9059 посетителей онлайн

ООН подозревает россиян в применении против украинцев "одобренных государством пыток"

полон,катування,тортури

В Организации Объединенных Наций на 15-м месяце полномасштабной войны Российской Федерации против Украины заподозрили россиян в применении против украинцев "одобренных государством пыток".

О предположении экспертов сообщила специальный докладчик ООН по пыткам Элис Джилл Эдвардс, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на SkyNews.

Эксперты ООН "выразили обеспокоенность" по поводу "спланированных, санкционированных и умышленных" пыток украинских гражданских лиц и военнопленных российскими оккупантами.

Они подозревают окупантов в применении электрошокера, надевании на голову капюшона и имитации казни, повреждениях внутренних органов, трещинах и переломах костей, оскорблениях и психологических травмах.

Такие действия использовались для получения разведывательных данных или принуждения к признанию, уточнили ООН.

Эдвардс отметила, что последовательность и методы таких действий "предусматривают уровень координации, планирования и организации, а также прямое разрешение, умышленную политику или официальную терпимость со стороны высшей власти".

"Пытки - это военное преступление, а систематическая или широко распространенная практика пыток - преступление против человечности. Подчинение приказа высшего или директивное указание не может быть оправданием пыток, и любое причастное к этому лицо должно быть немедленно расследовано и привлечено к ответственности независимой властью" , – сказала она.

Спецдокладчица ООН отметила, что если обвинения подтвердятся, они будут отдельными нарушениями и могут быть приравнены к пыткам или другим жестоким, бесчеловечным или унижающим достоинство видов обращения и наказания, которые поддерживает государство.

Эдвардс сообщила, что вместе с экспертами написала официальное письмо российскому правительству на этот счет, но дипломатическая миссия России в Женеве "не ответила на запрос о комментариях".

По правилам ООН Москва имеет 60 дней, чтобы ответить на эти подозрения.

Топ комментарии
+23
Може ще й по цивільних об'єктах стріляють? Перевірте...
показать весь комментарий
16.06.2023 12:21 Ответить
+14
та не може цього бути..., це навряд чи..., ніяких підтверджень цьому немає, та й свідків немає..., всього 15 місяців війни, ще нічого достеменно невідомо..., жаль, що ООН перетворилась на чисто декоративний елемент мирового устрою, а повинна була відігравати ключову роль у діях по недопущенню війн та конфліктів...
показать весь комментарий
16.06.2023 12:27 Ответить
+10
Безкорисні ідіоти.
показать весь комментарий
16.06.2023 12:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Безкорисні ідіоти.
показать весь комментарий
16.06.2023 12:19 Ответить
Бескорыстные? Як раз корисливі. Може щось на кшталт - марнославні бовдури?
показать весь комментарий
16.06.2023 12:30 Ответить
Ще одна нікчемна контора зголосилася....

оон, червоний хрест, вооз, женевські конвенції та інші міжнародні контори - це клуби по-інтересах, по відмиванню грошей...

в останній раз я в цьому переконався, коли "руSSкій посол" нєбєнзя " розповідав" про бойових комарів...а всі присутні " уважно" слухали..
показать весь комментарий
16.06.2023 15:04 Ответить
Моя думка з початку повномасшабного незмінна - оті всі ООН, ОБСЄ, ПАРЕ, МЧХ, МАГАТЕ - то організації імпотенти.
показать весь комментарий
16.06.2023 15:49 Ответить
...це клуби по-інтересах, по відмиванню грошей...
показать весь комментарий
16.06.2023 17:02 Ответить
Безкорисні це з яких нуль користі, а а безкорисливі це типу філантропи, благодійники. Не путай поняття.
показать весь комментарий
16.06.2023 19:51 Ответить
Це ти не вигадуй.
показать весь комментарий
16.06.2023 22:22 Ответить
1. Який нікому не дає користі; некорисний.

http://sum.in.ua/s/bezkorysnyj#:~:text=1.,%D0%BD%D1%96%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83%20%D0%BD%D0%B5%20%D0%B4%D0%B0%D1%94%20%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%96%3B%20%D0%BD%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%B9.
БЕЗКОРИСНИЙ - Академічний тлумачний словник

Безкорисливий той хто чужий користі, користолюбству; що не прагне до особистої вигоди, наживи. Безкорисливим ми називаємо вчинок, який не переслідує ніякої егоїстичної мети, або вчинок, який неможливо пояснити лише одним егоїзмом.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C#:~:text=%D0%91%D0%B5%D0%B7%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%B9%20%D1%82%D0%BE%D0%B9%20%D1%85%D1%82%D0%BE%20%D1%87%D1%83%D0%B6%D0%B8%D0%B9%20%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%96,%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%BE%20%D0%BF%D0%BE%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B8%20%D0%BB%D0%B8%D1%88%D0%B5%20%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BC%20%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%97%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%BC.
Безкорисливість - Вікіпедія
показать весь комментарий
16.06.2023 22:37 Ответить
Може ще й по цивільних об'єктах стріляють? Перевірте...
показать весь комментарий
16.06.2023 12:21 Ответить
та не може цього бути..., це навряд чи..., ніяких підтверджень цьому немає, та й свідків немає..., всього 15 місяців війни, ще нічого достеменно невідомо..., жаль, що ООН перетворилась на чисто декоративний елемент мирового устрою, а повинна була відігравати ключову роль у діях по недопущенню війн та конфліктів...
показать весь комментарий
16.06.2023 12:27 Ответить
Їм для цього знадобиться ще 15 місяців
показать весь комментарий
16.06.2023 12:40 Ответить
росися? пытки? не может этого быть... доказательств мало
показать весь комментарий
16.06.2023 12:24 Ответить
"а ви дакажите..."-кричали бандарєнка і лукаш, сідаючи в літак до Монако.....
показать весь комментарий
16.06.2023 15:06 Ответить
ООН, нєвсьотакадназначна же.
показать весь комментарий
16.06.2023 12:24 Ответить
Глибокостурбовані довбні !
показать весь комментарий
16.06.2023 12:32 Ответить
на 15-му місяці повномасштабної війни!!!,експерти ООН "висловили стурбованість",--це --ВСЕ!,що треба знати про оон,та її експЄртов!,(,
показать весь комментарий
16.06.2023 12:39 Ответить
Ну треба ж таке… весь світ знає які кацапи дикуни та варвари, а вони почали тільки щось підозрювати
показать весь комментарий
16.06.2023 12:42 Ответить
Підозрюють? Та ви що?! Ну, чекаємо на занепокоєння...
показать весь комментарий
16.06.2023 12:44 Ответить
Я занепокоєна занепокоїнням ООН.
показать весь комментарий
16.06.2023 12:52 Ответить
Гуттереш, а як же день російськой мови , а як же допомога россіянам у продажу їх азоту?

ДО РЕЧІ, хтось ( гуттереш) обицяв АЗОВЦЯМ, що їх відпустять з полону ? Замість цього ми бачимо на світлинах ГОЛОДОМОР АЗОВЦІВ І ЯКИЙСЬ КЛОУНСЬКИЙ СУД

гуттереша пора у відставку
показать весь комментарий
16.06.2023 12:54 Ответить
показать весь комментарий
16.06.2023 12:55 Ответить
Усі бояться АЗОВЦІВ - і зелені і голубі і червоні . Тому і не поспішають їх визволяти
не БОИТЬСЯ Азов тількі Свобода
показать весь комментарий
16.06.2023 12:57 Ответить
Олексій ГОЛОБУЦЬКИЙ
Подивіться на них. Так виглядав ГУЛАГ для наших дідів. Так виглядали Соловки для наших прапрадідів. Так виглядає московський полон для наших братів.

Той момент, коли від ненависті і болю закипає кров і стискаються кулаки... Помста і смерть ворогам!

І таки знайти тих, хто матиме достатню цінність для Кремля, щоб в обмін на них погодились віддати нам цих 22 мучеників "Азовсталі".
показать весь комментарий
16.06.2023 12:59 Ответить
Victim blaming.
показать весь комментарий
16.06.2023 13:55 Ответить
аж ніяк.
звинуваченя жертви відбувається з метою виправдати агресора.
показать весь комментарий
16.06.2023 13:58 Ответить
Також і з метою відмовити у наданні допомоги жертві: мало зусиль докладає для самооборони.
показать весь комментарий
16.06.2023 14:07 Ответить
боюся ви пересмикуєте, до того ж не все можна звести до аналогій.
адже в даній конкретній ситуації ви пропонуєте не давати оцінки власним злочинним діям, хоч би вони й сповільнювали, а подекуди й прямо шкодили тієму самому самозахисту.
показать весь комментарий
16.06.2023 14:46 Ответить
Якщо ні на кого не тиснути, про нас взагалі всі забудуть.
Русня з усіх боків не права, але тисне - має результат.
показать весь комментарий
16.06.2023 15:03 Ответить
Одна надежда: когда Китай начнет присоединять Сибирь и вырезать русских как свиней, ООН точно так же будет выражать глубокую озабоченность, обеспокоенность и подозрения...
показать весь комментарий
16.06.2023 13:37 Ответить
"русских как свиней" ніхто не буде вирізати...вони самі повиздихають як голодні пси...а нових, як казав вілікій палкаводіц жукав, руZZкі самкі НЕ встигнуть наражать....
показать весь комментарий
16.06.2023 15:10 Ответить
ООН іде на х@й.
показать весь комментарий
16.06.2023 13:46 Ответить
За правилами ООН, Москва має 60 днів, щоб відповісти на ці підозри Джерело:
Млять наскільки ж правила ООН не відповідають викликам ********** , невже хтось сподівається, що хремль відповість :" так, усе вірно, ми катуємо"
показать весь комментарий
16.06.2023 13:47 Ответить
Ну от нарешті ООН став підозрювати (меня терзают смутные сомненья)
показать весь комментарий
16.06.2023 14:23 Ответить