10377 посетителей онлайн

ЧВК "Вагнер" продолжает вербовать боевиков для войны в Украине, - BBC

вагнер,пвк

ЧВК "Вагнер" продолжает вербовать боевиков для войны в Украине по всей России, несмотря на неудачную попытку мятежа Евгения Пригожина.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает BBC.

Журналисты BBC отмечают, что позвонили по десяткам номеров центров вербовки, расположенных в России. Они сообщали, что обращаются по просьбе брата, и интересовались возможностью присоединиться к войне против Украины в составе "Вагнера".

В частности, в российском Мурманске женщина из спортивного клуба Викинг подтвердила, что клуб все еще вербует боевиков для Украины.

Издание отмечает, что длинный список контактных лиц "Вагнера" в основном базируется на бойцовских клубах, включая школы боевых искусств и боксерские клубы.

Несколько человек, отвечая на телефонный звонок, подчеркнули, что новые завербованные подписывают контракты с ЧВК "Вагнер", а не с Минобороны России.

"Министерство обороны здесь абсолютно ни при чем, – отметили в спортивном клубе "Спарта" в Волгограде. – Ничего не остановилось, мы продолжаем набирать людей".

"Мы работаем. Если бы что-то изменилось, нам бы сказали. Но ничего такого", – четко сказала женщина-вербовщик в Краснодаре.

Топ комментарии
+14
Вывсеврете! Буданов же заявил что "музыканты" больше не будут воевать на территории Украины. Они же типа дискредитировали себя...
показать весь комментарий
30.06.2023 01:31 Ответить
+6
Я давно писав, що цьому йолопу вірити не можна.
показать весь комментарий
30.06.2023 01:34 Ответить
+5
"Вагнерівці" більше не воюватимуть в Україні, - Буданов

Серед наслідків "заколоту Вагнера" для України значущими є компрометація російського керівництва та те, що підлеглі Євгена Пригожина більше не воюватимуть проти нашої держави.

Про це заявив очільник ГУР МО Кирило Буданов, передає
показать весь комментарий
30.06.2023 01:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Думаю Пригожина надіслали щоб тримав Лукашенка на гачку. Х.йло знає хитрість Ригоровича.
показать весь комментарий
30.06.2023 01:26 Ответить
Вывсеврете! Буданов же заявил что "музыканты" больше не будут воевать на территории Украины. Они же типа дискредитировали себя...
показать весь комментарий
30.06.2023 01:31 Ответить
Буда сам себе давно дискредитував
показать весь комментарий
30.06.2023 01:34 Ответить
"Вагнерівці" більше не воюватимуть в Україні, - Буданов

Серед наслідків "заколоту Вагнера" для України значущими є компрометація російського керівництва та те, що підлеглі Євгена Пригожина більше не воюватимуть проти нашої держави.

Про це заявив очільник ГУР МО Кирило Буданов, передає
показать весь комментарий
30.06.2023 01:32 Ответить
Я давно писав, що цьому йолопу вірити не можна.
показать весь комментарий
30.06.2023 01:34 Ответить
як можна не вірити матахарі розвідки штірліцу гру і найвеличнішому СУНТ ХРЕН БАНЮ ???
показать весь комментарий
30.06.2023 06:56 Ответить
То пригожин набирає спостерігачів від себе на виборчі дільниці, щоб утримати перемогу. На раші скоро вибори. Він вже там герой для кацапів більше аніж навальний. Навіщо брати владу силою, якщо це можна зробити легітимно в рамках закону. Жарт звичайно, але в кожному жарті є частка правди, дійсності. Там сам чорт ногу зламає, що між ними відбувається...
показать весь комментарий
30.06.2023 01:49 Ответить
Все однаково США не вважають ПВК Вагнер терористичною організацією. Нехай вербують далі.
показать весь комментарий
30.06.2023 01:59 Ответить
Передислокація "вагнерівців" у Білорусь найбільш імовірно має такі цілі для цих військ:

1. Ціль-максимум - захопити і утримувати плацдарм на північ від Києва достатньо близько, щоб з нього можна було би артилерією обстрілювати Київ.

2. Ціль-мінімум - захопити і замінувати атомні електростанції (АЕС) на півночі України:
2.1. Чорнобильську,
2.2. Рівненську,
2.3. Хмельницьку.

Тому що приклад захоплення і мінування Запорізької АЕС показав ворогу ефективність цього способу шантажу, оскільки на теперішній час жодної ефективної протидії цій загрозі не знайдено.
З іншого боку виконати таку "брудну роботу" офіційними військами РФ може мати наслідки для офіційної влади РФ, а якщо зробити це силами начебто "недержавної організації", то, принаймні офіційно, можна намагатися пудрити всім мізки брехнею про те, що "мьі здєсь ні прі чьом - ета ані самі".
показать весь комментарий
30.06.2023 02:08 Ответить
Все можливо. Але зона Чорнобильська зараз замінована самими ж росіянами і карти тих мінних полів згинули разом з мінерами ще навесні минулого року. Плюс укріплення є тепер на кордоні з Білоруссю. Київ захищений з Півночі набагато краще чим на початку 2022.
показать весь комментарий
30.06.2023 02:46 Ответить
до ВВС туго доходить???
та вже навіть сам пукін прямо сказав і признав, що не існує ніякого ПВК "вагнер", а всі вони повністю і з потрохами залежать від мосКАЛьської влади і армії!!!
показать весь комментарий
30.06.2023 03:12 Ответить
А який саме з "Путіних" це сказав? Він сказав і те, що проти заколотників немає кримінальних справ Тоді на якій підставі затриманий, наприклад, Суровікін"? Адже це можна зробить лише в рамках відкритої кримінальної справи!
"Путіну вірить - себе не поважать!"
показать весь комментарий
30.06.2023 06:19 Ответить
********** вже відпустили без жодних наслідків!
показать весь комментарий
30.06.2023 09:38 Ответить
І що далі? Убиті більше двох десятків громадян Росії І не просто "калхозникав" - військовослужбовців ЗС РФ Переважно льотчиків - "штучний товар" Хто за це буде відповідать? "Простять"? "Лес рубят- щепки летят!"??? Проблема не закрита! ЇЇ просто "спускают на тармазах"
показать весь комментарий
30.06.2023 10:30 Ответить
Упороте біосміття.
показать весь комментарий
30.06.2023 07:13 Ответить
Брехня! Біданов сказав, що "вагнер" в Україні воювати вже не буде. Хіба можна не вірити Біданову?
показать весь комментарий
30.06.2023 09:02 Ответить
Народ и вагнеры едины!
показать весь комментарий
30.06.2023 09:26 Ответить