11497 посетителей онлайн

По всей Украине объявляли воздушную тревогу (обновлено)

Во всех областях Украины объявляли воздушную тревогу

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на карту воздушных тревог.

По всей Украине объявляли воздушную тревогу 01

По предварительным данным мониторинговых каналов, тревога была связана со взлетом в РФ истребителей МиГ-31К, являющихся носителями ракет "Кинжал".

Топ комментарии
+9
БавовнаПромПостач ❎
@bavovkini
·
48 хв
***, тривога, а в нас укриття без барабанів!
Що робити??
показать весь комментарий
14.06.2023 21:12 Ответить
+6
якщо під час тривоги вийти на вулицю і лупити одночасно в 300 барабанів то акустичні хвилі пошкодять корпуси ракет та безпілотників .
показать весь комментарий
14.06.2023 21:19 Ответить
+4
Телефонувати і скаржитись в міносвіти чому так повільно йде закупівля барабанів. Вони вже вчора мали б бути в укриттях! Хтось має відповісти за саботаж в закупках барабанів.кляті агенти кремля.
показать весь комментарий
14.06.2023 21:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
на 15 хвилин.
показать весь комментарий
14.06.2023 20:49 Ответить
в Житомирі взагалі не було... 😳
показать весь комментарий
14.06.2023 20:54 Ответить
путін-пдорас.
показать весь комментарий
14.06.2023 21:08 Ответить
БавовнаПромПостач ❎
@bavovkini
·
48 хв
***, тривога, а в нас укриття без барабанів!
Що робити??
показать весь комментарий
14.06.2023 21:12 Ответить
Телефонувати і скаржитись в міносвіти чому так повільно йде закупівля барабанів. Вони вже вчора мали б бути в укриттях! Хтось має відповісти за саботаж в закупках барабанів.кляті агенти кремля.
показать весь комментарий
14.06.2023 21:15 Ответить
За останньою інформацією туди б ще не завадило овочерізку за 130000 грн. та електросковорідку за 700000 грн.
показать весь комментарий
14.06.2023 21:15 Ответить
Сковорідку за 700000 шукати.
показать весь комментарий
14.06.2023 21:34 Ответить
Чому в конче заспу не було за увесь час прильотів? Дуже цікаво.
показать весь комментарий
14.06.2023 21:16 Ответить
там все петріотами заставлене
показать весь комментарий
14.06.2023 21:17 Ответить
Соловей кремлівський як казав "вам смєшно,там тоже наші люді",коли на їхню рубльовку якийсь безпілот п@зданувся.😁
показать весь комментарий
14.06.2023 22:13 Ответить
якщо під час тривоги вийти на вулицю і лупити одночасно в 300 барабанів то акустичні хвилі пошкодять корпуси ракет та безпілотників .
показать весь комментарий
14.06.2023 21:19 Ответить
Стефанчук-Зеленський-Шмигаль, це ви благословили оцього йолопа, щоб купив Українцям барабани для бомбосховищ в Столиці!!!
У вас психологічний розлад, призначати таких йолопів на посади!!
Приходбте в бомбосховищ під час обстрілу ***** та вдарите в бубон отой!!!
Що з вас Українці зроблять… отими сковородами… після барабану…
Пильнуймо Україну, щоб йолопи її не знищили!
показать весь комментарий
14.06.2023 22:53 Ответить
"ракет вистачить на 2-3 рази максимум"