7583 посетителя онлайн
6 407 34

Писториус о передаче Украине дальнобойных ракет Taurus: Мы очень сдержанны в этой позиции

taurus

Позиция Германии о предоставлении Украине крылатых дальнобойных ракет Taurus не изменилась и остается сдержанной.

Об этом заявил министр обороны Германии Борис Писториус, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЕП.

"Мы очень сдержанны, я и раньше давал это понять. В этой позиции до сих пор ничего не изменилось", – отметил он.

По его словам, решение по этому вопросу еще не принято.

Авиационная дозвуковая крылатая ракета Taurus KEPD 350 большой дальности предназначена для высокоточного поражения защищенных целей на дальности до 500 км. Ракета весом 1400 кг и длиной 5 метров разработана компанией Taurus Systems GmbH – совместным предприятием MBDA Deutschland и шведской компании Saab Bofors Dynamics AB.

Ранее в оппозиции Германии выступили за передачу Украине дальнобойных ракет Taurus.

По данным СМИ, Украина официально попросила у Германии крылатые ракеты Taurus.

Топ комментарии
+14
не стримуйся! дай волю почуттям!)))
показать весь комментарий
01.06.2023 17:23 Ответить
+10
то есть - хервам.
показать весь комментарий
01.06.2023 17:26 Ответить
+7
Ми дуже стримані у цій позиції

Це називається "евфемізм" - пом'якшувальні або маскувальні слова і вислови, які використовують замість слів, які сприймаються як небажані, неприйнятні, зневажливі.
У даному випадку - замість "*** вам!".
показать весь комментарий
01.06.2023 17:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
не стримуйся! дай волю почуттям!)))
показать весь комментарий
01.06.2023 17:23 Ответить
Правда. Якщо довго стримуватись, можна наробити просто у штани. І навіть Пісторіусу.
показать весь комментарий
01.06.2023 18:10 Ответить
********* это старый друг Шредера.

Вопросы есть?
показать весь комментарий
01.06.2023 21:02 Ответить
то есть - хервам.
показать весь комментарий
01.06.2023 17:26 Ответить
Розслабся, не напружуйся - саме піде...
показать весь комментарий
01.06.2023 17:26 Ответить
Ми дуже стримані у цій позиції

Це називається "евфемізм" - пом'якшувальні або маскувальні слова і вислови, які використовують замість слів, які сприймаються як небажані, неприйнятні, зневажливі.
У даному випадку - замість "*** вам!".
показать весь комментарий
01.06.2023 17:28 Ответить
В Сильпо и АТБ завезите, а тут уже купят. Ну а чо, у нас нынче шо хошь в ближайшем киоске купить можно
показать весь комментарий
01.06.2023 17:30 Ответить
В плані постачання озброєнь німці діють лише після амерканців. Якщо Байден погодить передачу ATACMS, то відразу буде й Taurus.
показать весь комментарий
01.06.2023 17:31 Ответить
У чому проблема робити власні далекобійні ракети? Чому це питання навіть не обговорюється?
показать весь комментарий
01.06.2023 17:33 Ответить
дєрьмак не дозволяє
показать весь комментарий
01.06.2023 17:37 Ответить
Якийсь дурачок наробив стільки асфальту що хоч греблю гати і тепер не знає що з ним робити.
показать весь комментарий
01.06.2023 17:45 Ответить
В нас при владі - зрадники.
показать весь комментарий
01.06.2023 18:07 Ответить
Иногда недержание признак здоровья.
показать весь комментарий
01.06.2023 17:49 Ответить
Ну то змініть позицію і трохи розслабтеся
показать весь комментарий
01.06.2023 17:51 Ответить
Ага, вже дев'ять років стримуєтеся
показать весь комментарий
01.06.2023 17:53 Ответить
у вас одна позиция,***************.
показать весь комментарий
01.06.2023 17:54 Ответить
Свої ракети закопали у асфальт- хто вам винен - сказав Пісторіус
показать весь комментарий
01.06.2023 17:57 Ответить
Короче, нихуя они не дадут....
показать весь комментарий
01.06.2023 17:57 Ответить
Фріце, стримуватися будеш, коли у тебе виникне дилема, трахнути шалаву, чи все ж таки піти до дружини.
показать весь комментарий
01.06.2023 18:05 Ответить
Позиція Німеччини щодо надання Україні крилатих далекобійних ракет Taurus не змінилась і залишається стриманою.
За счет жизней Украинских детей можно быть и стриманним.
показать весь комментарий
01.06.2023 18:05 Ответить
Позиція Німеччини по відношенню до Путіна - позиція на четвереньках.
показать весь комментарий
01.06.2023 20:52 Ответить
Не сказал бы. Но пинки надо чаще выдавать.
показать весь комментарий
01.06.2023 22:53 Ответить
Пісторіус, у нас тут війна і люди гинуть, якщо ти не в курсі. А вам це залізяччя все одно скоро викидати на смітник. Тому краще не видьоргуйся і дай якомога більше...
показать весь комментарий
01.06.2023 18:07 Ответить
Ясно, значит информация от наших говноблогеров и доставщиков "хороших новостей", как всегда, оказалась недостоверной.
показать весь комментарий
01.06.2023 18:13 Ответить
Так выведете его из себя
показать весь комментарий
01.06.2023 18:23 Ответить
"Позиція" цього дебільного Піз.дориуса зміниться лише тоді, коли в тупе рило прилетить Піськандер ((( Є і такі тупі тварюки...
показать весь комментарий
01.06.2023 18:31 Ответить
Коли мене бере лють, як ось після подібних висерів німецьких очільників, то мені хочеться щоб кацапня можем пофторіть не на фанерному Рейстазі робила, а на дійсному.
показать весь комментарий
01.06.2023 19:59 Ответить
Это так запад не против ответки по кацапстану....на заметку....
показать весь комментарий
01.06.2023 20:07 Ответить
терпила кукурежка терпильная
показать весь комментарий
01.06.2023 20:08 Ответить
Перекладаючи з мови лохів на людську: «Росія все ще залишається стратегічним партнером для Німеччини, а сволота Шольц продовжить дзвонити Путіну, каючись і переконуючи, що відразу після закінчення війни всі контракти будуть відновлені».
показать весь комментарий
01.06.2023 20:37 Ответить
Якийсь вʼяленький пісторіус у Пісторіуса!
показать весь комментарий
01.06.2023 21:19 Ответить
А хто і коли дозволив німцям обзавестись танками, ракетами, військовою авіацією? Чомусь важко щось нагуглити на цю тему, але по підсумках Другої світової, навіть здається раніше, під час Ялтинської конференції, було вирішено обмежити збройні сили повоєнної Німеччини, а також заборонити мати на озброєнні важку бойову техніку. Вартість всього забороненого, але наявного озброєння Німеччини покриє може тільки 10-20 відсотків репарацій, які ФРН заборгувала Україні.
показать весь комментарий
01.06.2023 21:50 Ответить