8793 посетителя онлайн

Враг обустроил систему инженерных заграждений до 40 км в глубину, - Генштаб

зуби,дракона

Российская армия обустроила глубоко эшелонированную систему инженерных ограждений, состоящую из нескольких полос препятствий протяженностью от 10 до 40 км каждая.

Об этом заместитель начальника Главного оперативного управления Генерального штаба Вооруженных сил Украины бригадный генерал Алексей Громов сообщил в интервью Укринформу, передает Цензор.НЕТ.

"По данным разведки, противник обустроил на оккупированных территориях глубоко эшелонированную систему инженерных ограждений, которая состоит из нескольких полос препятствий протяженностью от 10 до 40 км каждая, и их плотность достаточно большая", - отметил он.

По словам Громова, каждая полоса заграждений включает противотанковые минные поля, невзрывные заграждения в виде противотанковых рвов, бетонных пирамид (известных как "зубы дракона"), противотанковых ежей, проволочных препятствий. Кроме того, российские войска используют мины или группы мин, устанавливая их на неисключимость, как мины-ловушки. Для преодоления таких ограждений применяется специальная инженерная техника.

"Конечно, при выполнении задач эта техника терпит повреждения или выходит из строя. В связи с этим и для дальнейшего наращивания способностей наших войск в преодолении минно-взрывных заграждений противника есть договоренности со странами-партнерами о продолжении снабжения необходимого количества инженерной техники, а именно установок и зарядов разминирования, танковых мостоукладчиков, техники для проработки проходов во взрывных и невзрывных заграждениях", - подытожил он.

Топ комментарии
+29
А чому наши Великобудівники не облаштували хочаб на 20 км на вузькому перішийку?
показать весь комментарий
05.07.2023 15:10 Ответить
+19
а за чтож тоді строїть дороги....
показать весь комментарий
05.07.2023 15:10 Ответить
+17
полоумное существо! расскажи лучше за великих сапёров верещук и ермака! или тебя мишка подоляк не для этого на Цензор пригнал!?
показать весь комментарий
05.07.2023 15:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Прям як наш бєнін куколда.....
показать весь комментарий
05.07.2023 15:09 Ответить
"Протяжністю" і "завглибшки" - це різні речі.
Ну то таке, редакція цн вже давно по таких дрібницях не заморочується...
показать весь комментарий
05.07.2023 15:21 Ответить
Яка несподівана новина …
показать весь комментарий
05.07.2023 15:27 Ответить
А чому наши Великобудівники не облаштували хочаб на 20 км на вузькому перішийку?
показать весь комментарий
05.07.2023 15:10 Ответить
а за чтож тоді строїть дороги....
показать весь комментарий
05.07.2023 15:10 Ответить
Таке скажете.... руки боялись вимазати.... як потім грязними руками шашличок маринувати.....чому.... чому.....
показать весь комментарий
05.07.2023 15:59 Ответить
Там было от Перекопа почти до Чаплынки и до Каланчака. Только кому-то шибко нужны были всякие сервисные зоны и ЦНАПы вместо обороны.
показать весь комментарий
05.07.2023 16:00 Ответить
Вочевидь наші командири не вивчали досвід другої світової, все описано Манштейном (взяття Севастополя під вогнем берегових гармат), Гудеріаном - танкові підрозділи, Деніцем - війна на морі, Геббельсом у щоденниках за 45 рік- наслідки нічних бомбардувань, Шеленбергом про розвідку й контррозвідку. Вчитися на своїх помилках ціною життів українців - на скільки нас вистачить для такої науки?
показать весь комментарий
05.07.2023 15:14 Ответить
Український головний командир вивчав гєрасімова, і сказав у інтервʼю відомому зарубіжному виданню, що вважає його найбільш геніальним військовим теоретиком всіх часів.
показать весь комментарий
05.07.2023 15:19 Ответить
"Я виріс на російській військовій доктрині й досі вважаю, що вся військова наука знаходиться в Росії. Я навчався у Герасимова. Я читав усе, що він колись написав...Він найрозумніший з людей, і мої очікування від нього були величезними", - каже Залужний про свого "колегу", який старше за нього на майже 18 років.

Джерело: https://www.unian.ua/war/vin-nayrozumnishiy-zaluzhniy-ziznavsya-shcho-vchivsya-u-golovnokomanduvacha-zs-rf-gerasimova-11991906.html УНІАН
показать весь комментарий
05.07.2023 15:22 Ответить
Ну и какой вывод из этого? Молодец Залужный, что изучает зарубежные военные труды, в том числе и врага. Врага нужно изучать постоянно, тем более, во время войны. Тактика и стратегия постоянно меняются в процессе боевых действий.
показать весь комментарий
05.07.2023 16:27 Ответить
Как говорится, "борьба была равна..." и дальше.
показать весь комментарий
05.07.2023 15:31 Ответить
І що?
Принаймі, ця новина, під якою ви пишите коменти, демонструє, що Герасимов тямить у військовій справі більше ніж найвеличніший Боневтік та вся його шобла, яка НЕ займалась обороноздатністю України, хоча поруч наливалось кров'ю чудовисько перед нападом на Україну.
І це бачили всі притомні люди.
показать весь комментарий
05.07.2023 15:31 Ответить
Так боневтік і шобла (Коломийський, єрмак, шефіри & co, etc.) працювали на парашу. Це й зараз всі притомні люди розуміють.
показать весь комментарий
05.07.2023 15:36 Ответить
Блін, скільки вас тролів закинули на гілку?
показать весь комментарий
05.07.2023 15:47 Ответить
А ми у лютому 2022 систему мангалів на виході з Криму спорудили, ну щоб "шашлыки"...
Да, зелень?
показать весь комментарий
05.07.2023 15:14 Ответить
полоумное существо! расскажи лучше за великих сапёров верещук и ермака! или тебя мишка подоляк не для этого на Цензор пригнал!?
показать весь комментарий
05.07.2023 15:21 Ответить
і найвеличніший сапьор пес патрон...його глави обладміністрацій приймали на найвищому рівні, організовували зустрічі з мешканцями...
напевне були у пса такі заслуги, що всюди мова йшла про нього, а не про героїв на передовій...
показать весь комментарий
05.07.2023 15:38 Ответить
ти дібіл?
показать весь комментарий
05.07.2023 15:26 Ответить
Не рви сраку, зебілятор, ми й так бачимо, що ти контужене
показать весь комментарий
05.07.2023 15:39 Ответить
ты просто глотай - тогда он и не захлебнётся...
показать весь комментарий
05.07.2023 17:03 Ответить
Вася - піди поїж мухоморів кацапських, тобі можна…
показать весь комментарий
05.07.2023 16:53 Ответить
ЗеК після ціх новин повинен застрелитися.
Він думав руzмразота буде грати пісюнами на барабанах та пианіно а не готуватися до конторнаступу.
показать весь комментарий
05.07.2023 15:20 Ответить
Якщо порівняти дії їхні і наші, то явно зрадою смердить.
Про це ще весною говорили. Державу здавали.
показать весь комментарий
05.07.2023 15:31 Ответить
в них був рік, а в нас 9 років..., або, навіть , якщо відкинути "епоху крадіїв", то майже 3..., та й проблема була "вужче", який там перешийок...
показать весь комментарий
05.07.2023 15:22 Ответить
А ми такого не робили.
А навіщо
показать весь комментарий
05.07.2023 15:30 Ответить
Усе що людина може збудувати усе те можна і зруйнувати
Немає в світі таких загороджень щоб запобігти наступу армії
Загородження тільки певний час стримують наступ але не відміняють його
Кацапи в херсонській обл робили міні загородження і це не стало приводом відмови від повернення територій до України
показать весь комментарий
05.07.2023 15:32 Ответить
Никто это всё преодолевать не будет - потому так важна тема авиации.
Потом будут сделаны проходы.
А разминировать будут сами московиты.
показать весь комментарий
05.07.2023 15:33 Ответить
Правильно кажуть спеціалісти у союзників повно Міг 29, їх передати можна сьогодні, вони перероблені та можуть виконувати всі такі самі завдання як F15.
Щось немає на цю тему розголосу???!!
показать весь комментарий
05.07.2023 15:40 Ответить
Може, воно і на краще.
показать весь комментарий
05.07.2023 16:26 Ответить
https://korrespondent.net/ukraine/4604329-v-vsu-rasskazaly-chem-porazyly-mosty-u-chonhara В ВСУ рассказали, чем поразили мосты у Чонгара
https://korrespondent.net/ukraine/4604329-v-vsu-rasskazaly-chem-porazyly-mosty-u-chonhara

Силы обороны били по Чонгарскому мосту и параллельной переправе через озеро Сиваш крылатыми ракетами Storm Shadow.
показать весь комментарий
05.07.2023 15:38 Ответить
Та ви шо!!! А чому сонцесяйному не доповідали, коли він шаурму по дорозі на Буковель Їв?! Промашка вийшла невеличка.
показать весь комментарий
05.07.2023 15:39 Ответить
Нічого, янелох їх шампурами з шашлшиками рознесе на друзки, вірю лише Монікє Зєлєнскі!
показать весь комментарий
05.07.2023 15:41 Ответить
Глава "Киевгорстроя" покинул Украину со справкой об инвалидности и покорил Эверест - СМИ
показать весь комментарий
05.07.2023 15:42 Ответить
как тебе такая борьба с коррупцией Зеля
показать весь комментарий
05.07.2023 15:43 Ответить
А якщо в деяких випадках просто обійти оборону через. рф і хай тікають на свої укріплення
Це війна і дуже цинічна зі сторони ворога
І робить що зробив --- те і здобрів
А рф я думаю ми не давали їм ексклюзивне право -обстріл бомбардування України і. д. т. п.
показать весь комментарий
05.07.2023 15:49 Ответить
Поки зельониє ставали мільярдерами розкрадаючи на поставках в Армію, та прикриваючись красивими байками по всім каналам про ось-ось весняний контрнаступ, Кацапія готувалась. Навіть там рівень корупції менший, чи що?
показать весь комментарий
05.07.2023 16:01 Ответить
Кацапам на це декількох місяців вистачило.
А бєніна макака розвалила те, що вже було збудовано, до нього…
і навіть якщо би у листопаді - грудні 21-го почали готувати оборону на кримських перешийках, а не пасажирські шатли, то кацапи не вийшли би з Криму взагалі…
Але бубочка готувався годувати кацапів шашликами на перше травня.
показать весь комментарий
05.07.2023 16:49 Ответить
арестович, котрий незаконно виїхав в Ізраіль, відповів на це питання

замінований Чонгар це міф

його не встигли замінувати

виходить, що почали мінувати після перших обстрілів, та не встигли це зробити до підходу ворога
показать весь комментарий
05.07.2023 17:40 Ответить
у заголовку - "завглибшки"

у тексті - "завдовжки"

курва, там усього завглибшки - від 60 до 100 км

і найцікавіше: хто й чим вимірював на відстані 40 км від лінії бойових дій?

невже ганя маляр міряла курвіметром?
показать весь комментарий
05.07.2023 17:05 Ответить
Мда...
показать весь комментарий
05.07.2023 17:09 Ответить
Я так розумію що Пінгвін з Єрмаком та МО очам свої не вірять що таке можливо зробити.
Тарана подалі від преси надіслали.
Цікаво яка погоняла ФСБ є в Тарана ?
показать весь комментарий
05.07.2023 17:38 Ответить
И всё это было известно Генштабу еще в начале мая, поэтому и переносили сроки начала наступления, ждали технику и прежде всего брэдли, которые и вытаскивают на себе всю тяжесть этих первых месяцев наступления...
показать весь комментарий
05.07.2023 20:06 Ответить
То нащо той контрнаступ було піарити?
показать весь комментарий
06.07.2023 02:39 Ответить