11476 посетителей онлайн

США близки к принятию решения о передаче Украине ракет ATACMS, - WSJ

atacms

Соединенные Штаты Америки приближаются к согласованию решения о передаче Украине дальнобойных ракет ATACMS.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Wall Street Journal.

Источники издания в США и Европе сообщают, что Штаты близки к тому, чтобы украинские военные получили ATACMS.

Ускорение такого решения связано с тем, что в России началась внутренняя борьба военного руководства.

Топ комментарии
+14
Корисні ідіоти сказали хуже нібудіт і обрали якогось дурачка президентом під час війни.
показать весь комментарий
29.06.2023 20:05 Ответить
+12
"Як пише видання, прискорення такого рішення пов'язано з тим, що у Росії почалась внутрішня боротьба військового керівництва."
=====
А я думав що "прискорення" пов'язано з тим що США бажають перемоги Україні у відбитті кацапської терористичної навали...
показать весь комментарий
29.06.2023 19:56 Ответить
+10
залишилось порівняти ввп Польщі та України
показать весь комментарий
29.06.2023 19:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Мовчання Буданят
@SSamsonovy4
·
7 год
В стрічці періодично капають новини про військо польське.
У них там закупи типу 1000 танків з Кореї, десь під 1000 самохідної артилерії, пів тисячі хаймарсів і 6 дивізіонів патріотів.
"Велике будівництво" країни, яка "дуже дохуа вірить" в перемогу над раіссєй, ага.
показать весь комментарий
29.06.2023 19:55 Ответить
залишилось порівняти ввп Польщі та України
показать весь комментарий
29.06.2023 19:59 Ответить
Щоб зрозуміти що ми 30 років помилялись
показать весь комментарий
29.06.2023 20:23 Ответить
Ріст ВВП Польщі був забезпечений вливаннями по лінії ЄС, а гроші там в основному німецькі. Питання у тому, що під загрозою війни поляки діють адекватно, "доріг" не будують та "барабанів" не купують, а озброюють власне військо. Позиція державницька, нам є чому повчитись.
показать весь комментарий
29.06.2023 20:44 Ответить
Дороги в них давно збудовані.
показать весь комментарий
29.06.2023 20:47 Ответить
Ви давно бачили польські дороги?
з початку побудували дороги - тепер купують танки
показать весь комментарий
29.06.2023 22:29 Ответить
Спочатку вступили в НАТО, а потім будували дороги.
Ви не плутайте першочерговість.
показать весь комментарий
30.06.2023 08:24 Ответить
вступили в нато, побудували дороги і вже потім будують армію
що тут плутати?
показать весь комментарий
30.06.2023 09:20 Ответить
не в 1000 же разів менше
показать весь комментарий
29.06.2023 21:04 Ответить
не було би нападу кацапів на Україну, поляки так би не укріплювали би обороноздатність своєї країни.
показать весь комментарий
29.06.2023 20:31 Ответить
Але вони успішну державу і без кацапів побудували, а ми ні.
І видно чому.
показать весь комментарий
29.06.2023 21:06 Ответить
тому що у Польщі 98% поляків і вони є єдині. а у нас на 91-й рік на момент розпаду совка було близько 22% етнічних кацапів в структурі населення. і ще не менша кількість, а може навіть і більша - манкуртів малоросів. І коли таке різношерстне населення у нас, то це клондайк для корупції. та ще й по сусідству з таким сусідом. До того ж поляки уже близько 30 років є членами ЄС і НАТО. От це і є головні причини чого у поляків на сьогодні так, а у нас не так. в Луцьку ж недарма назвали один із ринків Варшавським. бо на кінець совка, коли ще поляки були під кацапами, то там не було в них такого процвітання, як зараз. і вони до Луцька постійно їздили на закупи.
показать весь комментарий
29.06.2023 21:46 Ответить
"Як пише видання, прискорення такого рішення пов'язано з тим, що у Росії почалась внутрішня боротьба військового керівництва."
=====
А я думав що "прискорення" пов'язано з тим що США бажають перемоги Україні у відбитті кацапської терористичної навали...
показать весь комментарий
29.06.2023 19:56 Ответить
А я думав що "прискорення" пов'язано з тим що США бажають перемоги Україні у відбитті кацапської терористичної навали.
Перепрошую.Ви такий наївний.Договрняки рулять світом.
показать весь комментарий
29.06.2023 19:59 Ответить
Перепрошую, я такий наївний, що вважав що багато хто з Homo sapiens розуміє що таке сарказм.
показать весь комментарий
29.06.2023 20:04 Ответить
Friendly fire, хлопці !
показать весь комментарий
29.06.2023 20:54 Ответить
ATACMS, ну ок!, давайте!, ТА НІ! ВЖЕ ДАВАЙТЕ, а не "близькі до ухвалення рішення про передачу Україні ракет ATACMS"!,
показать весь комментарий
29.06.2023 19:58 Ответить
Передати то, може передадуть. Цікаво, які будуть обмеження на їх використання. Теж тільки на території України?
показать весь комментарий
29.06.2023 20:03 Ответить
Звичайно, не можна по болотам бити, а то куйло образиться, і не можна щоб харошые рузкие у своїх домівках переживали.
показать весь комментарий
29.06.2023 20:08 Ответить
Томагавки ні.
показать весь комментарий
29.06.2023 20:50 Ответить
Бити можна буде не далі 20 км від Києва та під наглядом інспекторів з Червоного Хреста та ООН
показать весь комментарий
29.06.2023 21:13 Ответить
"Сапсан" - це оперативно-тактичний ракетний комплекс, який почали розробляти ще 20 років тому, але так і не довели до логічного кінця. Було заявлено, що цей ОТРК буде здатен бити балістичними ракетами на 300-500 км. В умовах війни це був би потужний інструмент в руках ЗСУ.

Але станом на червень 2023 року досі не відомо, коли буде завершене виготовлення хоча б першого зразку цього комплексу.

"Укроборонпром" ,що мав стати ключовою ланкою в системі обороноздатності, став "чорною дірою", що лише поглинала державні фінанси, не даючи бажаного результату. Деякі з його колишніх керівників навіть отримали підозри в корупції і в державній зраді на користь Росії.

Крім того, об'єктивними причинами, чому підприємства української оборонки не змогли налагодити потужне виробництво під час війни, є те, що вони фактично стали головними мішенями для російських ракет.
показать весь комментарий
29.06.2023 19:59 Ответить
Корисні ідіоти сказали хуже нібудіт і обрали якогось дурачка президентом під час війни.
показать весь комментарий
29.06.2023 20:05 Ответить
Что-то мне подсказывает, что американцы даже украинскими громами "рекомендовали" бы не бить по территории РФ
показать весь комментарий
29.06.2023 21:37 Ответить
Будуть і ATACMS незабаром. А в кінці року і літаки F-16 від дядьки Сема Україні,
А в наступному році може і Тамагавки.
Все поступово. Терпіння. Все буде.
показать весь комментарий
29.06.2023 20:00 Ответить
Щодо томагавків сумніваюсь, це ракети дальнього радіусу дії, єдиний сенс яких, це бити в глиб рашки. А для цього спочатку потрібно політичне рішення Заходу на дозвіл використання західної зброї по території рашки.
показать весь комментарий
29.06.2023 20:27 Ответить
Нас до початку зими можуть за ''стіл переговорів'' всадовити, і невідомо чим те все закінчиться (особливо беручи до уваги позицію зеленої ОПи). Так що ще може так статися що вже не буде кому це все передавати.
показать весь комментарий
29.06.2023 20:34 Ответить
Нужно быть не "будистом"(вiд слова "буде"),а реалистом...имхо
показать весь комментарий
29.06.2023 20:38 Ответить
Когда уже у старика встанет и он кончит?
показать весь комментарий
29.06.2023 20:05 Ответить
У політичних імпотентів - не встане ніколи. Бідон - це білий Обама. Ні риба, ні м'ясо. Аиериканський Брєжнєв, керований КДБ транснаціональними корпораціями.
показать весь комментарий
29.06.2023 20:34 Ответить
наблизилися на 1/8 "
показать весь комментарий
29.06.2023 20:08 Ответить
Стадії надання atacms:
------
1. на даному етапі війни є більш пріорітетне озброєння
2. США: вивчаємо таку можливість
3. зараз відсутні надлишки у запасах США
4. Конгрес США закликає Байдена надати атакамс
5. [ми зараз тут] США близькі до ухвалення рішення
6. ймовірність передачі дуже висока
7. США: Україна не зверталась з проханням про передачу atacms
8. ....
9. 2024 рік: США все ж таки нададуть atacms, коли вирішать питання [будь-яка причина]
10. Перемога України
11. 2025 рік: США нарешті надали atacms
показать весь комментарий
29.06.2023 20:16 Ответить
1. 777 нам не дадут
2. Экскалибур нам не дадут
3.Хаймарс нам не дадут
4.Леопарды нам не дадут
5. Брэдли нам не дадут
6. Сторм Шадоу нам не дадут

Вы лично вот здесь: АТАСМS нам не дадут

8. ф16 нам не дадут.
показать весь комментарий
29.06.2023 20:27 Ответить
та не дадут, угомонись.
показать весь комментарий
29.06.2023 21:00 Ответить
Дадут, может весной 2024 - ближе к выборам, надо будет чтото решать

т.к. обвинений все больше и больше появляется на обитателя белого дома

И дадут например 10 штук - и что это решит?

Сколько времени обещают 31 Абрамс? Уже полгода, и может к концу года доедут.

Опаздывают...

Как то странно, Конгресс ЗА - а Администрация против.

Против лендлиза, против быстрых поставок, против всего.

В Афганистане похоже больше оставили, чем дали Украине.

И да - официально врут, что дали все, что нужно для победы

То что дали, не хватает ни по номенклатуре, ни по колличеству

Сравним Буря в пустыне против армии Ирака, и сейчас против 2й армии в мире

против Ирака за 3 месяца, в пустыне собрали, 2000 самолетов, 4000 танков, 3700 артилерии

За полтора года все союзники помогли Украине

самолетов 49

танков 539

артилерии 700

и это не одномоментная помощь, это понемного в течении полутора лет
показать весь комментарий
29.06.2023 21:27 Ответить
A ты все равно будешь скулить . Тебе ф16 дадут, и то ты нашнешь скиглить "а чо так мала?", говноед.
показать весь комментарий
29.06.2023 22:12 Ответить
К тому времени, как запад нам все пригонит и всем разрешит пользоваться без ограничений - у нас уже почти не останется людей 😭
показать весь комментарий
29.06.2023 20:20 Ответить
Так на это и расчет.Или вы думаете это случайно все так происходит?
показать весь комментарий
30.06.2023 04:31 Ответить
Чогось згадалася відома апорія Зенона, в якій Ахіллес ось-ось наздожене черепаху.
Ось-ось...
показать весь комментарий
29.06.2023 20:20 Ответить
США наближаються до можливого початку розгляду імовірності вірогідної передачі ракет Україні. Але це не точно
показать весь комментарий
29.06.2023 20:27 Ответить
після "близького рішення і швидкої передачі" Україні танків,а після і винищувачів F-16 все це смердить брехнею
показать весь комментарий
29.06.2023 20:29 Ответить
Интересно, какой Block? А то там разная дальность. Надеюсь, речь идёт о самых дальнобойных...
показать весь комментарий
29.06.2023 20:32 Ответить
Шо, исчо ближе???
показать весь комментарий
29.06.2023 20:41 Ответить
Два з волосиною .....
показать весь комментарий
29.06.2023 20:46 Ответить
УРААА!!!
показать весь комментарий
29.06.2023 21:13 Ответить
нам дадуть зброї рівно скільки, щоб ми вбили як найбільше рашиків, а рашики вбили наших, щоб був паритет, і не більше і не менше.
показать весь комментарий
29.06.2023 21:33 Ответить
Вспоминается старинная фраза "Когда на моей улице перевернётся грузовик с пряниками - у меня не останется зубов ими насладиться".
показать весь комментарий
29.06.2023 22:08 Ответить
Передача атакмс.... 583 серия....