6823 посетителя онлайн

Колонна вагнеровцев движется по Липецкой области РФ в сторону Москвы

вагнер

Колонны ЧВК "Вагнер" замечены в Липецкой области Российской федерации.

Как передает Цензор.НЕТ об этом сообщают местные телеграм-каналы.

Ранее оперативный штаб Липецкой области рекомендовал жителям региона не покидать дома без острой необходимости и воздержаться от поездок на личном и общественном транспорте.

Топ комментарии
+31
Британская разведка заявила что дает Москве макс. 72 часа.
показать весь комментарий
24.06.2023 16:53 Ответить
+30
Лайна вони поїдять, хіба що. Липецька фабрика закрита з 2014 року. Тільни для слабомислячих цей факт десятий рік залишається таємницею.
показать весь комментарий
24.06.2023 16:55 Ответить
+29
нам не треба щоб вони захопили москву.

нам треба щоб вони за неї так воювали що від москви не залишилося каменя на камені.
показать весь комментарий
24.06.2023 16:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
treba robiti jak v Bahmute - podjehali na razstojanie arti - i so vseh stvolov !!! davaite urodci !!!
показать весь комментарий
24.06.2023 16:51 Ответить
дык нельзя, на потом не останется. а чем ближе - тем очевидно больше профита.
показать весь комментарий
24.06.2023 16:54 Ответить
nu...mozno i po blizhe ja ne protiv.
показать весь комментарий
24.06.2023 16:55 Ответить
Лайна вони поїдять, хіба що. Липецька фабрика закрита з 2014 року. Тільни для слабомислячих цей факт десятий рік залишається таємницею.
показать весь комментарий
24.06.2023 16:55 Ответить
ну так "віра" лицеміра нічого іншого не залишає.
нічо шо в Липецьку сто фабрик?
показать весь комментарий
24.06.2023 17:25 Ответить
Британская разведка заявила что дает Москве макс. 72 часа.
показать весь комментарий
24.06.2023 16:53 Ответить
показать весь комментарий
24.06.2023 16:56 Ответить
Цікаво , а що скабєєва з сімонян співають?
показать весь комментарий
24.06.2023 16:58 Ответить
Може з прапором вагнера вже їдзить по мацкве
показать весь комментарий
24.06.2023 16:59 Ответить
Як це,що заспівають?
А це що, не пісня:
Батько наш - Бандера, Україна - мати, Ми за Україну будем воювати! | (2) Ой, у лісі, лісі, під дубом зеленим, Там лежить повстанець тяженько ранений. | (2) Ой, лежить він, лежить, терпить тяжкі муки, Без лівої ноги, без правої руки. | (2) Як прийшла до нього рідна мати його, Плаче і ридає, жалує його. | (2) Ой, сину ж мій, сину, вже навоювався, Без правої ручки, без ніжки зостався. | (2) Мами ж наші, мами, не плачте за нами, Не плачте за нами гіркими сльозами. | (2) Батько наш - Бандера, Україна - мати, Ми за Україну будем воювати! | (2) А ми з москалями та й не в згоді жили, На самого Петра у бій ми вступили. | (2) Москалі тікали, аж лапті губили, А наші за ними постріли били. | (2) Батько наш - Бандера, Україна - мати, Ми за Україну будем воювати! | (2) Ой, як мати сина свого поховала На його могилі слова написала. | (2) На його могилі слова написала: Слава Україні! Всім героям слава! | (2)
показать весь комментарий
24.06.2023 17:31 Ответить
щелепу вивихнуть
показать весь комментарий
24.06.2023 20:48 Ответить
Те саме, що і журнашлюхи в Україні з медведчуківських каналів.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:09 Ответить
Спіралі ставлять )))
показать весь комментарий
24.06.2023 17:14 Ответить
навіщо, вазелін нехай купують.
показать весь комментарий
24.06.2023 20:50 Ответить
САвпадение????,,,,,,,,,,,,,,)),,---- Знають,що кажуть,),
показать весь комментарий
24.06.2023 17:31 Ответить
***** !!! готовь анус , швабра все ближе
показать весь комментарий
24.06.2023 16:53 Ответить
судячи з дописів кацапня торхи забула хто такі вагнеровці, це карні злочинці переважно за важкими статтями

поки пригожину вдається тримати тисячі цих няшек під контролем (переважно кувалдою), але в ту саму мить коли цей контроль (або пригожин) зникне мешканці рубльовки зможуть познайомитися з "героями війни" напряму

це і є основний план пригожина на зараз - взяти в заручники мешканців москви
показать весь комментарий
24.06.2023 17:00 Ответить
вагнеровці это бывшие кадровые военные.наемники. зеков они использовали в мясных штурмах для захвата бахмута.захватили одни руины спустя много месяцев.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:07 Ответить
там кадрових найманців з Африки добре якщо один на сто зеків, доречі вони на війну в Україну не дуже поспішали, а звідки йдуть вагнеровці? з Африки? ні, це саме з України, і саме зеки

а тим що з Африки дан наказ готуватися і очикувати наказу
показать весь комментарий
24.06.2023 17:14 Ответить
Цн ті "кадровьіе военньіе", що кувалдами сирійцям трощили руки-ноги та вспорювали животи сирійським жінкам, а потім всіх підряд травили ОР. ОР це па-вашєму ОВ.
""Давай, прямо хребці ламай! Лопаткою давай!": ЗМІ встановили особу одного з найманців російської ПВК Вагнера, які по-звірячому вбили і розчленували сирійця. ВІДЕО+ФОТОрепортаж 18+ Джерело:
показать весь комментарий
24.06.2023 17:35 Ответить
лол! а когда єто руские военніе отличались человеколюбием?
показать весь комментарий
24.06.2023 17:47 Ответить
а я понял ті защищаешь честь русскаго афицера.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:52 Ответить
Ооооо,ти вже я бачу "насвяткувався", голова не працює, але ще по клавіатурі попадаєш пальчиком.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:56 Ответить
ну не без єтого
показать весь комментарий
24.06.2023 17:57 Ответить
Ну то,на здоров'я. Сьогодні гріх не випити і я випив би, але не вживаю від слова "зовсім"
показать весь комментарий
24.06.2023 18:00 Ответить
восхищаюсь такими людьми. сказал себе нет-значит нет.завидую даже.
показать весь комментарий
24.06.2023 18:04 Ответить
Таким же чином кинув палити (по-вашому "палити" перекладається, як "курить"). 31.12.1979 року ( На Новий рік) дав собі слово, що 01.01. 1980 року кидаю палити, кинув і по цей день ні-ні. Ось така я падлюка.
показать весь комментарий
24.06.2023 18:16 Ответить
Тато кончена мразота,...терористи ....
показать весь комментарий
24.06.2023 18:06 Ответить
нам не треба щоб вони захопили москву.

нам треба щоб вони за неї так воювали що від москви не залишилося каменя на камені.
показать весь комментарий
24.06.2023 16:53 Ответить
Саме так.
показать весь комментарий
24.06.2023 16:54 Ответить
Навпаки треба, щоб Пригожин захопив Москву, а Путин переніс столицю в Петербург і гражданская вайна буде довгою....
показать весь комментарий
24.06.2023 17:00 Ответить
На Валдай перенес.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:01 Ответить
показать весь комментарий
24.06.2023 16:53 Ответить
Свободу ЛипНР!!!
показать весь комментарий
24.06.2023 16:54 Ответить
Скатерью дорога.
показать весь комментарий
24.06.2023 16:54 Ответить
ВОТ НАКУЯ ПАЛИТЬ СПЕЦОПЕРАЦИЮ?!?!?!?!
показать весь комментарий
24.06.2023 16:54 Ответить
А чого ж иому не рухатись -- армія в Украіні -- путя віиська не відводе -- це иого проиоб -- все пргожин склеіть иому ласти .
показать весь комментарий
24.06.2023 16:54 Ответить
гітлер рухався повільніше
показать весь комментарий
24.06.2023 16:54 Ответить
Вагнер вже захопив ядерну зброю чи ще ні ?!
показать весь комментарий
24.06.2023 16:55 Ответить
толку ему от неё...?
показать весь комментарий
24.06.2023 16:59 Ответить
Толк є. Світ бачить, що це мавпи з гранатами, для нас це добре. Ще б бомбануло на раїсі.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:00 Ответить
Нема. Он ее не сможет применить.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:03 Ответить
Тактичну зброю використати дуже просто.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:23 Ответить
Нихуя. Во первых, нужны коды активации. Во вторых там таки есть защита от дурака. Пригожин не сможет использовать яо.
показать весь комментарий
24.06.2023 18:03 Ответить
только как грязные "бимбы" и то - там в паРаше...
показать весь комментарий
24.06.2023 17:09 Ответить
Кацапи, підривайте мости, мінуйте дороги, відстрілюйтесь. А то ми вже зачекались.
показать весь комментарий
24.06.2023 16:55 Ответить
Так на цензоре на гражданскую войну надеялись, а по факту почти без потерь продвигаются к москве.Какой позор!
показать весь комментарий
24.06.2023 16:59 Ответить
Война потом будет. Когда власть делить станут.
показать весь комментарий
24.06.2023 18:04 Ответить
Пане Радченко,коли просувалися на Крим-гору трупів пам*ятаєте?А "фестиваль" танцю з морячком,вже подохшим, не згадуєте? Все йде,як і тоді-ВВ,ДПС,ФСБ-воювати не буде...
показать весь комментарий
24.06.2023 20:38 Ответить
***** замаскірувався. Буде втікати в Африку.

показать весь комментарий
24.06.2023 16:56 Ответить
Чому мовчить Еритрея? Невже не допоможе путіну?
показать весь комментарий
24.06.2023 16:56 Ответить
В Африку нізя, там все під контролем притамє хек пригожин. Тільки на Китай, або ще можна попробувати в Півнчну Корею по ночах пастися на траві.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:08 Ответить
Китай в это говно лезть не будет. А вот откусит кусочек тортика вполне. На кндр всем вообще *****.
показать весь комментарий
24.06.2023 18:05 Ответить
Уже в московской области. А кадыровцы почему-то в Ростове. 😀
показать весь комментарий
24.06.2023 16:56 Ответить
кадировці не такі дурні щоб воювати
показать весь комментарий
24.06.2023 17:00 Ответить
Якщо вірити кацапським ресурсам,там під'їхало аж 200(двісті) овцейобів.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:00 Ответить
Їздять кругами та знімають тік-ток,все як в Україні.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:19 Ответить
І хто рішиться їх зупинити? У кацапів камікадзе немає,там вже всі драпанули хто куди
показать весь комментарий
24.06.2023 16:57 Ответить
Россияне скупили почти все билеты на авиарейсы из страны в Стамбул, Астану и Тбилиси - попасть туда прямым перелетом из Москвы уже невозможно. Также очень трудно уехать из страны с пересадками. На данный момент осталось только несколько прямых билетов до Еревана, который обойдется почти в 200 тысяч российских рублей. Ранее он стоил около 10 тысяч российских рублей.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:02 Ответить
Які вони сцикливі! Цивільних вагнерівці не збираються чіпати
показать весь комментарий
24.06.2023 17:03 Ответить
коли щас підпалить з всих сторін мацкву, повар втратить ціль походу й **** врятує свою жопу )))
показать весь комментарий
24.06.2023 16:57 Ответить
показать весь комментарий
24.06.2023 16:58 Ответить
Раніше, оперативний штаб Липецької області рекомендував мешканцям регіону не залишати будинки без гострої потреби..
а срати -сцяти куди?
туалєт на вулиці Члєніна..
один на район.
показать весь комментарий
24.06.2023 16:59 Ответить
оце вам така *****, малята кацапята
показать весь комментарий
24.06.2023 17:00 Ответить
Уже в тульскую заехали,кремль близко,а сколько ценностей на рублевке.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:01 Ответить
а сколько ценностей на рублевке а сколько унитазов ...
показать весь комментарий
24.06.2023 17:03 Ответить
І які унітази! Куди там херсонським з окупованих сіл
показать весь комментарий
24.06.2023 17:57 Ответить
Яка сумна новина

ху&ло втік.
Громадянська війна на Московії почалася.
Москва в осаді…

І все так Раптово.
Неочікувано
показать весь комментарий
24.06.2023 17:03 Ответить
Ти ба,як воно вийшло,Міхалич.Ми все гадали ,шо то за "гвардія наступу"?
показать весь комментарий
24.06.2023 17:03 Ответить
Нижний Новгород. 24 июня. ИНТЕРФАКС-ПОВОЛЖЬЕ - Власти приняли решение отменить в субботу праздничные концерты в Нижнем Новгороде, который в этом году носит статус молодежной столицы России, сообщил губернатор Нижегородской области Глеб Никитин.

А чо вдруг? Надо петь, как можно громче и радостнее.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:04 Ответить
Де ракети, що по нам пуляли?
Бийте їх "залізним кулаком"...
Ми за газ ракети відправляли,
Вашій сворі наш старий обком
показать весь комментарий
24.06.2023 17:05 Ответить
Ракеты перепрограммировать надо. Задать новые траектории.
показать весь комментарий
24.06.2023 18:07 Ответить
Ну захоплять вагнерівці владу,нам від того не легше,пригожин не краще пуйла.
Друга справа,що зараз вони відволічуться від фронту...це для нас плюс.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:06 Ответить
Буде набагато краще.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:20 Ответить
А как долго ее удержат? Вот в чем вопрос. Да и большеество за Пригожина воевать не пойдет.
показать весь комментарий
24.06.2023 18:08 Ответить
ЛипНР никогда не станет на колени!
показать весь комментарий
24.06.2023 17:06 Ответить
Todze vagner 9 mesiacev bral Bachmut,a tut vagner do maskvi za 1 den dosli.
показать весь комментарий
24.06.2023 17:08 Ответить
Я так зрозумів цель сво - була взяти Москву? Мноходовочка. Путін всіх переграв