9623 посетителя онлайн

Зеленский провел заседание Ставки: Начали работу над концепцией развития авиации с учетом перехода на новые типы самолетов

зеленський

Президент Владимир Зеленский провел заседание Ставки Верховного Главнокомандующего.

Об этом глава государства сообщил в Telegram, передает Цензор.НЕТ.

"Об оперативной ситуации доложили Главком, ГУР МО, командующие ОСУВ "Хортица" и "Таврия". От Минобороны услышали о состоянии обеспечения боеприпасами передовых подразделений и резервов. Проанализировали имеющиеся и потенциальные контракты на поставку и динамику наращивания собственного производства".

Начали работу над комплексной концепцией развития нашей авиации с учетом перехода на новые типы самолетов. Новая организационная структура, обучение пилотов и персонала, необходимая инфраструктура, материально-техническое обеспечение и т.д.", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+17
Зямина ставка.
показать весь комментарий
24.05.2023 12:47 Ответить
+14
А чому цей довпойоп не хоче провести ставку аби вирішити питання з кацапською агентурою у своєму оточенні?
показать весь комментарий
24.05.2023 12:44 Ответить
+13
Концепція: "...літаки лєтять, будім всєх бамбіть..."
показать весь комментарий
24.05.2023 12:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
УСЬО! ВРАГ БУДЕТ РАЗБИТ ! ПАБЕДА БУДЕТ ЗА НАМИ !!!
показать весь комментарий
24.05.2023 12:38 Ответить
Концепція розвитку авіації.... А це на часі?!!! В нас війна! Де ваший розпіарений контрнаступ? Тільки інфошум підняли, а далі усілякою дурною займаєтеся.
показать весь комментарий
24.05.2023 12:39 Ответить
Статтю читали?
показать весь комментарий
24.05.2023 12:48 Ответить
У таких як він ботів завдання не читати , а писати , вірніше , пісюкати.
показать весь комментарий
24.05.2023 19:48 Ответить
Концепція: "...літаки лєтять, будім всєх бамбіть..."
показать весь комментарий
24.05.2023 12:48 Ответить
контрнаступ поїхав на курорт з Арестовичем, весна закінчилась, літо час відпочинку
показать весь комментарий
24.05.2023 12:55 Ответить
Потрібно чекати поки земля підмерзне...
показать весь комментарий
24.05.2023 13:36 Ответить
А что концепцию сейчасс на совещаниях разрабатывают???
показать весь комментарий
24.05.2023 12:43 Ответить
Якщо б ЗЄ ще знав чим концепція від стратегії відрізняється.
Як йому піарники написали, так ЗЄ і прочитав.
показать весь комментарий
24.05.2023 13:19 Ответить
А чому цей довпойоп не хоче провести ставку аби вирішити питання з кацапською агентурою у своєму оточенні?
показать весь комментарий
24.05.2023 12:44 Ответить
Зямина ставка.
показать весь комментарий
24.05.2023 12:47 Ответить
Цей вже був зашквар тут? П..здець...
показать весь комментарий
24.05.2023 12:56 Ответить
Лошара ти, Вова.
показать весь комментарий
24.05.2023 13:07 Ответить
Президент свариться на завхоза....
показать весь комментарий
24.05.2023 13:09 Ответить
Ермак. Слышь Вовчик, ты ******, тебе сколько раз можно говорить, что это нельзя говорить, россия может рассердится.
Вовчик. Ну так я, это самое, нууу.
Ермак. Тааак, иди сюда и закрыл рот. Ты меня понял? Аааааа, не слышуу?
Вовчик. Понял.
Ермак. Ладно иди там поспи, поешь, в спортзал сходи или видосик запиши. На видосик я тебе сейчас текст дам.
показать весь комментарий
24.05.2023 15:22 Ответить
на наполеона не тягне.. навіть у зеленому кольрі..
показать весь комментарий
24.05.2023 12:48 Ответить
Блин... тело не в состоянии несколько раз подряд слово "концерн" прочитать концепцией рулит)))
показать весь комментарий
24.05.2023 12:49 Ответить
мерзотника гетьманцева підключіть а ще богуслаєва зелені так ******* всіх покидьків просувати
показать весь комментарий
24.05.2023 12:51 Ответить
Де обіцяна великозбудована нова Мрія? Тріпло квартальне.
показать весь комментарий
24.05.2023 12:53 Ответить
Там же де 4 тисячі баксів кожному зебілу та 1 мільярд дерев.

"Покуда есть на свете дураки, обманом жить ЗЄ, стало-бьіть, с руки".
показать весь комментарий
24.05.2023 13:16 Ответить
Там где и евровидение в Мариуполе.
показать весь комментарий
24.05.2023 15:23 Ответить
Яка ***** нова мрія? Будувать за півмілярда років 5 те, що можуть розїбать за 5хв? Нє ну сенс в розпилі бабла є 100% Тут ***** волонтери у військові частини траспорт постачають, а вони ***** мрії будують. В тебе мозок на 73% відключений чи як?
показать весь комментарий
24.05.2023 16:33 Ответить
До чого тут мій мозок? Воно обіцяло, ось нехай і великозбудовує.
показать весь комментарий
24.05.2023 18:17 Ответить
Не думав, що працюючи коміком у "95 Кварталі" людина може опанувати основи концепції розвитку авіації. Та ще й на рівні, який дозволяє працювати над тої концепції в умовах війни і з урахуванням переходу на нові типи літаків! 🤔 Круто! 😁
показать весь комментарий
24.05.2023 12:57 Ответить
Він з пуйла приклад бере..зараз почне рулити винищувачами, потім польоти зі стерхами, їзда полуголим на конях..все за феншуєм..
показать весь комментарий
24.05.2023 13:04 Ответить
Порошенко у РА (СА) гелікоптери ремонтував. І то не факт, що він, Як Президент, має вміти конструювати літаки.
показать весь комментарий
24.05.2023 13:13 Ответить
шапіто
показать весь комментарий
24.05.2023 12:58 Ответить
Шепіто
показать весь комментарий
24.05.2023 13:03 Ответить
Не сдал Бахмут, а теперь принялся за авиацию.
показать весь комментарий
24.05.2023 12:59 Ответить
Нарешті літаки полетять і будем всєх бамбіть
показать весь комментарий
24.05.2023 13:00 Ответить
Вообще какая эффективность этих ставок, кроме того что Зеленский играет в Сталина?
показать весь комментарий
24.05.2023 13:00 Ответить
Як у борделі з ліжками..то він ставку у кабінет перейменував..а зараз знову ставка
показать весь комментарий
24.05.2023 13:05 Ответить
У тому, що кроти отримують інформацію з перших рук
показать весь комментарий
24.05.2023 14:29 Ответить
Дуже проста, вся інфа йде в фсб он-лайн
показать весь комментарий
24.05.2023 13:10 Ответить
Новий тип літаків для ЗеленВаффе

показать весь комментарий
24.05.2023 13:18 Ответить
Та всі аеродроми перенесуть на галявини в ліс, де було висаджено 1 000 000 000 дерев.
показать весь комментарий
24.05.2023 13:27 Ответить
Може вже виділить Найвідосніший трошки часу, та підпише подання Залужного про контрнаступ? Третій тиждень волинить.
показать весь комментарий
24.05.2023 13:30 Ответить
Чому не пишуть хто приймав участь? Завжди писали...
показать весь комментарий
24.05.2023 13:51 Ответить
показать весь комментарий
24.05.2023 14:05 Ответить
показать весь комментарий
24.05.2023 15:12 Ответить
Країна в руїнах, злиденна, зеленський мародерить на народі підвищуючи йому тарифи на електрику, а тут виявляється літаки БЛД не той системи
показать весь комментарий
24.05.2023 15:14 Ответить
".......роботу над концепцією розвитку авіації...." Кранти авіації. Мацай двері, лізь у погріб.
показать весь комментарий
24.05.2023 15:14 Ответить