11096 посетителей онлайн

Ночная атака на Киев: ПВО уничтожила все цели

дрони,шахеди

Ночью россияне атаковали Киев шахедами. В столице работала ПВО.

Об этом сообщили в КГВА, передает Цензор.НЕТ.

"Очередная воздушная атака врага на Киев. В этот раз враг применил БпЛА, по предварительной информации - барражирующие боеприпасы "Shahed". Это первая атака иранскими дронами по Киеву с начала месяца и за последние 12 дней", - говорится в сообщении.

По данным КГВА, силами и средствами нашей ПВО все вражеские цели в воздушном пространстве вокруг Киева были обнаружены и уничтожены.

"Информации о пострадавших или разрушениях пока не поступало", - добавил начальник КГВА Сергей Попко.

Топ комментарии
+16
Слава ППО !
показать весь комментарий
02.07.2023 07:22 Ответить
+10
чим вас зелених годують? - "это хорошо что летят на Киев"
показать весь комментарий
02.07.2023 07:38 Ответить
+9
тупенький, як і кацапи. Співчуваю.
показать весь комментарий
02.07.2023 07:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Слава ППО !
показать весь комментарий
02.07.2023 07:22 Ответить
ппо Слава
а щось не зрозуміло вимоги "наших партнерів"
***** як в тірі стріляє
ми як на навчаннях, відбиваємось
а по точкам пуску, стріляти не можемо, бо нам не дали дозволу бити по території рф чи білорусі
акуїтільні правила гри, правда???
показать весь комментарий
02.07.2023 09:12 Ответить
тобто дочка жива? - вірю в ППО!
показать весь комментарий
02.07.2023 07:31 Ответить
чим вас зелених годують? - "это хорошо что летят на Киев"
показать весь комментарий
02.07.2023 07:38 Ответить
тупенький, як і кацапи. Співчуваю.
показать весь комментарий
02.07.2023 07:41 Ответить
ну лано - ти молодець і патріот, а яка ж це падла сказала кацапнячою: "это хорошо что летят на Киев"..?
показать весь комментарий
02.07.2023 07:46 Ответить
я ж кажу - співчуваю. У нас в окопах третина о\с розмовляють російською.
показать весь комментарий
02.07.2023 07:52 Ответить
ти тута на форрумі 24/7 - ти і в дівані окопи нарив?
показать весь комментарий
02.07.2023 07:54 Ответить
ти із своїм тамбовським "тута" і "тама " палишся. І чому вас, забугорних провокаторів, просто 27\7 чужі дівани цікавлять? займіться там своїми справами, не треба косплеїть кацапів і лізти на форуми інших країн.
показать весь комментарий
02.07.2023 08:07 Ответить
надати рецепт салату з пoмідорів?
ріжеш помідори крупно і соль крупна, лук - це важно,
масло підсонічне небагато...
як терплячка є - дай настоятися,
а як ні і голодний? - рубай інгрідіенти один за оним!
показать весь комментарий
02.07.2023 08:17 Ответить
по перше - тут не кулінарний форум, а по друге - пиши російською, це нормально. Не треба знущатись над українською мовою.
показать весь комментарий
02.07.2023 08:26 Ответить
how about English with translate to English?
показать весь комментарий
02.07.2023 08:31 Ответить
купи англійську клаву і хоч слово мені натяптай на мові...
діван тіко не перелопать, так по дуркі..
показать весь комментарий
02.07.2023 08:38 Ответить
44°56' N 31°44' E
показать весь комментарий
02.07.2023 08:42 Ответить
так і знав, що ти географ
показать весь комментарий
02.07.2023 08:47 Ответить
Паганель доморощений він. Треба його послати до маорі, щоб йому витатуювали на лобі слово "кацап"
показать весь комментарий
02.07.2023 08:54 Ответить
не треба нікого ображати, крім откровенних кацапів, ми тут на новини поoбсуждати, думками перекинутися, поспілкуватися - чі лай і яд одне на одного виплеснути?
показать весь комментарий
02.07.2023 09:00 Ответить
живеш в Україні? - спілкуйся українською..
живеш в Амерікі? - спілкуйся англійською
це на поверхні і зрозуміло всім, ах кацапам не зрозуміло...
показать весь комментарий
02.07.2023 08:52 Ответить
ну не хочете ви жити в Україні - все відкрито....
долбайтеся в Угорщіну, кацапію, скандінавію, азію, евразію
тільки ту підарасню в Україну не тягнить.
показать весь комментарий
02.07.2023 09:06 Ответить
Соль, лук, масло підсонічне - ну ты и клоун!
показать весь комментарий
02.07.2023 09:45 Ответить
а.... ти з татьяних лайф - ну і яким вітром тебе надуло?
показать весь комментарий
02.07.2023 09:48 Ответить
ваші всі сховалися - хрен знайдеш....
і ти рочкі зо два сидів на дні - з якого прігожіна клюва роззявив?
показать весь комментарий
02.07.2023 09:53 Ответить
от такі ми, діди на передку, - де захочеш окопи нариємо!
показать весь комментарий
02.07.2023 07:59 Ответить
зелёный в начале широкомасштабки начал эту тему про мову качать. все на лету переобулись в мовних патріотів. на выборах дружно выбрали малороса, два слова не умеющего связать и не парились. Фальшивые спектакли клоунцов-попугаев)
показать весь комментарий
02.07.2023 08:40 Ответить
Мовою почав займатися не Зе, і навіть не Пе, а Ющ. І це вірно.
Проблема в тому, що ці популісти "мовним питанням" прикривали свою повну бездіяльність із побудови сильної держави. Зараз відбувається те саме. Тільки тепер додалось "мова-агресора".
Що казати? У нас, як і раніше, народ віддає перевагу формі, а не змісту.
показать весь комментарий
02.07.2023 09:02 Ответить
особливо вкурвлює коли починають повчати із закордоння. Або провокатори, або життя в благополучній мирній країні розм'якшує, а іноді навіть розріджує мозок. Таке часто трапляється з багатьма після тривалої еміграції, і такі персонажі свою болісну ностальгію виплескують на українських форумах. у вигляді "мовної боротьби", хоча з часом самі все гірше і гірше володіють українською мовою.
показать весь комментарий
02.07.2023 09:32 Ответить
всем было почему то пох до 2022, правда ведь, Ржачники ржали с "Армія Мова Віра" лишь бы не Порох а свой малоросс
показать весь комментарий
02.07.2023 10:23 Ответить
Ти хто по національності?
показать весь комментарий
02.07.2023 09:14 Ответить
потому что такие гандоны как шуфрич в открытую фоткают блокпосты и им СБУ даже подозрение не предьявила, а еще есть целая пятая колонна ахметова татарова портнова вилкул и весь состав рыгоаналов
показать весь комментарий
02.07.2023 07:58 Ответить
В Киеве наверное путен сидит?
показать весь комментарий
02.07.2023 09:29 Ответить
Було гучно) Слава ППО!
показать весь комментарий
02.07.2023 08:04 Ответить
Прощупують ППО. Ну і нехай. Трохи побахкало.
показать весь комментарий
02.07.2023 08:17 Ответить