9960 посетителей онлайн
20 483 371

73% украинцев поддерживают обновление центральных властей после Победы, - опрос КМИС

73% опрошенных украинцев поддерживают обновление центральных властей на том или ином уровне.

Об этом свидетельствуют результаты опроса Киевского международного института социологии (КМІС), передает Цензор.НЕТ.

Несмотря на веру в победу и прогресс в социально-экономических вопросах, большинство украинцев поддерживают обновление центральной власти в стране в том или ином виде.

"Подавляющее большинство украинцев (73%) поддерживают обновление центральной власти на том или ином уровне. Вместе с этим самый большой запрос на обновление касается Верховной Рады – 69% респондентов хотели бы сменить парламент после Победы. Далее следует правительство – его хотели бы поменять 47% респондентов.

Меньше респондентов - 23% - хотели бы изменить после Победы президента", - сообщили социологи.

73% украинцев поддерживают обновление центральных властей после Победы, - опрос КМИС 01

При этом видение и желание изменений достаточно близко во всех регионах Украины. В частности, хотели бы поменять президента 23% опрошенных на западе и юге Украины, 21% – в центре и 29% – на востоке страны.

73% украинцев поддерживают обновление центральных властей после Победы, - опрос КМИС 02

"Украина является ярким примером "эффекта объединения вокруг флага": хотя поддержка действий центральной власти постепенно снижалась перед началом 2022 года, однако после широкомасштабного вторжения населения "расставило приоритеты" и сейчас мы видим в целом высокую поддержку действий власти для достижения Победы.

Вместе с этим это не снимает желание украинцев к обновлению власти, к приходу более честных и компетентных управленцев на разных уровнях. Кроме президента В. Зеленского, запрос на обновление парламента и правительства ощутим. Украинцы сплотились для отпора врагу, но это не означает "закрыть глаза" на злоупотребление или некомпетентность определенных политиков или чиновников", - прокомментировал результаты опроса исполнительный директор КМИС Антон Грушецкий.

Топ комментарии
+76
Відсоток зебілів не змінився
показать весь комментарий
19.06.2023 14:15 Ответить
+60
Ціфєрі малювали в Шапіто блазня...
показать весь комментарий
19.06.2023 14:16 Ответить
+42
Тут головне навіть не те що це галіма маніпуляція.
Головне що сам факт опитування красномовно показує чим сьогодні більше переймається влада України. А то "контнаступи- хераступи"....
показать весь комментарий
19.06.2023 14:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 4 из 4
Так вже ж оновили . Ви як хочете, а коли будуть наступні вибори, то я голосуватиму за Зєлю. Таке кіно не можна зупиняти на півдорозі. Підготовку до війни подивилися, ведення віни дивимось, ще треба подивитися як він з Колей Котлетою буде країну на західні гроші відбудовувати!

"І нє називайтє мєня дєбілом, а то за Зілєнскава проголосую" (С)
показать весь комментарий
19.06.2023 15:58 Ответить
Коли будуть наступні вибори то я заберу всю родину і поїду з цієї землі/країни. Набридла ця вічна гризня.
показать весь комментарий
19.06.2023 16:12 Ответить
Вічна гризня в Чехії? І хто би міг подумати...
показать весь комментарий
19.06.2023 16:30 Ответить
А в Нідерландах, як воно? Нема гризні?
показать весь комментарий
19.06.2023 17:10 Ответить
магічне число 73, щось тут не так, без потайбічних сил не обійшлось
показать весь комментарий
19.06.2023 16:04 Ответить
Лише 23% хочуть зміни преЗЕдента... Що сказати - інфантильні безвідповідальні примітивні ідіоти остаточно доб"ють цю країну власними руцями. Саме про таке насєлєніє давно сказано: "бо не відають що чинять..."
показать весь комментарий
19.06.2023 16:04 Ответить
Є довіра до прозелених опитувань ?
показать весь комментарий
19.06.2023 19:16 Ответить
Розігнати цей КМІС до бісової матері!
Гумористи хрінові - це тролінг такий про 73%?
А парламентська більшість, уряд і преЗедент - це не одне й те саме?
показать весь комментарий
19.06.2023 16:05 Ответить
я больше скажу - бОльшОй процент будет за расстрелы, только опроса такого не будет
показать весь комментарий
19.06.2023 16:13 Ответить
От що телемарафон животворний робить! Таке відчуття, що в нашій країні нічого і не відбулось.
показать весь комментарий
19.06.2023 16:15 Ответить
Палучаєтся что Майдан бил бальшая ашипка !
показать весь комментарий
19.06.2023 16:18 Ответить
Пане, да в позапрошлом году , герой майданного грейдера-погрузчика Вова-теска главзеба, выдал на гора, шо можно было обойтись и без Майдана.
показать весь комментарий
20.06.2023 08:32 Ответить
🤣
показать весь комментарий
19.06.2023 16:26 Ответить
Процент ЗЕбилов не поменялся. В таком случае стране ******. Не зря хочу уехать отсюда по открытию границы
показать весь комментарий
19.06.2023 16:28 Ответить
Если чел - не физдабольный фуфел, то делает дело без особой рекламы.
показать весь комментарий
19.06.2023 17:32 Ответить
- фуфел
показать весь комментарий
20.06.2023 00:05 Ответить
Стесняюсь спросить, и вас за живое задело. Вы тоже хотите стать на лыжи... ЗЫ... Прiсь ейбочки, это мне напоминает продукт одного разлива(простокваша)?
показать весь комментарий
20.06.2023 08:41 Ответить
"Нарот (73%) і партія (СН) єдіни"! Десь це я вже точно чув!?
показать весь комментарий
20.06.2023 08:07 Ответить
А чому так переживати? Нічого не втрачено і цифри показують, що народ незадоволений роботою провладної партії, бо вона сьогодні є монобвільшість в Раді. А це означає, що навіть якщо(припустимо) намалюють цифру за Президента, то він буде виконувати функції Президента, які записані в Конституції під величезним контролем Верховної Ради, бо її народ хоче бачити іншою. Якраз наступна Верховна Рада і призначть уряд, який буде виконувати її вимоги, а не Президента, бо в нас парламентсько-президентська республіка. Попробує Володя тоді керувати, коли кожного дня його дії будуть розглянуті під мікроскопом і будуть висваітлюватися на опозиційних до нього каналах, а не марафоні. А телеканал "1+1" і "фрідом" будуть ліквідовані через суд, як такі, що брехали наріду, а "Рада" повернуться в Раду.
показать весь комментарий
19.06.2023 16:29 Ответить
Ты так говоришь как будто создать пару карманных партий как тот же Голос или еще что-то такое так сложно. В России эта штука называется контролируемая оппозиция. Они до выборов могут критиковать что-то, но после нет.
показать весь комментарий
19.06.2023 16:32 Ответить
Можна створити і десять, але народ не такий дурний, вжде вибирали нових і знають, що таке нові-старі крадуни. Будуть вибирати тих, кого знають,
показать весь комментарий
19.06.2023 17:21 Ответить
Да,и кого же знает наш народ?Пока сми будут работать исключительно на полит силы и полит заказы, качество новоизбранных существенно не поменется,но это не значит ,что ненужно искать новые лица.
Лет 30 назад очень рекламировали "кремлевскую таблетку" проглотил и она чистит твой организм,который ты 40-50 лет засорл разлиными токсинами.Точно так многие хотят мгновенно исправить верхущку нашей эллиты и власти,а так не бывает.
показать весь комментарий
20.06.2023 11:38 Ответить
Ну, що там солдат Зеленський, звільнив Лавру від ДРГ "мп", припинив політичні репресії проти Червінського, посадив кривавого мародера МО резнікова, повернув патріотичні канали в ефір, поїде на саміт НАТО у Вільнюс? Коли почуємо про роботу на Україну гібридного зеленого солдата?
показать весь комментарий
19.06.2023 16:48 Ответить
"Мудрих"(дурнуватих) в Україні - 19%... До 20% - москалів... Близько - 30%болота(ааакааакааааразнииицааа)... Разом шлаку приблизно - 70%... Горе Україні...
показать весь комментарий
19.06.2023 16:58 Ответить
Раду скоротити до 95 депутатів обраних виключно мажоритарно Президента обирає Рада терміном на 4 роки Президент формує уряд за утвердженням Ради. Уряд скоротити на 50 відсотків Президент вибирається тільки на один термін (4 роки)без права переобиратися в майбутньому Бюджет повинен бути прозорим та публікуватися засобах інформаціі
показать весь комментарий
19.06.2023 16:59 Ответить
Та пох всі твої зміни як що кремль садить свою людину у крісло президента України.
показать весь комментарий
19.06.2023 19:18 Ответить
А навіщо? Він в 2019 році єї тільки завів до країни, бо вона у 2014-му втікла до срасії, перелякавшись самі знаєте кого. Що вона могла наробити за чотирі роки? Ничого! І взагалі, він єврей, а євреї і до ПЦУ не ходять.
показать весь комментарий
19.06.2023 17:14 Ответить
малоросов в Україні більшість. Їхати та нетрахать собі та дітям нервову систему якимось змінами - для малоросов й так заходить.
показать весь комментарий
19.06.2023 17:18 Ответить
та скiки ще можна? Якщо вам 40 рокiв, то ви так i вмрете у злиднях у бардаку. Якось вже по барабану на ту краiну яка усе життя тобi похерила. Досить вже патрiотичноi лампи на вуха.

Якщо вам 20 рокiв, то чого вам турбуватися, до пенсii ще життя може налагодитися. Потрiбно рокiв 30 для наведення порядку, а для багатьох це значить смерть в злиднях, тобто бути старм та не лiкуватися, не мати норм родини та iжi та хворiти без надii на те, що ви живими побачите тi змiни. Як би ви не любили Украiну - досить цього хаосу та урини в вуха.
показать весь комментарий
19.06.2023 18:15 Ответить
69% так і не помітили, що ВР - це ляльки, яких смикають за ниточки з ОП. Ми дивуємось росіянам, а фактично нічим не відрізняємось від них, тільки там ідол інший.
показать весь комментарий
19.06.2023 17:36 Ответить
Достатньо більш тверезої Верховної Ради. Бо зараз то просто зброд дебілів з кварталу що покривають один одного включно з Зеленським. Але маю підозри, що Зеленському своя ВР і уряд дуже потрібні, бо без них він втратить половину впливу.
показать весь комментарий
19.06.2023 17:49 Ответить
73 - це нещасливе число
показать весь комментарий
19.06.2023 17:49 Ответить
Дурдом крепчає.
Преза не міняти, а ВР котра ним вибрана призначена, замінити.
І як це собі можна уявити?
"цар хороший, бояре плохие"...
показать весь комментарий
19.06.2023 17:58 Ответить
Та легалайз канабiсу так i не зробили, цього вже достатньо. гуд бай
показать весь комментарий
19.06.2023 18:10 Ответить
Знов опитування якесь зебільне...
Ох і брешуть.... Хоча не дивно, якщо поглянути які рішення приймались коли Володьку почали протягувати...
Так я не вірю, що в 70+ за янелоха не був задіяний адмінресурс завдяки колоборації славних олігархів.
показать весь комментарий
19.06.2023 18:11 Ответить
Це голосування і є тест на рівень олігофренії виборців. Якщо ти хочеш Зеленьского і не хочеш ставленників Зеленьского в парламенті( 70 відсотків), це що? Ти хочеш, щоби Зеленьский оновив склад фотографів у майбутній Верховній раді? Замісць Лізі Богуцької вствив Богуцьку Лізу? Замісць Бужаньського вставив "оновленого" Бужаньського?
показать весь комментарий
19.06.2023 18:38 Ответить
Интересно, а в каком дурдоме проводили этот опрос ?
Это просто звиздец!
Тем кто хочет зеленского, у меня к вам вопрос, ВЫ Б___Ь НОРМАЛЬНЫЕ ?
показать весь комментарий
19.06.2023 19:16 Ответить
Цій конторі КМІС ОП часом гонорарів не накинув ....
показать весь комментарий
19.06.2023 19:19 Ответить
Заказуха чистої води!
показать весь комментарий
19.06.2023 20:03 Ответить
BBC
Україна може виграти війну, але втратити після цього свій шанс - The Times.

Pизик полягає в тому, що післявоєнна відбудова України загрузне в корупції. Країна бореться зі слабкими інституціями та жадібними чиновниками з 1991 року, досягаючи лише спазматичних і запізнілих успіхів.

Українці заплатили за це страшну ціну. З приблизно однакової відправної точки в 1990 році Польща до 2021-го стала майже втричі багатшою, ніж Україна. Естонія, ймовірно, найбільш ефективна країна, що вийшла з комуністичної катастрофи, приблизно в п'ять разів збільшила свій дохід на душу населення за той самий період.

Приватні інвестори потребуватимуть чималих гарантій (і вигідних умов, як-от субсидоване страхування), перш ніж вони вкладуть гроші. Тому основний внесок припаде на державні й багатосторонні інституції.

Оскільки міжнародні донори й кредитори за політичними вказівками надаватимуть величезні кошти і робитимуть це швидко, можливості для відкатів і хабарництва будуть величезними.

Йдеться про колосальні суми: сотні мільярдів у вигляді грантів та кредитів на відновлення інфраструктури, промисловості та житла. "План Маршалла для України" стане найбільшим у світі проєктом з реконструкції на тлі великих очікувань у серйозно травмованій країні та за багатостороннього політичного втручання.

У цій ситуації, зазначає The Times, мають бути повчальними уроки Іраку й Афганістану. Там західні підрядники, часто з потужними зв'язками, використовували систему вміло й прибутково, з результатами, які часто були незначними, а іноді й шкідливими.

Є побоювання, що Україна теж може стати майданчиком для "з'ясовування стосунків" між великими західними компаніями та українськими можновладцями, які дбатимуть про власне післявоєнне процвітання, а не про загальне благо, пише видання.

Корупція підживлює скептицизм. Якщо виявиться, що початкові кошти, виділені на реконструкцію, витрачені даремно або розкрадені, доброзичливість зменшиться й на безпековому фронті.

Часу обмаль, але рішення зрозумілі, зазначає автор статті. Це - прозорість завжди й всюди. Будувати знизу вгору. Необхідно зосередитись на інституціях, а не лише на фізичній інфраструктурі. Не можна дозволити політично впливовим компаніям обходити запобіжні заходи. Важливо пам'ятати, що будь-яку корупцію значно погіршують ті, хто підтримує її на Заході, резюмує видання.
показать весь комментарий
19.06.2023 20:08 Ответить
На прикладі Віктора Пінчука видно, як олігархи готовляться до великого розкрадання і готують собі лобістів.
5 років тому Віктор Пінчук став членом міжнародного консультативного комітету Atlantic Council. У свою чергу, старший науковий співробітник Atlantic Council Євразійського центру Андерс Ослунд увійшов до складу Наглядової ради Банку Кредит Дніпро, що належить зятю Леоніда Кучми.
Atlantic Council - американський аналітичний центр та одна з провідних експертних платформ у США.
показать весь комментарий
19.06.2023 21:21 Ответить
Першого якраз і треба міняти цього зеленого шулера!! Саме він привів до влади і зРаду і Каб.мін і решту зелених ідіотів!!
показать весь комментарий
19.06.2023 20:20 Ответить
Оксиморон
Верховна Рада це і є в більшості Зе
так само як і уряд. Народ так не навчився думати
показать весь комментарий
19.06.2023 20:45 Ответить
"Найменше респондентів - 23% - хотіли б змінити після Перемоги Президента" - пересічному посполитому сци в очі - казатиме "божа роса".
показать весь комментарий
19.06.2023 21:39 Ответить
У Єрмака проблеми з логікою при малюванні цифр для соціологів за викликом. Мудрий нарід проти ВР і кабміну, яких де-факто не існує, але за Зебіла, оточення якого повністю підміняє собою і ВР, і кабмін, поки гундосе дурко вчить тексти для вечірнього гундосого піздєжу, яке ніхто не дивиться
показать весь комментарий
19.06.2023 22:06 Ответить
не хотят менять гидранта курвы которые сидят в тылу сраные недоразвитые домохозяйки которые смотрят "Скотов" и 95 анклав...которые привели к власти рыгоаналов, а теперь шутов гороховых, падлы дайте Украине жить! и выжить и победить!
показать весь комментарий
19.06.2023 22:24 Ответить
Не дадуть. Слідуючий припіздент буде якийсь арестович або притула, може колясочниця Юля. Кого олігрархат розкрутить по тілівізору, того й виберуть. Але думати головою не почнуть
показать весь комментарий
19.06.2023 22:42 Ответить
Люта іронія долі, ті самі 73%. Зескот, що сталося?
показать весь комментарий
19.06.2023 22:39 Ответить
Брехливі результати, як завжди.
показать весь комментарий
19.06.2023 22:53 Ответить
Так 73 %, чи 69 % ? Так "центральної влади", чи Верхової Ради ? А президент з 77 % "ЗА" - це представник "центральної влади" ? Чи "позор еврейской нации" ? Чи, може, авторам тексту надійшов транш від скабеевой та її годувальників ?
показать весь комментарий
19.06.2023 23:13 Ответить
Реанімувати адміністративну реформу і повернути владу головам населених пунктів. Прибрати дурнуватий поділ на громади який робить весь район одним селищем і дає владу колишньому районному царьку.
показать весь комментарий
19.06.2023 23:24 Ответить
Ідіоти.
показать весь комментарий
19.06.2023 23:42 Ответить
Есть ложь , наглая ложь и статистика ......
показать весь комментарий
20.06.2023 00:17 Ответить
vlast nado obnovlyat postoyanno periodicheski,soglasno konstitucii ;a to borzeyut
показать весь комментарий
20.06.2023 00:38 Ответить
73% хочуть бачити у владі "новиє ліца"
показать весь комментарий
20.06.2023 00:40 Ответить
Він вже показав головному клоуну, чи тільки "інформував" біомасу.
показать весь комментарий
20.06.2023 00:48 Ответить
Я не пониманию, как после всего всё что произошло и происходит на Украине, есть украинцы - 23%-а это довольно много - которые могут видеть в качестве президента кого-то кроме Зеленского. Это, извините, полный ******* и кацапская пропаганда
показать весь комментарий
20.06.2023 00:56 Ответить
Если выберете снова Зеленского с его командой мародеров-лишитесь поддержки Евросоюза и Америки. Кто захочет иметь дело с ворами? А он и есть вор самый главный и крышует таких же как он сам. Он и его партия-одно целое. Нужно помнить какой царь такие и бояре.
показать весь комментарий
20.06.2023 01:37 Ответить
Трампа там нет оберіть знову. Чи Путіна, московитко. А ми тут самі розберемося.
показать весь комментарий
20.06.2023 02:00 Ответить
146 % підтримки у опитуванні не захотіли малювати. Наш В.З. скромна людина йому досить і половини у 73%.
показать весь комментарий
20.06.2023 01:58 Ответить
Тут всё понятно- победа Украины, принесёт победу Зеленскому хоть во втором сроке, хоть в десятом . К тому же, помимо всего прочего, увековечит его имя в истории Украины, как величайшего лидера который только был. Нравится это кому-то или нет, но это факт. И нужно молиться об этом, потому что этот расклад будет только в случае победы Украины(а значит устроит каждого украинца). При других результатах не будет восхваления Зеленского, но и не будет и Украины как независимого государства в полноценном территориальном составе её земель.
показать весь комментарий
20.06.2023 05:18 Ответить
обновление будет тоже самое-придут кто с баблом и опять поделят финансы, а народ как был в опе , так и будет
показать весь комментарий
20.06.2023 05:55 Ответить
десь , мабуть в 19 р. ми вже нажерлися тих 73проц. досхочу --- результат по всей морде --- спецназ червинський сидить , а беня пархатий доит бюджет держави в судах , а голова ВС УКРАИНЫ князев напхав долларами сейф так що дверка не закриваеться
показать весь комментарий
20.06.2023 06:31 Ответить
удивляют люди, которые сейчас, во время войны, всерьез думают о каких то выборах....
показать весь комментарий
20.06.2023 08:09 Ответить
Цинично, но цифры не показатель того, что будет по факту.
Нет предпосылок для изменений.
Запросы в обществе есть, но госустройство совковое, как старая одежонка - не любишь, но не ходить же голым!
Ибо ожидаемые вливания в виде репараций, планы Маршала...Генерала...и других "полковников" на деле закончатся действиями вездеССущего Прапорщика и опять все растащут))
У народа нет Воли, которая как символ- на гербе, одолеть свое желание жить по чести. Откуда у торгаша...честь, когда всем правит выгода))
Адиос, амигос.
показать весь комментарий
20.06.2023 08:25 Ответить
яке оновлення? повна заміна з посадками та кримінальними справами за розкрадання у військовий час інакше не буде України!!!
показать весь комментарий
20.06.2023 08:52 Ответить
Страница 4 из 4