8067 посетителей онлайн
6 485 28

В сетях "Укрэнерго" аварийная ситуация. В ряде районов Киева экстренные отключения

світло

В сетях НЭК "Укрэнерго" возникла аварийная ситуация.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр КГВА.

Как отмечается, по Киеву отключены 100 тыс. потребителей.

"Причина и сроки ликвидации аварийной ситуации уточняются", - говорится в сообщении.

В ДТЭК уточнили, что в части Шевченковского, Святошинского, Соломенского, Голосеевского и Подольского районов происходят экстренные отключения по распоряжению НЭК "Укрэнерго".

Отключения применяются из-за системной аварии в энергосистеме.

О времени возобновления электроснабжения будет сообщено дополнительно.

Топ комментарии
+11
А що таке, що трапилося?
Прилетів (вдалих) не було.
Хтось забагато електроенергії "з'їв" чи вдало продав за кордон?
Чи просто Ахметов з Зеленським пиляють надбавку за електрику для населення?
показать весь комментарий
21.06.2023 10:56 Ответить
+8
Обожнюю конспіролухів, вони такі смішні іноді...
показать весь комментарий
21.06.2023 10:59 Ответить
+7
Яким боком тут приплетено "зʼїв" чи "вдало продав" чи "пиляють надбавку" до технічної аварії?
показать весь комментарий
21.06.2023 10:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
23 червня засідання РНБО...
показать весь комментарий
21.06.2023 10:55 Ответить
вчера читаю директор Сяйво ДЭТЭК ноет мало мол подняли тариф на свет население всего 2,64 грн а НАДА 5,44 грн никак жидовьско татарская шобла не нажрутся что то Ринатик зсиделся ТУТ ?!
показать весь комментарий
21.06.2023 11:10 Ответить
Там мабуть ще й павєдєніє Мера Кличко на павєсткє дня...Європейська комісія надасть свою першу усну оцінку Україні як країні-кандидату в члени Європейського Союзу у четвер, 22 червня...
показать весь комментарий
21.06.2023 11:16 Ответить
А що таке, що трапилося?
Прилетів (вдалих) не було.
показать весь комментарий
21.06.2023 10:58 Ответить
А якім боком "технічні аварії" до технічних аварій?
Ти усьому написаному віриш?
Чи це у тебе під вікнами підстанція спалахнула "синім племенем"?
А справжні технічні аварії зазвичай від перевантаження системи, з того й "з'їли" та "продали".
показать весь комментарий
21.06.2023 11:09 Ответить
Надбавку тупо пиляють.У моєму населеному пункті міняють провода,хоча 10 років тому,це зовсім небагато,була заміна лінії(повністю,з опорами і проводами).Вже є результат,з 9 до 17 немає світла,плюс в декого згоріли побутові прилади.Лінії,які міняли 10 років тому,служили з 1964 року,це близько 50 років,а тут через 10.І це при тому,що споживання обмежують,в будинках міняють 25-амперні автомати на 16-амперні.
показать весь комментарий
21.06.2023 11:10 Ответить
Була квартира на 5 кВт, стала раптово на 3 кВт по паспорту. Миші чи ренатка з'їли?
показать весь комментарий
21.06.2023 11:15 Ответить
Ну типа вы же видите - нужно ещё цену за киловатт поднять...
показать весь комментарий
21.06.2023 10:57 Ответить
Обожнюю конспіролухів, вони такі смішні іноді...
показать весь комментарий
21.06.2023 10:59 Ответить
Ненавиджу дебілів за чужий рахунок.
показать весь комментарий
21.06.2023 11:16 Ответить
Ну такие аварии не удивительны, ведь оборудование энергосетей после обстрелов трудно полностью восстановить. Видать где то большая нагрузка была и может что то сгорело...
показать весь комментарий
21.06.2023 11:00 Ответить
Хтось ''гуманітарні'' трансформатори та інше устаткування наліво сплавив.
показать весь комментарий
21.06.2023 11:01 Ответить
а коли таріф 5 грн буде-все буде норм... мені данілов сказав..ахметов перезвонив і підтвердив
показать весь комментарий
21.06.2023 11:06 Ответить
щось вони почастішали, мабуть, хтось під час екстрених ремонтів купував барабани замість якісних клем та з'єднувачів...
показать весь комментарий
21.06.2023 11:07 Ответить
просто літо мудрий нарід накупляв кондишенів і шпарить ними щоб у картонних коробках були комфортні 22 градуси.
показать весь комментарий
21.06.2023 11:10 Ответить
А як же, під счас війни масово купляли кондішени, розказуйте казки своєму Анушке Ренатовнє. Хто мав гроші, той давно купив, зараз такі можуть лише міняти.
показать весь комментарий
21.06.2023 11:18 Ответить
хто сказав що під час війни ??
зараз навантаження на мережі суттєво зросло через використання кондиціонерів в офісах та картонних коробках які у нас називаються квартирами, от і виходить з ладу обладнання. Це тільки початок, далі буде набагато гірше з ростом температур.
Але так комусь дуже хочеться у всьому бачити вуха рижого олігарха.
показать весь комментарий
21.06.2023 11:24 Ответить
на обогрев зимой уходило намного больше. так что не надо дтэку лизать, суттевозростатель
показать весь комментарий
21.06.2023 11:35 Ответить
Так так рижий у нас головна біда в країні, він практично як Абама сцить українцям у підїздах , просто напишу, що кондиціонерами обігрвалось може 30% від загальної кількості абонентів, і то більшість робила це вночі.
показать весь комментарий
21.06.2023 11:46 Ответить
вот видно сразу рыже-зелёного) "робилось це коли з"являлась электрика", а не когда захочешь,перегрузки были в три раза, в три раза росло потребление, что нивелировало и сводило к бесполезности весь эффект от отключений и всё выдерживало. хорош отмазывать зескотов
показать весь комментарий
21.06.2023 11:52 Ответить
можу сказати лише одне, якщо людина робить основну ставку на кондер для обіргріву, не маючи нічного тарифу, то вона просто дурна.
І так не всі власники кандерів НЕ мають цетралізованого чи іншого виду опалення.
І по друге, не дарма поганий ДТЕК відключав 1\3 споживачів вдень.(підприємства не відключали, тому не маніпулюйте)
І по третє, у мене обленерго іншого олігарха, зимою ее подавали 2 через 4 а бувало і 2 через 6-8.
п.с. зескотів я не відмазую, просто не потрібно всюди тулити зразу, тим паче там де її немає. Раджу наріду готуватись до ее за ціною яку платять юрики, 2.8 це тільки початок, і похер буде всім що зп на рівні африки.
показать весь комментарий
21.06.2023 13:21 Ответить
170В в мережі було. Треба тарифи ще піднімати , не вистачає для "стимуляції" потоку електронів
показать весь комментарий
21.06.2023 11:09 Ответить
СБУ варто пошукати рашистських диверсантів в ДТЕК
показать весь комментарий
21.06.2023 11:19 Ответить
Как же ******* суки, вечно продают, а у людей отключают, так и еще тарифы поднимают
показать весь комментарий
21.06.2023 11:21 Ответить
Мало тариф підняли. Коли буде по 15 за кіловат, а краще зразу по 115, щоб точно добити всіх, хто ще платить - от тоді аварій точно не буде.
показать весь комментарий
21.06.2023 11:26 Ответить
Живу 10км від Києва,за минулий тиждень вимикали два рази,по декілька годин,без всяких аварій та попереджень,дамбас паражняк нє гоніт,терпіть та плачте.
показать весь комментарий
21.06.2023 11:39 Ответить