут зєленского". Чи може Ви не чули про те, як зєля літав в оман і на чиєму літаку повернувся? Чи вперше чуєте про згортання зеленими оборонного виробництва? Чи про те, що "єсли ми будєм тратить дєньги на армію, то нє сможєм строить дароги" - ті дороги, по яких кацапи ввійшли і безперешкодно за пару днів захопили 20% української землі? Чи не знаєте, що зєля відставив бойових генералів за те, що відстояли Миколаїв і захистили Київ - залили солярою впп в жулянах? Може тому, що не дали йому з жулян втекти, бо до борисполя їхати йому було боязно? Може Вам підказати, хто забороняв підривати мости, хто розмінував чонгар?

Ваші нецензурні слова иене не ображають, бо від такого чую. На передову просився, але не беруть за віком і станом здоров'я.
показать весь комментарий
21.05.2023 09:10 Ответить
Ти вже точно заробив сьогодні на банку вкраденого у українців варення.
показать весь комментарий
21.05.2023 09:30 Ответить
Кіслов Сєргєй - реєстрація 21 травня 2023. Зєлєбот.
показать весь комментарий
21.05.2023 09:54 Ответить
Чому на ти?
показать весь комментарий
21.05.2023 10:19 Ответить
Онуфрій, рівень ідіотизму в ваших примітивних коментарях ********* на думку, що вас готують на тих же курсах, що й путлерівських ботів.
показать весь комментарий
21.05.2023 10:30 Ответить
Може ти пропонуєш кацапам здатися ? То так і кажи.
показать весь комментарий
21.05.2023 08:59 Ответить
Тільки і пишуть в соцмережах - зник, зник,зник, наймовірніше вбитий
показать весь комментарий
21.05.2023 08:28 Ответить
Кислов, не кисни тут, вам дорога в рашу ще вільна. Виженемо рашистів, закриємось від них надійною стіною! Слава і всенародна допомога воїнам ЗСУ!
показать весь комментарий
21.05.2023 10:27 Ответить
Мой "боярин" пропавший без вести,хотя командование бригадой знает где он лежит под завалами ,это Бахмут и территория сейчас оккупирована,вытянуть не могут,а его Маме почти 80 и она не верит что сын погиб - а может это к лучшему,ей есть ради чего жить она Сына ждёт домой