10216 посетителей онлайн

Деоккупацию Бахмута усложняет развитая система укреплений, - Минобороны

війна,зсу

Бахмут сложно деоккупировать из-за развитой системы инженерных укреплений и опорных пунктов, которая и помогла ВСУ так долго удерживать город.

Об этом заявила заместитель министра обороны Анна Маляр на своем телеграм-канале, передает Цензор.НЕТ.

"Освобождение этого направления имеет свою особенность, которая усложняет процесс. Местность Бахмута и пригорода имеет развитую систему инженерных укреплений и разветвленную сеть опорных пунктов. Все это в свое время готовилось нашими военными и местными властями для обороны, собственно, что и помогло так долго удерживать ее", – пишет она.

Однако, отмечает Маляр, сейчас эти укрепления и опорные пункты занял враг, потому чтобы освободить эти территории "надо немного больше усилий и терпения".

"Сейчас наступательные действия на Бахмутском направлении продолжаются уже 4-й день. Наши защитники ежедневно имеют продвижение по флангам. Постепенное, но уверенное. В город Бахмут на сегодня - не заходили", - информирует она.

Ранее британская разведка сообщала, что ВСУ активизировали свои атаки в районе Бахмута Донецкой области.

Топ комментарии
+36
Дивно, що рашисти побудували розвинену систему укріплень. Чому вони не поклали асфальт і розмінували мости?
показать весь комментарий
27.06.2023 18:10 Ответить
+30
Скільки можна брехати? Ви ж нам недавно розповідали, що в Бахмуті немає чого тримати, бо там одні руїни. А Маляр майти йти займатися своєю роботою - заносити яйця єрмаку і резнікову, щоб на них не крали, а про Бахмут нам розвовість хтось із прес секретарів фронту чи Генштабу.
показать весь комментарий
27.06.2023 18:09 Ответить
+30
Поехали отмазки. До "контрнаступа, который поразит всех и после которого будет в Крыму", никто не знал, что буквально везде куда не сунься будет заминировано и нарыто окопов?
показать весь комментарий
27.06.2023 18:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
просто дэушка...бувайе...
показать весь комментарий
27.06.2023 18:09 Ответить
Скільки можна брехати? Ви ж нам недавно розповідали, що в Бахмуті немає чого тримати, бо там одні руїни. А Маляр майти йти займатися своєю роботою - заносити яйця єрмаку і резнікову, щоб на них не крали, а про Бахмут нам розвовість хтось із прес секретарів фронту чи Генштабу.
показать весь комментарий
27.06.2023 18:09 Ответить
она явно назначена спикером минобороны. вам какая разница - кто будет ретранслировать информацию о ходе боевых действий? Говорить будут то же самое.
показать весь комментарий
27.06.2023 18:59 Ответить
Пане Олеже, дуже велика різниця, бо для цих справ є спеціально призначений спікер, спеціаліст. А ця пані займає посаду цілого заступника міністра оборони України під час війни, то можливо краще їй працювати спікером, а посаду заступника міністра залишити спеціалісту, який принесе користь армії, який включиться в забезпечення армії зброєю, продуктами, одежою та іншим.
показать весь комментарий
27.06.2023 19:42 Ответить
вы были бы правы, если бы она не имела других обязанностей, кроме озвучивания информации для прессы.
но, насколько я понял,она имеет и другие обязанности. и опыт и знания для них.
ее тут часто обсирают. как я понял, лишь по одной причине - она назначена Зеленским. я от него тоже не в восторге, как и от зашквареного Резникова. но не вижу причин обсирать именно ее.
не поленился посмотреть ее биографию на Вики. кроме одного факта что одно время она работала на телеканале Прямой - ничего особого не вижу. Да и на Прямом она вела программу по криминалу, тк является кандидатом наук по криминалистике.
на самом деле у нее крутой послужной список.
посмотрите сами.

Пройшла навчання перемовинам у збройних конфліктах та отримала сертифікат Нідерландського інституту міжнародних відносин «Clingendael».

2010 - працювала в https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BD%D0%B0%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D0%B4%D0%BE%D1%81%D0%BB%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%96%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%82_%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8 Державному науково-дослідному інституті митної справи на посаді заступниці начальника відділу правових проблем митної справи.

2013 - 2020-й рік викладала у https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0_%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B4%D1%96%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Національній школі суддів України за напрямом кримінально-правової кваліфікації агресивної війни та інших злочинів, які вчиняються в зоні бойових дій.

2017- ведуча програми Кримiнал на телеканалi https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D1%8F%D0%BC%D0%B8%D0%B9 "Прямий"

2018 - тренерка підрозділів https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B0_%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Служби безпеки України зі стратегічних комунікацій.

З 2020 - була позаштатною консультанткою https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%82_%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_%D0%B7_%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%8C_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B8_%D1%96_%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8 Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки .
показать весь комментарий
27.06.2023 20:10 Ответить
Митниця? Ну тоді це дійсно професійний злодій.
показать весь комментарий
27.06.2023 23:17 Ответить
Я звичайно цікавився цією пані. Ще раз стверджую, хай вона буде тричі доктором наук і ведучою на 10-ти каналах програми "Кримінал". Сьогодні мова йде про забезпечення армії, яка воєє із добре пілготовленим вором. Ви краще відшукайте інформацію, хто із європейських країн замість її відомства одягав в зимнє наших військових, хто шукав їм щоломи, бронежителти, а з якого відомства у перші дні війни вкрали 9 мільярдів гривень, які виділили на снаряди. То що, ця екстрасенс і проффесор-юрист не знала кому давати гроші? Поцікавтеся скільки волонтерів возять на фронт безпілотників, машин, продуктів і хто на митниці гальмує розмитнення безпілотників для військових, куди пропадають вже розмитнені 563 груза гуманітарки для військових. А цим має займатися заступник міністра оборони країни, яка воєє, а не читати досягнення ЗСУ, де в кожнім підрозділі є речники. Просто це робиться для піару "зеленої" команди, де гарні новини має зачитквати хтось з них, але когось з них немає на фронті, тільки понти і нагороди.
показать весь комментарий
27.06.2023 23:27 Ответить
В свое время маляр была постоянной " звездой" ТВ- шоу о педофилах, геях и лесбиянках. Это ее профиль!
показать весь комментарий
27.06.2023 19:11 Ответить
ее профиль - криминалистика, тк она кандидат юридических наук. и в свое время преподавала, как я только что выяснил, потратив на это 2 минуты, кримінально-правової кваліфікації агресивної війни та інших злочинів, які вчиняються в зоні бойових дій.
это реально круто.
теперья убежден что обсирают ее кремлеботы.
и их бесит именно ее профессионализм.
показать весь комментарий
27.06.2023 20:12 Ответить
Ні-ні, то не кремлеботи, то теж боти, але інші.
показать весь комментарий
27.06.2023 22:10 Ответить
до меня дощло.. подоляковские. тк она работала на Прямом. капец преступление, я понял.
показать весь комментарий
27.06.2023 23:03 Ответить
А ось і не вгадав. Чого б це влада сама себе критикувала?
показать весь комментарий
27.06.2023 23:18 Ответить
Пане Олеже, я не схожий ні на кремлетоба ні на іншого бота, хоча ці боти є тільки в "зелених". Я ще раз для Вас наголошую, що кожна посадова особа має займатися своєю справою. А нас війна і посада заступника мвіністра - дуже велика і відповідальна посада, яка має передусім забезпечувати військо снарядами, патронами, амініцією, продуктами, а не тирити в них мілтьярдами. Ви там щось написали про кримінально-правову кваліфікацію? І до чого це? А можливо для допомоги криміналістам в проведенні експертиз і фальсифікації по справі тисяч бронежилетів на генерала Марченко? Чи можливо консультація по винесенню заключення по фальсифікації справи проти "Ріфа", Нє?
показать весь комментарий
27.06.2023 23:35 Ответить
Сьогодні подивився по "Експрессо виступ командира-розвідника", бо марафон не дивлюся з початку його введення, навіть ні разу не вмикав телевізор і це у 21 столітті, то там він розповів, що кацапи застосовують все більше і більше різного типу безпілотників і весь наш рух по мінних полях під їх контролем, а в нас безпілотники возять волонтери і їх не вистачає. США дали нам безпілотники, навіть безкоштовно, але на митниці є чотири компанії, звичайно вони "зелені", бо інших в країні просто не існує і ті гальмують цей процес по ліцензуванню, наживаються на війні і на чужому горі. Сором і жах, а Маляр розповідає, як наші ЗСУ входять в Бахмут. Подивіться по "штатках" підрозділів, там десятки спікерів, але їм команда мовчати, бо має і тут піаритися влада.
показать весь комментарий
28.06.2023 09:26 Ответить
в щнов за своє. До чого тут - хто шо закуповує? до чого тут Маляр? ви їй заткнути рота хочете об вона нічого не розповідала? шо їй передають з Шенштабу розповідати - то вона і розказує. не її фах - закупівлі дронів і тим більше - їхнє застосування.
показать весь комментарий
29.06.2023 16:31 Ответить
перевірте її посадові обов'язкию Щось мені пілдказує - і я не боюся помилитися - серед низх немає теми закупівель.
з чого ви взяли шо весь МО тілки і заямається шо закупівлями.
і не "шось" написав. і вона не "десь чомусь-там" навчалася.
це досвідчений фахівець. майте повагу до її професіоналізму, в нас таких небагато. Он, Гонтаржву дообсірали - поїхала собі. і неопгано так заробляє, піднімаючи зруйновані фінансі різних країн світу.
не зробіть так із Маляр.
показать весь комментарий
29.06.2023 16:30 Ответить
Дивно, що рашисти побудували розвинену систему укріплень. Чому вони не поклали асфальт і розмінували мости?
показать весь комментарий
27.06.2023 18:10 Ответить
Це ми побудували, а не рашисти. Читай статтю.
показать весь комментарий
27.06.2023 18:18 Ответить
Тобто орки, за більш чим пів року артобстрілів,цю систему укріплень зруйнувати не змогли?ЗСУ відійшли через те що кацапи зрівняли з землею і місто і укріпрайони.Здається дамочка гонить.
показать весь комментарий
27.06.2023 18:32 Ответить
"Це цинічна брехня", - військовослужбовець спростовує заяву Міноборони про "капітальні укріплення" навколо Бахмуту Джерело:
показать весь комментарий
27.06.2023 22:30 Ответить
Поехали отмазки. До "контрнаступа, который поразит всех и после которого будет в Крыму", никто не знал, что буквально везде куда не сунься будет заминировано и нарыто окопов?
показать весь комментарий
27.06.2023 18:12 Ответить
...а самим при відході залишити приколи?
показать весь комментарий
27.06.2023 18:16 Ответить
??? а ця розвинена система укріплень,чомусь,не завадила окупації Бахмута???
показать весь комментарий
27.06.2023 18:13 Ответить
Почекайте ще трохи. кацапи ще не всі окопи вирили і не всі міни закопали.
показать весь комментарий
27.06.2023 18:14 Ответить
Такие места нужно брать в полное окружение и законсервировать мразей на год. Через пол года от голоду сдохнут.
показать весь комментарий
27.06.2023 18:15 Ответить
еще проще - получить круговой огневой контроль. окружать необязательно.
собсна это и делается.
показать весь комментарий
27.06.2023 19:01 Ответить
Як дивно , москалі побудували укріплення!!! Ось дебіли - треба ж було все розмінувати та покласти якісний асфальт , та як мога дорогий!!!!
показать весь комментарий
27.06.2023 18:15 Ответить
Атаковать в лоб закидывая противника мясом это почерк рашистов. Есть и другие варианты ведения войны более разумные. Тактическое окружение и блокировка всех логистических цепочек. Через пол года сами вылезут с поднятыми руками когда жрать захотят
показать весь комментарий
27.06.2023 18:17 Ответить
Вылезут через месяц максимум.
показать весь комментарий
27.06.2023 19:41 Ответить
Как с Крыма вылезли и с Даунбасса через 9 лет.
показать весь комментарий
27.06.2023 19:44 Ответить
Ніфіга собі, Хто б міг подумати?
показать весь комментарий
27.06.2023 18:18 Ответить
очень мудрый высер.
показать весь комментарий
27.06.2023 19:02 Ответить
Добре, що твій IQ дозволив тобі це зрозуміти. )))
показать весь комментарий
27.06.2023 19:35 Ответить
Те, що там кацапи добряче все замінували повірю. Ще покійний Давінчі розповідав, що якби належним чином від Бахмута були створені фортифікаційні укріплення, то ворог би до міста не підібрався
показать весь комментарий
27.06.2023 18:18 Ответить
все укрепления берутся рано или поздно. вон, москали полгода заливали бетоном южное направление - наши все равно прорвались.
показать весь комментарий
27.06.2023 19:03 Ответить
Це завжди так -- як відходим то кажем -- за шо там держатись -- одні руіни -- а як треба відбити то там розвинена система інженерних укріплень -- а як інакше - віина .
показать весь комментарий
27.06.2023 18:19 Ответить
Відмаза не переконлива. Виходить так, що самі собі створили проблему.
показать весь комментарий
27.06.2023 18:29 Ответить
если это "отамзка" - то на самом деле как? просто не хотят освобождать Бахмут или что?
или нам не надо было создавать укрепления, ибо теперь их назад тяжело отбирать?
поясни, я не вкурил.
показать весь комментарий
27.06.2023 19:05 Ответить
саме для цього "зеленком" із сирським це зробили .Здали рашисту все готове і не потурбувалися,щоб на випадок відступу, укріплення були знищені....
показать весь комментарий
27.06.2023 18:36 Ответить
то есть ты, мать твою"""""", сейчас заявил, что все кто погиб, защищая Бахмут (ау меня несколько друзей там погибло или ранено) - СДАЛИ город?
вы вообще понимаешь, ЧТО ты сейчас перданул?
показать весь комментарий
27.06.2023 19:06 Ответить
Всім хто загинув нехай спочивають з миром і Бог створить по захисниках України -вічну память .я не про те,що здали , а про те, (((що розвинену систему інженерних укріплень та опорних пунктів, яка й допомогла ЗСУ так довго утримувати місто.))) потрібно було знищити при відступі
показать весь комментарий
27.06.2023 19:21 Ответить
Освободят и Крым и Донбас и Бахмут и бункерного и его ОПГ развешают в Гааге. Сказки для Лохов расписывает бункерный и его пропаганда.
показать весь комментарий
27.06.2023 18:42 Ответить
а руслан их ретранслирует на украинских ресурсах, если кто не заметил)))
показать весь комментарий
27.06.2023 19:09 Ответить
ага. а еще не освободит Изюм, Купянск, Лиман и Святогорск.
А Херсон так вообще "навеки с Раассией"
показать весь комментарий
27.06.2023 19:07 Ответить
Справа в тому, що дуже довго Зелена компанія кричала про наступ, от ворог і укріпив свої позиції. Менше владі потрібно було пи...ти з цього привіду. Мовчки роби та не сповіщай ворога. А то Зелень представила себе князем Святославом і всюди кричала, що іду на ви.
показать весь комментарий
27.06.2023 18:50 Ответить
війна - мистецтво обману.
можливо крики про контрнаступ - це така військова хитрість?
показать весь комментарий
27.06.2023 19:54 Ответить
можливо насправді вони сподіваються будувати дороги та мости? хто зна
показать весь комментарий
27.06.2023 19:55 Ответить
зеркальний отвєт....і ще хтось сумнівається що зевлада не зрада.
показать весь комментарий
27.06.2023 18:51 Ответить
Краще б мовчали.
показать весь комментарий
27.06.2023 19:24 Ответить
Как? Они туда месяц назад зашли и уже настроили?
Шо, не дороги,не стадионы а укрепления,во дебилы.
Лучше бы барабаны себе купили.
показать весь комментарий
27.06.2023 19:41 Ответить
Нет там никаких систем укреплений и не было никогда...Никто их толком не делал,даже когда война началась...Не по наслышке знаю.. Нарыли нор и окопов с траншеями,ото и вся линия "Манергейма-Сырского" Там где линии обороны с 2014 года,рашисты макитрой полтора года бьются и ничего прорвать не могут.Город Торецк,вообще практически на линии разграничения под Горловкой в нескольких км...И что?? А ничего.До сих пор наш..Только Бахмут ******** как раз потому,что наступление оркостана шло совершенно с другой стороны...После падения Попасной-город был практически обречен...вопрос лишь времени..Что и произошло.А теперь эта ***** рассказывает что там рашисты укрепления построили или от нас остались..Брехливые зеленые твари
показать весь комментарий
27.06.2023 19:53 Ответить
Забули ше Авдіївка добавити, там кацапня також б'ється головою от стіну вже 9 років
показать весь комментарий
27.06.2023 21:51 Ответить
а, взорвать укрепления при отходе...забыли?
показать весь комментарий
27.06.2023 19:59 Ответить
Подрывали, и много. Видосики с подрывами девятиэтажек, которые снимали с дронов, наверно все видели.
показать весь комментарий
27.06.2023 20:16 Ответить
Ну так... Як казала ця пані вони ж "ведуть самий складний вид бою - наступ "в лоб" на добре підготовлені позиції". ГОРІТЬ ви вогнем бестолочі, що дорвалися до командування... Страшно, коли військовими керують БЕСТОЛОЧІ... Усіх ваших родичів ***** послати на такий штурм з вами дебілами начолі...
показать весь комментарий
27.06.2023 20:05 Ответить
Слышал выражение: "Молчи, дурак. Может, за умного примут". Ей подходит.
показать весь комментарий
27.06.2023 20:11 Ответить
Ключ к городу - Соледар. Его освобождать надо. Потом под угрозой окружения. русские сами уйдут из Бахмута