13158 посетителей онлайн

Враг все чаще применяет химическое оружие на Бахмутском направлении, - ВСУ

зброя,хімічна

Об этом заявил спикер Сил обороны Таврического направления Алексей Дмитрашковский, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

Предварительно речь идет о люизите.

"На Бахмутском направлении сложная ситуация. Враг все чаще применяет химическое оружие. Так, при артиллерийских обстрелах используется элемент, предварительно называется, люизит", - заявил Дмитрашковский.

Симптомами отравления этим веществом он назвал тошноту, рвоту и потерю сознания.

Топ комментарии
+27
де там гребане Амнести Інтернейшель та інші ЛГБТ захисники?
показать весь комментарий
04.07.2023 20:37 Ответить
+18
І світ знову мовчить. Адже згідно Міжнародної конвенції про знищення хімічної зброї ще з 1998 року , міжнародні комісії та інспектори прозвітували, що росія виконала зобов"язання. Ще й періодично перевіряли і знову звітували, що на росії немає хімічної зброї. Виродки погані, всунули їм в глотку хабари, тому і мовчать, глотки закриті. Адже це відповідальність всього світу - І НІ СЛОВА! Що , за таке нічого не буде? Що, виродок путін винний тільки у викраденні дітей??? А в наказі на знищення українців ці деграданти не винні??? А початок агресивної війни - не винні? В них тисячі злочинів в Україні, порушення всіх принципів міжнародного права - І СВІТ ЗНОВУ МОВЧИТЬ. Шелестять лише гроші. ЩОБ ВИ ЗДОХЛИ, разом зі своїми баксами, євро і африканськими бусами.
показать весь комментарий
04.07.2023 20:40 Ответить
+17
Доведеться просити в США ще й протигази, бо їх, звісно, немає, а закупити немає грошей, бо треба робити ремонти стадіонів, купувати дорогі рації для пунктів укриття, фінансувати шутєйки Лєначкі Кравєц і т.п.
показать весь комментарий
04.07.2023 20:40 Ответить

Загрузка...