5730 посетителей онлайн

Украина может самостоятельно производить оружие большой дальности, - генерал Петреус

петреус

Учитывая ограничения использования западного оружия против целей на российской территории, Украина сама может производить для этого оружие большой дальности.

Об этом экс-руководитель Центрального командования США в 2008-2010 годах и бывший директор ЦРУ (2011-2012) генерал Дэвид Петреус заявил в комментарии Укринформу, сообщает Цензор.НЕТ.

На вопрос о том, как можно противодействовать массовым обстрелам Украины с территории РФ, Петреус сказал: "Никогда не было ограничений на то, что производит сама Украина".

"Я считаю, что Украина самостоятельно разработает возможности, которые со временем позволят ей справиться с этой угрозой", - отметил он.

Генерал Петреус считает, что существующие ограничения оправданы: "Мы хотим, чтобы наши лидеры были здравомыслящими и осторожными. Мы видели примеры того, что может произойти, если они таковыми не являются".

В то же время, генерал признает, что может произойти определенная "эволюция в мышлении Запада".

Пообщавшись с инноваторами в Украине, бывший глава ЦРУ сказал, что видит "чрезвычайные возможности" и "способности" производства оружия большой дальности на собственных мощностях.

Говоря о роли западной коалиции в противодействии угрозе российских баллистических ударов по Украине, генерал Петреус сказал, что, прежде всего, нужно продолжать предоставлять Украине оружие для сбивания таких ракет.

Топ комментарии
+26
Можем, но у нас Зеленский. А потому можем, но не очень.
показать весь комментарий
02.06.2023 14:35 Ответить
+22
показать весь комментарий
02.06.2023 14:47 Ответить
+17
у нас асфальт и зелені шмарклі
показать весь комментарий
02.06.2023 14:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Можем, но у нас Зеленский. А потому можем, но не очень.
показать весь комментарий
02.06.2023 14:35 Ответить
у нас асфальт и зелені шмарклі
показать весь комментарий
02.06.2023 14:46 Ответить
Эту шоблу в одну ракету и нах с планету Земля в Космос в один билет...
показать весь комментарий
02.06.2023 15:00 Ответить
показать весь комментарий
02.06.2023 14:47 Ответить
Было бы смешно, но очень печально.
показать весь комментарий
02.06.2023 16:24 Ответить
І буде, і не сумнівайтеся у цьому.. але тупо сподіватися що це буде до завершення бойових дій..
показать весь комментарий
02.06.2023 14:37 Ответить
це він так заранше кацапам доводить до відома: "єта нє ми, нас там нєт!"
показать весь комментарий
02.06.2023 14:38 Ответить
нашим гєнєралам знадобилося півтора роки щоб зрозуміти, що можна і треба використовувати проксі... десь приблизно кілька місяців, щоб зрозуміти, що можна поставити мобільні групи з ПЗРК навколо великих міст і особливо важливих обʼєктів... скільки років вони будуть "здогадуватися" що можна виробляти далекобійну зброю власноруч?
показать весь комментарий
02.06.2023 14:41 Ответить
А зброю "генерали" виробляють? Я думав - вони тільки воюють...
показать весь комментарий
02.06.2023 14:44 Ответить
Вы представьте, если бы Залужный, Забродский или Шаптала зашли однажды на Цензор и почитали местную "аналитику". Особенно веселят персонажи, которые вещают с дивана и по причине своей полной некомпетентности и завышенного самомнения, в грубой форме, дают идиотские "указания" проф.военным.
показать весь комментарий
02.06.2023 14:59 Ответить
Якщо це "камінь в мій город" - то я "маю право аналізувать і давать прогнози": я - колишній професійний військовий
показать весь комментарий
02.06.2023 15:32 Ответить
Это про писанину "борменталя". Он имеет весьма скудное понимание вопроса, но считает должным поучать "генералов".
показать весь комментарий
02.06.2023 15:38 Ответить
Ясно! А я подумав - це ти мене "куснуть" хочеш
показать весь комментарий
02.06.2023 15:42 Ответить
дятєл, подивись скільки генералів працює в міністерстві оборони, яке замовляє зброю...
показать весь комментарий
02.06.2023 16:44 Ответить
Нагадайте аналітикам Цензора , будь ласка , прізвища генералів , що готували план оборони України станом на 24.02.2022.
показать весь комментарий
02.06.2023 17:03 Ответить
невже так складко вьїхати, що мається на увазі узагальнення?
показать весь комментарий
02.06.2023 16:09 Ответить
Так! " складко вьїхати" - особливо коли бредятину пишуть "суржиком"
показать весь комментарий
02.06.2023 16:18 Ответить
ти ще до ком доколупайся, "брєдятор"
показать весь комментарий
02.06.2023 16:21 Ответить
А навіщо? Досить того що я написав - що генерали не розробляють зброю та не виробляють її
показать весь комментарий
02.06.2023 16:29 Ответить
ну правильно, тупити, так до кінця!
показать весь комментарий
02.06.2023 16:32 Ответить
Ну так і продовжуй "тупить" Тобі не заважають - лише висміюють... Чи ти саме цього добиваєшся?
показать весь комментарий
02.06.2023 16:34 Ответить
добре, я переформулюю питання для тебе, як і тупарів, які тебе пролайкали:
Питання номер 1: Яке міністерство замовляю зброю на оборонних підприємствах?
Питання номер 2: Скільки генералів працює в міністерстві оборони і приймають рішення про замовлення у виробництво тієї чи іншої зброї?
Питання номер 3: Скільки часу потрібно нішим (чи це не наші) генералам, щоб зрозуміти, що можна виробляти ВЛАСНУ далекобійну зброю?
Питання номер 4: Чому ти такий тупий і упоротий, вася?
показать весь комментарий
02.06.2023 16:42 Ответить


нашим гєнєралам знадобилося півтора роки щоб зрозуміти, що можна і треба використовувати проксі... десь приблизно кілька місяців, щоб зрозуміти, що можна поставити мобільні групи з ПЗРК навколо великих міст і особливо важливих обʼєктів... скільки років вони будуть "здогадуватися" що можна виробляти далекобійну зброю власноруч?
показать весь комментарий
02.06.2023 16:47 Ответить
і шо ти хотів сказати цим акцентуванням, вася? що "ой божечкі, він написав власноруч, а це означає, що генерали будуть сидіти з молоточком і відкруткою і самі майструвати бімби"? ото ж тому що таких тупарєй море, ми і маємо через десять років війни - власної далекобійної зброї - 0
показать весь комментарий
02.06.2023 16:54 Ответить
Не "сходь гімном"! "Обісрався"? Витри задницю! А не кидайся лайном в тих, хто тобі вказав на засрані штани!
показать весь комментарий
02.06.2023 17:09 Ответить
май відвагу зізнатися в помилці, дубина!
показать весь комментарий
02.06.2023 17:10 Ответить
Помилка в адресаті! Це тебе стосується!
показать весь комментарий
02.06.2023 17:11 Ответить
пздц ти тупий! ладно, я від тебе втомився! афідерзейн, чіка
показать весь комментарий
02.06.2023 17:13 Ответить
"Попутного вітру!"
показать весь комментарий
02.06.2023 17:17 Ответить
показать весь комментарий
03.06.2023 10:31 Ответить
Яр, Борменталь нормально написав (покритикував), ви занадто приколупуєтесь у цьому моменті.
показать весь комментарий
03.06.2023 17:01 Ответить
Я дивлюся на дану проблему по-іншому І сказав саме те що сказав Однак цей "двохаккаунтний" розвів срач І знаєш чому? ТОму що на своїй авторській темі "Я -порохобот" (хоча ніякий він не порохобот) він заявив що прийшов сюди "розводить срачі" Бо немає нічого кращого ніж "хороший срач" Тобто ти підтримуєш "професійного провокатора срачів"
показать весь комментарий
03.06.2023 17:09 Ответить
про двоакаунтнвість - я думав це збіг, у нього на гілці це б і обговорювали (а якщо це різні люди?)
із цього обговорення не дуже на амфаша схоже, лексикон і темперамент інші, в будь-якому разі, він же не інтригує із різних аккаунтів, ставтеся як до окремих особистостей.
Чи в якійсь іншій гілці раніще посперичалися?

тут він досить доречно узагальнив, під час війни все керівництво країни стає воєнізованим - "генерелами", просто два погляди на терміни.

Якщо ви такий погляд не сприймаєте - ну, там пообкладали трихи до консенсуса, але це тільки займає час та увагу - написали б, що не згодні, чому. Якщо написати "бредятина" - то якраз буде срач, і потім важко спілкуватися.
показать весь комментарий
03.06.2023 17:57 Ответить
Перечтай мій перший коментар І вивчи подальшу переписку
показать весь комментарий
03.06.2023 18:14 Ответить
А тут що була одна людина?
показать весь комментарий
03.06.2023 18:31 Ответить
Я висловив свою думку, бо він вжив поняття "генерали" в прямому сенсі - без "лапок" Тобто говорив про "справжніх" генералів З цього приводу я і висловив здивування
А потім він перейшов на особистості З ніком "амфаш" у нас "особисті" стосунки Я його ігнорую - бо зневажаю Він же щосили лізе в мої діалоги, щоб втягти в полеміку А я цього не хочу, бо не люблю сперечаться заради самого сперечання Тому на його коментарі у мене відповідь одна " " І тут замість відповіді "борменталя" я отримую мою традиційну відповідь Але від "амфаша"!!!
У мене таких прикладів уже кілька було - коли в гарячці опонент забував під яким саме аккаунтом він зі мною сперечався
показать весь комментарий
03.06.2023 18:55 Ответить
Генерали не виробляють зброю. Це не їх задача.
показать весь комментарий
02.06.2023 14:44 Ответить
Таки так... її виробляють інваліди богуслаєви
показать весь комментарий
02.06.2023 15:19 Ответить
Трохи не так. Виробляють (чи принаймні мають виробляти) оборонні підприємства. А Укроборонпром це лише кришує.
показать весь комментарий
02.06.2023 15:20 Ответить
я думав, всім зрозуміло, що є якийсь фідбек від військових міністреству оборони, яке замовляє зброю на оборонних підприємствах... але вам, баранам, треба розписувати все покроково, щоб, не дай бог, не пропустити якусь ланку, бо це ж важлива складова в розумінні загального питання
показать весь комментарий
02.06.2023 16:14 Ответить
Можно подумать, что твой исходный пост наполнен глубоким смыслом....
показать весь комментарий
03.06.2023 10:35 Ответить
Якщо згадати, скільки часу знадобилося, щоб зрозуміти те що армії потрібні "весільні дрони", то перспективи не дуже райдужні. Уже давно склалася впевненість у тому, що наша зе-влада робить все, щоб затягнути війну.
показать весь комментарий
02.06.2023 14:48 Ответить
Мы можем на Тамагавках писать *Калина*. Рашисты же пишут на иранских шахедах *Герань* и говорят что ето ихние. Почему нам нельзя?

показать весь комментарий
02.06.2023 14:42 Ответить
Мне кажется что Петреус примерно об этом...
показать весь комментарий
02.06.2023 14:52 Ответить
пишить хто заважає?
показать весь комментарий
02.06.2023 14:52 Ответить
Рузьге на Шахеди тулять напис "Герань" та ще й ображаються, що хахли продовжують іменувати русскіє бєспілотнікі Шахедами!
До чого це я? Та вже й забув!
)))
показать весь комментарий
02.06.2023 14:43 Ответить
Не на часі, треба робити велике крадівництво і велику прихватизацію.
показать весь комментарий
02.06.2023 14:44 Ответить
Крилата ракета АСФАЛЬТ-1М
Балістична ракета АСФАЛЬТ-2Б
ЗРК ППО - ЯБЛУКО-52ГР.
показать весь комментарий
02.06.2023 14:45 Ответить
Яйця?))
показать весь комментарий
02.06.2023 14:52 Ответить
Там перелік великий
Можливо Ви мали на увазі систему РЕБ Яйце-17 ))
показать весь комментарий
02.06.2023 15:01 Ответить
показать весь комментарий
02.06.2023 15:22 Ответить
Блін, люди, схаменіться. Писати "калина" на томагавку можна тільки якщо в вас той томагавк є. А у вас його нема.
Питання стоїть про робити своє. Шоб не заглядати союзникам в сраку і не питати в них дозволів.
показать весь комментарий
02.06.2023 14:47 Ответить
Крупновузлове складання ракетної зброї підприємствами Укроборонпрому з вузлів та деталей від партнерів. Комплекси та ракетокомплекти "повітря -поверхня" середньої дальності із можливостями збільшення.
показать весь комментарий
02.06.2023 16:44 Ответить
Нафіга? Україна здатна робити повний цикл виробництва. Ну може окрім якихось чіпів, які краще купувати на Тайвані.
показать весь комментарий
02.06.2023 16:47 Ответить
Технологія MAPS GEN II від Raytheon Technology, яка не дає рашистським засобам РЕБ глушити GPS навігацію при наведенні на ціль на Тайвані не продається. Крім того, супутникове угрупування для позиціонування з точністю до 2 м , типу NAVSTAR GPS, в Україні навряд чи скоро буде створене.

Отже, ефективні ******* складні системи зброї Українв може проектувати та виробляти лише у кооперації з партнерами.
показать весь комментарий
02.06.2023 17:10 Ответить
Добре. Ви мене переконали. Нах*й виробництво. Дадуть шось - то дадуть. Не дадуть - заткнемо дірку героями, які не вмирають.
показать весь комментарий
03.06.2023 02:03 Ответить
Повністю своє вже давно ніхто не робить. Завжди є частка сировини, матеріалів, комплектуючих, патенти та ноу-хау іноземного походження.
показать весь комментарий
02.06.2023 16:51 Ответить
Розмріявся. Не з зелепідарами.
показать весь комментарий
02.06.2023 14:47 Ответить
та господь з вами не кажіть такого!, бо наші чиновнички та різні депутатчики та інші тендерно-закупівельнички нам давно поянили що ми аграрна держава
показать весь комментарий
02.06.2023 14:48 Ответить
Які ракети? Асфальт важливіший!
показать весь комментарий
02.06.2023 14:52 Ответить
Без американського підсрачника зєрмак може тільки відосіки вироблять про величного і всесвітом шанованого.
показать весь комментарий
02.06.2023 14:52 Ответить
Чомусь на Єрмака фокус змістився? Він офісна миша. Потрібні люди більш досвідчені та з грошима.
показать весь комментарий
07.06.2023 16:07 Ответить
Що відповість Резнікоффф?!
показать весь комментарий
02.06.2023 14:54 Ответить
Наше телятко-уклоніст не таке вже і дурне,міркую на ПМЗ вже щось ліплять,бо залітало не раз.І не треба кричати на весь світ а у нас,а у нас,а тихенько захерачити щоб свято було .
показать весь комментарий
02.06.2023 14:57 Ответить
Нептуни є врозробці, тільки треба фінансування. Нам реально виготовляти ракети 500+ км. тільки треба фінансування, а не дерибан, до якого привик зе і ко
показать весь комментарий
02.06.2023 14:59 Ответить
Україна звісно може, ви нам тільки лінію збірки поставте і все. Це буде найкращим варіантом, не втягуватиме Захід в війну беспосередньо і дасть нам можливість захищатися. Ну вже ж в Болгарії одне виробництво *********** є, і це вірний вибір.
показать весь комментарий
02.06.2023 14:59 Ответить
Ну а шо - зробимо щось дуже схоже на "атакамс", чи "тамагавк"...
Назвем якось, ну наприклад "Герань-3", чи "Сокира - 2"...
показать весь комментарий
02.06.2023 15:02 Ответить
канешн может, только вы запретите любой экспорт технологий, оборудования, компонентов чтобы не дай бог по расиюшке не стреляли, тышо, это ж эскалация, голосование в швейцарии вчера это прекрасно доказало. вот по Украине шмалять чем угодно, можно, эт норм, не эскалация нихера, хай подыхают эти украинцы в соответствии с конвенциями оон и по международному праву, раз такие лохи тупые. но ни-ни, по расеюшке - ни-ни
показать весь комментарий
02.06.2023 15:12 Ответить
І розробляла б. Якби ідіоти не привели до влади прокацапський Антимайдан, метою якого було лягти під паРашу.
показать весь комментарий
02.06.2023 15:15 Ответить
Поки ми будемо тримати зелені шмарклі у владі наші військові можуть і не мріяти о дальнобійних ракетах,зелені колоборціаністи зроблять все щоб у наших військовиз не було нашого стратегічного озброення.
показать весь комментарий
02.06.2023 15:24 Ответить
Еще во времена совка в прошлом веке КБ "Южное" разработало РТ-23 УТТХ «Мо́лодец» (SS-24 Scalpel), а на ПО "Южное" (в Днепре) производились межконтинентальные ракеты на ж/д платформе. Думаю, документация осталась, есть модернизированые наработки за эти годы.
Что мешает трехступенчатую ракету сократить на одну ступень, уменьшить пропорционально в размерах и поставить на колесную базу (авто) с модернизацией блока наведения (по современным технологиям), производство распределить на две страны (совместно с Польшей)!?
Думаю с такими характеристиками и боеголовкой в полтонны дальность будет не менее 1000 км, а боеголовкой 220-250 кг (достаточной, чтоб утопить фрегат или эсминец) около 2000 км!
показать весь комментарий
02.06.2023 15:48 Ответить
Может это такой намёк-предложение поставить заводик отвёрточной сборки ракет? Ну там будут прикручиваться последние пару деталей и формально они будут считаться украинского производства.
А вообще, вон палестинцы делают кустарные ракеты из труб и газовых баллонов и пуляют их к соседям. Точности там нет, но хоть что-то. Тем более, что с комплектующими проблем не будет наверно. Есть же и опыт и практика производства нормальных ракет, и документация наверно сохранилась. Куда это всё делось...
показать весь комментарий
02.06.2023 15:53 Ответить
Нет, это намек на другое: тов. долбодыры, у вас мощнейшая двигательная база (на территории СССР). И если вы не желаете хоть какие-то усилия приложить к созданию ракетного вооружения средней дальности, то мы вам не дойная корова: сколько можем - дадим; клянчить можете, а требовать не смейте - воровать меньше надо.
показать весь комментарий
02.06.2023 17:08 Ответить
простіше почати виробляти фашистські фау аніж випросити американські томагавки.

союзнички, бл**ь...

в Україні 4 метрополітени. закрити по одній станції в кожному метро і матимемо 4 підземні заводи, які не бояться ні ракетних атак ні бомбардувань.

є напрям роботи - українська крилата ракета коршун-2. півтора року всрали час, то хоч зараз почніть розробку.
показать весь комментарий
02.06.2023 18:17 Ответить
Об этом Горбулин дурачку 3 года талдычил
показать весь комментарий
02.06.2023 18:28 Ответить
Американці та європейці вже прямо натякають берить Storm Shadow пишить на ній Гречка-У та вперед. Нежить пише на іранських мопедах "Г(х)єрань" в цю гру можна грати у двох.
показать весь комментарий
02.06.2023 18:40 Ответить
Може. Але Єрмак буде проти.
показать весь комментарий
02.06.2023 22:29 Ответить
Давно про це пишу, але мабуть в Омані так не домовлялись, тому це можливо, коли наполеончик стане папєрєдніком.
показать весь комментарий
02.06.2023 22:47 Ответить
Не може, владу захопили дегенерати