8954 посетителя онлайн
20 849 44

Когда-то Белгород входил в состав Харьковской области, - мэр Харькова Терехов

ігор,терехов

Мэра Харькова Игорь Терехов ответил на заявление белгородского губернатора Гладкова о необходимости присоединить Харьков к РФ.

Терехов в комментарии журналистке Ирине Ромалийской напомнил, что Белгород когда-то был частью Харьковской области, сообщает Цензор.НЕТ.

"Если честно, смешно. Смешно было слышать этот бред. Что такое Белгородская область? Белгородская область воспринимается в Харькове исключительно как БНР. И потому говорить о каком-то присоединении, еще и со стороны России Харькова... Они хотели захватить Харьков начиная с 22 февраля в прошлом году, поэтому о чем-то говорить, не приходится. Поэтому тот бред, который он нес, пусть будет утешительным для него.

Харьков – самодостаточный город, Харьков – украинский город, был, есть и будет украинским городом.

Для справки могу напомнить, что население Белгорода – это только один район города Харькова. И для истории, напомню, когда-то давно была Харьковская область и в ее состав входил в том числе и Белгород. Но до этого мы не будем идти", - сказал мэр Харькова.

Топ комментарии
+23
З 1802 і до 1924 року таганрог входив до катеринославської губернії, що належала Україні. Куди не глянь, кацапського нічого не має.
показать весь комментарий
29.05.2023 21:35 Ответить
+21
Колись і мордор не існував.
показать весь комментарий
29.05.2023 21:27 Ответить
+20
І знов не буде існувати.
показать весь комментарий
29.05.2023 21:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Колись і мордор не існував.
показать весь комментарий
29.05.2023 21:27 Ответить
І знов не буде існувати.
показать весь комментарий
29.05.2023 21:42 Ответить
Насправді Харкову більше 1000 років. Це було місто Шарукань - одна з половецьких столиць, з якою Київ вів торгівлю. Шарук-хань або Харук-хан, тобто місто хана Харука. Шарукань - Харукань - Харуків - Харків. Козаки знов поселилися на місці зниклого великого міста у 17 ст., тому що там ще залишалися шляхи до нього та від нього.
показать весь комментарий
29.05.2023 23:11 Ответить
Вибачте, але так відлік віку нас.пунктів не ведуть! 🥺
показать весь комментарий
29.05.2023 23:19 Ответить
Дуже погано, що так не ведуть!!!
Бо це наслідок радянської та російсько імперської традицій по переписуванню історії. Щоб показати, що до росії тут на українських землях й цивілізації не було по суті... Чому треба забути, що на цьому місці більше 1000 років тому жило велике місто з майже такою ж назвою?
Але найяскравіший приклад це Одеса. Чому досить навіть українська та одеська влада вважають дату заснування міста 1794 рік, коли там тоді вже був майже мегаполіс на той час у 70 тис мешканців - місто Хаджибей, а до нього Коцюбіївка?
показать весь комментарий
29.05.2023 23:36 Ответить
Я вже мовчу про грецьке місто Одессос, розкопки якого видно прямо в центрі міста на Приморській вулиці.
показать весь комментарий
29.05.2023 23:41 Ответить
Колись давно...феноменальне знання історії України...
показать весь комментарий
29.05.2023 21:31 Ответить
Пусть троллит. А кацапы пускай от этого суетяцца. Они ведь не понимают, что нам их земли не нужны. Они считают, что если они хотят всех захватить, то и все, по их мнению, хотят захватить их. Так что пускай нервничают, ****** мокрожопые.
показать весь комментарий
29.05.2023 21:39 Ответить
він мер міста...зимою сніг, крига, опалення і круглий рік водопостачання, електрика, транспорт дороги, газони і листопад...не всякий історик із цим впорається
показать весь комментарий
30.05.2023 01:41 Ответить
своїх касабів нема де діти-а тут ще махрові пруться до нас.. вали куда макар телят не ганяв виродок
показать весь комментарий
29.05.2023 21:31 Ответить
Згідно картам Олександра Македонського, Білгорода ніколи не існувало.
Тож, все доведено, можна брати!
показать весь комментарий
29.05.2023 21:32 Ответить
Бандеровец, оуновец Терехов!)
показать весь комментарий
29.05.2023 21:33 Ответить
Так, а куда деваЦЦА? Маятник то качнулся в пользу України...
показать весь комментарий
29.05.2023 21:47 Ответить
"Я тебе породив, я тебе й уб'ю" (с)

"Нація, що не знає свого минулого - не має майбутнього" (с)

"Коли на московії кажуть, що фашизм не пройде, то в мене складається враження, що то просто їхній фашизм не пролазить у те вікно, яке прорубав Петро І" майже (с)
показать весь комментарий
29.05.2023 21:34 Ответить
колись і я був молодий та красивий...
показать весь комментарий
29.05.2023 21:35 Ответить
З 1802 і до 1924 року таганрог входив до катеринославської губернії, що належала Україні. Куди не глянь, кацапського нічого не має.
показать весь комментарий
29.05.2023 21:35 Ответить
Касабстан, вигадав Фріц "пєця№1", 300років тому...
показать весь комментарий
29.05.2023 21:46 Ответить
Ростов-на-Дону, до речі, теж.
показать весь комментарий
29.05.2023 21:48 Ответить
показать весь комментарий
29.05.2023 21:49 Ответить
Хотіли захопити Харків починаючи з 22 лютого минулого року Джерело:
А не з 2014, коли за підтримки міськради Харків мало не захопили сепари і навезені з росії.
показать весь комментарий
29.05.2023 21:38 Ответить
Мер гнида прокацапська, але війна почалась-і патріот, слова правильні пише.
показать весь комментарий
29.05.2023 21:40 Ответить
Це тимчасове запаморочення.
показать весь комментарий
29.05.2023 22:06 Ответить
війна мобілізує розкрити справжнє нутро... у нього воно справжнє
показать весь комментарий
30.05.2023 01:43 Ответить
Треба Бєлгороду повертатись у рідну гавань! А на півночі Бєлгородського району, Харківський області, ставити базу НАТО! Не перший рок, про це кажу...
показать весь комментарий
29.05.2023 21:42 Ответить
Как харьковчанин, одобряю.💪
показать весь комментарий
29.05.2023 21:55 Ответить
«Усе навороване непосильним трудом».

Усе захоплено у сусідів. То е «руський мір»- агресивне, жорстоке, смердяче, та пьяне.
показать весь комментарий
29.05.2023 21:43 Ответить
далі буде ....
колись буде .
показать весь комментарий
29.05.2023 21:45 Ответить
показать весь комментарий
29.05.2023 21:48 Ответить
показать весь комментарий
29.05.2023 21:54 Ответить
Это будет райцентр харьковской области, или просто серая демилитаризованная зона, третьего не дано🤣😂
показать весь комментарий
29.05.2023 21:49 Ответить
зона, канєшно...вглибину аж по дон
показать весь комментарий
30.05.2023 01:52 Ответить
Ще один завуальований сепар , котрий казав ,що небуде розмовляти українською, навіть якщо його штрафуватими. Тепер збирає плюсики у свій кошик.
показать весь комментарий
29.05.2023 21:51 Ответить
Вистачає нам своїх ватніків, тим більше кацапські ватани лікуванню не піддаються. Нехай буде самостійна БНР
показать весь комментарий
29.05.2023 21:57 Ответить
Масковия это в пределах садового кольца, а астольное ворованое
показать весь комментарий
29.05.2023 22:03 Ответить
показать весь комментарий
29.05.2023 22:19 Ответить
Мер,це вірно,що ви відповіли цьому недолугому губернатору.
На раші привикли все перекручувати!
показать весь комментарий
29.05.2023 22:19 Ответить
Доиграются московиты, что белгород вернётся в родную гавань, под Украинское крыло, в Украинскую Харьковскую область. Просто, пока, белгородцы своего счастья не понимают. Бог даст, ЗСУ им мозги на место поставят. Слава Украине.
показать весь комментарий
29.05.2023 22:32 Ответить
ГОША слава богу, що ВИ від АМНЕЗІЇ починаєте ОГОВТУВАТИСЯ і пригадали, що БІЛГОРОД це УКРАЇНА ...!!!
Ще трошки і почнете досконало вивчати ІСТОРІЮ УКРАЇНИ, котру прогуляли на сходках комсомолістів в школі та вузі і дізнаєтесь, що уся Білгородська, Курська, Орловська, Ростовська області та частина Брянської, Воронежської, Тамбовської областей та частина Ставропольського краю та КУБАНЬ ЦЕ СПОКОНВІЧНІ ЗЕМЛІ УКРАЇНИ...!!!

УКРАЇНА ПОНАД УСЕ...!!!

СЛАВА УКРАЇНІ !!!
СЛАВА ЗСУ ТА ССО УКРАЇНИ...!!!

P/s....

"Подарунки від російського народу". Хто і як перекроював карту СРСР

https://www.radiosvoboda.org/a/30688647.html

Паризька мирна конференція 1919 року: на мапі України були Крим і Кубань

https://www.radiosvoboda.org/a/28457626.html

Перепис населення Російської імперії 1897: де було найбільше українців
https://24tv.ua/perepis-naselennya-rosiyi-1897-de-bulo-naybilshe-ukrayintsiv_n2099584

Кубанські козаки / Документальний фільм • Режисер Валентин Сперкач // 1992

https://www.youtube.com/watch?v=j8x0sgGPInM
показать весь комментарий
29.05.2023 22:36 Ответить
о как! кацапы уже ватного терехова ярым бандеровцем сделали! так держать!
показать весь комментарий
29.05.2023 23:22 Ответить
НОВИНИ З БОЛОТ
Нє, в росії нєт канібалізма і нікогда нє било, ето фєйк, а єслі і єсть, то во всйом мірє так дєлают - чергова відмазка роспропаганди
показать весь комментарий
29.05.2023 23:40 Ответить
Колись Янукович був президентом Украины, сейчас живет в россии а его завхоз Андрей Кравец и дальше распродает коммунальное имущество вместе с президентом Киевгорстроя Игорем Кушниром, который всей семьей умножает коммунальный холдинг на ноль, а сын Кравца Владимир является замом постоянной земельной комиссии в Киевсовете и распоряжается столичной землей, пока наши пацаны обороняют каждый метр. Спасибо Дерьмаку и Татарову с Арахамией которые крышуют Кравца и Кушнира. Почему эти прихвостни Януковича не в Белгороде или Ростове умножают на ноль росиян разворовывая коммунальное имущество и кидая инвесторов, а в Киеве?
показать весь комментарий
30.05.2023 01:04 Ответить
Пошли качели