9491 відвідувач онлайн
5 009 13

По всій Україні оголошували повітряну тривогу (оновлено)

У всіх областях України оголошували повітряну тривогу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на мапу повітряних тривог.

По всій Україні оголошували повітряну тривогу 01

За попередніми даними моніторингових каналів, тривога була пов'язана із зльотом в РФ винищувачів МіГ-31К, які є носіями ракет "Кинджал".

Топ коментарі
+9
БавовнаПромПостач ❎
@bavovkini
·
48 хв
***, тривога, а в нас укриття без барабанів!
Що робити??
показати весь коментар
14.06.2023 21:12 Відповісти
+6
якщо під час тривоги вийти на вулицю і лупити одночасно в 300 барабанів то акустичні хвилі пошкодять корпуси ракет та безпілотників .
показати весь коментар
14.06.2023 21:19 Відповісти
+4
Телефонувати і скаржитись в міносвіти чому так повільно йде закупівля барабанів. Вони вже вчора мали б бути в укриттях! Хтось має відповісти за саботаж в закупках барабанів.кляті агенти кремля.
показати весь коментар
14.06.2023 21:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
на 15 хвилин.
показати весь коментар
14.06.2023 20:49 Відповісти
в Житомирі взагалі не було... 😳
показати весь коментар
14.06.2023 20:54 Відповісти
путін-пдорас.
показати весь коментар
14.06.2023 21:08 Відповісти
БавовнаПромПостач ❎
@bavovkini
·
48 хв
***, тривога, а в нас укриття без барабанів!
Що робити??
показати весь коментар
14.06.2023 21:12 Відповісти
Телефонувати і скаржитись в міносвіти чому так повільно йде закупівля барабанів. Вони вже вчора мали б бути в укриттях! Хтось має відповісти за саботаж в закупках барабанів.кляті агенти кремля.
показати весь коментар
14.06.2023 21:15 Відповісти
За останньою інформацією туди б ще не завадило овочерізку за 130000 грн. та електросковорідку за 700000 грн.
показати весь коментар
14.06.2023 21:15 Відповісти
Сковорідку за 700000 шукати.
показати весь коментар
14.06.2023 21:34 Відповісти
Чому в конче заспу не було за увесь час прильотів? Дуже цікаво.
показати весь коментар
14.06.2023 21:16 Відповісти
там все петріотами заставлене
показати весь коментар
14.06.2023 21:17 Відповісти
Соловей кремлівський як казав "вам смєшно,там тоже наші люді",коли на їхню рубльовку якийсь безпілот п@зданувся.😁
показати весь коментар
14.06.2023 22:13 Відповісти
якщо під час тривоги вийти на вулицю і лупити одночасно в 300 барабанів то акустичні хвилі пошкодять корпуси ракет та безпілотників .
показати весь коментар
14.06.2023 21:19 Відповісти
Стефанчук-Зеленський-Шмигаль, це ви благословили оцього йолопа, щоб купив Українцям барабани для бомбосховищ в Столиці!!!
У вас психологічний розлад, призначати таких йолопів на посади!!
Приходбте в бомбосховищ під час обстрілу ***** та вдарите в бубон отой!!!
Що з вас Українці зроблять… отими сковородами… після барабану…
Пильнуймо Україну, щоб йолопи її не знищили!
показати весь коментар
14.06.2023 22:53 Відповісти
"ракет вистачить на 2-3 рази максимум"