8761 посетитель онлайн

Удар по Чонгарскому мосту подорвет логистику оккупантов, - ОК "Південь"

чонгар,міст,чонгарський

Повреждение мостов в районе Чонгара подорвет логистику российских оккупантов

Об этом заявила спикер оперативного командования "Південь" Наталья Гуменюк, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на LIGA.net.

"Еще во времена, когда формировалось освобождение правого берега, мы говорили, что мы помним о том, что работаем на освобождение Украины. Мы не разрушаем инфраструктуру, мы разрушаем планы врага, разрушаем то, что потом не позволит в таком состоянии врагу быть против нас", – пояснила она.

"То есть сейчас логистика будет подорвана, возможности пополнять ее будут минимизированы. И это влияет не только на моральное состояние врага, но и на физическое, материальное", – добавила спикер.

Напомним, утром был нанесен удар по Чонгарскому мосту в оккупированном Крыму.

В ГУР МО заявили, что не могут пока комментировать информацию, но отметили, что "продолжение следует". В то же время российские захватчики надеются отремонтировать мост через несколько недель.

Топ комментарии
+19
Ця новина мала бути 24.02.2022
показать весь комментарий
22.06.2023 17:04 Ответить
+14
Кажуть вся логістика п###рів на півдні тепер у зоні вогневого ураження ЗСУ
І це був тільки удар по мосту, навіть не повне руйнування. А тепер уявимо, якщо б рік тому було повністю підірвано сполучення з Кримом...
показать весь комментарий
22.06.2023 17:08 Ответить
+10
Я так бачу, що коли ЗСУ дійдуть до азова, то довго і методично будуть виносити все війскове, що там присутнє. Тим більш вже з'являться ракети від Боінга, які кацапню і в печерах дістануть.
А кримський міст зруйнувати-це питання честі і справедливості
показать весь комментарий
22.06.2023 17:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ця новина мала бути 24.02.2022
показать весь комментарий
22.06.2023 17:04 Ответить
безперечно....
>>Ми не руйнуємо інфраструктуру, ми руйнуємо плани ворога, руйнуємо те, що потім не дозволить в такому стані ворогу бути проти нас -
ага, зруйнували плани ворога, що з жахом чекаємо підриву ЗАЕС
показать весь комментарий
22.06.2023 18:02 Ответить
" Повреждение " - это что ?? - перила ? асфальт ? опоры ? плиты ? или что ?? Вопрос - какое состояние моста ??
показать весь комментарий
22.06.2023 19:16 Ответить
Підірве -- але там є ше дорога .
показать весь комментарий
22.06.2023 17:04 Ответить
Якщо ви маєте на увазі Армянськ, то там капець як збільшується відстань для логістики
показать весь комментарий
22.06.2023 17:08 Ответить
Для бешеноі собаки 100 км не крюк .
показать весь комментарий
22.06.2023 17:22 Ответить
Більша відстань=більше часу+більше затрат. Така ось формула вийшла)))
показать весь комментарий
22.06.2023 17:36 Ответить
Дві шосейних заасфальтованих дороги: Армянськ - Нова Каховка (через Чаплинку) та Армянськ - Олешки (через Каланчак).
Проте у напрямку Новоолексіївки, Мелітополя, Бердянська, Чонгара ці дороги не ведуть.
Польові дороги від Чаплинки до Новотроїцького вздовх Сиваша - для військової техніки не варіант або у разі їхнього використання збільшиться майже у тричі час логістики. Наразі самі кацапи ще й продовжують мінувати ці дороги та місцевість вздовж них.
За таких обставин кацапи техніку, БК та особовий склад тягатимуть з Армянська у напрямку Нової Каховки, а потім вже через Роздільне та Червоний Перекоп - на Мелітополь. Гак дуууже великий. Плюс у нас є чим сюди добивати. А навколо степ та видно дууууже далеко.
Залізнична колія Армянськ - Вадим (Червоний Чабан) - виключно для логістики у напрямку Нової Каховки та Олешек. На схід - без варіантів.
Викликають запитання автомобільний та залізничний мости через Північно-Кримський канал при вїзді до Армянську зі сторони Титану (Чаплинки). Зарах ці мости за рахунок пришвидшення через них логістики кацапів почнруть сильно втомлюватися.
Storm Shadow, darling, не забувайте будь ласка про ці два мости.
Тоді у кацапів на північ з Армянська залишится один автошлях - до Олешок, а також залізнична колія через Перекоп (до ст.Вадим).
Варіант звичайно проїхати грунтовками з траси Армянськ-Херсон (Каланчак) до Кримського Титану через Вадим (Червноний Чабан). Однак грунтовки там не дуже. Дуже хочу вірити, що Storm Shadow за ці дороги в курсі.
А тоді у кацапів один шлях - на байдарки та по Північно-Кримському каналу, поки ще не пересох.
Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
22.06.2023 17:35 Ответить
Підскажіть, а де залізничне сполучення проходить з Криму?
показать весь комментарий
22.06.2023 17:37 Ответить
Два залізничні шляхи: Армянськ - Херсон (через Вадим, до речі в Армянську дуууже гарний залізничний міст, який ображається, що про нього забули) та через Чонгар, але там вже пасуться наші смаколики
показать весь комментарий
22.06.2023 17:41 Ответить
Ось-ось. Залізничне сполучення розірвать би і їм кабзда. Війни виграє логістика, а в Криму її нема. Впевнений, що наш ГШ знає на багато більше ніж ми
показать весь комментарий
22.06.2023 18:17 Ответить
У самому Криму логістика поки що є - авто та залізнична, а також Кримський міст працює на повну.
Згоден із Вами повністю за ГШ.
Божого захисту, наснаги, терпінння та вдачі Головнокомандувачу ЗСУ, Генштабу ЗСУ та кожному бійцю ЗСУ!
показать весь комментарий
22.06.2023 18:21 Ответить
Ще би не забували за Філатовку та "жирних" руснявих у ній
показать весь комментарий
22.06.2023 18:23 Ответить
Кажуть вся логістика п###рів на півдні тепер у зоні вогневого ураження ЗСУ
І це був тільки удар по мосту, навіть не повне руйнування. А тепер уявимо, якщо б рік тому було повністю підірвано сполучення з Кримом...
показать весь комментарий
22.06.2023 17:08 Ответить
Не дуже то й підірвали. На пару днів роботи.
показать весь комментарий
22.06.2023 17:08 Ответить
Так ЗСУ ще всерйоз і не починали. Пристрілка тільки була...
показать весь комментарий
22.06.2023 17:10 Ответить
Влуплять ще, а потім ще... Антоновський все ж таки перестали використовувати. Хоча били хаймарсами і він потужніший від цього
показать весь комментарий
22.06.2023 17:12 Ответить
понадобится - нанесут и 10 и 20 ударов по мосту. и не по нему одному. пока это скорее пристрелка.
показать весь комментарий
22.06.2023 17:16 Ответить
Невже думаєш що москалі покажуть весь маштаб пошкоджень? Та вони 5 Штромів збили, і офіційно одну пробоїну показали.
показать весь комментарий
22.06.2023 17:58 Ответить
То скорше всього били GLSDB, там бойова частина менша, а в Storm Shadow 500 кг, така б ракета знесла весь міст або його частину к чортам.
показать весь комментарий
22.06.2023 18:28 Ответить
Вогневий контроль, показали москалям що він є.
показать весь комментарий
22.06.2023 18:29 Ответить
а ЗСУ як будуть на Крим заходити? чи не логічніше саме Кримський міст вжарити?
показать весь комментарий
22.06.2023 17:09 Ответить
"У мене немає часу думати стратегічно. Я часто думаю тактично в інтересах України", - наголосив Зеленський.
показать весь комментарий
22.06.2023 17:12 Ответить
Думаю что этот вопрос, не только у вас возникает. Значит в штабе есть его решение, просто мы на данный момент этого не знаем.
показать весь комментарий
22.06.2023 17:15 Ответить
Я так бачу, що коли ЗСУ дійдуть до азова, то довго і методично будуть виносити все війскове, що там присутнє. Тим більш вже з'являться ракети від Боінга, які кацапню і в печерах дістануть.
А кримський міст зруйнувати-це питання честі і справедливості
показать весь комментарий
22.06.2023 17:15 Ответить
Особисто для мене, якщо кримський самострой буде демонтовано ракетним ударом, то це буде моє особисте маленьке свято. Я навіть відсвяткую цю подію чарочкою. )
показать весь комментарий
22.06.2023 18:35 Ответить
Мости все рівно підриваються при відступі, якщо немає агентури у найвищому керівництві.
показать весь комментарий
22.06.2023 17:16 Ответить
про захід в Крим можна буде почати думати потім, коли власне вже будемо стояти під Кримом!!! а ось проблему постачання мосКАЛями ***********, техніки і м'яса в тому числі і через цей міст треба вирішувати було ЩЕ ВЧОРА!
показать весь комментарий
22.06.2023 18:44 Ответить
Скоро ЗСУ повторно вдарять, то була пристрілка!
показать весь комментарий
22.06.2023 17:20 Ответить
А кремль - на черзі? Чи за особливі видатні відзнаки - поза чергою?
показать весь комментарий
22.06.2023 17:49 Ответить
похоже на ХАЙМЕРС , воронки такие же как и на Антоновском
показать весь комментарий
22.06.2023 18:02 Ответить
Та небольшая дырка в мосту, это ни о чем. Мост рабочий.
И этот мост нужно долбать дальше, а лучше долбать крымский мост, но видимо, пока что нечем.
показать весь комментарий
22.06.2023 18:07 Ответить
и не одна дырка
показать весь комментарий
22.06.2023 18:10 Ответить
показать весь комментарий
22.06.2023 18:15 Ответить
тю а як же казки найвеличнішого що той міст надовго росіян не стримав би? "Війна у вас в головах", казав найвеличніший шут гороховий. "Я вам обіцяю що 2022 рік буде спокійним", казала сволота. І взагалі розмінував ті проходи через крим...

За це треба відповідати.
показать весь комментарий
22.06.2023 18:16 Ответить
продолжение следует
показать весь комментарий
22.06.2023 18:23 Ответить
Згоден з вами!І це ж на виході з Криму і далі мости були розміновані. Хто з ОПУ міг дати злочинну вказівку розмінувати?Влада Зеленського розслідувати злочин не бажає,бо сама,виходить, винна.
показать весь комментарий
22.06.2023 19:10 Ответить
Якщо вони залишуться при владі, ми так і не з'ясуємо хто саме давав вказівки. Кінців не знайдемо вже ніколи.
показать весь комментарий
22.06.2023 19:52 Ответить
показать весь комментарий
22.06.2023 18:18 Ответить
Этого мало.

Эта дырка для перемещения военной техники ничего не значит. Нужно дальше долбать. А лучше по крымскому
показать весь комментарий
22.06.2023 18:31 Ответить
бетон поврежден ,танк провалится
показать весь комментарий
22.06.2023 18:37 Ответить
Не провалится там ничего.

Можно ездить. Накрывается дырка чем то надежным, типа понтона и едет. Нужно разружить пару несущих конструкций, тогда уже не поездят. Но в тоже время, если вводить войска в Крым. Вообщем наверное есть какой то план, так что посмотрим, что дальше
показать весь комментарий
22.06.2023 19:00 Ответить
разорвана арматура пролета на длине полотна около пяти метров. Значит на этом участке полтно пролёта не сможет держать вес 40-50 тонн. Можно положить секцию какого-нибудь МТУ-90, но это до первого прилёта.
показать весь комментарий
22.06.2023 19:59 Ответить