11589 посетителей онлайн

Генштаб РФ жалуется на неготовность российского общества к мобилизации и плохому обеспечению

ворог,кацап,росіянин,русня,орк,чмобік,мобілізований,чмобіки

Глава мобилизационного управления Генштаба ВС РФ Евгений Бурдынский написал доклад, в котором пожаловался на "неготовность части общества к исполнению воинского долга".

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Важные истории".

Доклад Бурдынского был опубликован на сайте журнала Минобороны "Военные комиссариаты России". Вскоре она была удалена, но текст сохранился в веб-архиве.

В документе говорится, что в России в ходе прошлогодней мобилизации якобы удалось призвать более 300 тысяч человек и из них сформировали 280 новых подразделений.

Однако Бурдинский отметил, что у российской армии проблемы "с неготовностью части общества к выполнению воинского долга". Также он написал о плохой организации обеспечения вооружениями и техникой.

Он добавил, что к участию в войне против Украины в России начали привлекать сотрудников охранных предприятий.

По его словам, в 2023 году враг хочет сформировать "Азовский военно-морской район" на временно оккупированных территориях Украины.

Также в докладе говорится, что в 2023 году военкоматы будут проводить организованные рейды вместе с сотрудниками Министерства внутренних дел, чтобы мобилизовать достаточно россиян.

Напомним, по данным разведки Эстонии, существует высокая вероятность того, что скоро в РФ объявят новую волну мобилизации.

Топ комментарии
+16
раби не усвідомлюють куди поділися попередні 400 тисяч довбойобів ? )))
показать весь комментарий
02.06.2023 21:39 Ответить
+14
Вже починає щось доходити

"В Ульяновской области 52-летняя женщина-пекарь пыталась поджечь военкомат.!

показать весь комментарий
02.06.2023 21:47 Ответить
+11
ой ))) а шо трапилось ?
показать весь комментарий
02.06.2023 21:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ой ))) а шо трапилось ?
показать весь комментарий
02.06.2023 21:38 Ответить
Та все - пополану...
жизнь стала дорога Івану...
показать весь комментарий
02.06.2023 21:41 Ответить
раби не усвідомлюють куди поділися попередні 400 тисяч довбойобів ? )))
показать весь комментарий
02.06.2023 21:39 Ответить
Та там тупицы на могут догнать.
показать весь комментарий
02.06.2023 21:42 Ответить
Вже починає щось доходити

"В Ульяновской области 52-летняя женщина-пекарь пыталась поджечь военкомат.!

показать весь комментарий
02.06.2023 21:47 Ответить
Генштаб рф тихо поскулює.... - царь ну сколько можно....
показать весь комментарий
02.06.2023 21:42 Ответить
Ну що ж нічим, крім очисним вогнем, допомогти не можемо!
показать весь комментарий
02.06.2023 21:42 Ответить
То скажіть путі шо вже харош -- навоювались .
показать весь комментарий
02.06.2023 21:44 Ответить
Не скажуть. Раби монгольської орди як були, так і залишились.
показать весь комментарий
02.06.2023 21:46 Ответить
Дворцові перевороти були .
показать весь комментарий
02.06.2023 21:49 Ответить
Чого це вони?
показать весь комментарий
02.06.2023 21:45 Ответить
Генштаб РФ скаржиться на неготовність російського суспільства до мобілізації та на погане забезпечення

Так і перше, і друге врагі падбросілі жи ж!
показать весь комментарий
02.06.2023 21:47 Ответить
Як в Індії полюють на бібізян. Кладуть в глечик з вузьким горлом банан, типу Крим, бібізяна хапає його але витягти не може. І кинуть теж не може.
Тоді мисливці спокійно підходять і забивають її палицями, бо втекти вона теж не може - глечик прив'язаний...
показать весь комментарий
02.06.2023 21:47 Ответить
Ця бібізяна собі голову відкусить і без голови втече.
показать весь комментарий
02.06.2023 21:49 Ответить
Ну неготові і неготові. І що? Будуть мітинги-протести? Хіба з 5-10 чоловік. Будуть ховатись? 2-10 тисяч максимум. Втечуть за кордон? Ті хто хотів, уже втік.
Ні, з матами, отримають ржавий автомат (тим кому не вистачить - дадуть Мосінку), куплять за власний кошт уніформу і будуть стріляти, бо інакше розстріл. Нічого хорошого загалом. Це як оті танки Т-62/54, так Джавеліну на один укус, та навіть РПГ-7, але ж стріляють, вбивають.
Я насправді, хочу знати одне - при якому рівні втрат, російське суспільство рвоне, як вигрібна яма куди кинули дріждж? Свого часу в СРСР почали бурлити при афганських втратах (куди менших, та розтягнутих на роки), що стало немалим внеском в його розвал. А Росія зараз демонструє просто ідеальний рабський дух. Але всьому є межа, проблема лише - скільки українців загине, знищуючи рашистів, поки росіяни по традиції не почнуть різати один одного самі.
показать весь комментарий
02.06.2023 22:02 Ответить
Ну, Совок втратив 200 тис у Фінляндії і відповз. Але то Совок, в нього мізки як не як, а були. А паРаша буде воювати до останнього кацапа, раби проковтнуть і мільон, і два і три.
показать весь комментарий
02.06.2023 22:12 Ответить
Тут питання значно складніше. Чим більше буде мобілізація, тим більше в суспільстві буде питань, щодо тих хто від неї звільнений. Щось схоже є і в нас, але з одним суттєвим але - в Росії звільнені від мобілізації ще і деякі "малі" народності, всілякі там якути, евенки, дагестанці.... В армії були ті з них, хто служив за контрактом. Так, як там прореагують на купу дохлих росіян і недоторканних чеченців? Або інгушів? Або.... Росія на сьогодні, щоб вони там не казали, надзвичайно ксенофобська країна, частково це стихло після оголошення, що ворог - це українці, але стихло - не зникло. І коли якийсь воєнком Магомедов буде відправляти на конвеєр смерті Іванів, питання лише - коли почнуться погроми.
показать весь комментарий
02.06.2023 22:28 Ответить
Очередная наглая ложь московии. 2 млн отлично мобилизировались, переходя границу с Грузией, Казахстаном, и другими сопредельными странами. Такой четкой организации перехода через границу миллионами за столь короткое время мир еще не видывал. Так что с мобилизацией в рф все в порядке.
показать весь комментарий
02.06.2023 22:05 Ответить
Роашисти, можете собі у владу обрати пісюаністів на кшталт в Україні, буде кашерно
показать весь комментарий
02.06.2023 22:11 Ответить
царя и его награбленное некому защищать...
показать весь комментарий
02.06.2023 22:12 Ответить
Гнилой паскудный народец, который претендует на какую то исключительность
показать весь комментарий
02.06.2023 22:33 Ответить
Исключительно паскудный…
показать весь комментарий
02.06.2023 22:53 Ответить
Бабуїни
показать весь комментарий
03.06.2023 00:43 Ответить
Чого нити! СВО йде "по плану" - до ями.
показать весь комментарий
03.06.2023 07:16 Ответить
Є такі кацапи що і без зарплати готові їхати і вбивати громадян
України
Є такі що втекли від мобілізації до інших країн але підтримують путлера і ненавидять
Україну
Україні треба робити своє знищувати рашистів
показать весь комментарий
03.06.2023 09:48 Ответить
Він не Євген. Він Євґєній.
показать весь комментарий
03.06.2023 09:51 Ответить