4821 посетитель онлайн

Блогеры снимали работу ПВО: Вороновой дали 1 год условно (обновлено)

воронова

Днепровский райсуд Киева вынес решение по делу о публикации кадров с работой ПВО в Киеве в мае. Блогера и певицу Ирину Воронову решили наказать одним годом условного наказания.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу прокуратуры Киева.

"Обвиняемая полностью признала свою вину и заключила соглашение со следствием. Днепровский районный суд Киева утвердил соглашение о признании виновности и назначил женщине наказание в виде 5 лет лишения свободы, освободив от отбывания наказания с испытательным сроком 1 год", - говорится в сообщении.

В прокуратуре напомнили, что 16 мая 2023 года во время массированной ракетной атаки РФ по территории Киева жители разных районов столицы провели видео- и фотосъемку работы противовоздушной обороны Украины. Снятые фото и видео они разместили в социальных сетях. Впоследствии эти материалы появились на российских интернет-ресурсах.

По данным СМИ, речь идет об Ирине Вороновой.

Напомним, ранее СБУ сообщила о подозрении четырём блогерам, "засветившим" работу ПВО во время атаки РФ на Киев 16 мая.

СМИ сообщили, что одной из блогеров является жена наркодилера Юрия Чернецкого, отбывающего ныне срок в тюрьме, певица Инна Воронова.

Позже четырех блогеров суд отправил под круглосуточный домашний арест.

Топ комментарии
+33
умовно рік під час війни ???ви суки серйозно ...
показать весь комментарий
05.07.2023 17:18 Ответить
+21
Одним роком умовно, бо "парешалі". А так би простий селянин, по дурості, посадили би вже.
показать весь комментарий
05.07.2023 17:18 Ответить
+19
0(нуль) покарання- прецедент для зе-посадовців, які світили в тєлєку частини, а потім туди прилітало.
показать весь комментарий
05.07.2023 17:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
умовно рік під час війни ???ви суки серйозно ...
показать весь комментарий
05.07.2023 17:18 Ответить
А те, що ця істота-співачка,це серйозно???
показать весь комментарий
05.07.2023 17:44 Ответить
У шкіряні мікрофони співає
показать весь комментарий
05.07.2023 18:04 Ответить
відвезти на фронт, хай "відрацьовує" термін
показать весь комментарий
05.07.2023 18:13 Ответить
Та ви що, ми ж правова держава... Так , який-небудь нещасний випадок, чи авто аварія...
показать весь комментарий
05.07.2023 18:15 Ответить
навіщо, вона достатньо їб.бельна, хай гріх відпрацьовує
показать весь комментарий
05.07.2023 18:18 Ответить
А їй від цього які незручності? Звичний спосіб життя, як завжди. Навіть не помітить, що щось змінилось.. Ото якби з ними , тими, що викладають такі відео, щось раптово траплялось... інсульт там чи аварія... То може би інші трішки почали задумуватись чи варто.
показать весь комментарий
05.07.2023 18:20 Ответить
Одним роком умовно, бо "парешалі". А так би простий селянин, по дурості, посадили би вже.
показать весь комментарий
05.07.2023 17:18 Ответить
0(нуль) покарання- прецедент для зе-посадовців, які світили в тєлєку частини, а потім туди прилітало.
показать весь комментарий
05.07.2023 17:19 Ответить
1. Дали мало.
2 Зря дали условно.
3. Кто снимает ПВО - *******.
показать весь комментарий
05.07.2023 17:20 Ответить
1. Дали Дуже мало. І це ганьба.

2 «Условне» це взагалі помилка, якої нема виправдання

3. Кто снимает ПВО - враг та зрадник,
якій винен у смертях українських громадян.
показать весь комментарий
05.07.2023 18:01 Ответить
Она на этих сьемках денег подняла столько чтобы и взятеи раздать зеленым судье и прокурору и еще и в плюсе остаться
показать весь комментарий
05.07.2023 18:53 Ответить
Як щодо пляшки? А може дві.
показать весь комментарий
05.07.2023 17:20 Ответить
если ты губастенькая и у тебя за душой кокаина на всю братву, можешь идти в шпиёны, тебя поймут и простят.
показать весь комментарий
05.07.2023 17:20 Ответить
Обмін камери айфону на камеру і зону...
Скільки ж можна попереджувати?
показать весь комментарий
05.07.2023 17:20 Ответить
,,прийнятне " покарання???!!! Авже ж!!! Тобто можна іншим і далі безкарно зливати позиції ППО!!!
показать весь комментарий
05.07.2023 17:21 Ответить
Тік Ток треба нафіг з України - китайський фуфел фід якого одні проблеми.
показать весь комментарий
05.07.2023 17:22 Ответить
Туди ж тєлєграм, ватсап і мету, яка визначає Київ як зону кацапстану - о#уїти, а кажуть, #иди розумні
показать весь комментарий
05.07.2023 17:30 Ответить
Та да, це треба бути луже розумний щоб Тік Ток для малоєток і дебілів ставити на один рівень з соцмережами
показать весь комментарий
05.07.2023 18:20 Ответить
все, як і заведено у оманських засланців-зебілів:
тупа курка-наводчиця - на волі, а патріот-воїн Червінський - ні за шо й досі у СІЗО сидить та по судах тягають, замість того, щоб і надалі робити роботу воїна, боронити Україну
показать весь комментарий
05.07.2023 17:25 Ответить
Пожурили -- включила дурочку .
показать весь комментарий
05.07.2023 17:27 Ответить
співачку? а де вона співає? в караоке?
показать весь комментарий
05.07.2023 17:27 Ответить
губами на кожанной флейте поет-тем кто заплатит. Как с таким судом мы сможем построить настоящее государство?
показать весь комментарий
05.07.2023 18:56 Ответить
Мавпі дали айфончик, от і знімає усе, що може - від власної 3,14зди до роботи ппо. Ну, а шо, тіліхфончик же навіщо?
показать весь комментарий
05.07.2023 17:27 Ответить
Вот это чучело мало того, что тупое, так оно ещё и типа поёт?
показать весь комментарий
05.07.2023 17:33 Ответить
''Паюшая сасна''😂
показать весь комментарий
05.07.2023 17:37 Ответить
"Поющее" опудало.
показать весь комментарий
05.07.2023 17:48 Ответить
Піхва !
показать весь комментарий
05.07.2023 17:56 Ответить
це якась реклама - робіть послугу кремлю і відбудетеся легким переляком
показать весь комментарий
05.07.2023 17:34 Ответить
*****, треба було ******** показово 5ть років, шо б інших мразотам наука була
показать весь комментарий
05.07.2023 17:37 Ответить
Краще б присудили їй смоктати рік у бомжів.
показать весь комментарий
05.07.2023 17:43 Ответить
Тепер у них сімейка зеків - вона за ППО отримала срок, її чоловік - за наркоту... От такі у нас інста-блогєри...
показать весь комментарий
05.07.2023 17:43 Ответить
А, вона "ізвінілась губамі", і цього достатньо?
Суки, а ви спитали, чи цього достатньо сім'ям військовослужбовців? А самим військовослужбовцям? А людям, життя яких захищають ці військовослужбовці? Може, треба було б показово забрати громадянство, конфіскувати майно і викинути в трусіках цю самку оркам?
показать весь комментарий
05.07.2023 17:44 Ответить
"Актриса Ксенія Мішина визнала, що помилилася, коли виклала відео роботи ППО 16-го травня під час масованого обстрілу Києва. У своєму Instagram вона перепросила за свій вчинок та запевнила, що не зрадниця. "За ці два дні було багато внутрішніх процесів і стадій проживання ситуації."
=====
Чому цієї немає на суді? Чи: "усі тварини рівні, але - свині рівніші"?
показать весь комментарий
05.07.2023 18:04 Ответить
Познущалися... вчергове...
показать весь комментарий
05.07.2023 18:09 Ответить
У нее явно есть деньги-почему суд не присудил материальную компенсацию Украине Ведь благодаря ее антиукраинской деятельности-юбыло попадание по установке ПВО в Киеве.
Нужно ПОКАЗАТЕЛЬНОЕ жесткое наказание для всех кто хочет заработать на войне и при этом работает на врага
показать весь комментарий
05.07.2023 18:51 Ответить
Сіліконова губошльопка відкупилася....бо у нас корумпована країна....