9134 посетителя онлайн
10 596 73

Россия будет форсировать массовый выпуск беспилотников для обеспечения армии, - Путин

путін

Россия будет форсировать производство беспилотных летательных аппаратов и оснащать все роды войск.

Об этом заявил президент РФ Владимир Путин, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс.

"Продолжится совершенствование производства систем контрбатарейной борьбы, а также поставки в войска беспилотных летательных аппаратов и роботизированных ударных комплексов, хорошо проявивших себя в боевых условиях.

Будем форсировать их массовый выпуск, необходимо обеспечить этой техникой все военные звенья, включая отделения, взводы, роты и батальоны", - сказал Путин на встрече с выпускниками военных вузов.

Топ комментарии
+41
Доведеться збільшити закупівлю барабанів та випускати відосики для телемарафону частіше. Безпілотники, наразі, не на часі - нехай ними волонтери займаються бо ці весільні дрони однаково нічого не вирішують.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:13 Ответить
+30
Цука...даже уже до этого шизанутого мудака дошло про беспилотники, а до нашего министра обороны все еще нет...
показать весь комментарий
21.06.2023 21:14 Ответить
+29
Я так понял, что комментаторы не поняли опасность, о которой не говорят, а уже кричат наши военные. Кацапы уже приходят к тому, чтобы массово производить беспилотники разных типов, в то время как у нас гос.структуры ничего не собираются делать, кроме разговоров
показать весь комментарий
21.06.2023 21:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А ми? Байрактар би вже починав будуватися і приносити гроші в казну, але наші ідіоти зарубали ініціативу турків у корінні.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:10 Ответить
Поки наша держава під обстрілами власне виробництво практично не можливе, а от у русні землі багато, от коли ми зможемо знищувати їх виробництво ось то вже інша справа
показать весь комментарий
21.06.2023 21:12 Ответить
Для цього що потрібні ангари як для будівництва боінгів? Тільки в Києві повно всяких підземних сховищ і навіть не працюючих ліній метро де ніяка ракета не дістане. А по Україні скільки таких місць? А якщо вже так туго, то боневтік міг би і бункер свій віддати під це.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:28 Ответить
да ну??? для виробництва простих безпілотників які зараз масово використовуються на фронті як ударні та розвідувальні не потрібні ніяки виробничі цехи та заводи. Це можна розмістити в підвальних приміщеннях яких в достатку в кожному місті країни. Але ж барабани та суперстадіони в кожному мухосранську то мабудь важливіше
показать весь комментарий
21.06.2023 21:41 Ответить
пока государство не начнет производить оружие для защиты территории, мы так и будем страдать от обстрелов.

это самая тупая отмазка про обстрелы, абы деньги на яйца потратить
показать весь комментарий
21.06.2023 22:31 Ответить
Доведеться збільшити закупівлю барабанів та випускати відосики для телемарафону частіше. Безпілотники, наразі, не на часі - нехай ними волонтери займаються бо ці весільні дрони однаково нічого не вирішують.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:13 Ответить
Так він скоро і почне будуватися, в кінці січня 2023 тільки деталі контракту узгодили та підписали.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:15 Ответить
Хіба директор після вимог 10 млн доларів за підключення до електромережі не розірвав угоду? Якщо ні, то добре звичайно.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:27 Ответить
Ага. Раптом, параша перетвориться на високотехнологічну передову державу

смішно, як

Неможе авторитарний режим створювати «вільну єкономіку високих технологій.
показать весь комментарий
21.06.2023 23:15 Ответить
Ось дурник. Вони ж весільні.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:10 Ответить
Виробництво безпілотників полягатиме у закупці іранських та наліпленої російської назви.
Крутотєнь, ****!
показать весь комментарий
21.06.2023 21:10 Ответить
вони вже завод будують по випуску дронів. так що розслаблятись нема чого.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:14 Ответить
Саме так. Ракети вже закінчуються. А безпілотники адже куди складніше зробити.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:15 Ответить
Мопеды проще ракет.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:26 Ответить
Нажаль, ні - кацапи ударними темпами будуть заводи по виробницству як шахедів, так і власних беспілотників. Ті ж Ланцети дуже велику шкоду нам роблять...
показать весь комментарий
21.06.2023 21:15 Ответить
Ага, давайте ще раз паржом…
Може, краще спитати, а де наші безпілотники?
І чому лідор Всесвіту мовчить?
показать весь комментарий
21.06.2023 21:34 Ответить
Вони в "Чорній скрині" Чмуто-буданівський.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:37 Ответить
А чи вистачить більш-менш освічених мавп для опанування керування тими безпілотниками?
показать весь комментарий
21.06.2023 21:11 Ответить
Саме так. Щоб джойстиком управляти потрібно 10-15 років вчитися.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:16 Ответить
Потім щє за допомогою джойстіка вчитись керувати самим дроном. Якщо тільки джойстік 10-15 років вивчати, то сам дрон і за все життя не опанувати.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:21 Ответить
показать весь комментарий
21.06.2023 21:12 Ответить
Форсуй, не форсуй - все одно одержиш буй !
показать весь комментарий
21.06.2023 21:13 Ответить
Цука...даже уже до этого шизанутого мудака дошло про беспилотники, а до нашего министра обороны все еще нет...
показать весь комментарий
21.06.2023 21:14 Ответить
Росіяни використовували безпілотники для артилерії ще коли ця війна АТО називалася
показать весь комментарий
21.06.2023 21:29 Ответить
Резников дроны видел на свадьбе, не впечатлило...
показать весь комментарий
21.06.2023 21:44 Ответить
пакетов пластиковых не хватает а ты падла про беспилотники
показать весь комментарий
21.06.2023 21:14 Ответить
Такі вурдалаки як путя один на 100 р. -- иого нічим не проимеш -- тільки смерть .
показать весь комментарий
21.06.2023 21:18 Ответить
Такую фразу может изречь человек не имеющий ни малейшего представления о цикле производства. А глаголы в будущем времени "форсировать", "оснащаться" и т.д. практически всегда заканчиваются уголовными делами исполнителей. "Кинджал" тому пример.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:18 Ответить
зарікалась свиня гівна не їсти
показать весь комментарий
21.06.2023 21:19 Ответить
Не пижся куйло обісцяне, нічого твої безпілотники не зроблять під масовою атакою золотих яєць і ударної хвилі від звуків барабанів з крокодилячої шкіри.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:21 Ответить
Путина надо быстрее спасать, дефорсировав Патрушева и Шойгу. Без них он на все согласен.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:22 Ответить
Я так понял, что комментаторы не поняли опасность, о которой не говорят, а уже кричат наши военные. Кацапы уже приходят к тому, чтобы массово производить беспилотники разных типов, в то время как у нас гос.структуры ничего не собираются делать, кроме разговоров
показать весь комментарий
21.06.2023 21:24 Ответить
поки у нас дронами займаються ентузіасти та волотнери, кацапи ними займаються на державному рівні....
Лохторату важко зрозуміти, що якщо у нас повно відео з дронами камікадзе, то і у парашинців їх також багато вже зараз...
Все робиться для того щоб вгробити на війні найбільш вмотивованих патріотів щоб потім зійтись па середіне по Оманських договорняках.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:32 Ответить
Я думаю "камєнтатари" зрозуміли, що в 2019 році це був наш вирок. І ніяких коментатори вже нічого не зможуть зробити ,з суцільним розкраданням мільярдами яке робе зелене шобло.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:32 Ответить
Кацапы уже приходят к тому, чтобы массово производить беспилотники разных типов, в то время как у нас гос.структуры ничего не собираются делать, кроме разговоров.
Вы ещё не поняли?Это намеренный саботаж...
показать весь комментарий
21.06.2023 22:45 Ответить
Т.е. договор с Китаем о поставках дронов заключен....
показать весь комментарий
21.06.2023 21:25 Ответить
так написав наче параші як і нам хтось забороняв купляти цивільні компоненти до дронів.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:28 Ответить
Рашня їх і без Китаю робить.
показать весь комментарий
21.06.2023 23:05 Ответить
А в той час Ми форсуємо ударними темпами будівництво стадіонів..
показать весь комментарий
21.06.2023 21:27 Ответить
Москитный флот. Уже давно разработана эта стратегия. Вот только у масковитов и москитный (почти похоже названия что интересно) не получится, ибо руки из пятой точки. Они даже масквич в Китае заказывают, и шильдики как оказалось тоже в Китае заказывают, а их заводы занимаются наклейкой китайских шильдиков на китайские авто, но недавно была новость что даже с этим не справляются
показать весь комментарий
21.06.2023 21:33 Ответить
можна скільки завгодно іржать з рукожопих кацапів, але дешманських фпв дрон може наробити дуже багато біди, а якщо їх будуть клепати тисячами(жовтопикі допоможуть) то дуже великої біди.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:38 Ответить
это значит что Наши дроны достали русню
показать весь комментарий
21.06.2023 21:34 Ответить
Та, млять, досить вже херню постити. У кацапів дрони повним ходом використовувалися ще з початку широкомасштабного вторгнення. Ще у квітні минулого року хлопці які виходили з нуля на короткий, пару днів, відпочинок жартували, що у них квадрофобія. Реагували на кожен звук. Спочатку літає орлан, потім квадракоптер коригує арту, міномети навіть танки. А у нас на той час були може парочка цивільних без захисту дрончиків. Таку пафосну херню може писати людина яка дупля не відбиває, що робиться на нулі. А нашим боневтіку та рєзнікову потрібно яйця відрізати та змусити зжерти.
показать весь комментарий
22.06.2023 06:11 Ответить
Эээээ, мнеее, ээээээ, ээээээ ... беспилотники быстро делать будем ..., эээээ, ммм ээээ... и много.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:37 Ответить
показать весь комментарий
21.06.2023 21:38 Ответить
Вот же мелкоколиберный *****, ни как не успокоится!
показать весь комментарий
21.06.2023 21:40 Ответить
И как это Гитлер со Шпеером умудрялись под бомбежками увеличивать военное производство? А не какой-то комик Притула собирал на народные дроны. У Германии были подземные шахты и горы, вот оно что. У нас нет ни шахт, ни Карпат.... Нет и не было государственного конвеерного производства дронов. Будем ругать российские ланцеты. Они дешевы, на потоке, на гос.заводах по госзаказу. Херня ваши ланцеты. И шахеды херня, по которым мы пускаем ракеты, истощая ПВО.... Конечно херня, у нас такого нет.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:41 Ответить
Дрюша что ты гонишь , дроны с Гепардов и пулеметов сбивают
показать весь комментарий
21.06.2023 21:43 Ответить
таким персам абы зрадоньки нагнать,а правда это или нет дело десятое,нытики без баночки слез на ночь не засыпают)
показать весь комментарий
21.06.2023 21:55 Ответить
Зате вишиватники-ідіоти вже перемогу святкують над "жопорукими кацапами", замість того, щоб реально оцінювати ситуацію. Де ви будете, коли Захід скаже: "Досить!" і не дасть озброєння? Колупати асфальт, намагаючись звідти дістати порошенковські розробки? Так вже буде пізно.
показать весь комментарий
21.06.2023 22:18 Ответить
Де будуть7 Та здриснуть, якщо не вже, або перевзуються та кацапів з хлібом-сіллю зустрічатимуть.
показать весь комментарий
22.06.2023 06:13 Ответить
По телику показывал? И да и нет, скажем так, над моей головой (буквально) наши ракеты летят по Шахедам при отсутствии ракетных атак РФ.
показать весь комментарий
21.06.2023 22:03 Ответить
Українські фахівці протиповітряної оборони "на відмінно" освоїли зенітні ракетні комплекси NASAMS, які в ніч на 1 січня 2023 року вправно знищували іранські безпілотники-камікадзе.https://www.pravda.com.ua/news/2023/01/1/7383193/
показать весь комментарий
21.06.2023 22:06 Ответить
Это где Гитлер увеличивал производство под бомбежеками?
показать весь комментарий
21.06.2023 23:06 Ответить
мемуары шпеера почитай, что-ли
показать весь комментарий
21.06.2023 23:22 Ответить
допоки вище керівництво русні, яке розпочало війну, не буде знищено, війна не закінчиться.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:51 Ответить
ОП (офіс путіна) в Україні має поставлене завдання,любим чином саботувати,недопускати,блокувати випуск безпілотних літальних апаратів в Україні , в тому числі створювати перешкоди при ввезені їх із за кордону.
показать весь комментарий
21.06.2023 21:56 Ответить
Всі бачили,як це недолуге чмо мичало,відповідаючи на запитання журналюг.Тепер воно мичить про виробництво безпілотників....
показать весь комментарий
21.06.2023 22:06 Ответить
это очень плохая новость, и если наши не почешутся - мы в большой ж*пе. Можно отбиться от 30 дронов, но если полетят несколько сотен - нам хана. Хочется надеяться, что кто-то что-то делает, чтоб этого не произошло
показать весь комментарий
21.06.2023 22:13 Ответить
Ага, роблять. Як підготувалися до вторгнення, до атак шахедів, до атак по енергетиці, до підриву каховської гес. Відосики потужні випустять про незламність.
показать весь комментарий
21.06.2023 22:20 Ответить
Уже летели.
показать весь комментарий
21.06.2023 23:08 Ответить
Та невже, ті моделі, які пацани клеїли в Палацах піонерів не такі як шахіди? Так то було 55 років тому... Зараз. маючи два - три лазерних розкрійних станка і тридцять дівчаток на монтажі, потребу в корпусах млжна закрити за місяць. електронне начіння, усе з Китаю. Мабуть вкрасти грошей можна скоріше на донатах?
показать весь комментарий
21.06.2023 22:30 Ответить
Кіросін для форсажу треба перекрить
показать весь комментарий
21.06.2023 22:43 Ответить
А "реактивные бомбомёты"!
Как же с "реактивными бомбомётами"?
показать весь комментарий
21.06.2023 22:46 Ответить
Какие дроны? У нас уже про видбудову думают, в предвкушении так сказать.
показать весь комментарий
21.06.2023 22:59 Ответить
А у нас брущатку в Києві перекладають. І взагалі дороги. Напевно "асвабодітєлєй" чекають.
показать весь комментарий
21.06.2023 23:03 Ответить
А у нас будут чесать репу? Я уже писал, дроны типа Шахеда это не высокие технологии. Это уровень кружка авиамоделирования. Там не надо всехзаумного производства и клепать их можно буквально в каждом гараже.
Пляди.
показать весь комментарий
21.06.2023 23:10 Ответить
Розмістіть виробництво на АвтоВазі, тай комплектуючі майже ті самі...вся надія на "ваші золоті руки".
показать весь комментарий
21.06.2023 23:12 Ответить
бонезмився має іншу думку цим мають займатися волонтери інтузіасти...
показать весь комментарий
21.06.2023 23:50 Ответить
сдохні в муках сраний путлер.. пиз/а тобі , довбо//б... та всім рашистам з тобою разом.
показать весь комментарий
22.06.2023 00:13 Ответить
форсували б масовий випуск унітазів і стіралок,
і трусів і що ще ці під@ри мародерили в Україні