10222 посетителя онлайн
11 687 263

"Укрзализныця" запустила женские купе

вагон,уз,жінки,укрзалізниця,потяг,купе,жінка

Об этом сообщил журналист Александр Рудоманов, передает Цензор.НЕТ.

"Укрзализныця запустила женские купе. Поезд 42 Трускавец-Днепр на 30 июня имеет один женский вагон", - отметил он.

Укрзализныця запустила женские купе 01

Топ комментарии
+40
Коли будуть "чоловічі" вагони, та вагони "без дітей"? Ще вагони "пенсіонер", "для курців", "для тих хто не визначився"
показать весь комментарий
12.06.2023 12:02 Ответить
+26
"Коли псу робить нема чого - він яйця лиже"!
показать весь комментарий
12.06.2023 12:01 Ответить
+23
Може я чогось не розумію але спочатку жінки робили все щоб було спільним, тепер хочуть окремо. Напевно фемінізм. - це коли брати на роботу, а коли роботу грузчиком - то "я дівчинка"
показать весь комментарий
12.06.2023 12:05 Ответить

Загрузка...