9526 посетителей онлайн
63 925 147

Повышение тарифов на коммуналку нарушает закон, принятый Зеленским и "Слугами народа"

тариф,тарифи

Повышение тарифов на электроэнергию для населения почти вдвое, является нарушением принятого президентом Украины Владимиром Зеленским законопроекта. Он вводит мораторий на повышение коммунальных тарифов для населения во время ведения боевых действий и на полгода после их завершения.

На это обратил внимание в фейсбуке юрист и предприниматель Святослав Дубина, сообщает Цензор.НЕТ.

"Это как в том аникдоте о молдаване. Утром сажают картошку, а вечером откапывают. Потому что очень есть хочется", - отмечает он.

Этот законопроект был принят в августе прошлого года. Он вводит мораторий на повышение коммунальных тарифов для населения во время ведения боевых действий и на полгода после их завершения. Недавнее решение Кабмина о повышении тарифов на электроэнергию для населения почти вдвое является нарушением принятого закона.

Повышение тарифов на коммуналку нарушает закон, принятый Зеленским и Слугами народа 01

Топ комментарии
+45
"Верховний головнокомандувач" Зеленський замість наступу на ворога, оголосив наступ на ще вціліле на четвертий рік його правління, населення України, підвищивши ціни для населення на електроенергію.
показать весь комментарий
01.06.2023 14:38 Ответить
+42
показать весь комментарий
01.06.2023 14:35 Ответить
+38
Дивно! Зеленський збрехав? Та не може такого бути!
показать весь комментарий
01.06.2023 14:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Это нужно быть иба?утым на голову гильзой от снаряда , такую куйню пропихивать во время войны , кто будет оплачивать отели , креветки , лежаки ? Вот где тяжелое детство собралось... СМИ нашли на Лазурном берегу депутатов, чиновников и даже бывшего президента Кучму..
показать весь комментарий
01.06.2023 15:23 Ответить
Окуеть...
показать весь комментарий
01.06.2023 15:26 Ответить
Якщо б цей "правник" почитав сам закон, а не його назву, то побачив би, що заборона стосується тільки тарифів на газ і тепло!
показать весь комментарий
01.06.2023 15:29 Ответить
на самом деле все это мелочи (хотя и существенные для кошелька плательщиков), вчера приняли отмену максимальной цены для бизнеса - а это первый шаг к грядущему повышению + возврат всех на ПДВ + вверх налог на топливо.Осень будет ой какая веселая. Вода кстати тоже вверх 30+%, потом подтянутся остальные комунальные, а уж после них - херакнет тепло, а там парайсотен не обойдешься.
показать весь комментарий
01.06.2023 15:46 Ответить
І комунальна сфера ляже, бо грошей на руках більше не стало, буде криза неплатежів, так як, і зараз люди переважно купляють лише найнеобхідніше.
показать весь комментарий
01.06.2023 15:57 Ответить
и да и нет, будут доить тощих коров - карты то уже блокируют
показать весь комментарий
01.06.2023 16:37 Ответить
Закон фізики не дозволить, бо ніщо не зникає нікуди, як і ніщо не береться невідомо звідки. Перерозподіл має межі, коли джерел нема і стає ще менше.
показать весь комментарий
01.06.2023 20:13 Ответить
к человеческим существам подобный закон не подходит, будут больше работать ,меньше есть,меньше тратить.Долги конечно будут, и будут наростать - но конечному выгодаполучателю пофик, он ВСЕ суммы получит.Те кто не вытянет станут продавать жилье на меньшее - покупатель все оплатит ,блокирнут карты - возьмут кредиты на оплату, договора реконстр. заключат, возьмут в дол,продадут что то. На самом деле,денег в стране много, не у всех,но много,неспроста стали заглядывать в карманы волонтерам.Поэтому будем меньше жрать,спать,отдыхать - а хату платить придется. Витка 90х со списание не будет. Самое печальное что донаты на ЗСУ сейчас просядут. .
показать весь комментарий
02.06.2023 09:59 Ответить
В Албанії була афера з квартирами, багато хто без них залишився, закінчилося тим що частина армії воювала з народ, друга за уряд. Перемогла ті, які за народ. Може тут так хочуть, щоб підірвати обороноздатність.
Стосовно менше їсти, таке кажуть ті, хто не знає, що це таке чи коли таке кажуть, то мають на увагу економію на якості їжі, економію на розвагах, відпочинку чи предметах розкоші. З урахуванням реального безробіття в 50 відсотків. багато хто вже немає на чому економити. А подушки після ковіду та більше року війни не залишилося. Тим більш, що малий бізнес реально зараз притиснули.
Те, що беруться за волонтерів, це показує, що грошей мало чи їм все одно на наслідки, якщо до такого добралися. І перше, і друге погана ознака.
Народ фактично фінансував армію, те що має робити держава. Що там мають платити ще і волонтери, це нісенітниця, бо вже один раз сплатив той, хто пожертвував гроші, а другий раз, той хто продав волонтеру.

Якщо станом на 1 січня 2022 року загальний борг українців за комунальні послуги становив 81,6 млрд грн, то на 1 квітня 2023 року борг становить щонайменше 140 млрд грн.
показать весь комментарий
02.06.2023 10:56 Ответить
Согласен со всем, але - маємо що маємо. Все только вверх и конца этому нет что будет потом никто не знает.
показать весь комментарий
02.06.2023 11:04 Ответить
Малинка

@malinkayas

·

https://twitter.com/malinkayas/status/1664232492797231105 1 ч

Дивіться як цікаво виходить. Спершу преЗЕдент підписує указ про про мараторій на підвищення тарифів під час війни. Населення горлає "Ура!" Указ президента не відмінений. Але. Уряд бере і щойно піднімає вартість енергії на 70%.
показать весь комментарий
01.06.2023 15:47 Ответить
Zеленский и Ко запретили (сами себе) вводить налог на воздух! Какие же они хорошие и добрые!
показать весь комментарий
01.06.2023 16:15 Ответить
Кабінет міністрів України опублікував постанову про підвищення тарифу на електричну енергію для населення з 1 червня.

Відповідна інформація розміщена на сайті уряду. Відповідно до документу, нова єдина ціна на електричну енергію у розмірі 2,64 грн за кВт-год діятиме із 1 червня до 31 грудня 2023 грудня. Це означає, що наприкінці року уряд знову може підвищити тариф.
показать весь комментарий
01.06.2023 16:35 Ответить
Пане Святославе, що Вам не зрозуміло - закон було прийнято у 22 році, а зараз 23... Ніякого порушення тут нема - така "залізодубова" логіка преЗедента і його Зе-холуїв
показать весь комментарий
01.06.2023 16:44 Ответить
Передайте "правнику" та підприємцю Дубині, що в прийнятому законі не було мови про електроенергію, а тільки про газ та тепло
показать весь комментарий
01.06.2023 16:47 Ответить
Там чітко написано -- на комунальні послуги, що тут не ясно? Чи вам перечислить, що входить до комунальних послуг??!?
показать весь комментарий
01.06.2023 17:03 Ответить
там чітко написано: "

1. Протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, забороняється підвищення для всіх категорій споживачів тарифів на:

послуги з розподілу природного газу;

теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) і послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води."
показать весь комментарий
02.06.2023 12:50 Ответить
Элетрика це не комуналка????
показать весь комментарий
01.06.2023 19:02 Ответить
комунальні послуги - послуги з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами
показать весь комментарий
02.06.2023 00:16 Ответить
Там є в статті 6 здається, точно не пам'ятаю, що дія цього закону стосується і електроенергії. Зелені чмошники навіть закони не можуть зрозуміло і конкретно написати.
показать весь комментарий
02.06.2023 00:14 Ответить
Зеленский, притримай своїх зеленосвиней.
показать весь комментарий
01.06.2023 17:26 Ответить
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2479-IX#Text https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2479-IX#Text

Стаття 1. Мораторій на підвищення цін (тарифів) на ринку природного газу та у сфері теплопостачання

Уточніть в якій статі таке вказано щодо електрики ... бо треба уточнити ..
показать весь комментарий
01.06.2023 17:29 Ответить
Увы, но Украина НЕ ПРАВОВОЕ государство...!!!!
показать весь комментарий
01.06.2023 17:32 Ответить
Пипец
показать весь комментарий
01.06.2023 17:45 Ответить
А шо можна чекати від бариг у владі все приватизували, на утримання влади не вистачає з величезною зарплатнею
показать весь комментарий
01.06.2023 17:46 Ответить
держава зелених злодіїв і проходимців,більше нічого не скжеш.
показать весь комментарий
01.06.2023 17:48 Ответить
З Днем захисту ДТЕК !
показать весь комментарий
01.06.2023 18:28 Ответить
Маніпуляція. В законі сказано про непідвищення тарифів на газ, тепло і гарячу воду, про електрику там ні слова
показать весь комментарий
01.06.2023 18:44 Ответить
його ПРОДАЙТЕ!
показать весь комментарий
07.06.2023 10:04 Ответить
Интересно,автор этой статьи сам закон читал?
показать весь комментарий
01.06.2023 18:57 Ответить
А війни то немає. Яка країна об'явила війну Україні, чи Україна об'явила якийсь країні війну? ''Війна у вас в головах', забули слова ''найвличнішого?
показать весь комментарий
01.06.2023 20:02 Ответить
Я так понимаю кабмин курит жёстко. Ау, ******, вы там не попутала нечего?? Траву менять иногда надо, долбоёбы. Кабинет министров, это исполнительная власть! Исполнительная, а не законодательная!!! Вы там совсем ******??? Или начнём от 364 УК Украины и закончим 375 УК Украины!!! Всё постанову кабмина, это внутринние распарижение не посредственно в самом кабмине а не закон. Законы принемают и отменяют только в верховной Раде Украины!!! Алё дэбилы кабминовские, нечего не боитесь??? Или в себя поверили ******!!! Вроде не из рода Маклаутов, если вы думаете что ********* после войны из Украины и мы сдадим оружие, то вы ****** очень заблуждаетесь в этом, упыри. Вы **** рабы народа, не забывайте об этом черти.
показать весь комментарий
01.06.2023 21:21 Ответить
Постанова Кабміну нікчемна проти Закону прийнятого ВР. Платимо, як платили, або взагалі не платимо. Друге мені більше подобається.
показать весь комментарий
02.06.2023 00:19 Ответить
Закон не встановлював мораторій на ціни на електроенергію.
показать весь комментарий
02.06.2023 12:09 Ответить
Нажаль в раші народ доводять до жебратства щоб вони втратили сенс життя і йшли воювати. Тепер і в нас таке мабудь буде нажаль. Це не по Європейські точно.
показать весь комментарий
02.06.2023 01:17 Ответить
А коли це Зеленський та слуги,дотримувалися закону??.
показать весь комментарий
02.06.2023 05:28 Ответить
Поздоровляю 73% ZEбілів з черговою перемогою ! Ви зробили ЦЕ РАЗОМ !) ...
показать весь комментарий
02.06.2023 07:42 Ответить
Зеленський це паскудний брехун і наркоман.З таким президентом та його ненажерливим клептократичним дерьмаком та оп війну виграти не можливо.Вони системно знищують економіку.Виконують оманські домовленності.
показать весь комментарий
02.06.2023 10:54 Ответить
Одним словом вибачте панство, але це повне ********! У мене все!!!
показать весь комментарий
02.06.2023 12:58 Ответить
Собак продамо і заплатимо за газ! ну а на світло прийдеться продати котів!!!
показать весь комментарий
03.06.2023 14:50 Ответить
Продаю польових мишей!кому відерце?(потрібно сплатити за воду)
показать весь комментарий
03.06.2023 14:52 Ответить
Cмерть "фашистським" окупантам!
показать весь комментарий
07.06.2023 10:03 Ответить
ЗАКОН УКРАЇНИ

Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування

{Із змінами, внесеними згідно із Законами
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2710-20#n152 № 2710-IX від 03.11.2022
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2850-20#n104 № 2850-IX від 13.12.2022 }
показать весь комментарий
07.06.2023 10:06 Ответить
А тепер смерди, ви заплатите ще й за нову гес!
,
показать весь комментарий
07.06.2023 10:07 Ответить
Страница 2 из 2