15320 відвідувачів онлайн

Ворог дедалі частіше застосовує хімічну зброю на Бахмутському напрямку, - ЗСУ

зброя,хімічна

Про це заявив речник Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна. 

Попередньо, мова йде про люїзит.

"На Бахмутському напрямку складна ситуація. Ворог все частіше застосовує хімічну зброю. Так, під час артилерійських обстрілів використовується елемент, попередньо називається, люїзит", - заявив Дмитрашківський.

Симптомами отруєння цією речовиною він назвав нудоту, блювання та втрату свідомості. 

Топ коментарі
+27
де там гребане Амнести Інтернейшель та інші ЛГБТ захисники?
показати весь коментар
04.07.2023 20:37 Відповісти
+18
І світ знову мовчить. Адже згідно Міжнародної конвенції про знищення хімічної зброї ще з 1998 року , міжнародні комісії та інспектори прозвітували, що росія виконала зобов"язання. Ще й періодично перевіряли і знову звітували, що на росії немає хімічної зброї. Виродки погані, всунули їм в глотку хабари, тому і мовчать, глотки закриті. Адже це відповідальність всього світу - І НІ СЛОВА! Що , за таке нічого не буде? Що, виродок путін винний тільки у викраденні дітей??? А в наказі на знищення українців ці деграданти не винні??? А початок агресивної війни - не винні? В них тисячі злочинів в Україні, порушення всіх принципів міжнародного права - І СВІТ ЗНОВУ МОВЧИТЬ. Шелестять лише гроші. ЩОБ ВИ ЗДОХЛИ, разом зі своїми баксами, євро і африканськими бусами.
показати весь коментар
04.07.2023 20:40 Відповісти
+17
Доведеться просити в США ще й протигази, бо їх, звісно, немає, а закупити немає грошей, бо треба робити ремонти стадіонів, купувати дорогі рації для пунктів укриття, фінансувати шутєйки Лєначкі Кравєц і т.п.
показати весь коментар
04.07.2023 20:40 Відповісти

Завантаження...