Война закончится членством Украины в Евросоюзе, - Шольц

шольц

Война окончится тем, что Украина станет полноправным членом Евросоюза.

Об этом заявил канцлер Германии Олаф Шольц, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

По словам главы немецкого правительства, он уверен в том, что России не удастся одержать победу в войне против Украины.

"Горькая глава в истории нашего континента закончится тем, что свободная Украина вступит в Европейский Союз как полноправный член", – подчеркнул Шольц.

Канцлер ФРГ также отметил, что его партия социал-демократов, которая сейчас входит в правящую коалицию, поддерживает действие в Европе принципов неприменения силы, незыблемости границ, территориальной целостности государств и права народов на самоопределение.

Топ комментарии
+13
Ну как не крути , к Шольцу есть уважение в отличии от жирной кобылы Анжелы
показать весь комментарий
23.05.2023 16:37 Ответить
+12
закінчеться, пане Шольц, і саме Перемогою України!
Україна стільки синів і дочок i малюків в ту Перемогу вклала,
що ми її нікому не віддамо!
і на менше не згодні.
показать весь комментарий
23.05.2023 16:38 Ответить
+11
Нам би в НАТО -- шоб нікому не було гірко .
показать весь комментарий
23.05.2023 16:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
База від Шольца!!
показать весь комментарий
23.05.2023 16:32 Ответить
показать весь комментарий
23.05.2023 16:37 Ответить
Нам би в НАТО -- шоб нікому не було гірко .
показать весь комментарий
23.05.2023 16:35 Ответить
Шольц знає більше, чим каже... на G7, схоже досягли консенсусу...
показать весь комментарий
23.05.2023 16:36 Ответить
Заяви на G7 були дуже цікаві. Дійсно таке враження, що відбувається якісний зсув у політиці Заходу.
показать весь комментарий
23.05.2023 17:35 Ответить
Ну как не крути , к Шольцу есть уважение в отличии от жирной кобылы Анжелы
показать весь комментарий
23.05.2023 16:37 Ответить
вiйна закiнчиться лише з розвалом кацапськоi iмперii! всi iншi варианти лише перерва до наступноi вiйни.
показать весь комментарий
23.05.2023 16:37 Ответить
закінчеться, пане Шольц, і саме Перемогою України!
Україна стільки синів і дочок i малюків в ту Перемогу вклала,
що ми її нікому не віддамо!
і на менше не згодні.
показать весь комментарий
23.05.2023 16:38 Ответить
Війна закінчиться перемогою України, такі "члени" як угорщина нам нах.. не потрібні
показать весь комментарий
23.05.2023 16:43 Ответить
Дякую, Олафе! Але нам в НАТО зараз нагальніше. А щодо Євросоюзу, то зеленій владі ще потрібно провести багато реформ і відновити свободу слова!
показать весь комментарий
23.05.2023 16:47 Ответить
Він же не казав що СН приймуть до ЄС.
показать весь комментарий
23.05.2023 17:50 Ответить
В НАТО. Ми по факту уже найкраще озброєна країна Європи з найбільш потужною армією.
Як це нас у НАТО не прийняти
показать весь комментарий
23.05.2023 16:51 Ответить
Ну не знаю, думаю, що Польща поцікавіше озброєна.
показать весь комментарий
23.05.2023 16:55 Ответить
Наприклад ми в ЄС і НАТО а що далі? типу які нові глобальні цілі України?
показать весь комментарий
23.05.2023 16:52 Ответить
Молдове он тоже такое скажет?
показать весь комментарий
23.05.2023 16:55 Ответить
do dupy Євросоюз. Нам треба НАТО!
показать весь комментарий
23.05.2023 16:56 Ответить
Канал Євронюс (спільне телебачення усіх країн Євросоюзу) віднедавна включив у свої заставки Україну!
показать весь комментарий
23.05.2023 17:12 Ответить
Дурниця - "euronews" це не "спільне телебачення усіх країн Євросоюзу". Euronews SA є дуже підозрілим акціонерним товариством, у якому Росія має акції. (варто перевірити, що ще недавно робили представники Росії в наглядовій раді цього лайнового каналу).
показать весь комментарий
23.05.2023 18:38 Ответить
Спочатку нам потрібно членство в НАТО, бо членство в ЄС нас не захистить від москальської орди. Потрібна ядерна парасолька, якої в нас, нажаль вже нема. А вона є лише в НАТО.
показать весь комментарий
23.05.2023 17:56 Ответить