Ворог дедалі частіше застосовує хімічну зброю на Бахмутському напрямку, - ЗСУ

Про це заявив речник Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.
Попередньо, мова йде про люїзит.
"На Бахмутському напрямку складна ситуація. Ворог все частіше застосовує хімічну зброю. Так, під час артилерійських обстрілів використовується елемент, попередньо називається, люїзит", - заявив Дмитрашківський.
Симптомами отруєння цією речовиною він назвав нудоту, блювання та втрату свідомості.
Топ коментарі
+27 Leon #550614
показати весь коментар
04.07.2023 20:37 Відповісти Посилання +18 First Black
показати весь коментар
04.07.2023 20:40 Відповісти Посилання +17 Sergiy Vitalyovich
показати весь коментар
04.07.2023 20:40 Відповісти Посилання