7387 посетителей онлайн

Украина не будет использовать F-16 во время летнего контрнаступления, - Резников

f-16,літак

Во время ожидаемого контрнаступления этим летом Украина не будет использовать истребители F-16, но задействует все наземное вооружение.

Об этом министр обороны Алексей Резников сказал в интервью NHK, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

На вопрос об истребителях F-16, которые давно стремится получить Украина, Резников ответил, что они не изменят ситуацию этим летом.

Некоторые страны Запада занимаются подготовкой или предложили подготовить украинских летчиков для пилотирования этих истребителей.

Резников отметил, что для подготовки украинских летчиков уйдет время, а Украина также должна договориться с партнерами об обеспечении инженеров и технического персонала, которые смогут заниматься техобслуживанием и ремонтом этих самолетов.

Он добавил, что Украина будет готова разместить F-16 осенью или зимой.

Топ комментарии
+26
Український часопис

В цей день 1983 року народилась Аміна Окуєва -боєць добровольчих батальйонів «Київ-2», «Золоті ворота», Миротворчого батальйону ім.Джохара Дудаєва, нагороджена відзнакою "Народний Герой України". Загинула 30.10.2017 неподалік с.Глеваха у Київській обл.під час диверсійного нападу.

показать весь комментарий
05.06.2023 11:04 Ответить
+17
Не надо....с математикой у него все отлично....яйца не дадут соврать...
показать весь комментарий
05.06.2023 11:05 Ответить
+16
На кого расчитан этот цирк уродов? У него совсем плохо с математикой?
показать весь комментарий
05.06.2023 11:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
05.06.2023 11:03 Ответить
теперь песня Беспечный ангел, обрела новый смысл
показать весь комментарий
05.06.2023 11:54 Ответить
Таке враження, що діла с поставкою F-16 дуже кепські.

Знову Саліван нахімічів, якщо Україна змушена виправдовуватися…
показать весь комментарий
05.06.2023 12:06 Ответить
а під час осінього на москву ?
показать весь комментарий
05.06.2023 11:03 Ответить
показать весь комментарий
05.06.2023 11:47 Ответить
Резніков може взяти свої крихітні яйця за 17 грн і піти *****
показать весь комментарий
05.06.2023 12:24 Ответить
І F-35 теж....
показать весь комментарий
05.06.2023 11:03 Ответить
На кого расчитан этот цирк уродов? У него совсем плохо с математикой?
показать весь комментарий
05.06.2023 11:04 Ответить
Не надо....с математикой у него все отлично....яйца не дадут соврать...
показать весь комментарий
05.06.2023 11:05 Ответить
Да шо вы смотрите на эти яйца ?!! Вы на этого *** посмотрите ! (Еврейский анекдот)
показать весь комментарий
05.06.2023 11:14 Ответить
Та да. Если сегодня начало июня и минимальный срок подготовки пилотов - 4 месяца, то не нужно быть профессором математики чтобы посчитать срок окончания обучения. Но, тем не менее, в свой карман они хорошо гешефт подсчитывают.
показать весь комментарий
05.06.2023 12:00 Ответить
Та невже?? А мені щось здається що на День Незалежності вони пару кіл пошани навколо Києва зроблять.. ось щоб саме так і було..
показать весь комментарий
05.06.2023 11:04 Ответить
Український часопис

В цей день 1983 року народилась Аміна Окуєва -боєць добровольчих батальйонів «Київ-2», «Золоті ворота», Миротворчого батальйону ім.Джохара Дудаєва, нагороджена відзнакою "Народний Герой України". Загинула 30.10.2017 неподалік с.Глеваха у Київській обл.під час диверсійного нападу.

показать весь комментарий
05.06.2023 11:04 Ответить
В сенсі?? Якого диверсійного нападу під Києвом у 2017 році??
показать весь комментарий
05.06.2023 11:49 Ответить
В тому сенсі, що її вбили заслані диверсанти. Пам'ятаю той випадок.
показать весь комментарий
05.06.2023 13:11 Ответить
Дайте йому офіційно звання капітана, капітана очевидність.
показать весь комментарий
05.06.2023 11:04 Ответить
А нельзя было промолчать и не радовать рашистов? Пускай бы ждали и срали под себя поглядывая на небо
показать весь комментарий
05.06.2023 11:04 Ответить
Так может радует понарошку - чтобы враг расслабился?
показать весь комментарий
05.06.2023 11:17 Ответить
А это еще почему?
показать весь комментарий
05.06.2023 11:08 Ответить
Уже использовали при весеннем
показать весь комментарий
05.06.2023 11:28 Ответить
Так і контрнаступу не буде, зелені уроди спочатку дадуть путіну координати розбомбити склади і аеродроми, а потім підпишуть міровую на умовах *************
показать весь комментарий
05.06.2023 11:12 Ответить
Трошки складніше - підуть на умови русопідарів через посередника Китая. Вже така картина потихеньку вимальовується.
показать весь комментарий
05.06.2023 13:12 Ответить
дебіл їх же не буде цього літа.
показать весь комментарий
05.06.2023 11:12 Ответить
Це моя тема!
Відповім на будь-які запитанння...
По Бєлгородськцй аноміліїї та Залізному Порту!
показать весь комментарий
05.06.2023 11:12 Ответить
Літо вже тут, а де наступ?
показать весь комментарий
05.06.2023 11:12 Ответить
показать весь комментарий
05.06.2023 11:13 Ответить
Літаки хоч не чіпайте.. рєзніков має унікальну спритність відомого ілюзіоніста...
Єдина світлина, на якій відомий вам усім фокусник Востанє показує 9 млрд гривень пред їх зникненням.. Аби з іншим майном так не зфокуснічав
показать весь комментарий
05.06.2023 11:14 Ответить
Та ну нах -- а ти Резніков -- нє -- літаючии міністр .
показать весь комментарий
05.06.2023 11:15 Ответить
яйца по 17! иди в жопу
показать весь комментарий
05.06.2023 11:18 Ответить
Декому краще жувати,ніж говорити.Це про Рєзнікова.Після позорних яєць по 17 він втратив моральне право бути міністром .Але совість і Рєзніков поняття не сумісні.Позичив очі у Сірка і далі патякає все, що не треба треба,і про що взагалі потрібно мовчати.Стратег недороблений
показать весь комментарий
05.06.2023 11:18 Ответить
рєзніков - яскрава демонстрація ефекту Даннінга-Крюгера.
показать весь комментарий
05.06.2023 11:25 Ответить
Весняний наступ вже закінчився, тепер три місяці чекаємо літній контрнаступ, а за ним осінній. ЗЕбіл зі сволотую знову брешуть
показать весь комментарий
05.06.2023 11:27 Ответить
війна - мистецтво обману.

якщо це правда - ми непереможні
показать весь комментарий
05.06.2023 11:42 Ответить
обмана населения
показать весь комментарий
05.06.2023 12:41 Ответить
А там і Китайський мирний план будуть втілювати під пісеньку : "НАТО нас не хоче, потрібні нові гарантії".
показать весь комментарий
05.06.2023 13:15 Ответить
а шо з весняним "контрнаступом" сталось???
показать весь комментарий
05.06.2023 11:29 Ответить
війна - мистецтво обману.
якщо це правда - ми непереможні
показать весь комментарий
05.06.2023 11:43 Ответить
Здувся, не почавшись. Як і усі ініціативи зеленої шушвалі.
показать весь комментарий
05.06.2023 13:14 Ответить
Україна не використовуватиме F-16 під час літнього контрнаступу, - Резніков

ТОМУ ЩО КОНТРНАСТУП "НА ДНЯХ",
А F-16- НАВІТЬ НЕ ЗА МІСЯЦЬ ...
показать весь комментарий
05.06.2023 11:32 Ответить
Весенний контрнаступ плавно перешёл в летний
показать весь комментарий
05.06.2023 11:56 Ответить
В зимовий.
показать весь комментарий
05.06.2023 12:13 Ответить
"Гігант думки" з яйцями по 17 грн і ще дешевшими мізками... Чому взагалі не викласти ворогу всі розклади??? Кількість і види техніки, особового складу і т.д.? Якщо дурне, то краще б вже взагалі мовчало... Влада "відосікознімальників" (
показать весь комментарий
05.06.2023 12:02 Ответить
Так завдяки "відосікам" їх і обрали. На жаль більшості із смартфонного покоління "відосіками" легко згодувати будь що, "піпл всьо схаваєт". З іншого боку дивує і частка з 73% старшого покоління, які повинні були б пам'ятати, що "слугами народу" називали жируючих компартійних функціонерів. Невже мізки виветрились, щоб не зрозуміти, як кварталівська тусовка відверто над всіма знущалася такою назвою?
показать весь комментарий
05.06.2023 14:51 Ответить
Нова казочка на стару тему...
показать весь комментарий
05.06.2023 12:14 Ответить
Що Україна буде робити з F-16 та коли, це справа України.

А от тримання параші у напрузі в очікуванні контрнаступу спрацювало на відмінно.

Використання «відосіків» вже само по собі зводить кацапів з глузду. Вони нервують та деморалізовані.
Ще нічого не почалося , а русня вже відступає на деяких ділянках.

ІПСО України спрацювало завдяки досвіду України в проведенні піар компаній.
показать весь комментарий
05.06.2023 12:14 Ответить
Сидят бухают в местах ротации, видосики снимают и в рулетках сидят.

Им вообще по барабану видимо.
показать весь комментарий
05.06.2023 12:42 Ответить
ІПСО України спрацювало завдяки досвіду України в проведенні піар компаній.

тому,що нарешті ефективно запрацював колишній мінСтець часів Порошенка
показать весь комментарий
05.06.2023 12:20 Ответить
дудринятко, все не можеш пробачити Петру Олексійовичу, що народився з вівцями та віслюками?
показать весь комментарий
05.06.2023 14:02 Ответить
Резников! Когда говоришь о сезонном наступлении - год указывай, *****!
показать весь комментарий
05.06.2023 13:00 Ответить
... Бо їх немає. Ваш Кеп.
показать весь комментарий
05.06.2023 13:13 Ответить
Щось Пропустив 🤔🤔
Весняного не помітив🤔🤔
показать весь комментарий
05.06.2023 14:22 Ответить
А я ось на роботу не їздитиму на мерседесі, бо в мене його нема!
показать весь комментарий
05.06.2023 15:18 Ответить
...это что за цирк???? Сколько еще предателей вокруг зэШки ?????
показать весь комментарий
05.06.2023 16:28 Ответить
Перш ніж ця техніка зайде в Україну треба убрати від влади зелених мерзотників іначе здадуть кацапам все.
показать весь комментарий
05.06.2023 18:02 Ответить