6097 посетителей онлайн
16 887 71

Крымский судья Чернобук, поддержавший оккупантов и агитировавший принимать российское гражданство, теперь работает в ТЦК и СП Днепра, - активист Поламарчук

чернобук

Активист Павел Поламарчук обнародовал информацию о том, что поддержавший оккупацию полуострова крымский судья Валерий Чернобук сейчас работает в одном из Территориальных центров комплектации и социальной поддержки города Днепр.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом он написал в фейсбуке.

Поламарчук отметил: "Итак, экс-крымский судья, являющийся государственным изменником - видео, как он "внедряет российскую конституцию в новом "субъекте федерации", агитирует судей служить россии и принимать российское гражданство... с целью избежать правосудия и срока - теперь, BINGO, мобилизовался и, внимание – работает в ТЦК СП в Днепре!!

И имеет доступ к закрытой информации, персональным данным бойцов, их семей, их состояниям здоровья, адресам и т.д. Думаю, давно сливает их врагу".

Топ комментарии
+47
Ви здивований? Такі призначення притаманні при діючий владі . Для зрадників найвища кара - звільнення (а потім призначення)
показать весь комментарий
28.05.2023 18:49 Ответить
+46
То що за ху...ня??!!! Як таке можливо!!!???
показать весь комментарий
28.05.2023 18:45 Ответить
+41
показать весь комментарий
28.05.2023 18:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
бывает
показать весь комментарий
28.05.2023 18:42 Ответить
Мабуть це помста що призвав не того хлопця.
показать весь комментарий
28.05.2023 19:19 Ответить
То що за ху...ня??!!! Як таке можливо!!!???
показать весь комментарий
28.05.2023 18:45 Ответить
ТЦК приватна контора, там все можливо.
показать весь комментарий
28.05.2023 18:48 Ответить
сам дятел и лайкают тебе дятлы
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) - структура органів місцевого військового управління України, яка покликана замінити собою радянську систему військових комісаріатів.
показать весь комментарий
28.05.2023 19:16 Ответить
Щоб вона замінила військомати потрібно було їй придумати назву ще у три рази довше.
показать весь комментарий
28.05.2023 19:20 Ответить
Та назва взагалі цікава. В ній немає ні слова схожого на слово «військовий» або «армія» , але є слово «соціальна» і слово «підтримка», про армію в назві взагалі не йдеться.
показать весь комментарий
28.05.2023 19:56 Ответить
Не подобається, не читай.
показать весь комментарий
28.05.2023 21:13 Ответить
мужчина , не позортесь , недільний вечір - можуть і йухів в спину натикати
показать весь комментарий
28.05.2023 20:31 Ответить
ну-ну херой хренов. . только тупой может усердствовать собственной глупости.
показать весь комментарий
28.05.2023 20:50 Ответить
судячи по тому який ти херой хренов то ти однин з цих підарів з тцк ...
показать весь комментарий
28.05.2023 21:01 Ответить
Скегли далі тупа маромийка
показать весь комментарий
29.05.2023 09:04 Ответить
Ви здивований? Такі призначення притаманні при діючий владі . Для зрадників найвища кара - звільнення (а потім призначення)
показать весь комментарий
28.05.2023 18:49 Ответить
та, легко....
показать весь комментарий
28.05.2023 19:07 Ответить
Логічно, бо всі дії так званих ТЦК це дискредитація ЗСУ.
показать весь комментарий
28.05.2023 19:28 Ответить
"понять и прастить", а якщо серйозно така мразота це кадровий і електоральний резерв зекодла - "помни кто тебя е..ет и кормить"
показать весь комментарий
28.05.2023 18:47 Ответить
Активіст це і є робота. А працюють вони на пана, який їм платить гроши.
показать весь комментарий
28.05.2023 19:21 Ответить
А твій пан ведмедчук, чи шарій?
показать весь комментарий
28.05.2023 21:15 Ответить
показать весь комментарий
28.05.2023 18:49 Ответить
тю. при порошенку такі самі мудила були на посадах.
показать весь комментарий
28.05.2023 20:52 Ответить
показать весь комментарий
28.05.2023 20:55 Ответить
А що? Хто ж буде критикувати таку надпрекрасну, чудову, мудру, найчеснішу, найпрозорішу, найпрофесійнішу, найдієвішу, найвідповідальнішу, найшляхетнішу, найсумліннішу, найправдивішу, найдемократичнішу, найзбалансованішу, найпатріотичнішу, найвідданішу, най-най-най у всенькому світі владу?
показать весь комментарий
28.05.2023 18:50 Ответить
Цікаво, якщо є докази і заяви, що про це каже СБУ, ДБР і прокуратура?
показать весь комментарий
28.05.2023 18:51 Ответить
Вони скажуть те, що їм скажуть!
показать весь комментарий
28.05.2023 18:59 Ответить
Чому тоді мовчить "опозіція"? Чи вони кажуть те, що їм скажуть, бо в самих рило в пуху?
показать весь комментарий
28.05.2023 19:10 Ответить
Не звизди, люмпене! У них, в тотальній меншості, хоч один важіль влади є в руках ?
показать весь комментарий
28.05.2023 19:24 Ответить
Відповідь надасть новопризначений заступник голови СБУ, у якого рідний брат та йогобатьки є громадянами рф. Напише, що це нормально та законно.
показать весь комментарий
28.05.2023 18:59 Ответить
а шурма в оп список довгий предовгий перевертнів у владі
показать весь комментарий
28.05.2023 19:02 Ответить
Так він,для нинішньої влади,"свій"! Як і виродок Шарій що без проблем,будучи "оголошений у розшук",продовжив дію українського паспорта у посольстві у Мадриді!
показать весь комментарий
28.05.2023 19:04 Ответить
Бл***ь, скільки ще кадрових (і не тільки) зашкварів видасть Зеленський і Ко? Просто не можу щось цензурно написати.
P.S. З нетерпінням чекаю в коментарях якогось 73%-го, який приплете і сюди Порошенка.
показать весь комментарий
28.05.2023 19:06 Ответить
Згоден! Але, він теж працює в СБУ не з 2019 року. Чи до цього він і його родичи працювали в колгоспі?
показать весь комментарий
28.05.2023 19:07 Ответить
Ахах, все в стилі зеленої влади.
показать весь комментарий
28.05.2023 19:07 Ответить
тобто зелена шваль продовжує розставляти на посади зрадників.
показать весь комментарий
28.05.2023 19:09 Ответить
Такие кадры в судах Бе и Зе нужны.
показать весь комментарий
28.05.2023 19:11 Ответить
лютий пздц...
Хтось з хлопців копілочку ознак зеленого дна складав, це звідти випало...
показать весь комментарий
28.05.2023 19:16 Ответить
Не треба дивуватись, бо з 2014 року судді з окупованого Донецька спокійнісінько приїздили та судили від імені України.
показать весь комментарий
28.05.2023 19:16 Ответить
Нужно исправить,почему достойному человеку не нашли место соответствущее статусу его уважаемой касте - в суде,подаковой,прокуратуре,таможне,хотя бы какой нибудь держпраци или держспоживе,приличный человек вынужден контактировать с простолюдинками отправляя их на фронт.
показать весь комментарий
28.05.2023 19:16 Ответить
Не може бути.
показать весь комментарий
28.05.2023 19:18 Ответить
Треба їм підняти зарплату і нагородити. А ****?
показать весь комментарий
28.05.2023 19:18 Ответить
Ні,не держава-дніще помийне.
показать весь комментарий
28.05.2023 19:23 Ответить
черговий цирк на дроті ... рафік ні у вчом нє вінават
показать весь комментарий
28.05.2023 19:31 Ответить
чи ми здивовані???
А хто в АПезидента?СБУ? МВД?
друзі дитинства та кадри согласовані з ФСБ..
показать весь комментарий
28.05.2023 19:32 Ответить
🤣 данунах...!
показать весь комментарий
28.05.2023 19:33 Ответить
Цей кримський суддя російськомовний?
показать весь комментарий
28.05.2023 19:41 Ответить
А яким він ще може бути? Не всі російськомовні - колаборанти, але всі колаборанти - російськомовні.
показать весь комментарий
28.05.2023 21:44 Ответить
Неправда.
показать весь комментарий
29.05.2023 06:26 Ответить
Pan Оleksа_UA🇺🇦
@Oleksa_UA66
·
8 год
Єгор Клєцов в 2015 р давав інтерв'ю на каналі ДНР, підтримував пуйла, донатив сєпарам, називав війну "внутрішнім кофліктом", і був занесений до Миротворця. 👇
Показати цей потік
показать весь комментарий
28.05.2023 19:45 Ответить
А що, членом партії слуга народу бувають інші тіпкі? Це ж звична практика-Слуга, значить якась мутна особа.
показать весь комментарий
28.05.2023 20:55 Ответить
..а чому не верхоОвною суддею-хвойдою?
показать весь комментарий
28.05.2023 19:50 Ответить
ніщо не видавало зрадника - ні перегар самогону, ні русскій псячий язик ні парашут, що за ним волочився...
показать весь комментарий
28.05.2023 19:52 Ответить
батрачить... стаж заробляє..
показать весь комментарий
28.05.2023 20:10 Ответить
Як так знову???? Може інколи Цензора читати...?
показать весь комментарий
28.05.2023 20:13 Ответить
Если бы не этот патриот,то должность занимал бы Порошенко
показать весь комментарий
28.05.2023 20:19 Ответить
Де є ******** СБУ?
показать весь комментарий
28.05.2023 20:24 Ответить
СБУ, курва??
показать весь комментарий
28.05.2023 20:32 Ответить
Ну чисто тобі 95-й квартал !!!
показать весь комментарий
28.05.2023 20:33 Ответить
******,гидотне СБУ плоть й кров КДБ-ФСБ,вони коригували сумісний процес знищення й передачі ядерного озброєння кацапам **********,а також тих самих ТУ з Прилук що зараз ******* по Україні,кожна гнида проходила практику й семінари у Москві з 2001 року й по 2014 включно,вони дахували перерозподіл підприємств,землі,знаю все це бо на власні очі чув й бачив цю гидотність правда на низових щаблях драбини,про вище годі й міркувати.Цілі ********* кдбшні династії сосуть українську кров,тепер вже й у вишиванках
показать весь комментарий
28.05.2023 20:53 Ответить
А де воплі поцреотів "не зривайте нам мобілізацію"? Чи все таки, коли людям з ноги в обличчя, в бус і тягнуть вТЦК, то за цим беззаконням може стояти ось така потвора, яка навмисне розхитує ситуацію.
А Дніпро специфічне місто, там так просто призначення не відбуваються.
показать весь комментарий
28.05.2023 21:37 Ответить
я думала, що там повлаштовувалися лише хапуги різного виду, які за допомогою рішал зараз посилено збагачуються, а там ще й очевидні зрадники і агентура кацапська
показать весь комментарий
28.05.2023 22:32 Ответить
Коли там вже Перемога ?
показать весь комментарий
28.05.2023 22:36 Ответить
Щоб зірвати всі мобілізації в країні треба в кожний ТЦК призначити такого начальника. Треба сказати що Бубочці це майже вдалося.
показать весь комментарий
28.05.2023 22:41 Ответить
сбу перевірили і нічого не знайшли))
кому ж треба ті дані про зсу
показать весь комментарий
28.05.2023 22:47 Ответить
Резніков, поки ти катаєшся на техніці, замість виконання обов'язків по суті, ворожі агенти ***** на посади призначають пачками!!!
Якщо нехватає клепки працювати на посаді, на яку призначив твій преЗЕдент, не ганьби Україну йди без позорища!!
показать весь комментарий
28.05.2023 22:57 Ответить
С учётом войны, с момента вскрытия такого факта, как минимум глава обладминистрации должен подать в отставку. Но. Но кино продолжается.
показать весь комментарий
28.05.2023 23:19 Ответить
Що за дика маячня? Я його знаю особисто. Служив з ним в 2014 в 39 добровольчому батальйоні. Хоча він там служив для галочки і числився начальником бані, про те він надав колосальну спонсорську допомогу ЗСУ. А квартиру в нього забрали як і все майно в Криму ще в 2014 році орки. Тут описаний лютий наклеп. Якби я не служив при цьому чоловікові, я б і не зарікався. Зрадник той, зто написав цю статтю.
показать весь комментарий
29.05.2023 04:54 Ответить
Нещодавно була стаття, про суддю хабарницю, щоб втікти від покарання, вона стала санітаром інструктором ЗСУ, і всьо.
Пох;-й де він був і служив, для цієї людини дорога у всі державні органи, має бути закрита на довічно...
показать весь комментарий
29.05.2023 06:43 Ответить
надобило на суддю вчітися...